Bordo Çiçekli Balenli Kapsız Brode Bralet Sütyen Takımı Alınır Mı ?

RenkliTablo

Bilgili
9 Ağu 2023
308
0
0
Bordo Çiçekli Balenli Kapsız Brode Bralet Sütyen Takımı Bu Ürünü Almalı Mı?
Bordo Çiçekli Balenli Kapsız Brode Bralet Sütyen Takımı Mevcut Fiyatı 288.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bordo Çiçekli Balenli Kapsız Brode Bralet Sütyen Takımı Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Bordo Çiçekli Balenli Kapsız Brode Bralet Sütyen Takımı Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Bordo Çiçekli Balenli Kapsız Brode Bralet Sütyen Takımı Teknik Detaylar

Bordo Çiçekli Balenli Kapsız Brode Bralet Sütyen Takımı Ürününün Satıcısı, ROZENİN LINGERIE Bordo Çiçekli Balenli Kapsız Brode Bralet Sütyen Takımı ürününü 288.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Bordo Çiçekli Balenli Kapsız Brode Bralet Sütyen Takımı Yorumlar Hakkında Bilgi
288.0 Tl ye satışta olan Bordo Çiçekli Balenli Kapsız Brode Bralet Sütyen Takımı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: görselde ki ürünün aynısı geldi kalitesi vs çok iyi diğer renklerini de alacağım mutlaka. beden ölçüsü bence tam. ben 75a kullanıyorum b ölçüsü bir tık bol geldi hatta ama yinede çok güzel
İsim: S** B**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Beden:75B
Satıcı: Rozenin Lingerie

Yorum: Möhtəşəm. Çox bəyəndim.
İsim: P** H**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:80B

Yorum: Satıcıya teşekkür ederim sipariş verdim iki gün içinde elimdeydi. Ürün fotoğrafta görüldüğü gibi rengi modeli harika
İsim: K** H**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: Aşırı beğendimm, aynı fotoğraftaki gibi ve kaliteli. Satıcıya teşekkürler✨
İsim: **** ****
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Beden:75B

Yorum: çok tatlı bayıldım rengi çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Ağustos 2024

Yorum: Bayıldım çok kaliteli alın aldırın
İsim: A** Y**
Tarih: 14 Temmuz 2024
Beden: Beden:80B

Yorum: çok kaliteli çok seksi çok rahat tam beden alabilirsiniz
İsim: N** B**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:90B

Yorum: cok guzel oldu fakat gunluk kullanima pek uygun degil dantelleri rahatsiz ediyor kasindiriyor cok durunca
İsim: M** İ**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Beden:85B

Bordo Çiçekli Balenli Kapsız Brode Bralet Sütyen Takımı Ürüne İlişkin Sorular

Soru: merhaba sütyenlerde 85B giyiyorum burada da 85B seçtim alt kısım kaç beden geliyor M mi ? S mi ?
Cevap: Merhaba alt parca ayarlanabilir özelliktedir s/l uyumlu olur

Bordo Çiçekli Balenli Kapsız Brode Bralet Sütyen Takımı Ürünün Detaylı Resimleri

Bordo Çiçekli Balenli Kapsız Brode Bralet Sütyen Takımı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü