Bordo Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U-11 E-19 G-7 cm Alınmaya Değer Mi ?

Funda

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
241
0
0
Bordo Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G:7 cm Ürün Alınmaya Değer Mi?
Bordo Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G:7 cm Mevcut Fiyatı 278.18 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Bordo Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G:7 cm Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Bordo Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G:7 cm Hakkında yaklaşık 186 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Bordo Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G:7 cm Ürün Detayları

Bordo Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G:7 cm Ürününün Satıcısı, Shaka Bordo Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G:7 cm ürününü 278.18 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Bordo Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G:7 cm En Son Yapılan Yorumlar
278.18 Tl ye satışta olan Bordo Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G:7 cm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
186 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: sürekli alışveriş yaptığım bir satıcı ve çok memnunum. bu çanta da gayet güzel bayıldım
İsim: H** B**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Shaka

Yorum: çok güzel ve şık herşeye uyuyor
İsim: **** ****
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: Beklediğimden daha güzel geldi dokusu falan çok güzel
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: kombinlerimle severek kullandığım bir parça,ve çanta küçük olmasına rağmen iç hacmi gayet geniş ve kullanışlı
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: çok kaliteli ve şık duruyor
İsim: M** B**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: Beklediğimden güzel geldi alın aldırın
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Güzel ve şık
İsim: Ş** K**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: çok beğendim sadece beklediğimden daha minnak geldi ama bu halini daha çok beğendim
İsim: E** T**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: ürün çok tatlı.kucuk çanta severler mutlaka almalı .kaliteside iyi
İsim: S** K**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Aşırı mükemmel rengi falan alın aldırın müq
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: aşşırı iyi. dokusu falan🫠💙 çok teşekkür ederim
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: En sevdiğim çantalarımdan biri oldu. O kadar güzel ki derisi falan çok kaliteli çok güzel.
İsim: D** K**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: çok beğendim çok şık duruyor boyutu benim için gayet iyi tavsiye ederim
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Çok kaliteli ama küçük geldi
İsim: M** C**
Tarih: 11 Nisan 2024

Yorum: çok guzeeel
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: çanta inanılmaz tatlı, omuz askısı uzun istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz bu fiyata bu çanta kaçmaz kesinlikle alın kızlar
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: Tam bir fiyat performans ürünü. Hızlı kargo için teşekkürler 🥳
İsim: Dilara P.
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Bayıldım resmen 😍 ayakkabımla aynı tonda olması daha da mutlu etti 🥰
İsim: N** H** K**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: f/p urunu. cok fazla bir sey beklemeyin. guzel
İsim: D** N**

Yorum: küçük ama güzel biraz kokusu var
İsim: H** O**

Yorum: Çok güzel çok beğendim

Yorum: rengine bayıldımm çok hoş duruyo
İsim: S** N** Y**

Yorum: çok beğendim yumuşacık bir yapisi var. arkadasima hediye aldim
İsim: E** Ş**

Yorum: şakamısınız?Bu ne?
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: cantanin uzerindeki metal detayda cizikler vardi ve minik kulpu yamuktu askisi da yamuk yumuktu begenmedim
İsim: E** N** D**

Yorum: Çok büyük bir çanta değil ama içine telefonum kartlığım kulaklığım vs sığdı. Dokusu ve rengi güzel beğendim
İsim: B** A**

Yorum: mükemmel bir çabta ben 278 tl ye almıştım ama indirim takip ederseniz daha uyguna alabilirsiniz

Yorum: rengi harika

Yorum: Fotoğrafta göründüğü gibi
İsim: D** B**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: çok güzel bir çanta beğenerek kullanıyorum.
Tarih: 11 Eylül 2024

Bordo Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G:7 cm Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: siyahı ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz. Ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: Eni ne kadar cantanin
Cevap: Merhaba, ürün özellikleri kısmında ölçü bilgileri yer almaktadır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: Merhaba siyah rengi gelecek mi?
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız . İyi günler dileriz

Soru: merhaba haki yeşil gelecek mi
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Soru: Her yerde satılan klasik modelin aynısı dimi? Farkı var mı?
Cevap: Ürün özellikleri yazılıdır efendim.

Soru: Mrblar siyahı ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Soru: çok teşekkür ederim 🤗
Cevap: Biz teşekkür ederiz 🌸

Bordo Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G:7 cm Detaylı Resimler

Bordo Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G:7 cm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü