Bluetooth Kumandalı Youtuber Tiktok Led Işıklı Tripod Selfie Işığı Ring Light 14 Inç Halka 156cm Tavsiye Eder Misiniz-

Cansel

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Bluetooth Kumandalı Youtuber Tiktok Led Işıklı Tripod Selfie Işığı Ring Light 14 Inç Halka 156cm Ürün Alınmaya Değer Mi?
Bluetooth Kumandalı Youtuber Tiktok Led Işıklı Tripod Selfie Işığı Ring Light 14 Inç Halka 156cm Güncel Fiyatı 899.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bluetooth Kumandalı Youtuber Tiktok Led Işıklı Tripod Selfie Işığı Ring Light 14 Inç Halka 156cm Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Bluetooth Kumandalı Youtuber Tiktok Led Işıklı Tripod Selfie Işığı Ring Light 14 Inç Halka 156cm Hakkında yaklaşık 40 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Bluetooth Kumandalı Youtuber Tiktok Led Işıklı Tripod Selfie Işığı Ring Light 14 Inç Halka 156cm Ürün Açıklaması

Bluetooth Kumandalı Youtuber Tiktok Led Işıklı Tripod Selfie Işığı Ring Light 14 Inç Halka 156cm Ürününün Satıcısı, EN SİGA Bluetooth Kumandalı Youtuber Tiktok Led Işıklı Tripod Selfie Işığı Ring Light 14 Inç Halka 156cm ürününü 899.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bluetooth Kumandalı Youtuber Tiktok Led Işıklı Tripod Selfie Işığı Ring Light 14 Inç Halka 156cm Son Yorumlar
899.0 Tl ye satışta olan Bluetooth Kumandalı Youtuber Tiktok Led Işıklı Tripod Selfie Işığı Ring Light 14 Inç Halka 156cm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
40 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Çok kaliteli ürünmüş gerçekten 🥰👍🏻
İsim: M** E**
Tarih: 20 Aralık 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ES PLUS

Yorum: Bayıldım harika çok iyi
İsim: E** A**
Tarih: 29 Haziran 2022
Satıcı: ES PLUS AŞ

Yorum: kaliteli bir ürün
İsim: P** E**
Tarih: 04 Ocak 2022

Yorum: çok kaliteli bir ürün tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: Harika kesinlikle alın
İsim: E** A**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: kaç aydır kullanıyorum gerçekten diğer tripodlara göre mükemmel bir ürün
İsim: D** s**
Tarih: 28 Şubat 2023
Satıcı: ES PLUSS

Yorum: mukemmel otesi,kullanışı çok rahat👌👌👌
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: Ürün idare eder kalitede. Cok memnun kaldım. Bu fiyata bu ebatta güzelbir ürün. Kurulumu cok kolay.
Tarih: 14 Kasım 2021

Yorum: ürün geldi gayet güzel tam istediğim gibi yanlız kumandası nasılçalışıryor kullanmadım henüz
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: Mükemmel ürün, sağlam, hafif. Kumandası da çok iyi, tripodun üzerinetutturabiliyorsunuz böylelikle kaybolmasının önüne geçebilirsiniz
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: anlatıldığı gibi. kurulum kolay.ışıkları çok iyi
İsim: E** O**

Yorum: kablo üzerindeki düğmesi aşırı ısınma yapıyor. herhalde bundan dolayıışık sönüyor. bunun dışında ilk çalıştığında aydınlatması ve ışıkdereceleri iyi.
Tarih: 07 Şubat 2022

Yorum: Kargo bugün geldi sağlam şekilde baştan kurarken led ışık kısmınıtakmadan kullanabiliriz sanıyorduk led kısmınında takılı olması lazımmışbiz oğlumuzun 2 yaş doğum gününü evde kendimiz kutlarken fotoğraf videoçekilmek için aldık gayette güzel bir tripot iş görüyor kuru kalabalıkdoğum günlerine gerek kalmadan evde sade doğum günü yapmak için çokgüzelDevamını Oku
İsim: E** C**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Kargo çok hızlı geldi. Tripod'u kurmakta sorun yaşamıştım satıcı dainanılmaz ilgilendi kendisine buradan da teşekkürlerimi iletmekistiyorum. 🙏
İsim: U** İ**
Tarih: 08 Şubat 2022

Yorum: Ürünün Fiyatı Hem uygun hem de kaliteli bir ürün. Açıklamalardaki gibigeldi. Kargo sorunsuz geldi.

Yorum: parcası kırık geldı tasima cantası da cıkmadı içinden
İsim: s** y**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: kargosu iyi ürün zayıf
İsim: k** b**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Siparişimizde eksik parçalar var. telefon aparat tutucu 360 dereceoynar başlık tripod için ekstra telefon tutucu aparat bu parçalargönderilmemiş. sipariş sorusu olarak soramadığımız için burdan yorumyapmak zorunda kaldık.
İsim: B** K**
Tarih: 03 Aralık 2023

Yorum: Bunu buraya monte edemiyoruz kardeşim destek olur musunuz ?
İsim: o** g**
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: Yanlış tripod yanlış ışık göndermişler birbirine uyumlu değil hayatımdagördüğüm en saçma işletme gerçekten mağdur ediyorlar kimse almasın !!!
İsim: B** k** K**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: Merhaba ürün elime geldi ürünü gerçekten beğendim ama bacaklardanbirinin kilidi sıkışmıyor ve kapanıyor. O da düşmesine neden oluyor.Bunu benim yapabileceğim yada sizin yapabileceğiniz bi şekildeçözerseniz sevinirim.
Tarih: 02 Şubat 2022

Yorum: Ürün geldi ama çok dayanıklı degil
İsim: e** p**
Tarih: 18 Ocak 2022

Yorum: Bluetooth kulaklığını gondermemıssınız
İsim: Esra D.
Tarih: 10 Ocak 2022

Yorum: Ürünün kumandası çalışmıyor size nasıl ulaşabilirim
İsim: ufuk y.
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: İçinden taşıma kılıfı çıkmadı eğer geri dönüş yapmazsanız geri iadeedeceğim saçma sapan bir sistemi var ışığın
İsim: Simal A.
Tarih: 02 Kasım 2023

Bluetooth Kumandalı Youtuber Tiktok Led Işıklı Tripod Selfie Işığı Ring Light 14 Inç Halka 156cm Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba telefonu masa üstünde yayın yapmak için kullanacağım ön kamera ve ışık karşıda olacak oluyormu ? Yani ekran bana bakacak ışık karşıya yansıyacak bu şekilde kullanım imkanı olurmu
Cevap: merhabalar oluyor efendim

Soru: fotoğraf makinesi icin uygun mudur
Cevap: UYGUNDUR EFENDİM

Soru: Işık kaç w?
Cevap: 8W EFENDİM

Soru: bunların en büyüğü kaç inch bana detaylı bilgi verirmisin çemberin içten içemi cm'ini hesaplıyosunuz dıştan dışamı bana bilgi verirseniz sevinirim
Cevap: MERHABALAR EN BÜYÜGÜ 21 İLE 22 İNÇ OLUYOR EFENDİM

Soru: En ufak boyuta düştüğünde kaç cm oluyor yerden yüksekliği
Cevap: MERHABALAR 70CM KADAR OLUYOR EFENDİM KISASI

Soru: paket içerığınde uzaktan kumanda var gorunuyor ekstra almamıza gerek var mı
Cevap: MERHABALAR YOK EFENDİM İÇİNDE MEVCUT

Soru: Bluetooth kumandası ile video ve fotoğraf çekimi yapılıyor mu acaba tuşuna basınca
Cevap: evet efendim

Soru: Merhabalar. Paket içindekiler listesinde "kumanda" ürünü de geçiyor. Teyit etmek için soruyorum kumanda var mı yok mu?
Cevap: MERHABALAR VAR EFENDİM

Soru: uzakdan resim cekebiliyormuyoz kumandasiyla
Cevap: EVET EFENDİM

Soru: Ağırlığı kaç
Cevap: Merhabalar efendim 2 kg

Soru: Led olmadan sadece telefon tutucu kullanılıyor mu
Cevap: MALESEF EFENDİM MEGA 10 ALMANIZ LAZIM ONUN İÇİN

Soru: merhabalar mi note 11 için telefonu dik kullanım için uyarmı
Cevap: Merhabalar efendim uygun

Soru: Prize takmadan led kullanılıyor mu
Cevap: MALESEF EFENDİM

Soru: Merhaba. İnternet üzerinden kıyafet satışı yapıyoruz. Ev ortamında askılıkta kıyafet fotoğraf ve videosu çekmek istiyoruz. 14 inç yeterli olur mu?
Cevap: 18 veya 21 tavsiye ederiz

Soru: LED IŞIK İLE TRİPOD UN AYAKLARINI BAĞLAYAN PARÇA YOK KOMPLE . Bi türlü kurulum yapamıyodm ilk resimi yakınlaştırınca fark ettim
Cevap: TEL TUTUCUMU EFENDİM

Soru: 2 renk mi var 3 mü ?
Cevap: Merhabalar efendim 3 renk

Soru: Merhaba, watt değeri nedir acaba?
Cevap: 48 w efendim

Soru: merhaba bən bu ürundən isdiyorum ışık güclü olsun ayaklarıda biraz uzun olandan istiyorum ne önerirsiniz?
Cevap: bu model yeterlidir efendim çok ışık gücü isterseniz 18 inç modeli alınız

Soru: Merhaba ürünü satın aldım fakat kuramıyorum
Cevap: Merhabalar efendim fotoğraflara göre bi deneyiniz

Soru: Aydınlatmanın dış beyaz alanı parlak mı pat mı acaba?
Cevap: Mat efendim

Bluetooth Kumandalı Youtuber Tiktok Led Işıklı Tripod Selfie Işığı Ring Light 14 Inç Halka 156cm Ürünün Fotoğrafları

Bluetooth Kumandalı Youtuber Tiktok Led Işıklı Tripod Selfie Işığı Ring Light 14 Inç Halka 156cm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü