Bonehead Pfg Kadın Ayakkabı Alınır Mı ?

Saadet

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
584
0
15
Bonehead Pfg Kadın Ayakkabı En Düşük Fiyat Nerede?
Bonehead Pfg Kadın Ayakkabı Şu Andaki Değeri 6199.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Bonehead Pfg Kadın Ayakkabı Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Bonehead Pfg Kadın Ayakkabı Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Bonehead Pfg Kadın Ayakkabı Detaylı Açıklama

Bonehead Pfg Kadın Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Columbia Bonehead Pfg Kadın Ayakkabı ürününü 6199.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Bonehead Pfg Kadın Ayakkabı Ürün Hakkındaki Yorumlar
6199.9 Tl ye satışta olan Bonehead Pfg Kadın Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Ayağımda yok gibi tam numaranızı alın süper birsey
İsim: S** O**
Tarih: 24 Kasım 2023
Beden: Boy:172cm
Satıcı: eforgin

Yorum: Tam oldu güzel rahat bir model
İsim: C** S**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: The Moose Bay

Yorum: Çok rahat tam numaranızı alın
İsim: S** D** y**
Tarih: 21 Eylül 2023
Satıcı: Columbia

Yorum: yaz icin cok kullanisli rahat
İsim: E** I**
Tarih: 11 Mart 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Sporactive

Yorum: colombia kalitesi cok memnun kaldik.
İsim: V** Ö**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:38,5
Satıcı: EN SPOR

Yorum: harika bi ayakkabi ama bi beden buyuk alinabilir ben kendi bedenimi aldim zor giyiyorum
İsim: B** K**
Tarih: 27 Mayıs 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Ürün çok şık çok rahat fakat numara büyüklüğünden iade gerçekleştiriyorum.
İsim: G** A**
Tarih: 21 Ağustos 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: Çok rahat biraz zor giyiliyor ama zamanla açılır sanırım tam numara alınmalı
İsim: Ö** Ş** F**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Ağustos 2024
Satıcı: The Moose Bay

Yorum: Bu modelin bir benzerini kullanıyorum, 3 yıldır sürekli ayağımda desem yeridir. Bu rengini mağazada görünce almalıyım dedim. İndirime girince aldım hemen. Ayağım taraklı olmasına rağmen yanlardan sıkmıyor ama bağcıklı değil de lastikli olduğu için çok gevşetemiyorsun.
İsim: K** E**
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: Güzel ürün hafif baya
İsim: D** S**
Tarih: 16 Mart 2024
Beden: Beden:39

Yorum: ürünün teki geldi bir aydir kalan tekinin tedarigini bekliyorum . bu kadar zor olmasa gerek.
İsim: **** ****
Tarih: 13 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Sporactive

Yorum: İkinci kullanmamda yan tarafında lastikleri kıvrım yerlerinden ayrılmaya başladı dikkatli olun
İsim: s** b**
Tarih: 06 Eylül 2023
Beden: Beden:37,5
Satıcı: ŞENLİ GIDA İÇE. TEKS. İNŞ. TUR. TAŞ. YAT

Yorum: ürün orijinal değil gibi ve defolu ürün gönderildi. Fotoğraftaki gibi değil ve ayakkabının Biri diğerinden de farklı. O kadar para verilen bir ürünün bu kadar kontrolsüz gönderilmemesi gerekir fotoğrafları ekledim.
İsim: g** K**
Tarih: 04 Mart 2024
Satıcı: TNJ SPORTS

Bonehead Pfg Kadın Ayakkabı Ürüne Dair Sorular

Soru: Merhaba ürünün 36.5 u stoğa girecek mi acaba
Cevap: Merhaba, Stoklarımızın ürün-beden anlamında tükenmesi gibi durumlarda tüm kategori ürünlere dair stoklarımız belirli periyotlarda güncellenmektedir ancak net bir tarih aralığı verilememektedir. İlerleyen günlerde stok güncellemelerimizi takip etmenizi önerebiliriz. iyi günler dileriz.

Soru: Kalıp nasıl acaba normalde 39 giyiyorum 40 nasıl olur acaba
Cevap: Merhaba kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz.

Soru: merhaba, 39 numarası için Stok bilgisini teyit eder misiniz? teşekkürler
Cevap: Merhaba sadece 39numara var stoğumuzda şuan

Soru: 37.5 veya 38 numara stok varsa açabilir misiniz
Cevap: Merhabalar, maalesef sorumş olduğunuz bedenler stoklarımızda bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler, sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba . Ayakkabının arkasında bir ayakla diğer ayak arasında renk farkı var neden acaba
Cevap: Merhaba resimden dolayı yansıma yapıyor sanırım bi farkı yok normal de aynıdır.

Soru: Merhaba rengi beyaz mı gri mi
Cevap: Merhaba,efendim modelimiz beyaz renktir.

Bonehead Pfg Kadın Ayakkabı Detaylı Resimler

Bonehead Pfg Kadın Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü