Bluetoothlu Shaper Titreşimli Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti - Kumandalı - Çoklu Program Modu Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Hulya

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,045
0
35
Bluetoothlu Shaper Titreşimli Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti - Kumandalı - Çoklu Program Modu Tavsiye Eder Misiniz?
Bluetoothlu Shaper Titreşimli Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti - Kumandalı - Çoklu Program Modu Şu Andaki Fiyatı 3627.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Bluetoothlu Shaper Titreşimli Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti - Kumandalı - Çoklu Program Modu Kaç Kişi Memnun?

Bluetoothlu Shaper Titreşimli Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti - Kumandalı - Çoklu Program Modu Hakkında yaklaşık 76 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Bluetoothlu Shaper Titreşimli Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti - Kumandalı - Çoklu Program Modu Ürün Açıklaması

_x000D_

Bluetoothlu Shaper Titreşimli Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti - Kumandalı - Çoklu Program Modu Ürününün Satıcısı, kochler Bluetoothlu Shaper Titreşimli Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti - Kumandalı - Çoklu Program Modu ürününü 3627.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Bluetoothlu Shaper Titreşimli Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti - Kumandalı - Çoklu Program Modu Hakkında Yapılan Yorumlar
3627.0 Tl ye satışta olan Bluetoothlu Shaper Titreşimli Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti - Kumandalı - Çoklu Program Modu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
76 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Hızlı ve sağlam teslim edildi.Çok sağlam be güçlü motoru var,memnun kaldım
İsim: B** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Mart 2024
Satıcı: KOCHLER

Yorum: sorunsuz teslim aldım. performansı çok iyi bütün kasları hareket ettiriyor ve yorgunluğu alıyor
İsim: Sultan E.
Tarih: 31 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok beğendim bütün vücudu çalıştırıyor Bluetooth özelliği çok iyi müzik dinleiyorum paketleme çok iyi
İsim: P** C**
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: ürun cok guzel paketleme cok iyi yapilmisti hızlı kargo satıcıya tesekkur ederim
İsim: m** ç**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Harika bir ürün . Sapasağlam geldi.
İsim: N** G**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Titreşimi her şekilde hissediyorsunuz ben memnun kaldım. Tavsiye ederim
İsim: G** G**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: çok beğendim çok kısa sürede teslim edildi çok teşekkür ederim 😊
İsim: H** O**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Çok kaliteli bir ürün gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Tam bir alman kalitesi gerçekten
İsim: **** ****
Tarih: 20 Ocak 2024

Yorum: Eve aldım annemle birlikte kullanıyoruz rahat bir alet
İsim: k** t**
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: harika ürün paketleme özenli çok beğendim
İsim: m** ı**
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: iyiki almışım oturduğun yerde spor yapıyorsun....
İsim: **** ****
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Beğendim. Beklediğim gibi geldi.
İsim: F** B**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: çok ama cokk guzelll eşimle denedik gayet keyifli kilo verdirir.muzikte çok güzel cikiyor
İsim: E** Ş**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Ürün gayet iyi geldi deniyoruz hızı falan iyi
İsim: N** U**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Kargoya teslim mükemmel hemen elime ulaştı teşekkür ederim işe yarayacak gibi gözüküyo ilerki zamanlarda daha detaylı yorum yaparım
İsim: Zeynep T.
Tarih: 27 Aralık 2023

Yorum: yeni kullanmaya başladım güzel
İsim: m** ö**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: gayet iyi düşünmeden alinabilir
İsim: A** K**
Tarih: 07 Nisan 2024

Yorum: çabuk geldi paketleme güzeldi teşekkürler
İsim: d** G**
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: Ürün hızlı ulaştı elime iyi paketlenmişti. Kumandası çalışmıyor ne yazık ki. Yorumlarda vardı zaten aynı şikayet. 4 programlı bir ürün 10 dk çok çabuk geçiyor. Boyutu gayet iyi ayaklarını açınca bayağı titretiyor. Gürültü konusunda içiniz rahat olsun hiç sesi yok. Günün her saati kullanılabilir. Yürüyüş ve diyet ile desteklenirse sıkılaştırıcı etkDevamını Oku
İsim: S** F**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: **yorum güncelleme- 1,5 aydır haftada 2-3 gün kullanıyorum. Diyetisyene de gidiyorum. Ama özellikle düzenli yaptığım haftalarda kas oranımda belirgin bir artış oluyor. ***Çok fazla yorum olmamasına rağmen bu ürünü tercih ettim. Hızlı şekilde kargolandı ve sağlam paketlenmişti. Sağlam bir ürün. Taşımak için tekerlekleri var. Farklı programdan kasıtDevamını Oku
İsim: T** K**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Seviyoruz güzel
İsim: Z** K** E**
Beden: 29 Temmuz 2024

Yorum: henüz açamadım arkadaşım tavsiye si üzerine aldım umarım faydası olur
İsim: Z** T**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Güzel beğendim
İsim: H** S**
Tarih: 22 Ocak 2024

Yorum: ürün çok kaliteli paketleme çok güzel ve titreşim çok iyi maalesef ben de biraz mide bulantısı yaptı başım döndü bana uygun olduğunu düşünmedim. siz de bu rahatsızlıklar yoksa piyasdaki ürünlere göre fiyatı çok iyi
İsim: P** B**
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: kesinlikle harika bişi bu 🥰🥰🥰
İsim: B** Ü**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: Ürün güzel
İsim: Ali B.
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: ya i düzenli.kullandim yag yakımı.hizlanmisyor 1 2 cm.inceldim onu farkettm ama selulitlerimde Bi azalma.olmadi ve blutooth lü aldm blutooth u telefonu bulmuyor.muzik dinlenmiyoe
İsim: Ö** Ç**
Beden: 04 Mayıs 2024

Yorum: Fiyat performans ürünü ⭐
İsim: A** H** O**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: Efsane kargo çok özenliydi kumandası çalışıyor ve kesinlikle kilo vermede sıkılaşmada işe yarar yanaklarıma kadar titretiyor
İsim: G** K** k**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: ürün Kargo'dan kırık geldi hemen yenisini gönderdiler çok teşekkür anneme aldım çok beğendi
İsim: S** K**
Tarih: 11 Şubat 2024

Bluetoothlu Shaper Titreşimli Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti - Kumandalı - Çoklu Program Modu Ürüne Dair Sorular

Soru: 110 kg taşır mı ?
Cevap: Merhaba, 120 kg taşıma kapasitesi mevcuttur. -samet

Soru: tüm vücut mu
Cevap: Merhaba, evet tüm vücudu çalıştırır. -ismail

Soru: müzik balanıyormu
Cevap: Merhabalar evet telefon ile bağlanıp müzik dinleyebilirsiniz -sergen

Soru: zayıflatıyor mu
Cevap: Merhaba düzenli kullanım ile zayıflama ve sıkılaşmanızı sağlar -sergen

Soru: 125 taşırmı
Cevap: Merhaba, 120 kg taşıma kapasitesi vardır. -ismail

Soru: fazlasıyla kararsız kaldım. diger benzer urunlerinizle arada ne gibi özellik farkları var acaba.
Cevap: Merhaba, tasarım ve taşıma kapasitesi farkı vardır. Titreşim olarak benzerdir. -ismail

Soru: merhaba diger gri üründen gelirmi tükenmiş😓
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Haberdar olmak için takipte kalın. -samet

Soru: motor gucu nedir
Cevap: Merhaba, 220-240 W'tır -samet

Soru: ürün menşei nedir
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz A kalite olarak Çinden ithal edilmektedir. -samet

Soru: merhaba çalışırken çok ses çıkarır mı acaba
Cevap: Merhabalar ürünümüz çok fazla ses çıkartmamaktadır.

Soru: Başlangıçtan sonra rutin olarak max kaç dakika gerekli bir de günde iki defa sabah akşam bir sakıncası olur mu
Cevap: Sakıncası yok efendim. Dakikayı vücudunuzun ihtiyacına göre artırabilirsiniz.

Soru: Sabah akşam kullanıma uygun mudur bir de max kaç dakika kullanılıyor
Cevap: Merhaba, başlangıçta 15 dakika olarak tavsiye etmekteyiz.

Soru: 2d özelliklikli modelinizden farkı nedir? Hangisi üst model?
Cevap: merhaba 2d olan model en üst modelimizdir , yatay ve dikey salınım özelliği mevcuttur -sergen

Soru: Merhabalar. Titreşim sadece yatay mı yoksa hem yatay hem de dikey olarak çift yönlü müdür?
Cevap: Merhaba, titreşimi tek yönlüdür, hem yatay hem dikey titreşim özelliği farklı bir ürünümüzde mevcuttur. -İsmail

Soru: ürün ölçüleri nedir?
Cevap: Merhabalar, 55x35x15 ölçülerindedir.

Soru: Ölçüleri nedir
Cevap: Merhabalar, 55x35x15 ölçülerindedir. -samet

Soru: Bir defada azami kaç dakika çalıştırılabiliyor? Çalıştırdıktan sonra kaç saat cihazı dinlendirmek gerekiyor?
Cevap: Merhabalar kendinize seçeneğiniz hazır programlar ile kullanabilirsiniz, program sonlandiktan sonra kısa bir süre dinlendirip tekrar kullanabilirsiniz -sergen

Soru: merhaba proğram olarak sadece 4 proğram var söylendiği gibi 9 proğram bulunmamaktadır bilgi rica edeceğim
Cevap: Merhaba cihaz 99 hız kademe ayarı var efendim ayrıca 4 programlidir -sergen

Soru: Merhaba ürünün Bluetoot nasıl bağlayabiliyoruz telefona
Cevap: Telefondan bluetooth ayarlarına girdiğinizde en üstte çıkan cihazla eşleştirmeniz gerekmektedir. -samet

Soru: Merhabalar , sadece üzerinde durarak kaç kolari yakarız ?
Cevap: Merhaba. yaklaşık olarak; 10 dakika program ile: 30 dakika yoga, 100 mekik, 100 şınav, 1 saat bisiklet, 30 dakika yüzme ve 1 saat koşu ile aynı eforu sarfederek kalori yakmanızı sağlar. -ismail

Bluetoothlu Shaper Titreşimli Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti - Kumandalı - Çoklu Program Modu Resim Galerisi

Bluetoothlu Shaper Titreşimli Kondisyon Aleti Ve Egzersiz Aleti - Kumandalı - Çoklu Program Modu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü