Bordo Yüksek Bel Toparlayıcı Kısa Biker Kadın Tayt - 91007 En Düşük Fiyat Nerede ?

Mihriban

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Bordo Yüksek Bel Toparlayıcı Kısa Biker Kadın Tayt - 91007 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Bordo Yüksek Bel Toparlayıcı Kısa Biker Kadın Tayt - 91007 Şu Anki Fiyatı 299.9 Tl'den Satılmaktadır.

Bordo Yüksek Bel Toparlayıcı Kısa Biker Kadın Tayt - 91007 Alanlar Memnun Mu?

Bordo Yüksek Bel Toparlayıcı Kısa Biker Kadın Tayt - 91007 Hakkında yaklaşık 139 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Bordo Yüksek Bel Toparlayıcı Kısa Biker Kadın Tayt - 91007 Ürün Açıklaması

Ürün Kodu 91007_14_x000D_
Ürün Adı Bordo Kadın Yüksek Bel Toparlayıcı Kısa Biker Tayt - 91007_x000D_
Modelin Ölçüleri Boy : 1.79 Cm / Göğüs : 86 Cm / Bel : 62 Cm / Kalça : 90 Cm_x000D_
Numune Bedeni S / 36_x000D_
Kumaş Bilgisi%86 Polyester %14 Elastan_x000D_
MevsimiYaz_x000D_
Ürün Kalıp Bilgisi :Dar Kesim_x000D_
Ürün Ölçüleri : Yan Boy Kemer Dahil S Beden: 45 Cm / Bel: 29 Cm / Basen: 39 Cm_x000D_
Paket/Ürün İçeriği : Kısa Bisikletçi Tayt_x000D_
Yıkama Talimatı : 30 derecede benzer renkler ile yıkanmalıdır._x000D_
_x000D_

Bordo Yüksek Bel Toparlayıcı Kısa Biker Kadın Tayt - 91007 Ürününün Satıcısı, TOMMY LIFE Bordo Yüksek Bel Toparlayıcı Kısa Biker Kadın Tayt - 91007 ürününü 299.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bordo Yüksek Bel Toparlayıcı Kısa Biker Kadın Tayt - 91007 En Son Yapılan Yorumlar
299.9 Tl ye satışta olan Bordo Yüksek Bel Toparlayıcı Kısa Biker Kadın Tayt - 91007 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
139 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Bir beden küçük alınmalı normalde 40 bedenim 38 daha iyi oldu
İsim: n** e**
Tarih: 07 Temmuz 2021
Beden: Beden:M
Satıcı: TOMMYLIFE

Yorum: Çok güzel tam beden alın
İsim: B** K**
Tarih: 02 Kasım 2021

Yorum: harika kprse gibi belimi sardi 42 bedenim olmaz diye dusundum ama cok guzel oldu hic rahatsiz etmedi tesekkur ederim 😊
İsim: m** p**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Ekim 2022

Yorum: Çok güzel tam beden aldım memnunum
İsim: M** D**
Tarih: 21 Kasım 2021
Beden: Beden:S

Yorum: Bu rengini siyahını ve morunu aldım iyiki aldııım çok rahat bir bedende küçük almanızı tavsiye ederim sıkma olmuyor rahat güzel toparlıyor ben L giyiyorum ama M aldım çok çok rahat oldu kumaşı iyi yüksek bel olması daha iyi
İsim: M** S**
Tarih: 12 Ağustos 2021

Yorum: Ürün gerçekten hem çok kaliteli hem de vücudu çok güzel sarıyor bu kadar güzel olmasını beklemiyordum Çok beğendim fiyat performans açısından da çok iyi mutlaka kendi bedeninizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 21 Ağustos 2021

Yorum: Renkleri çok güzel, indirimini bekliyordum, tanesi 59,00 Liradan 3 adet aldım. Kalıbı da gayet güzel. Yüksek bel ve çok rahat. Bacaklarım kiloma göre birazcık kalın olsa da tam sardı ama daha kalın olanlarda sıkabilir. Onlar da bir beden büyük alabilirler. Ben 36 bedenim S aldım. Tavsiye ederim.
İsim: S** B**
Tarih: 02 Nisan 2022

Yorum: Daha öncede aldım siyah bu taytlar çok güzel bedeninizin bir küçük olanını alın 😊
Tarih: 25 Ağustos 2021

Yorum: s beden aldım 54 kiloyum güzel rahat ürün
İsim: s** a**
Tarih: 18 Kasım 2021

Yorum: 1.73 boyunda ve 67 kiloyum, L beden aldım tam oldu,normalde giydiğiniz beden neyse aynısını alın😊 kumaş kalitesi ve duruşu harika,kargomda hızlı bir şekilde ulaştı🙏🏻 teşekkürler
İsim: canan y.
Tarih: 26 Ağustos 2021
Beden: Beden:L

Yorum: Ürün tam olarak fiyat performans. Kendi bedeninizi alabilirsiniz
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel bir tayt kendi bedeninizi ala bilirsiniz
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Bir beden büyük alınabilir güzel ürün
İsim: Ş** Y**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: fiyat performans ürünü
İsim: K** B**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Diğer renklere göre hafif sıkı. fark edilmeyecek bir fark var. onun dışında kesinlikle harika
İsim: H** U**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: 2 renginden aldım. Sabah yürüyüşlerinde giyiyorum çok rahat . Kalitesi de çok güzel .
İsim: Ç** G**
Tarih: 28 Eylül 2022

Yorum: Çok güzel. Yumuşacık
İsim: R** E**
Tarih: 13 Ekim 2022

Yorum: gecen sene petrol mavisini almistim cok memnun kalinca bu sezon da 2 renk daha aldim gercekten cok ama cok rahat bir urun vucudu guzel sariyor ama cok da daraltmiyor. ben belden cok sıkmasini sevmedigim rahat etmek istedigim icin cok memnunum ama eger torparlamasini isterseniz bu urunu tavsiye etmem oldukca esnek bir kumasi var ama kesinlikle burusDevamını Oku
İsim: M** C** T**
Tarih: 25 Mayıs 2022

Yorum: Ürün güzel tam beden
İsim: K** D**
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: Bayıldım 2 tane aldım kumaşı vücudu sarması falan harika
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: 3 rengini aldım diğer renklerini de alcam güzel ürün fakat her ay fiyatı yükseliyor ben ilk sipariş verdiğimde 20 liraydı şimdi indirimli haliyle 50 olmuş. Bu fiyat iyi yükseltmeyin artık da renkleri toplayayım 😂
İsim: Ş** A**
Tarih: 11 Ağustos 2021

Yorum: aşşşşşıııırrrıı rahat bayılarak giyiyorum. Alın aldırın
İsim: A** K**
Tarih: 16 Eylül 2021

Yorum: Belki bedenimden büyük aldım diye bilmiyorum ama toparlayıcı özelliği yok ben beğenmedim iade ettim.
İsim: N** B**
Tarih: 06 Ağustos 2022

Yorum: xl giyinmeme rağmen çok küçük oldu iade maalesef
İsim: Ş** A**
Beden: 22 Haziran 2023

Yorum: Mükemmel bişey beklediğimden daha kaliteli çıktı diğer renkleri de alıcam
İsim: G** K**
Beden: 16 Eylül 2022

Yorum: Ürün çok güzel kaliteli 1.65 boy 70 kiloya l rahatlıkla oldu herkese tavsiye ediyorum 👌
Tarih: 26 Ağustos 2021

Yorum: Spor için sipariş verdim çok rahat rengide guzel
İsim: F** A**
Tarih: 01 Eylül 2022

Yorum: Spor için aldım. Güzel toparlıyor. Kumaşı terletmiyor. Memnun kaldım.
İsim: G** A**
Tarih: 07 Kasım 2021

Yorum: Tek kelime ile mükemmel. Böyle bir ürüne ihtiyacı olan alabilir. Çok iyi toparlıyor
İsim: Y** A**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Çok beğendim teşekkür ederim
Tarih: 30 Mart 2022
Beden: Beden:XL

Bordo Yüksek Bel Toparlayıcı Kısa Biker Kadın Tayt - 91007 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: slm fitillimi esnekmi
Cevap: Merhaba ürün esnek kumaş olmaktadır.

Soru: Peki m beden güncellenir mi
Cevap: Merhaba, öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Stokları tükenen ürünler yeniden satışa sunulabilmektedir. Ancak bu konuda kesin bir bilgi iletemiyoruz. Bizi takip etmenizi rica ederiz.

Soru: Merhaba kalıp normal mi m bedendi e oluyor normalde gelir mi
Cevap: Merhaba Kalıp Bilgisi : Dar Kalıp dır

Soru: xs olacakmı stokda?
Cevap: Merhaba, Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Stokları tükenen ürünler yeniden satışa sunulabilmektedir. Ancak bu konuda kesin bir bilgi iletemiyoruz. Bizi takip etmenizi rica ederiz. Sevgiler. Tommy Life Spor Giyim Müşteri Hizmetleri Ekibi

Soru: Crop süngerli mi?
Cevap: Merhaba, ürün pedli olmaktadır.

Soru: takım mi bunlar
Cevap: Merhaba, sadece tayt olmaktadır. Sevgiler.

Soru: merhaba 150 62 kilo kaç beden olur acaba
Cevap: Merhaba iletmiş olduğunuz ölçülere göre size M beden uygun olacaktır.

Soru: takım halinde mi
Cevap: Merhaba tek tayt olarak satıştadır.

Soru: merhaba basen 39 diyorsunuz kaça denk geliyor nasıl ölçülüyor anlamdım
Cevap: Merhaba, sadece ön çevre ölçüsüdür. X2 olarak hesaplayabilirsiniz.

Soru: 98 kg xl olur mj
Cevap: Merhaba iletmiş olduğunuz ölçülere göre size XL beden uygun olacaktır.

Soru: Merhaba bedenler gelecek mi ? Gelecekse ne zaman ?
Cevap: Merhaba, öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Stokları tükenen ürünler yeniden satışa sunulabilmektedir. Ancak bu konuda kesin bir bilgi iletemiyoruz. Bizi takip etmenizi rica ederiz.

Soru: Bu tayt havuz ve deniz için uygun mu?
Cevap: Merhaba, havuz için uygun değildi.r

Soru: Antrasit renk m beden istiyorum kalmamış gelirmi

Soru: selam bu takimi yoksa? bana boyle takim takim lazim
Cevap: Merhaba, takımlarımız mevcut dilerseniz inceleyebilirsiniz. Sevgiler

Soru: merhaba kaliplari nasil acaba boyum 1.68 kg 67 medium large arasiyim
Cevap: Merhaba size M beden uygun olacaktır

Soru: 152 boy 33 kiloyum hangi beden olur
Cevap: Merhaba, hafta sonu mesai saatleri dışında olduğundan kaynaklı dönüş sağlanmamaıştır. Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

Soru: Merhaba. 81 kiloyum, bedenler uygun mudur benim için?
Cevap: Merhaba, Kurban Bayramı tatili sebebi ile mesajlarınıza 18 Temmuz 2022 mesai saatleri içerisinde yanıt verilecektir. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi bayramlar dileriz.

Soru: S beden lütfen nnnn yok diyer ürünlerden eşim aldı harika şimdi ben alıcam S yok .Üretin.
Cevap: Merhaba, Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Stokları tükenen ürünler yeniden satışa sunulabilmektedir. Ancak bu konuda kesin bir bilgi iletemiyoruz. Bizi takip etmenizi rica ederiz. Sevgiler. Tommy Life Spor Giyim Müşteri Hizmetleri Ekibi

Soru: Merhaba eğilince vs iç gösteriyor mu
Cevap: Merhaba uygun iç çamaşırıyla göstermeyecektir.

Soru: Merhaba uzun zamandır M beden stok güncellemesini bekliyorum. Ne zaman olacağı belli mi acaba?
Cevap: Merhaba, Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Stokları tükenen ürünler yeniden satışa sunulabilmektedir. Ancak bu konuda kesin bir bilgi iletemiyoruz. Bizi takip etmenizi rica ederiz.

Bordo Yüksek Bel Toparlayıcı Kısa Biker Kadın Tayt - 91007 Detay Resimler

Bordo Yüksek Bel Toparlayıcı Kısa Biker Kadın Tayt - 91007 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü