Bordo Saten Güpürlü Ikili Gecelik Sabahlık Takımı En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Mihriban

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Bordo Saten Güpürlü Ikili Gecelik Sabahlık Takımı Fiyatına Göre Alınır Mı?
Bordo Saten Güpürlü Ikili Gecelik Sabahlık Takımı Şuanki Fiyatı Ne Kadar 299.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Bordo Saten Güpürlü Ikili Gecelik Sabahlık Takımı Memnuniyet Oranı Nedir?

Bordo Saten Güpürlü Ikili Gecelik Sabahlık Takımı Hakkında yaklaşık 2476 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Bordo Saten Güpürlü Ikili Gecelik Sabahlık Takımı Detaylı Bilgi

Bordo Saten Güpürlü Ikili Gecelik Sabahlık Takımı Ürününün Satıcısı, GIONA Bordo Saten Güpürlü Ikili Gecelik Sabahlık Takımı ürününü 299.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Bordo Saten Güpürlü Ikili Gecelik Sabahlık Takımı En Son Yapılan Yorumlar
299.99 Tl ye satışta olan Bordo Saten Güpürlü Ikili Gecelik Sabahlık Takımı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2476 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Fiyata göre güzel ürün sadece bir beden büyük alınmalı.Yorumlara göre aldım çok memnunum.
İsim: N** E**
Tarih: 15 Mart 2023
Beden: Beden:L
Satıcı: GIOCOL

Yorum: rengi muazzam çok canlı harikaaaa bayıldım 🥰🥰 çeyizim için aldım. bir beden büyük aldım rahat ve salaş dursun diye 😍 tereddüt etmeden alabilirsiniz
İsim: Ö** Y**
Tarih: 15 Şubat 2022

Yorum: İndirimde 63 liaraya aldım. Gerçekten çok kaliteli ve çok güzel m beden aldım normalde s giyiyorum s de alsam olurmuş. Neyse büyüyünce de giyerim
İsim: M** g**
Tarih: 27 Ocak 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Görünenden daha güzel 1.65 55 kiloyum m beden üzerime dikilmiş gibi oldu👄💝 satıcıya tesekkürler
İsim: Beyza K.
Tarih: 18 Kasım 2021

Yorum: Bayıldııım ürünün kumaşı dikimi çok güzel ben 158 cm 61 kg L beden aldım biraz salaş oldu çok fazla değil alacak arkadaşlara fikir olsun başka rengini de hemen sipariş ettimm
İsim: **** ****
Tarih: 17 Haziran 2022

Yorum: ürün fotoğraftaki gibi geldi. gayet kaliteli. boyum 162. kilom 65. L beden aldım gayet güzel oldu
İsim: B** k**
Tarih: 16 Kasım 2021

Yorum: 63 kilo için m beden tam oldu kumaşı çok kaliteli alabilirsiniz gönül rahatlığıyla
İsim: Y** E**
Tarih: 13 Ekim 2021

Yorum: Çok çabuk elime ulaştı, ürün resimdekiyle birebir kesinlikle tavsiye ederim.bedenini kendi bedeniniz seçin👍
İsim: B** K**
Tarih: 29 Kasım 2021
Beden: Beden:S

Yorum: kargo hızlı ve paketleme özenliydi. 36 beden giydiğim için m beden aldım tam oldu. kumaşı asla ucuz değil gayet şık ve kaliteli.
Tarih: 05 Mayıs 2022

Yorum: Guzel bedenınzıı alın
İsim: E** D**
Tarih: 26 Haziran 2022

Yorum: 176 cm 63 kg M beden biraz dar oldu, daha rahat olması için bir beden büyük alınmalı. onun haricinde kumaşı ve rengi çok güzel tavsiye ederim.
İsim: S** C**
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: ürün göründüğü gibi gayet güzel m beden giyiyorum ama s aldım gayet güzel oldu
İsim: Hatice Ç.
Tarih: 09 Kasım 2021

Yorum: ben 129 a aldim hemen ardindan 103 e dustu moralim bozuldu gercekten fiyati cok pahali indirimli fiyat yapmalisiniz ama kalite olarak yumusak ben begendim 171 boy 61 kg m aldim guzel oldu .
İsim: B** T**
Tarih: 28 Aralık 2021

Yorum: M beden.Harika oldu
İsim: ö** d**
Tarih: 15 Mart 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: çok güzel yumuşacık gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederm
Tarih: 30 Kasım 2021

Yorum: Rengine yumuşaklığına bayıldım kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: G** E** B**
Tarih: 03 Aralık 2021
Beden: Beden:XL

Yorum: indirimde almıştım çok beğendim tam beden alınabilir kumaşı dokusu da güzel
İsim: s** S**
Tarih: 04 Ocak 2022

Yorum: öncelikle ürün elime eksiksiz geldi indirimden almistim kumaşı ve kalitesi güzel ben bayıldım kendi bedeninizi alın derim
İsim: B** K**
Tarih: 01 Aralık 2021

Yorum: çok şık çok kaliteli duruşu efsane 68 kıloya L beden aldim tam oldu ipek gıbı yumusacıkk👏👏
İsim: B** T**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: çok beğendim fiyata göre çok iyi ama bedeni büyük küçük alinabilir
İsim: F** N** S**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Ürün rengi daha koyu bir bordo ve çok güzel. Kendi bedeninizi rahatlıkla alabilirsiniz. Bu fiyata çok iyi bir ürün geldi.Ben indirimden aldım. Paketleme daha iyi olabilirdi.
İsim: F** A**
Tarih: 06 Aralık 2021

Yorum: ürün güzel kumaşı faaln alınabilir bedeninizi alin
İsim: B** S**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: 160 boy, 51 kiloyum S beden aldım tam oldu, rahat giyim çıkarılıyor yumuşacık. sabahlık boyu da ayak bileğime kadar oldu. uzun ama şık duruyor. alın aldırın kızlar, o bin liralık çeyiz takımlarından hiç farkı yok kalitesinin. çok içime sindi. teşekkür ederim
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: çok beğendim,bir büyük beden tercih ettim çok güzel durdu. Tavsiye ederim
Tarih: 01 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Rengi cok güzel gerçekten minyon iseniz kesinlikle kendi bedeninizi alın s bedenim normalde rahat olsun diye m aldım büyük oldu ..
Tarih: 08 Ocak 2022

Yorum: Öyle güzel, yumuşak, şık bir gecelik ki.. hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz. özenli paketleme hızlı kargo için teşekkürler. bir beden büyük aldım xl harika oldu .
İsim: Ş** K**
Tarih: 01 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kızlar L beden aldım dar geldi göğüslerim 80 85 sırtım geniş biraz xl alsaydım keşke ama genel olarak kaliteli güzel
İsim: R** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Mart 2023

Yorum: iki ayrı renkte aldım bir siyah birde bordo borduyu maalesef bir beden büyük almışım 1.68 boy 58 kg L b3den iade edip M bedenini alicam çok beğendim çok güzel henüz kullanmadım kargoda gayet hızlıydı teşekkür ederim
İsim: n** e**
Tarih: 01 Mayıs 2022

Yorum: cok güzel begenerek gıyıyorum tam beden aldım
İsim: g** k**
Tarih: 10 Aralık 2021

Yorum: seteni yumşak güzel ben begendim
İsim: Z** B**
Tarih: 01 Nisan 2023

Bordo Saten Güpürlü Ikili Gecelik Sabahlık Takımı Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Sağlık olsun 😊
Cevap: Bizleri takipte kalın :)

Soru: boy 1.57 kilo 80 kac beden uygun
Cevap: Merhabalar efendim . Ürünümüz standart kesimdir , günlük kullanımda tercih ettiğiniz bedeni alabilirsiniz.

Soru: Merhaba bedenler güncellenecek mi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz , şu an için stok güncellemesinin ne zaman yapılacağına dair net bir tarih verememekteyiz.

Soru: Merhabalar 1.65 boy 90 kilo xl beden benim için uygun olur mu düğünüme çok az kaldı çeyizim için alıyorum daha önce böyle bi ürün kullanmadım yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Cevap: Merhabalar efendim . Ürünümüz standart kesimdir , günlük kullanımda tercih ettiğiniz bedeni alabilirsiniz.

Soru: 80 kılo ıcın kac beden olur acaba

Soru: boy 1.70 kilo 70 hangi beden alınmalı

Soru: materyal nedir
Cevap: Merhabalar , ürünün kumaşı %97 saten polyester %3 elastan likradan karışımından oluşmaktadır .

Soru: 81 kilo 1.63 boy xl olurmu

Soru: kumaşı hangi saten çeşididir
Cevap: Polyester satendir .

Soru: içteki parçası askılı olan parçanın boyu kaç cm?
Cevap: Maalesef bu bilgi mevcut değildir .

Soru: 1.60boy 64 kilo hangi beden olur?

Soru: hangi kargoyla
Cevap: Merhabalar Değerli müşterimiz , Trendyol Express ve Yurtiçi kargo ile çalışmaktayız.

Soru: askısı ayarlanabilirmi
Cevap: Ayarlama askıları mevcuttur .

Soru: çeyiz için alıyorum bohçaya koyucam paketlemeyi ona göre yaparmısınız bide sizden ricam ürünü kontrolünü yaparmısınız herhan gibi bi sorunu olmasın sökük gibi vs.. rica ederim
Cevap: Merhabalar , gerekli özen gösterilecektir bu konuda herhangi bir şüpheniz olmasın efendim .

Soru: hediye olarak alıcam lütfen güzel paketleyin kutusu varsa kutuyla yoksada ambalajını güzel paketleyin gözükmesi insan umarım güzel gelir şimdiden teşekkür ederim
Cevap: Merhabalar , gerekli özen gösterilecektir bu konuda herhangi bir şüpheniz olmasın efendim .

Soru: merhaba 1.75 boy 70 kilo hangi beden almaliyim

Soru: beyaz rengi gelirmi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz , şu an için stok güncellemesinin ne zaman yapılacağına dair net bir tarih verememekteyiz.

Soru: merhaba, 160 boy 69 kg hangi beden olur

Soru: 173boy 85 kilo beden kaç olur xl dar olur mu

Soru: Merhaba kaç gündür almak istiyorum ama bedeni yok stoklar ne zaman yenilenicek acaba ?

Bordo Saten Güpürlü Ikili Gecelik Sabahlık Takımı Detay Resimler

Bordo Saten Güpürlü Ikili Gecelik Sabahlık Takımı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü