Bluetooth'lu Titreşimli Egzersiz Aleti Tüm Vücut Egzersizi Kilo Kaybı Için Ev Ofis Spor Aleti Satın Alır Mısınız ?

Gulbahar

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,091
0
15
Bluetooth'lu Titreşimli Egzersiz Aleti Tüm Vücut Egzersizi Kilo Kaybı Için Ev Ofis Spor Aleti Bu Ürünü Almalı Mı?
Bluetooth'lu Titreşimli Egzersiz Aleti Tüm Vücut Egzersizi Kilo Kaybı Için Ev Ofis Spor Aleti Şuanki Fiyatı Ne Kadar 3718.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bluetooth'lu Titreşimli Egzersiz Aleti Tüm Vücut Egzersizi Kilo Kaybı Için Ev Ofis Spor Aleti Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Bluetooth'lu Titreşimli Egzersiz Aleti Tüm Vücut Egzersizi Kilo Kaybı Için Ev Ofis Spor Aleti Hakkında yaklaşık 40 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Bluetooth'lu Titreşimli Egzersiz Aleti Tüm Vücut Egzersizi Kilo Kaybı Için Ev Ofis Spor Aleti Ürün Detayları

_x000D_
_x000D_
_x000D_
Fitness seven her müşteri için yenilikçi, yüksek kaliteli fitness ürünleri sunuyoruz, ister yeni başlayan, ister profesyonel, ister sporcu olun, size en uygun Fastgo ürünlerini bulabilirsiniz._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Fastgo -Fashion Fitness!_x000D_
_x000D_
_x000D_
TÜM VÜCUT ZINDELIĞININ TADINI ÇIKARIN VE RAHATLAYIN _x000D_

Titreşim plakası egzersiz makineleri günümüzde popüler egzersiz haline geldi. Kas kütlesini arttırır, vücut yağını ve selüliti azaltır, mükemmel vücut oluşturmak için mükemmeldir. Egzersiz tüm vücut ve çekirdek egzersizleri için direnç bantlarıyla birleştirin, günlük tüm vücut titreşimi açık hava etkinlikleriyle aynı faydayı veya onlardan daha iyisini sağlar. Sadece bir titreşim plakası egzersiz makinesi değil, aynı zamanda size ve ailenize ve sağlığınıza özen gösteren kişisel masaj terapisti gibi. >_x000D_
Titreşim Plakası Egzersiz Makinesi Tüm Vücut Egzersizi _x000D_

-Egzersiz Yapın ve Tüm Vücut Rahatlayın, Kilo Vermek İçin Destekli >_x000D_

-Akıllı Ayarlanabilir Titreşim Hız Seviyeleri ve Modları >_x000D_

Kablosuz Uzaktan Kumanda ve Led Ekran ile Kolay ve Esnek >_x000D_

Güvenli Sağlam Kaymaz Ped >_x000D_
_x000D_
Mini Titreşim Plakası_x000D_
Mini Body, kompakt boyut, yerden tasarruf ve taşınabilir, her yerde kullanılabilir, oturma odası, çalışma odası, balkon, ofis, saha aktiviteleri vb. gibi birçok sahne için uygundur, özellikle pratiktir. Evde, evde ve seyahatte kullanılabilir, günlük hayatımıza uygunluk sağlar _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Masaj Fonksiyonu_x000D_
Ayaklarınız titreşimli makineye yerleştirildiğinde, mıknatıslar ayaklarınızdaki akupunktur noktalarını uyarır, bu da vücudu gevşetmeye ve dolaşımınızı iyileştirmeye yardımcı olur._x000D_
_x000D_
_x000D_
Stereo Akıllı Titreşim Bölgesi _x000D_
Çeşitli egzersiz modları, 0~120 vites ayarı, hız ve mod, farklı antrenman seviyelerine olan talebinizi karşılayacak, yürüme, koşu, hızlı koşma ve diğer egzersiz modlarının keyfini çıkarmanın kolaylığı, sizin için en uygun olanı bulabilirsiniz. _x000D_
_x000D_
_x000D_
Entegre Müzik Hoparlörü Fonksiyonu _x000D_
Fastgo titreşim plakası BT üzerinden telefona bağlanabilir ve müzik hoparlörü olarak kullanılabilir, entegre BT müzik hoparlörü sayesinde antrenmanınız sırasında en sevdiğiniz müzikleri dinlemenizi sağlar. _x000D_
_x000D_
_x000D_
Titreşim Plakası Yoga Egzersizleri _x000D_
Sabit titreşim plakası, üzerinde yoga egzersizleri yapmanızı destekler, böylece karnınızı, kalçalarınızı, bacaklarınızı çalıştırmanıza ve vücudunuzun her yerinde sağlam bir çizgi oluşturmanıza yardımcı olur. _x000D_
_x000D_
_x000D_
Titreşim Plakası Tam Vücut Egzersizleri _x000D_
Titreşim Plakası Tam Vücut Egzersizleri_x000D_
Fastgo titreşim plakası egzersiz makinesi, yumuşak köpük kulplu iki çıkarılabilir direnç egzersiz bandına sahiptir, kollarınızı, omuzlarınızı, göğsünüzü, sırtınızı tonlamanıza yardımcı olmak için üst vücudu ve alt vücudu aynı anda egzersiz yapabilir._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Bluetooth'lu Titreşimli Egzersiz Aleti Tüm Vücut Egzersizi Kilo Kaybı Için Ev Ofis Spor Aleti Ürününün Satıcısı, FASTGO Bluetooth'lu Titreşimli Egzersiz Aleti Tüm Vücut Egzersizi Kilo Kaybı Için Ev Ofis Spor Aleti ürününü 3718.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Bluetooth'lu Titreşimli Egzersiz Aleti Tüm Vücut Egzersizi Kilo Kaybı Için Ev Ofis Spor Aleti Ürün Hakkındaki Yorumlar
3718.0 Tl ye satışta olan Bluetooth'lu Titreşimli Egzersiz Aleti Tüm Vücut Egzersizi Kilo Kaybı Için Ev Ofis Spor Aleti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
40 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: İlk başta ön yargı ile yaklaşmıştım ama ürünün kullanmaya başladığımdan beri aşırı memnun kaldım mükkemmel faydalı bi ürün ilk haftadan etkisini görmeye başladım
İsim: **** ****
Tarih: 21 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FASTGO

Yorum: geçen hafta ulaştı elime çokta hızlı geldi ama iş yerinden eve anca götürdüm ve dün akşam ilk kez kullandım şuan çalışırken bacaklarımın ağrısını çok güzel hissediyorum et kırığı her yerim spor salonunda bile bu etkiye 3 gün sonra ulaşıyordum ben çok beğendim power plate salonuna ayda 12 seans 1000 tl veriyodum tabiki işe yarıyordu ama yine bu etkiDevamını Oku
İsim: P** D**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: dün sipariş verdim bugün elimdeydi denedim çok güzel bekledigimden de etkili titreşimi ellerinize sağlık
İsim: l** k**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Sorunsuz kullanıyoruz.Cok beğendik insanı Kargo ve paketleme gayret İyi.
İsim: N** Ö**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Hızlı teslimat sorunsuz elimize ulaştı.Kaliteli bir ürün sıkıntısız bir sekilde kullanıyorum.
İsim: H** A**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Çok iyi bir ürün denemeye devam ediyorum diyetle birlikte ürünü kullanırsanız eğer çok işinizi görür
İsim: Gülşah G.
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: Düzenli kullanımda kesinlikle işe yarayacağını düşünüyorum. seviyeleri, kumandası,vs. her şeyi iyi. Titreşim gücü çok iyi. Beşinci seviyeden günde 30 dakika yapıyorum. Bacaklarım titreşip kaşınma tepkisi veriyor. Çok iyi ürün.
İsim: H** B** D**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: ürün elime tam zamanında ulaştı sağlamlığı çok iyi çalışmasında hiç bir sorun yok teşekkürler
İsim: M** K**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: ürün elime bugün ulaştı titreşimi gayet güzel beklediğimden güzel... düzenli olarak kullanımda sonuç verir.
İsim: B** K**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Harika çok memnunum etkisi var, ilerleyen günlerde daha net görülecek etkisi belli.saglam ve iyi titretiyor
Tarih: 13 Nisan 2024

Yorum: Gayet Güzel Görünüyor, Titreşimi Falan İyi 👍
İsim: Mustafa K.
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: satıcı özenli ve hızlıca bir şekilde gönderildi ürünü 2 gündür kullanıyorum gerçekten kullanışlı ve işe yarar bir alet tavsiye ediyorum
İsim: A** Ü**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: İşe yarayacak kesinlikle
İsim: F** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Eylül 2024

Yorum: urunu teslim aldim cok iyi
İsim: m** h**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Harika bir ürün tavsiye ederim
İsim: Tuğrul T.
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Aldığım ürüne kolay kolay yorum yapmam ama gerçekten çok güzel bir ürün sadece 1 dakika kullandım ve 1 dakika içinde tüm vücudum 1 saat yürüyüş yapmış gibi karıncalardı. Kesinlikle tavsiye ediyorum
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: güzel ürün hızlı ve sağlam kargo teşekkürler
İsim: M** U**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Ürün gayet güzel kullanışlı işe yarayacağını düşünüyorum süper
İsim: Ö** Ş**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: teşekür ediyorum satıcısına harika bir mazeme
İsim: O** k**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: ürünu gelir gelmez çalıştırdım ama kullanmadım küçük bebeğim olduğu için modlarını denedim gerçekten çok etkili düzenli olarak yapılırsa kilo vermeye yardımcı olacak düzeyde tüm vücudu çalıştırıyor hızlı teslimat ayrıca satıcı çok ilgili kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olunmayacak bir ürün kullanıp tekrardan yorum yapmak istedim tüm vücudu çalıDevamını Oku
İsim: M** E** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: cihazı çok begendim titreşimi çok iyi 3 gün oldu alalı düzenli kullanımda faydasının olacagına inanıyorum tek sorun kullanma klavuzu türkçe degl
İsim: s** d**
Tarih: 30 Nisan 2024

Yorum: Ürün harika 👍 faydasi olcani saniyorum ileride bakcaz
İsim: N** A**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Ürün gayet güzel
İsim: Zeynep ö.
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: ürünü çok beğendim. inşallah faydalı olur.
İsim: E** K**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: kargolama çok güzel ve ürün harika beğendim
İsim: s** k**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Ürün gerçekten kaliteli kaç gündür kullanıyorum kalori yakımını da gösteriyor fiyatı da gayet uygun pahalı ürünlere gitmenize gerek yoktur 5 programda çalışıyor çok başarılı bir ürün satıcıya teşekkürlerimi iletiyorum
İsim: Fidan A.
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: 1 2 gün yaptık denedikçe güncellicem
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Titreşimi iyi iş görür şu anlık bir sıkıntı yok
İsim: Ç** A**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: Efsane bir ürün. Tüm vücudunun çalıştığını hissediyorsun. Kullanma kılavuzu Türkçe değil tek sorun bu olabilir.
İsim: Ö** B**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: Sevgili kullanıcılar. Bel fıtığı rahatsızlığınız varsa şiddetle doktor kontrolünde kullanmanızı tavsiye ediyorum. 2 gün düzenli kullanımım oldu. Fakat aşırı ağrı sancı çektim bu süre zarfında. Tahminimce fıtığım yerinden oynadı. Bu tamamıyla sizinle alakalı bir durum Lütfen yorumumu dikkate alın sağlık problemi olanlar alırken iyi düşünsün
Tarih: 14 Ağustos 2024

Bluetooth'lu Titreşimli Egzersiz Aleti Tüm Vücut Egzersizi Kilo Kaybı Için Ev Ofis Spor Aleti Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Merhaba kaç programlı
Cevap: Merhaba efendim beş programlıdır

Soru: Garantili ürünmü
Cevap: Evet efendim 2 yıl garantilidir

Soru: kaç programlı
Cevap: 5 proğramlıdır efendim

Soru: 3d ürününüz hanigisi
Cevap: 3 D ürünümüz yok efendim fakat ürünlerimiz 2 d olup motır gücü yüksektir

Soru: Garantisi varmı
Cevap: 2 yıl garantili efendim

Soru: Merhabalar garanti süresi ne kadar
Cevap: Merhaba efendim 2 yıldır

Soru: Merhaba 10 yaş için uygunmudur
Cevap: Merhaba efendim çocuklar için uygun değildir

Soru: Dikey titreşim mevcut mu
Cevap: Yatay titreşim mevcuttur efendim

Soru: sessiz mi çalışıyor
Cevap: Merhaba efendim sessiz bir şekilde çalışmaktadır ev kullanımı için uygundur komşulara rahatsızlık vermez

Soru: Alman malı bu cinmi acaba
Cevap: Menşei Çin'dir efendim

Soru: ürün kaç kg
Cevap: merhaba 8 kg efendim

Soru: ürünü kullanıma başladık ama ,kalori sayacı nerden gözüküyor bulamadık,,, yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhaba efendim üründe hız zaman titreşim seviyesi ve Bluetooth ekranda gözükmektedir

Soru: Bu cihaz 2 d mi acaba?
Cevap: Merhaba efendim evet 2 d dir

Soru: Ölçüleri nedir acaba
Cevap: Ürün görselinde detayşınolarak belirtilmiştir efendim

Soru: kaç motorlu aceba
Cevap: Tek motorludur efendim

Soru: Kac kalori yaktırır
Cevap: 15 dakikalık kullanımda 300 kalori yakımı sağlıyor efendim

Soru: merhaba cihazın ölçü bilgisi rica ediyorum
Cevap: Merhaba efendim ürünün 5.görselinde ölçüleri yazmaktadır

Soru: müzik çalar özelliği var mı
Cevap: Evet efendim Bluetooth'a bağlanarak müzik dinleyebilirsiniz

Soru: Merhaba ürün Kutu boyutu nedir acaba?
Cevap: Merhaba efendim 57x 43x 17 cm dir

Soru: Merhaba. Bluetooth özelliğinin avantajı nedir? Diğerinden farkı nedir performans olarak?
Cevap: Merhaba efendim bu modelde Bluetooth özelliği bulunmaktadır telefonunuzdan Bluetooth'a bağlanarak müzik dinleyebilirsiniz ve ayriyeten 120 seviyeye kadar Titreşim seviyesi ayarlanabiliyor ebat olarak da daha geniş olduğu için Ayağınızı tam olarak açarak daha etkili olan modda tüm vücudu çalıştırabiliyorsunuz Diğer modelimizde 100 seviyeye kadar çıkmaktadır ebat olarak daha küçüktür

Bluetooth'lu Titreşimli Egzersiz Aleti Tüm Vücut Egzersizi Kilo Kaybı Için Ev Ofis Spor Aleti Ürün Görselleri

Bluetooth'lu Titreşimli Egzersiz Aleti Tüm Vücut Egzersizi Kilo Kaybı Için Ev Ofis Spor Aleti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü