Bol Paça Yüksek Bel Palazzo Pantolon Satın Alır Mısınız ?

RüyaGözleri

Bilgili
9 Ağu 2023
341
0
0
Bol Paça Yüksek Bel Palazzo Pantolon Bu Ürünü Almalı Mı?
Bol Paça Yüksek Bel Palazzo Pantolon Şimdiki Fiyatı Ile 289.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Bol Paça Yüksek Bel Palazzo Pantolon Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Bol Paça Yüksek Bel Palazzo Pantolon Hakkında yaklaşık 56 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Bol Paça Yüksek Bel Palazzo Pantolon Ürün Özellikleri

Bol Paça Yüksek Bel Palazzo Pantolon Ürününün Satıcısı, Siggn Bol Paça Yüksek Bel Palazzo Pantolon ürününü 289.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Bol Paça Yüksek Bel Palazzo Pantolon Ürünü Kullananların Görüşleri
289.0 Tl ye satışta olan Bol Paça Yüksek Bel Palazzo Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
56 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: ürün gercektn çok kaliteli fakat bel kısmı dar bir beden büyük alinmali
İsim: T** Z**
Tarih: 22 Mayıs 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: SİGN

Yorum: çok güzel tam bedenime göreydi kalıbı. hediye için teşekkürler
İsim: B** T**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Fotoğraflarda gosterilenin aynısı, tam bedeninizi alın 👍🏼 hediyeniz için de teşekkürler ❤
İsim: **** ****
Tarih: 22 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Ürüne bayıldım çok şık duruyor. İç belli ediyor ama uygun çamaşırla halledilir. Kilo 57 kalça 100 bel 58 M beden tam oturdu. Biraz bol dursun istiyorsanız bir beden büyük alabilirsiniz. Kargoda sorun yaşamadım hızlı geldi. Satıcı da çok tatlı hediye için teşekkür ederim.
İsim: Z** K**
Tarih: 04 Haziran 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: kuması güzel değil,duruşu da çok farklı.önermiyorum
İsim: e** b**
Tarih: 09 Eylül 2024
Satıcı: AdaTrend

Yorum: Məhsul modelin üzərində göründüyü kimi gəldi. Ancaq bir ayağının dikiş forması çox pisdir. Üstəlik iç göstərir. Almaq üçün məsləhət görmürəm. Başqa məhsulları dəyərləndirsəniz daha münasibdir.
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Bu pantolonu övenler ne yaşıyor ya? İnanılmaz kötü bir kumaş ve kesim. Boyunuzda 170 üstüyse kısa gelecektir. Kağıt gibi 2 kat yapınca bile iç gösteriyor😂 ayrıca mürekkep lekeli sigara kokulu ürün yollamışlar. Kim kullanıp iade etti bilmiyorum o da onun reziiliği. Satıcının bunu göre göre bana kargolamasıda ayrı rezllk. Ticaretten anlamıyorsanız yDevamını Oku
İsim: S** S**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: aldığım en güzel beyaz palazzoydu diyebilirim kumaşı iç göstermiyor öyle ama içine koyu renkler giydiğiniz zaman haliyle hafif belli edicektir içine dikkişsiz iç çamaşırı ile kullanılır. kalıbı çok hoş duruyor ben aşırı beğendim çokkk güzellll
Satıcı: Ececollection

Yorum: 1.69 boy 63 kilo L beden dikişleri cok duzgun kalıp guzel sadece fazla polyester biraz daha pamuklu olsa mükemmel olurdu ama fiyat cok uygun oldu 289 tl ye kaçmaz
İsim: Arzu Y.
Beden: Beden:L

Yorum: s beden aldık m geldi çuval gibi iade edeceğiz bedeni doğru olsaydı güzel pantolundu
İsim: Ö** K**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim lıkralı 40 beden tam oldu teşekkür ederim
İsim: N** S**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Dikişleri sabitlenmemis. İp çıkıntılı geldi. Ayrıca tül perde gibi. Ten rengi bile giyinince kurtarmıyor
İsim: G** K**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: pantolonun arkasında hiç bir şey yoktu. siyah düğmeli geldi. dikkatli bakınca pudra gibi leke vardı iki yerinde ama ben yıkadım geçti. beli bol geldi, yaptıracağım. ten rengi içlik ile rahatlıkla giyebilirsiniz. onun dışında çok rahat. kumaşı beklediğimden farklı geldi ama onu da kendi gözden kaçırışıma veriyorum. ben beğendim. belini yaptırıp içliDevamını Oku
İsim: Ö** E**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: s istedim 38 beden gönderildi ve büyük ve kumaşı çok kalitesiz ucuz olduğu için iadeyle uğraşmadım. kötü
İsim: N** O**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: 1.65 boy 51 kilo m beden basenlerde çok iyi durdu ama beli çok bol geldi.Ayrıca görselde düğme açık renk ama bana gelen düğme siyahtı.Beğenmediğim için değiştim.Belini yaptırınca güzel bir pantolon olacak.Boyu da güzel ne uzun ne kısa.
İsim: Z** Ç**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Gayet güzel ama bi tık iç gösteriyor
İsim: E** N** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Ağustos 2024

Yorum: güzel belden büyük kumaş çok hassas leke gelince cikmiyo dikkatli kullanın
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: O kadar güzel ki kalıbı tam beden alabilirsiniz uygun renk çamaşırla iç gösterme sorunu hallolur. Küçük hediyeniz için de teşekkür ederim
İsim: G** Y**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: okadar yumusakki tiril tiril mutlaka dolabınızda olmali
İsim: M** B**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Satıcı: ACAR GİYİM

Yorum: Guzel kumasi iyi
İsim: Ş** H**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Paketleme güzel kargo hızlı hediye de ince düşünülmüş :) bir puanı bel kısmında hafif lekeler olduğu için kırdım yıkanınca geçeceğini düşünüyorum.Nornalde 36 beden giyiyorum fakat açık renk pantolonun dökümlü durması ve üzerime yapışmaması için 38 beden aldım belden çok bol oldu Pens ile halledeceğim onun dışında daha önce aldığım beyaz pantolonlarDevamını Oku
İsim: N** D**
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Çok güzel bir ürün tavsiye ederim
İsim: İ** K**
Tarih: 03 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Güzel ürün dökümlü dursun isteyenler 1 beden büyük alabilir
İsim: T** K**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Kalitesi çok güzel, çok beğendim. Kumaşı, kalıbı güzel. Çok hızlı kargolandı, paketleme güzeldi. Hediye olarak çorap gönderilmiş teşekkürler.
İsim: N** D**
Beden: Boy:163cm

Yorum: Pantolonun kalıbını çok beğendim , tam kalıp herkese tavsiye ederim . Çorap hediyeniz için çok teşekkürler ☺ benim boyum 167, kilom 59 ve 38 beden tam oldu .
İsim: Şeyma Ö.
Tarih: 01 Haziran 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: beklediğimden daha iyi geldi fiyatına göre kendi bedeninizi alabilirsiniz tam kalip
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Fiyatına göre kalitesi çok çok İyi. Rahat bir duruşu, kaliteli bir kumaşı var.Favori magazalarim arasına aldım, takipteyim.. Teşekkürler.
İsim: H** K**
Tarih: 08 Mayıs 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Aşırı iyi ürün
İsim: Z** S**

Yorum: Kumaşı kalıbı güzel fakat baya ince paketleme özenli hediye çorap için teşekkürler
İsim: B** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Mayıs 2024

Yorum: ben tesettürlü olduğum için üzerine uzun giycem ama iç çamaşır rengi belli oluyor birde çorap hediye koymuşlar çok teşekkür ederim kalite olarak güzel
İsim: R** n** t**
Tarih: 01 Haziran 2024
Beden: Beden:XL

Bol Paça Yüksek Bel Palazzo Pantolon Merak Edilenler Neler?

Soru: İç gösterirmi
Cevap: Hayır efendim iç göstermez

Soru: boyum 1.62
Cevap: Merhaba M beden tercih edebilirsiniz.

Soru: 1.70 44 kiloya kaç beden
Cevap: Merhaba efendim 26

Soru: İç gösteriyormu
Cevap: Göstermez efendim

Soru: 170 boy 50 kilo
Cevap: Merhaba efendim s beden olur

Soru: 160 boy 73 kg hangi uygun
Cevap: 44 efendim

Soru: 170 76 kilo xl olurmu
Cevap: Olur efendim.

Soru: beli lastikli mi
Cevap: Merahaba efendim hayır

Soru: merhaba boy 155 kilo 43 hangi beden olur
Cevap: 36 efendim

Soru: boyum 174 64 kiloyum hangi bedeni olur
Cevap: 38 beden efendim

Soru: merhaba 55 kilo kaç beden almam gerekiyor
Cevap: bedenlerin bel ölçüleri;(34 beden -bel 64 cm 40-45 kg) (36 beden -bel 68cm 46-51 kg) (38 beden - bel 72cm 52-57kg) (40 beden - bel 76cm 58-63 kg) (42 beden-bel 80cm 64-69 kg) (44 beden -bel 84cm 70-75 kg) (46 beden -bel 90cm 76-81 kg) bel ve kilo ölçünüze göre uygun ürünü seçebilirsiniz boyunuz 160cm altında ise bir beden büyük ürün tercih edebilirsinizürün boyu 106 cm dir

Soru: Pantolon naylon gibi mi duruyor?
Cevap: Merhaba, ürün özellikleri bölümünden ürün detaylarına bakabilirsiniz.

Soru: L beden 42 ye mi tekabul ediyor
Cevap: 40-42 efendim

Soru: ben s almıştım bol gelmişti başka beden yok mu s 36 mi oluyor
Cevap: Merhaba s bedenden başlamaktadır efendim

Soru: bel 70 cm hangi beden uygun olur
Cevap: Merhaba efendim kilo ne kadar?

Soru: 1,58 boy 52 kilo hangi beden?
Cevap: Merhaba S beden tercih edebilirsiniz.

Soru: pantolon boyu ne kadar 170 boyum kısa durmasını istemiyorum
Cevap: 109 cnm efendim

Soru: 46 kiloya s beden geniş olurmu
Cevap: Evet efendim

Soru: iç göstermez demişsiniz alan arkadaşlarda iç gösteriyor diyor kime inanalım
Cevap: Hanımefendi bu renk gösterir tabiki beyaz ürün her zaman iç göaterir

Soru: 156.55 kilo hangi beden
Cevap: Merhaba S beden tercih edebilirsiniz.

Bol Paça Yüksek Bel Palazzo Pantolon Fotoğraf Ve Görseller

Bol Paça Yüksek Bel Palazzo Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü