Bonita Desen Detaylı Şekillendirici Tayt Sarı Alınmaya Değer Mi ?

Sevda

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
557
0
0
Bonita Desen Detaylı Şekillendirici Tayt Sarı Alanlar Memnun Mu?
Bonita Desen Detaylı Şekillendirici Tayt Sarı Şu Andaki Fiyatı 759.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bonita Desen Detaylı Şekillendirici Tayt Sarı Kaç Kişi Memnun?

Bonita Desen Detaylı Şekillendirici Tayt Sarı Hakkında yaklaşık 152 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Bonita Desen Detaylı Şekillendirici Tayt Sarı Detaylı Açıklama

_x000D_

Bonita Desen Detaylı Şekillendirici Tayt Sarı Ürününün Satıcısı, Jerf Bonita Desen Detaylı Şekillendirici Tayt Sarı ürününü 759.9 Tl'den Satılmaktadır.

Bonita Desen Detaylı Şekillendirici Tayt Sarı Yorum Ve Değerlendirmeler
759.9 Tl ye satışta olan Bonita Desen Detaylı Şekillendirici Tayt Sarı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
152 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok hızlı elime ulaştı. Paketleme özenliydi. 62 kiloyum belim 71 kalçam 103 cm S beden aldım gayet iyi oldu. İç çamaşırını çok belli ediyor. Dikişsiz iç çamaşırı ile bu sorunun ortadan kalkacağını düşünüyorum.
İsim: **** ****
Tarih: 05 Ocak 2023
Beden: Beden:S
Satıcı: JERF SPORT

Yorum: Jerf kalitesi.. Her seriyi aldım.. 167 boyum 52 kiloyum xs tam oldu
Tarih: 05 Nisan 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: Urun cok guzel fakat yorumlarda bir beden kucuk alin diyenler yanlis yonledirme yapmis oluyor, yorumlara bakarak kucuk aldim oldu ancak kendi bedenimi alsam daha iyi olacakti.
İsim: M** L**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Eylül 2021

Yorum: Çok güzel bence tam beden alın zaten çok sıkı bir kalıbı var her renginden aldım
Tarih: 11 Kasım 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Aşırı güzel hem rengi hem dokusu yumuşacık ama toparlayıcı kendi bedeninizi alın
İsim: b** ş**
Tarih: 29 Kasım 2021

Yorum: cok kaliteli ve rengi cok iyi. tam beden alabilirsiniz.
İsim: Ç** Ç**
Beden: 01 Aralık 2021

Yorum: Aşırı güzel ürün ama bir beden küçük al diyenlere inanmayın xs aldım iade edip s sipariş vereceğim. Biraz iç gösteriyor doğru çamaşır ile hallolur.
İsim: C** E**
Tarih: 08 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Bedenimi aldım, giymesi biraz zor olsa da tam oldu. Kumaşı ve rengi harika
İsim: A** T**
Beden: 31 Temmuz 2024

Yorum: Jerfin neredeyse her modelini kullandım. En çok rahat ettiğim bu modeli oldu. 49 kilo xs gayet güzel.
İsim: ö** B**
Beden: 18 Ocak 2023

Yorum: Harika duruyor çok memnunum
İsim: E** U**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: 58 kiloyum xs aldım
İsim: İREM Ö.
Beden: 03 Şubat 2022

Yorum: inanılmaz güzel bir tayt fakat iç gösteriyor bir bedeb büyük alınırsa göstermeyebilir
İsim: N** G**
Tarih: 04 Aralık 2022

Yorum: Çok tatlı ama kesinlikle bir beden küçük alınmalı.
İsim: M** g** B**
Tarih: 01 Ağustos 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Çok rahat ve güzel bir tayt sporda her yerde giy çık toparlıyor Boy 1.72 Kilo:62
İsim: Ş** E**
Tarih: 21 Eylül 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: Kalite çok güzel bir beden inceltiyor ve hızlı teslimat
İsim: N** s**
Tarih: 17 Nisan 2022

Yorum: Harika. 168 / 58 kg M aldım okey oldu. Kargo da hızlıydı teşekkür ederim.
İsim: Z** s** Z**
Tarih: 12 Ocak 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Arkadaslar bu ic gosteriyo diyenler yüzünden nerdeyse almicaktım baya kalın bi tayt hiç iç göstermiyo ya nerdeyse tereddütlüydüm harika bi tayt ben spor yapıyorum o kadar kumaşı öyleki açık tenk olmasına rağmen hiçççç iç göstermedi harikaaaa harikaaa
İsim: Y** S**
Tarih: 13 Ekim 2021

Yorum: Çok yumuşak güzeldi
İsim: B** M**
Tarih: 30 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Bu yorumu yoga yapanlar için yazıyorum; ürün çok esnetmediğiniz sürece güzel ama yaptığınız asanalara göre kumaş esnedikçe rahatsız edecek şekilde iç gösteriyor. Kendi bedenimi aldım ama bir üst bedeniyle değiştirsem bu sorun önlenir mi merak ediyorum. Beden değişikliği olmadığı için bu sorunun cevabını öğrenemeyeceğim sanırım, iade etmekten başkaDevamını Oku
Tarih: 01 Aralık 2021

Yorum: çok teşekkür ederim ☺
İsim: m** m**
Tarih: 29 Eylül 2021

Yorum: Çoooook beğendim haaarika renki var be çok kaliteli
Tarih: 08 Temmuz 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Yoga Hocamın tavsiyesi ile aldım. Kaliteli, beğendim. Teşekkürler
İsim: S** E**
Beden: 16 Şubat 2022

Yorum: Zaten kullandığım bir ürünün bu rengini doğum sonrası evde kullanmak için aldım. İlk günlerde korse yerine kullandım. Hem sıkı hem rahat ettirdi
İsim: İ** A** K**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: Jerf zaten çok iyi bir marka. Bayıldım
İsim: F** D**
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: indirimde 84 TL ye aldım ve bayıldım yapısı kumaşı ve duruşu harika
İsim: E** A**
Tarih: 14 Aralık 2021

Yorum: Jerf kalitesi tartışılmaz. Fiyatı fazlaca arttı fakat bir kullanmaya başlayan wazgeçemez
İsim: H** A**
Tarih: 09 Nisan 2022
Beden: Beden:L

Yorum: rengi çok tatlı ve çok rahat bir tayt. esnek bir kumasi var. herkese tavsiye ediyorum
İsim: y** g**
Tarih: 05 Aralık 2021

Yorum: Harika bir ürün kesinlikle tavsiye ediyorum ☺
İsim: o** ü**
Tarih: 12 Kasım 2021

Yorum: Aşırı rahat üstünüde aldım
İsim: K** Ç**
Tarih: 08 Ağustos 2022

Yorum: En sevdiğim tayt pilates yaparken giyiyorum çok kullanışlı çok rahat şekillendirici tüm renkleri var bende ama diğer yorumlardaki gibi iç belli ediyor uygun iç çamaşırıyla biraz daha rahat. Dışarıda günlük giyim için bu renk uygun değil bence ama sporda efsane
İsim: S** D**
Tarih: 23 Mart 2023

Bonita Desen Detaylı Şekillendirici Tayt Sarı Merak Edilen Konular

Soru: pembesi gelmeyecek mi?
Cevap: Merhabalar, modelimiz eski sezondur, üretimi bulunmamaktadır. Sevgiler.

Soru: Merhabalar taytımı renklilerle yıkadım fakat dikkat etmeme ragmen renginde cok fazla solma oldu rengi degisti baya
Cevap: Merhabalar, Yıkama talimatı: Maksimum 40 °C sıcaklıkta yıkayınız. Ağartıcı kullanmayınız. Tamburlu kurutma yapmayınız. Ütülemeyiniz. Kuru temizleme yapılmaz. Benzer renkler ile birlikte yıkayınız. Ürünü ters çevirerek yıkayınız. Renkli ürünlerde colormatik deterjan kullanınız. Islak halde bekletmeyiniz. Sevgiler

Soru: Ürün iç gösteriyor mu?
Cevap: Merhabalar, Doğru beden tercih ettiğiniz sürece ürünümüz iç gösterme yapmaz. Aşağıda belirtilen beden ölçülerini referans alarak tercihinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler XS beden için Bel ölçüsü aralığı: 60-65 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 84-90 cm S beden için Bel ölçüsü aralığı: 66-72 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 91-97 cm M beden için Bel ölçüsü aralığı: 73-79 cm, Kalça ölçüsü aralığı 98-104 cm L beden için Bel ölçüsü aralığı: 80-87 cm, Kalça ölçüsü aralığı 104-110 cm aralığına denk gelmektedir.

Soru: Merhaba palmi sarı bar ile takım olur mu?
Cevap: Merhabalar, Captiva Crop Top Sarı ile ve Palmi ile yakın tonlardadır. Sevgiler.

Soru: merhaba s bedeni tekrar gelir mi acaba
Cevap: Merhabalar, modelimiz eski sezondur, üretimi bulunmamaktadır. Sevgiler

Soru: stok yenilenir mi s beden istiyorum
Cevap: Merhabalar, modelimiz eski sezondur, üretimi bulunmamaktadır. Sevgiler.

Soru: Merhabalar bonita ve lily modellerinin kalıbı aynı mı bonita ve gela da small giyiyorum ama kilisen bir türlü emin olamadığım için alamadım. Kalıbı bonitaya göre dar mı çünkü aynı dokumaya benziyor. Teşekkürler 🙏🏻
Cevap: Merhabalar, Aşağıda belirtilen beden ölçülerini referans alarak tercihinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler XS beden için Bel ölçüsü aralığı: 60-65 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 84-90 cm S beden için Bel ölçüsü aralığı: 66-72 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 91-97 cm M beden için Bel ölçüsü aralığı: 73-79 cm, Kalça ölçüsü aralığı 98-104 cm L beden için Bel ölçüsü aralığı: 80-87 cm, Kalça ölçüsü aralığı 104-110 cm aralığına denk gelmektedir.

Soru: Her yer indirimde bir tek sizde yok😞 indiriminizi bekliyoruz..
Cevap: Merhabalar, kampanya planlamalarımız devam etmektedir. Takipte kalın, sevgiler.

Soru: Selülit Gösterir mi acaba
Cevap: Merhabalar, doğru beden tercihinde ürünlerimiz iç gösterme yapmaz . Sevgiler

Soru: Merhabalar, urun elime bugun ulasti ve ben daha giyerken etiketi koptu cok hassas bi yerdeydi sanirim goremedim bile nerden koptugunu etiketinin.. rengine kumasinin dokusuna bayildimmmm fakat cok ic gosterdigi icin iade talebinde bulundum. Umarim etiketten dolayi sıkıntı olmaz asla giyemedim cunku.. 🥺
Cevap: Merhabalar , sipariş soruları kısmından bizimle iletşime geçebilirsiniz. Sevgiler.

Soru: Yakin zamanda indirim olucakmi acaba?
Cevap: Merhabalar, kampanya planlamalarımız devam etmektedir. Takipte kalın, sevgiler.

Soru: merhabalar bu ay içinde indiriminiz olucak mi

Soru: S bedeni gelecek mi acaba?
Cevap: Merhabalar, modelimiz eski sezondur, üretimi bulunmamaktadır. Sevgiler

Soru: Dizleri sıkmayan en yumuşak taytınız hangisi acaba, yoga için rahat bir tayt arıyorum
Cevap: Merhabalar, Luz ve Pine modelimiz sıkı kalıp yüksek toparlayıcı özelliktedir. Luz modelimiz %50 Polyamid %40 Pamuk %10 Elastan içermektedir. Pine modelimiz %92 Polyamid %8 Elastan içermektedir. Gela modelimiz üzerinde gölgelendirme verilmiş desen detayları bulunmaktadır. Hem esnek hem toparlayıcı özelliği mevcuttur. %90 Polyamid %10 Elastan içermektedir. Bonita modelimiz pastel tonlarında üretilmiştir. Toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. %72 Polyamide %21 Polyester %7 Elastan içermektedir. Naples modelimiz Geri dönüşüm ile elde edilmiş özel üretim iplikler ile tasarlanmıştır. %81 Econyl Polyamid %11 Polyamid %8 Elastan içermektedir. Ürünlerimiz genel olarak toparlayıcı özelliktedir. Model ve içerik farklılıkları bulunmaktadır. Sevgiler

Soru: Merhaba, ürünlerinizden satın aldım, iadelerim de oldu ama ürünleriniz için Ürünü değerlendir butonu çıkmıyor. Neden yorum yapılamıyor?
Cevap: Merhabalar , ürün sayfalarından yorum yapabilirsiniz. Sevgiler.

Soru: kumaş türü nedir acaba?
Cevap: Merhabalar, Bonita modelimiz pastel tonlarında üretilmiştir. Toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. %72 Polyamide %21 Polyester %7 Elastan içermektedir. Sevgiler.

Soru: Yine bir indirimi kaçırdım. Maaşlar genellikle ayın 15’i gibi alınıyor. İndirimleri ayın ilk haftası yapıyorsunuz. İndirimi yine kaçırdık sağ olun. Yine alamıyoruz yine alamıyoruz. Teşekkürler Jerf
Cevap: Merhabalar , kampanya planları trendyol tarafından yapılmaktadır. Kampanya çalışmalarımız için takipte kalınız. Sevgiler.

Soru: Merhaba, taytın rahatlığını inanilmaz çok seviyorum ama 30derecede uygun deterjanla yıkamama rağmen hem büstiyerin hem de taytın rengi çok soldu. Ne yapmalıyım?
Cevap: Merhabalar , sipariş soruları kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sevgiler.

Soru: beden değişimi oluyor mu ...
Cevap: Merhabalar, Trendyol sisteminden değişim işlemi yapılamamaktadır. Sevgiler

Soru: #1292212185 aldim bugun cikar mi bir bakar misiniz yetismis miyim
Cevap: Merhabalar , evet bugün kargonuz çıkar. Sevgiler.

Bonita Desen Detaylı Şekillendirici Tayt Sarı Ürün Resimleri

Bonita Desen Detaylı Şekillendirici Tayt Sarı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü