Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Kısa Topuk Günlük Babet Kadın Topuklu Ayakkabı Alınır Mı ?

Pinar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,204
0
0
Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Kısa Topuk Günlük Babet Kadın Topuklu Ayakkabı Tavsiye Eder Misiniz?
Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Kısa Topuk Günlük Babet Kadın Topuklu Ayakkabı Şu Anki Fiyat Aralığı 357.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Kısa Topuk Günlük Babet Kadın Topuklu Ayakkabı Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Kısa Topuk Günlük Babet Kadın Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 114 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Kısa Topuk Günlük Babet Kadın Topuklu Ayakkabı Ürün Açıklaması

Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Kısa Topuk Günlük Babet Kadın Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, oyyo Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Kısa Topuk Günlük Babet Kadın Topuklu Ayakkabı ürününü 357.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Kısa Topuk Günlük Babet Kadın Topuklu Ayakkabı Hakkında Yapılan Yorumlar
357.0 Tl ye satışta olan Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Kısa Topuk Günlük Babet Kadın Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
114 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: ürün harika çok beğendim tam oldu.Bir numara büyük alın yazıyordu ancak tam numaramı aldım (37) çok güzel oldu minik hediyeniz için teşekkürler 😊
İsim: S** R** K**
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: OYYO COLLECTION

Yorum: Bayıldımmmmm. Gerçekten çok zarif. Normalde 38 giyiyorum. 39 aldım tam oldu.
İsim: B** B**
Tarih: 12 Haziran 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Lio Shoes

Yorum: Çok tatlı fotodan daha açık bir bordo. Ama yani bir numara büyük alın diyenler yüzünden iade ediyorum büyük geldi. Kendi numaranızı alın kalıbı tam
İsim: **** ****
Tarih: 29 Nisan 2024
Satıcı: MORE Shoes

Yorum: kendi ayak numaranızı alabilirsiniz çok tatlı bir rengi var çok beğendim teşekkür ederim ❤
İsim: F** K**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: çook güzel ama 1 numara büyük alınmalı tüm ayakkabılarım 39 numara ilk defa 40 numara alacağım
İsim: S** G**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Normalde 37 giyiyorum ama burnundan tahmin ettiğim gibi bir numara büyük aldım ve 38 tam oldu 😊 Çok tatlılar, teşekkürler minik hediye için❤
İsim: S** S**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Ayakkabı çok güzel, satıcısı da çok kibar ancak ayakkabının şeklinden dolayı 1 numara büyük alınması daha iyi olur.
İsim: M** S** K**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: 37 numara aldım tam oldu kalıbı bence çok şık bir ayakkabı kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: G** Ş**
Tarih: 07 Haziran 2024
Satıcı: ODESA AYAKKABI MARKET

Yorum: cok guzel ya bayildim ama bence bi numara buyuk alin ben ne olur olmaz diye öyle aldim tam oldu
Tarih: 05 Haziran 2024
Satıcı: Salim Sırma

Yorum: cok kaliteli bir ayakkabı ve hediyeniz için cok teşekkür ederim
İsim: K** K**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: Ayakkabı o kadar şık ki ve gerçekten inanılmaz rahat. Rengi de çok güzel bir ton ayakkabıyı çok daha havalı göstermiş bu renk . Tereddüt etmeden tam beden alabilirsiniz
İsim: N** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Mayıs 2024
Satıcı: MORE Shoes

Yorum: bir numara büyük aldım, güzel oldu. Tabanı ince uzun vadede yorabilir birkaç saat giymek için (özel bir günde falan) ideal.
Satıcı: Mc Vay Shoes

Yorum: kızıma aldım çok beğendi.tavsiye ederim
Tarih: 06 Eylül 2024
Satıcı: OSM trend

Yorum: kesinlikle harika ayakta duruşu çok zarif ve çok kaliteli geldi çok teşekkür ediyorum
İsim: S** Z**
Satıcı: MODAPAPUÇLAR

Yorum: çok tatlı bir duruşu var
İsim: E** G**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Yorum: 36 aldım tam kalıp oldu çok tatlı
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Beden:36

Yorum: fiyat olarak süper ama tabii ki aman aman rahat değil bilek kısmındaki şey çok büyüktü ekstra 3 delik açtırdım. 2 3 saat rahatlıkla yürünür ama sonrasında can acıtıyor 36.5 giyiyorum 36 numara almıştım 37 de alınabilir ama beni rahatsız etmedi
İsim: Z** S**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Çok tatlı begendım
İsim: L** D**
Beden: 01 Haziran 2024

Yorum: Bir numara büyük alınmalı dar kalıp
İsim: B** Ş**
Beden: 07 Nisan 2024

Yorum: Ürününüzü çok beğendim tam bi f/p ürünü ayrıca 5 aylık hamileyim topuklu giymekte istiyorum ama korkuyordum rahatsızlığı açısından ve çok rahat ayakkabılar çok beğendim herkese tavsiye ederim 🥰 görünüşü daha mükemmel
İsim: N** A**
Beden: 25 Mart 2024

Yorum: Tek kelime ile harika küçük hediyeniz için teşekkür ediyorum
İsim: zehrairem k.
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: Beklediğimde güzel geldi hediye içinde teşşekür ederim
İsim: Rabia T.
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: hediye ve not çok tatlıydı ayakkabıda öyle çok sevdim
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: Aşırı aşırı beğendim sağlam bir şekilde geldi bilek kısmı zor yetişti ama oldu sonuç olarak
İsim: E** N** K**
Tarih: 18 Mayıs 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Normalde 39 giyerdim. 40 aldım olmadı. Bağcıkları da uzamadı. Aşırı kalın ve taraklı ayağım da yok yani. Üzüldüm ne güzel hediye de yollamışsınız ama kalıplarınızda sıkıntı var. Yani bu ücreti veriyorsak güzel bir ürün almak isteriz değil mi? Çok üzüldüm bir de o kadar kargo bekledim.
İsim: E** K**
Beden: 19 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel ve rahat bir ayakkabı
İsim: K** U**
Tarih: 08 Eylül 2024
Satıcı: Modapigo

Yorum: çok tatlılar
İsim: M** G**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: Ürün güzel ama ayağımı sıktı normalde 36 numara giyiyorum 37 istedim yine sıktı…
İsim: B** Ç**
Tarih: 02 Eylül 2024
Satıcı: OSM trend

Yorum: Güzel ve evet keainlikle1 beden büyük alınmalı
İsim: G** D**
Beden: 18 Temmuz 2024
Satıcı: ELEVAM

Yorum: Çok kaliteli değil ama hoş duruyor bide tam numaranızı alın ben bir beden büyük aldım da
İsim: V** K**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Satıcı: yalçınshoes

Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Kısa Topuk Günlük Babet Kadın Topuklu Ayakkabı Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Topuk boyu kaç
Cevap: 3.5 cm dir efendşm

Soru: ne zamandır bekliyorum 41 numara ne zaman gelecek ya da 42 burayı tercih etme sebebimiz zaten büyük numarların olmasıydı
Cevap: 41 numara gelmeyecek efendim

Soru: merhaba 35 numara ne zaman gelir
Cevap: 35 numara gelmez

Soru: tokası silver mi
Cevap: Merhabalar Silver ve gold toka seçenekleri mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz 🌸💐🌸

Soru: hangi kargoyla gönderilecektir
Cevap: Aras efendim

Soru: topuğu kaç cm?
Cevap: Merhabalar, Ürünümüz topuğu 3 cm dir. Keyifli Alışverişler dileriz 🌸💐🌸

Soru: Teşekkür ederim çok iyi olur
Cevap: Rica ederim 🙏🏻

Soru: 41 numarası ne zaman gelir?
Cevap: Maalesef ki satmıyoruz elimizde kalmadı

Soru: iyi günler haftaya saliya kadar ürün gelirmi acelemiz var
Cevap: Sizde olur efendim

Soru: Taraklı ayaklar için uygun mu
Cevap: Merhaba taraklı ayaklar için uygundur 1 numara büyük almanızı tavsiye ederiz

Soru: merhaba taraklı ayaklar için önerir misiniz
Cevap: Merhabalar, taraklı ayak numara büyük tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler dileriz 🌸💐🌸

Soru: iyi günler normalde 35 giyiyorum ayakkabı kalıplarınız darsa 36 numara almayı düşünüyorum
Cevap: merhaba 36 almanızı tavsiye ederiz iyi alışverişler dileriz

Soru: ayakkabının beyazı gelir mi ?
Cevap: Merhabalar, ürünün beyaz rengi şu an için stoklarımızda mevcut değildir, yakın zamanda gelmesi planlanmaktadır. Bej rengini tavsiye edebiliriz. Keyifli alışverişler dileriz 🌸💐🌸

Soru: Ben 35 giyiyorum 36 olurmu bana
Cevap: Merhabalar, ürünümüz bantlı olması sebebiyle size uygun olacağını düşünüyoruz. Keyifli alışverişler dileriz 🌸💐🌸

Soru: Merhaba ayağım 37 numara ama hafif taraklı kaç numara almam gerekiyor
Cevap: merhabalar efendim; 37 numara olur biraz taraklı oldugu için sıkabilir ama zamanla aç biraz açılır efendim daha sonradan olur efendim

Soru: merhaba ayağım 37.5 kaç no almam lazım
Cevap: Efendim 38 numara almanız gerekiyor yarım numara çok farkettirmez klasik ayakkabılarda

Soru: 39 numara ayakkabının bilek bandı kaç santim
Cevap: 27 cm'dir efendim kemer boyu

Soru: merhaba ayağım 38 kaç no almam lazım? Daha büyük bir beden mi satın almalıyım?
Cevap: Merhabalar efendim eğer ayağınız taraklı değilse kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz.

Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Kısa Topuk Günlük Babet Kadın Topuklu Ayakkabı Detay Resimler

Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Kısa Topuk Günlük Babet Kadın Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü