Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1m Telefon Tutucu Selfie Çubuğu Ring Light Stüdyo Lamba Ayağı Alanlar Memnun Mu-

Sevim

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
570
0
0
Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1m Telefon Tutucu Selfie Çubuğu Ring Light Stüdyo Lamba Ayağı Alınır Mı?
Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1m Telefon Tutucu Selfie Çubuğu Ring Light Stüdyo Lamba Ayağı Şu Anki Satış Fiyatı 299.95 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1m Telefon Tutucu Selfie Çubuğu Ring Light Stüdyo Lamba Ayağı Gerçekten İyi Mi?

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1m Telefon Tutucu Selfie Çubuğu Ring Light Stüdyo Lamba Ayağı Hakkında yaklaşık 306 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1m Telefon Tutucu Selfie Çubuğu Ring Light Stüdyo Lamba Ayağı Ürün Özellikleri

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1m Telefon Tutucu Selfie Çubuğu Ring Light Stüdyo Lamba Ayağı Ürününün Satıcısı, Wlue Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1m Telefon Tutucu Selfie Çubuğu Ring Light Stüdyo Lamba Ayağı ürününü 299.95 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1m Telefon Tutucu Selfie Çubuğu Ring Light Stüdyo Lamba Ayağı En Son Yapılan Yorumlar
299.95 Tl ye satışta olan Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1m Telefon Tutucu Selfie Çubuğu Ring Light Stüdyo Lamba Ayağı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
306 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Sorunsuz ve güzel bir paketlemeyle geldi. Gayet kullanışlı
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 19 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: The Wlue

Yorum: Eşim için almıştım araba çekimlerinde kullanıyor memnun işini gayeyegörüyor teşekkürler
İsim: D** S**
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: Beğendik teşekkür ederiz
İsim: E** K**
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: Gayet sağlam ve güzel geldi telefonumu da taşıyor baya sağlam ve fiyatperformansı bir ürün teşekkürlerr💜
İsim: S** H**
Tarih: 22 Ocak 2024

Yorum: çok güzel
İsim: e** ö**
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: fiyatına göre çok iyi gerçekten paketlemesi de ozenliydi
İsim: M** ü**
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: çok güzel saglam geldi
İsim: Aysu İ.
Tarih: 04 Aralık 2023

Yorum: Beğendik işletmemizde kullanıyoruz instg yildizlargiyim
İsim: M** E** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Kasım 2023

Yorum: güzeldir teşekkürler
İsim: b** a**
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: ürün güzel teşekkür ederim
İsim: Bayan H.
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: ürün sorunsuz ve hızlı yetişti paketleme iyiydi teşekkürler 👍
İsim: M** E**
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: Kaliteli ürün
İsim: A** K**
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: Süper ürün
İsim: T** M**
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: Ürün çok kaliteli, döner başlığı ve telefon tutucusu da geldi. Gayetsağlam paketlenmişti. Uygun fiyatlı kaliteli bir alışveriş için çokteşekkür ederim
İsim: M** D**
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: kapalı hali 67cm olduğu için kolay taşıma saklama yapabiliyorumbeklentimi karşıladı fiyat performans açısından bence gayet güzel 👍Havit PJ207 pro prime projeksiyona uyumlu 🤌
İsim: **** ****
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: Ürün hafif beklediğim gibi çıktı. Telefon gimbılı ile denedim sorun yaşamadım.
İsim: G** Y**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: kendi yaptığım 4 ampullü softbox ı rahatlıkla taşıyor beklentimikarşıladı hızlı teslimat ve iyi paketleme
İsim: Ozan R. Ü.
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: işimi fazlasıyla gördü fiyatı çok uygundu. ihtiyacı olanlar alabilir ben4 duylu paraf başlık taktim birde şemsiye taktım o kadar ağırlığı güzel taşıdı.
İsim: A** B**
Tarih: 25 Mart 2022

Yorum: Güzel teşekkür ederim
İsim: İ** G**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Fotoda gözüktüğü gibi boyuda aynı 2.1 metre.Tek kötü yanı kapalıhalindeyken 67cm buda at çantaya taşı işini zorlaştırır.iskeleti aşırısağlam değil tabi ama 170₺ ye aldım bu paraya bence harika.kumandanınkullanımı cok kolay ac kapa tusu var. Hemende baglanıp calısıyor.
İsim: Ş** Y**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Kumandalı ürün yazıp kumandasız gönderiyorsunuz
İsim: D** U**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Eğir büğrü bir ürün. Telefon standda doğru dürüst duramıyor. Kumandasıda ben beceremediğimden mi bilmem ama çalışmadı. Pek ciddiye alınacakbir ürün değil.
İsim: A** Ş**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: çok beğendim sorunsuz çalışıyor paketlenmesi de güzeldi
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Hala kullanma fırsatı bulamadık ama güzel ve sağlam geldi
İsim: G** K**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Paketlenmesi çok güzel satıcıya ilgisinden dolayı teşekkür ederiz
İsim: O** S**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: karavan çekimleri için kullanıyorum kullanışlı yükseklik ayarı falandaiyi beğendim, İnst. @gezenkavuk
İsim: Z** B**
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: Teşekkürler
İsim: İ** M**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: güzel paketlenmiş
İsim: M** B**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: hızlı kargo için teşekkürler
Tarih: 12 Mayıs 2024

Yorum: Sağlam ve hızlı geldi beğendim
İsim: M** B**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1m Telefon Tutucu Selfie Çubuğu Ring Light Stüdyo Lamba Ayağı Ürüne İlişkin Sorular

Soru: üründe telefon tutacağı ve kumandasıda dahilmi
Cevap: Merhaba evet dahildir

Soru: kamp için uygunmudur her telefona uyumlu ve her telefonu taşıyabilir mi yanında çantası var mı
Cevap: Merhaba yanında cantasi yoktur sayfamızda çantalı olarak bulunan tripod da mevcuttur her telefona uyumludur doğru acıda koyarsanız her yerde kullanabilirsiniz

Soru: ürün sadece ayak mı yoksa telefon tutucu başlığı ve uzaktan kumandası var mı telefon tutucu başlığı varsa hem yatay hem de dikey şekilde kullanabiliyormuyuz
Cevap: Merhaba kumanda başlık ve 360 oynar başlık ile geliyor istediğiniz açıda kullanabilirsiniz

Soru: katlandiginda kaç cm
Cevap: En kısa hali yaklasik 70 cm dır

Soru: Telefon tutucusu var mı içinde
Cevap: Merhaba evet var

Soru: başlikta bluetooth kumandali yaziyor fakat bir soruya bulunmamaktadir ayriyetten almaniz gerekir demissiniz neden baslikta kumandali yaziyor?
Cevap: Merhaba, soru tarihi tam oalrak ne zaman acaba? Ürün güncellenmiştir. Artık başlıkta yazdığı gibi bluetooth kumandalı şekilde gönderilmektedir.

Soru: I phone 11 ile uyumlu mu?
Cevap: Merhaba, evet uyumludur

Soru: boyu kaç santim
Cevap: Merhaba en kısa hali 70 cm en uzun hâli 210 cm efendim

Soru: merhaba kumanda resim ve video çekerken kullanılıyor değilmi bir de kaç cm uzuyor kısalıyor
Cevap: Merhaba evet telefonla eşleşiyor en kısa hali 70 cm en uzun hâli 210. Cm

Soru: Masa üstünde resim yaparken kullanmak istiyorum. Uygun ürün müdğr?
Cevap: Merhaba 360 oynar başlık ile geliyor istediğiniz açıda kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba nikon d7000 fotoğraf makinesi için uygun mudur
Cevap: Merhaba, tripod kamera ile uyumludur. Kamera takılı iken tel tutucu kullanılamamaktadır.

Soru: Merhaba telefon tutacağıda gelecek dimi
Cevap: Merhaba evet telefon tutucusu geliyor

Soru: uzaktan kumandası ve telefon tutacak aparatı ile birlikte mi gönderiliyor?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Apple telefona bağlanıyor mu
Cevap: Merhaba evet

Soru: ürünün menşei neresi ?
Cevap: Merhaba, ürün Çin'de üretilmiştir

Soru: Ürün geldı gayet güzel ama bluthh bağlantı yapamadım yardımcı olurmusunuz
Cevap: merhaba, bluetooh kumandanın yanındaki tuşu on konumuna getirdikten sonra telefonunuzdan bluetooth özelliğini açınız. Bluetooth kumandanın ismi ABSHUTTER olarak gözükmektedir. Bluetooth kumandayı on konumuna getirdiğinizde mavi bir ışığın yanıp sönmesi gerekmektedir

Soru: Kumandası var mı acaba
Cevap: Merhaba, kumanda dahil değildir

Soru: sjcam aksiyon kamerası için uygunmudur acaba?
Cevap: Merhaba tripod kafadi universal olculerdeki ürünlere vidalama olarka uygundur

Soru: Merhabalar ürünle beraber telefon tutucusu Dahil midir ?
Cevap: Merhaba, evet dahildir

Soru: Ürün 210 cm kadar her boyuttaki uzunlukta ayarlanabiliyor mu mesela 120 cm
Cevap: Merhaba, evet istediğiniz uzunlukta ayarlayabilireiniz. Minimum 70 cm ayarlanmaktadır

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1m Telefon Tutucu Selfie Çubuğu Ring Light Stüdyo Lamba Ayağı Resim Ve Fotoğraflar

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1m Telefon Tutucu Selfie Çubuğu Ring Light Stüdyo Lamba Ayağı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü