Bluetooth Uzaktan Fotoğraf Ve Video Çekme Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu En Düşük Fiyat Nerede-

Mujde

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
580
0
15
Bluetooth Uzaktan Fotoğraf Ve Video Çekme Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu En Düşük Fiyat Nerede?
Bluetooth Uzaktan Fotoğraf Ve Video Çekme Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Mevcut Fiyatı 44.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Bluetooth Uzaktan Fotoğraf Ve Video Çekme Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Alanlar Memnun Mu?

Bluetooth Uzaktan Fotoğraf Ve Video Çekme Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Bluetooth Uzaktan Fotoğraf Ve Video Çekme Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Teknik Bilgiler

Bluetooth Uzaktan Fotoğraf Ve Video Çekme Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Ürününün Satıcısı, DİGİFULL Bluetooth Uzaktan Fotoğraf Ve Video Çekme Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu ürününü 44.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Bluetooth Uzaktan Fotoğraf Ve Video Çekme Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Yorumlar Ve Değerlendirmeler
44.9 Tl ye satışta olan Bluetooth Uzaktan Fotoğraf Ve Video Çekme Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: ürün o kadar güzel ki hiç zorluk çıkarmadan telefona bağlandı ve 10metre uzaklıktan denedim çok güzel fotoğraflar çekti çok başarılı birürün herkese tavsiye ederim bazı yorumlarda calışmayan pil ile geldiğiyazıyordu bana gelen gayet güzel çalıştı
İsim: Y** K**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Revopro Turkey

Yorum: siparişim geldi çalışmıyor hiç açılmıyor
İsim: İbrahim H. Ç.
Tarih: 06 Ekim 2024
Satıcı: DigiFull Turkey

Yorum: çok güzel sorunsuz çalışıyor tereddüt etmeden alabilirsiniz
İsim: Z** A**
Tarih: 30 Eylül 2024
Satıcı: DigiFull Turkey

Yorum: çok uzun teslimat!!! 12 gün bekledim
İsim: **** ****
Tarih: 29 Eylül 2024

Yorum: Kargolama güzel sağlam elime ulaştı üründen memnun kaldım
İsim: z** b**
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Tripodum için almıştım memnunum
İsim: B** A**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Çok iyi tak tak seri çekiyor fotoğraf
İsim: F** n** K**
Tarih: 13 Eylül 2024
Satıcı: Newon Turkey

Yorum: işe yarıyor kullanışlı tavsiye ederim güzel bir ürün
İsim: C** E**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Satıcı: Newon Turkey

Bluetooth Uzaktan Fotoğraf Ve Video Çekme Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba bu ürünü baska satıcı dan alanların yorumlarında içindeki pilin bitik pil olararak geldiği söyleniyor sizdede Boyle bırşey sözkonusu olabilirmi lütfen dolu pillel gönderin rica ediyorum
Cevap: Merhabalar efendim evet uyumludur keyifli alışverişler sağlıklı günler dileriz.

Soru: tecno pova Neo 2 cep tel uyumlumudur
Cevap: Merhabalar efendim evet uyumludur keyifli alışverişler sağlıklı günler dileriz.

Soru: pili icindemi

Bluetooth Uzaktan Fotoğraf Ve Video Çekme Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu Ürün Resimleri

Bluetooth Uzaktan Fotoğraf Ve Video Çekme Kumanda Pilli Tüm Telefonlara Uyumlu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü