Börümcük Kadın Gömlek En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

RenkliTablo

Bilgili
9 Ağu 2023
300
0
0
Börümcük Kadın Gömlek En Ucuzu Nerede Bulunur?
Börümcük Kadın Gömlek Şu Andaki Değeri 399.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Börümcük Kadın Gömlek Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Börümcük Kadın Gömlek Hakkında yaklaşık 33 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Börümcük Kadın Gömlek Teknik Bilgiler

Börümcük Kadın Gömlek Ürününün Satıcısı, Multi Polo Börümcük Kadın Gömlek ürününü 399.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Börümcük Kadın Gömlek Hakkında Yapılan Yorumlar
399.0 Tl ye satışta olan Börümcük Kadın Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
33 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: cok güzel tavsiyem 1 beden küçük alin bendeki cok bol geldi ama. iade etmiycem farklı kombinle şahane bi gömlek
İsim: A** Y**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Sors

Yorum: hızlı kargo için tsk ederim cok özenli gönderildi. kumaşı duruşu çok güzel kendi bedeninizi alabilirsiniz geniş seviyorsanız bir beden büyük alabilirsiniz.
İsim: **** ****
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: çok güzel ama bedeni çok geniş ben normalde M kullanıyorum fakat değiştirip s aldım bu arada bir adet pantolon yollamışlar ama M leri iade ettiğim için onuda iade ettim güzel pantolonlu teşekkür ederim.
İsim: Z** Ş**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Aynı fotoğraftaki gibi, çok rahat bir gömlek. İnce yapısı olduğu ve ütü istemediği için günlük hayatta çok kullanışlı olacağını düşünüyorum, sadece iç gösteriyor biraz, uygun bir çamaşırla mükemmel olur
İsim: L** A** C**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: yumuşak bürumcuk kumaş gayet güzel. kolları uzun gibi ama sivadigin zaman sık kotlar ile ve bu etek üzeri ya da askılı badi giyip gömleği farklı model yapipta kullanilabilir. beğendim.
İsim: N** C**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Gömlek güzel amma kol boyu çok uzun. 1 ölçü küçük ala bilirsiniz❤
İsim: F** I**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: kolları gerçekten uzun. esneyen bir kumaşı var ben çok beğendim. başka renkleri olursa alırım
İsim: Ö** F**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: kalite fena değil iade için uğraşmak istemedim yakası çok bol ve güzel durmuyor
İsim: C** A**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: çok çok sık çok kaliteli havalı duruyor kollarım yanmasın diye bir sürü gömlek aldim en güzeli bu .denizciyim ve güneş beni maffeti) ama 3 5 tane daha alacaktım noldu şimdi ya. of hemen zam yaptınız hadi ama 1 saat indirim hadi
İsim: G** C** K**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Kumaşı guzel ama kolları uzun geldi
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: erkek gömleği resmen aşırı uzun kolları ellerimden daha uzun S sipariş vermeme rağmen giyemedim abime verdim
İsim: m** s**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: kaliteli duruyor üstümde. herkes sordu nereden aldın diye.. tavsiye ediyorum biraz dökümlü bir duruşu var ona göre alın beden olarak. teşekkürler
İsim: G** T**

Yorum: güzeldi ama Kolları çok uzun 🥲
İsim: r** a**

Yorum: Satıcı ilgili ama gömleğin kalitesini beğenmedim resmen kumaş sünüyor yaka kısmı çok geniş fiyat da 180 di kaydettim 1 gün sonra almak için girdim 250 tl olmuş 1 gün de gerçekten zam geldi. Etiket kısmında erkek koleksiyonu yazıyor satış kadin ama
İsim: İ** A**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Gömlek güzel ama neden kadın kategorisinde satıldığını anlamıyorum. Bu bir erkek gömleği, bilseydim bir beden daha küçük sipariş ederdim. Ben S beden giyiyorum, bu yüzden XS beden almanızı öneririm.
İsim: W** J**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: sadece kolları uzun
İsim: E** y**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Kumaşı çok güzel ve çok rahat oldu
İsim: S** A**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: hiç güzel gəlməmiş çox büyük gelmiş hiç beyenmedim paramı geri istiyurum
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Çok begendim kaliteli ürün likralı hem kızıma hem kendime aldım satıcıda ilgili memnun kaldım tesekkürler ederim
İsim: H** T**
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: 2 tane Xl gömlek aldım birebir geldi ve çok mutlu oldum yanında kumaş pantolon gomleklerimle giymem için hediye etmişler ince düşünceniz için çok teşekkür ediyorum...mükemmelsiniz bol kazançlar diliyorum
İsim: m** c**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Tşk ederim hediye için gayet güzel ama biraz uzun
İsim: Berivan T.
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: göründüğün gibi geldi tam Baden alın Hadiye için çok teşekkür ederim❤
İsim: M** t**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: kumaşı dökümlü ve yumuşacık.likrasi da var kendi bedeninizi alabilirsiniz ben beğendim kullanışlı ve rahat bir gömlek paketleme de güzeldi çabuk ulaştı minik hediyeniz için de teşekkür ederim
İsim: d** A**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: dokusu yapısı mükemmel. minik hediye içinde teşekkür ediyorum
İsim: N** B**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Börümcük Kadın Gömlek Merak Edilen Konular

Soru: iç gosterirmi
Cevap: Hayır efendim

Soru: İç gösteriyor mu
Cevap: Yok efendim göstermez :)

Soru: beyaz dışında farklı renkleri var mı?
Cevap: Merhaba efendim şuanlık beyaz renk mevcuttur ilerleyen zamanlarda diğer renklerimizde satışta olacaktır

Soru: 169 boy,89 kg kaç beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Multi Polo'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre M beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: boy 1.55 kilo 51 bel 74 hangi beden uygun olur ?
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Multi Polo'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre XS beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: giyince ten belli oluyormu.ic gostermeyen beyaz bir gomlek ariyorum
Cevap: Günaydınlar hayır efendim iç göstermez

Soru: Merhaba boyum 1.55 kilom 82 hangi beden uygun olur
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Multi Polo'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre L beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: merhabalar boyum 168 kilom 62 hangi bedeni önerirsiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Multi Polo'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre S beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: 160boy 64 kl neçə bədən almamı önərirsiniz?
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Multi Polo'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre M beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: M beden 40 bedenmi oluyo?
Cevap: Evet efendim

Soru: merheba XS bedenin uzunluğu kaç ????
Cevap: Merhaba efendim 68 cm dir

Soru: 46 kiloya hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Multi Polo'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre XS beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: 162 boy 58 kiloyum hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Multi Polo'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre S beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: Merhaba. XS ve S bedenlerin cmle ölçüsünü söyleye bilirmisiniz?
Cevap: Merhaba efendim Xs için uzunluk 64 S beden için uzunluk 66 cm dir

Soru: Xl beden ölçüleri nedir?
Cevap: Merhaba efendim boy uzunluğu 72 eni 29

Soru: merhaba 69kilo icin hangi beden uygun

Soru: Merhaba, 154 boy, 60 kg S yoksa M uygun olur acaba?

Soru: Merhaba rengi bem beyazmı yoksa ekru?
Cevap: Beyazdır efendim

Soru: kumaşta polyester orani kaç acaba
Cevap: Merhaba efendim %10 polyester

Soru: ürünün boyu kaç cm
Cevap: Merhaba efendim 70 cm dir

Börümcük Kadın Gömlek Ürün Resimleri

Börümcük Kadın Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü