Bluetooth Uzaktan A Plus Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Tavsiye Eder Misiniz-

Nihal

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
547
0
0
Bluetooth Uzaktan A Plus Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Bluetooth Uzaktan A Plus Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Güncel Satış Fiyatı 99.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Bluetooth Uzaktan A Plus Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Memnuniyet Oranı Nedir?

Bluetooth Uzaktan A Plus Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Bluetooth Uzaktan A Plus Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Ürün Tanıtımı

Bluetooth Uzaktan A Plus Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Ürününün Satıcısı, İstanbul Teknoloji Bluetooth Uzaktan A Plus Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme ürününü 99.0 Tl'den Satılmaktadır.

Bluetooth Uzaktan A Plus Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Kullananlar
99.0 Tl ye satışta olan Bluetooth Uzaktan A Plus Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Tatillerde olmazsa olmazım oldu
İsim: G** P**
Tarih: 04 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İstanbul Teknoloji

Yorum: çok kaliteli bir ürün değil ama iş görür. android telefonda sorunsuzçalıştı. fiyat performans ürünü. tavsiye ederim.
İsim: A** P**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: iPhone 11 imle uyumlu harika bir icat
İsim: D** K**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: fiyat performans ürünü benim cok işime yaradı, Xiaomi tlf ile uyumlu
İsim: I** G**
Tarih: 29 Ekim 2022

Yorum: selfie çekmek artık daha kolay
İsim: G** K**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: tam istediğim gibi resimde ne görüyorsun o geliyor pili içinde dünsipariş verdim bugün geldi
İsim: E** K**
Tarih: 31 Mayıs 2023

Bluetooth Uzaktan A Plus Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: benim zaten tripodum var ancak kumandasının kapağı kayboldu dolayısı ile kullanamıyorum. Bu kumandayı alırsam kullanabilir miyim?
Cevap: Merhabalar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba iPhone 13 ile uyumlu mudur
Cevap: Merhabalar evet uygundur, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba sizden tripod almıştım, kumandasını kaybettim. Kumanda alıcam ama yedek pil de almak istiyorum kumandanın içine hangi pilden almam gerekiyo?
Cevap: Merhabalar efendim, kumanda pili kodu CR2032'dir. Ancak 2 adet kumanda almanız sizin için daha uygun olacaktır. İyi alışverişler dileriz.

Soru: hangi kargo ile gönderiyorsunuz? bu ürünü ve telefon tutucu alacağım. sürat kargo harici bir kargo ile gönderim yapıyor musunuz?
Cevap: Merhabalar, trendyolexpress ile gönderim sağlamaktayız, iyi alışverişler dileriz.

Soru: Selamlar. Bu üründen 3 adet aldım. 2 tanesi sorunsuz çalışıyor. Fakat 1 tanesi cihazlarım (3 ayrı Android cihaz) tarafından görülmüyor. Ne önerirsiniz...?
Cevap: merhabalar ürün sorunlu olduğunu düşünüyorsanız iade hakkınız mevcuttur. ancak başka cihazlarda denemenizi tavsiye ederiz. İyi alışverişler dileriz.

Bluetooth Uzaktan A Plus Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Detay Resimler

Bluetooth Uzaktan A Plus Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü