Blush Bordo Rugan Sivri Burunlu Kısa Blok Topuklu Kadın Ayakkabı Alınması Gereken Bir Ürün Mü

Handan

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,220
0
35
Blush Bordo Rugan Sivri Burunlu Kısa Blok Topuklu Kadın Ayakkabı Bu Ürünü Almalı Mı?
Blush Bordo Rugan Sivri Burunlu Kısa Blok Topuklu Kadın Ayakkabı Şuanki Fiyatı Ne Kadar 494.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Blush Bordo Rugan Sivri Burunlu Kısa Blok Topuklu Kadın Ayakkabı Alanlar Memnun Mu?

Blush Bordo Rugan Sivri Burunlu Kısa Blok Topuklu Kadın Ayakkabı Hakkında yaklaşık 90 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Blush Bordo Rugan Sivri Burunlu Kısa Blok Topuklu Kadın Ayakkabı Detaylı Bilgi

Blush Bordo Rugan Sivri Burunlu Kısa Blok Topuklu Kadın Ayakkabı Ürününün Satıcısı, POLKA STORE Blush Bordo Rugan Sivri Burunlu Kısa Blok Topuklu Kadın Ayakkabı ürününü 494.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Blush Bordo Rugan Sivri Burunlu Kısa Blok Topuklu Kadın Ayakkabı En Son Yapılan Yorumlar
494.9 Tl ye satışta olan Blush Bordo Rugan Sivri Burunlu Kısa Blok Topuklu Kadın Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
90 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: HARİKA BU İKİNCİ ALIŞVERİM BU MAĞAZADAN HER ŞEY MÜKEMMEL ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMMMM🤩 36 giyiyorum tam oluyor kalıpları hep tam kücük veya büyük bakmayın tam numaranızı alın
İsim: Cansu C.
Tarih: 12 Mart 2024
Beden: Beden:36
Satıcı: POLKA

Yorum: İlgili satıcı , spor tarz ayakkabılarda 38-39 giyiyorum bunda 40 aldım tam oldu , ayakkabı çok şık
İsim: H** K** A**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: kendi numaram bana kucuk geldi tabanı ince oldugu icin
İsim: **** ****
Tarih: 22 Nisan 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Çok şık ve rahat tam kalıp
Tarih: 28 Mart 2024
Beden: Beden:39

Yorum: dünyanın en muhteşem en rahat en güzel renkli ayakabısı seçilmeli bence. tam kalıp tam numara, rengi duruşu harika ben kınamda kullanıcam çok rahat edeceğimi düşünüyorum
İsim: R** t**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: aşırı tatlı rengi ve çok şık rahat hızlı kargo
İsim: S** Y** D**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Beyendim. Çok havalı teşekkür ediyorum kargo biraz hırpalanmıştı ama sağlam geldi ❤🔥💕
Tarih: 09 Mayıs 2024
Beden: Beden:37

Yorum: çok şık bir ayakkabı
İsim: A** B**
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: Bayıldım çok beğendim ama kalıbı dar ve sert 36 giyiyorum sıktı bir numara büyük aldım numara sorunu yaşayabilirsiniz.
İsim: S** İ**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Mükemmel çok rahat ve çok kaliteli
İsim: Işıl Ö.
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Yorumlara bakarak almıştım herkesin dediği gibi ayakkabılar çok şık ve güzel. Bende bi numara büyük aldım fakat gebelikte ayaklar büyüyor diyorlardı da inanmazdım , biraz zor iyi geliyor ama iade etmeyeceğim ayaklarımın küçülmesini bekleyeceğim
İsim: E** K**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Çok hızlı bir şekilde ürün elime ulaştı. İlk defa bu siteden alışveriş yaptım ama alışveriş yapmaya devam edeceğim bir site oldu. Çok memnun kaldım. inşallah ayakkabı giydiğim de açılma yapmaz. Ayak numaram 37 ve ayağım da kemik var buna rağmen tam numaramı aldım. ( bu renk çantam vardı ve uzun süredir aynı renkte ayakkabı aradım sonunda bulduum )Devamını Oku
İsim: Ş** K**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: 5 yıldız bile az gelir mükemmel tam kalıp harika ne desem az kalır
İsim: E** Ö**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: şık durmuyo ama rahat
İsim: E** Ç**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: ayakkabım geldi çok gzl gönül rahatlığıyla verebilirsiniz kizlar sadece onu biraz sivri.❤👌
İsim: N** v**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Çok şık çok rahat
İsim: B** İ**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Bu kadar rahatsız bir ayakkabı olamaz tam numaramı da aldım her iki ayağımında derisini yüzdü mahvetti her iki tarafı tabanı çok rahatsız .verdiğimiz paraya yazık yemin ederim
İsim: Ş** T**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Bayıldımmmmmmmmmmmmmmmmmm♥
İsim: Y** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel ama dar 1 beden büyük aldım yine de biraz sıkı hissettim zamanla lastiği gevşerse daha rahat olur inşallah
İsim: M** Ç**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Bayıldımm.
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: Çok kaliteli çok beğendim
Beden: 09 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel beğendim kiloluysanız ayaklarınız yandan taşıcak gibi tam numara rahat
İsim: A** N** K**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Bir bordo rugan ayakkabı daha güzel tasarlanamazdı🤍Öyle şık öyle asil ki, her gün giymek istenecek türden. Bayıldım, bayıldım ❣
İsim: F** V**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: bayıldım çok güzel
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel geldi tşk
İsim: S** N** K**
Beden: 17 Nisan 2024

Yorum: çok şık duruyor
İsim: B** K**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Ay ben çanta da almıştım, rengi aynısı, çok sevindim! Ama bu üçgen ayakkabılarda ayaklarınız nasıl rahat ediyor hiç bilmiyorum, daha önce hiç giymemiştim, umarım yarasız belasız kullanabilirim 😅 Tam numara alabilirsiniz!
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: Tam kalıp şık duruyor beğendim
İsim: B** Y**
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: Baaaayıııııldım tek kelimeyle
İsim: zeynep C.
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: birazcık sert bi ayakkabı ve bir numara büyük sipariş etmelisiniz
Tarih: 08 Ağustos 2024

Blush Bordo Rugan Sivri Burunlu Kısa Blok Topuklu Kadın Ayakkabı Ürüne İlişkin Sorular

Soru: 35 numarası varmı?
Cevap: Merhaba, maalesef

Soru: Merhaba tam kalıpmıdır 🙏🏻
Cevap: Merhaba, tam kalıptır

Soru: bu modellerin yüksek topuklusu var mı acaba
Cevap: Merhaba, maalesef

Soru: Hala soruma bir cevap almadım dünden beri sizi bekliyorum rica etsem bir dönüş saglarmisiniz alış veriş yapicam çünkü
Cevap: Merhaba, dönüş sağlanmıştır

Soru: topuk boyu kaç cm
Cevap: Merhaba, topuk boyu 3 cm’dir

Soru: Merhaba,36-37 numaraların iç tabanlari kaç cm'dır?
Cevap: Merhaba, ürünün detaylı ölçü bilgileri henüz not edilmemiş olup en kısa sürede ürün bilgilerine eklenecektir. Keyifli alışverişler

Soru: ayağım tarakli acaba on kısmı sıkarmi taraflı ayaklarada uygunmu
Cevap: Merhaba, hafif taraklı ise uygundur ancak çok taraklı ise uygun olmayacaktır

Soru: Merhaba ben normalde 35 giyiyorum bazen 36 da oluyor bu ayakkabının kalıpları nasıl? Ve ayaklarım biraz etli acaba sıkar mı?
Cevap: Merhaba, tam kalıptır

Soru: Taraklı ayaklar için uygun mudur?
Cevap: Merhaba, hafif taraklı ise uygundur

Soru: Normalde 36 numara giyiyorum ayaklarım taraklı sivri uçlu ayakkabılarda 37 giyiyorum sizin ayakkabı kalıplarımız nasıl acaba 23buçuk ayak uzunluğum
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır

Soru: Merhaba peki bu modelde Taraklı veya uygun mu
Cevap: Merhaba, çok taraklı ayaklara önermiyoruz

Soru: Merhaba. Spor ayakkabılarda 39 topuklu ayakkabılarda 40 numara giyiyorum. Bu ayakkabı için kaç numara almalıyım ?
Cevap: Merhaba, tam kalıptır.

Blush Bordo Rugan Sivri Burunlu Kısa Blok Topuklu Kadın Ayakkabı Detaylı Resimler

Blush Bordo Rugan Sivri Burunlu Kısa Blok Topuklu Kadın Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü