Boşnak Beyazlatıcı Nemlendirici Leke Kremi (BOSNİAN CREAM) Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Inci

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
551
0
0
Boşnak Beyazlatıcı Nemlendirici Leke Kremi (BOSNİAN CREAM) En Ucuzu Nerede Bulunur?
Boşnak Beyazlatıcı Nemlendirici Leke Kremi (BOSNİAN CREAM) Şu Andaki Fiyatı 235.0 Tl'den Satılmaktadır.

Boşnak Beyazlatıcı Nemlendirici Leke Kremi (BOSNİAN CREAM) Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Boşnak Beyazlatıcı Nemlendirici Leke Kremi (BOSNİAN CREAM) Hakkında yaklaşık 5888 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Boşnak Beyazlatıcı Nemlendirici Leke Kremi (BOSNİAN CREAM) Ürün Özellikleri

Boşnak Beyazlatıcı Nemlendirici Leke Kremi (BOSNİAN CREAM) Ürününün Satıcısı, ORNATE Boşnak Beyazlatıcı Nemlendirici Leke Kremi (BOSNİAN CREAM) ürününü 235.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Boşnak Beyazlatıcı Nemlendirici Leke Kremi (BOSNİAN CREAM) Son Yorumlar
235.0 Tl ye satışta olan Boşnak Beyazlatıcı Nemlendirici Leke Kremi (BOSNİAN CREAM) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5888 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: stok yapılması gereken bir ürün cildim daha aydınlık ve canlı görünüm kazandı tekrar sipariş vereceğim
İsim: **** ****
Tarih: 29 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Ornate

Yorum: Ürün Harika Gerçekten Daha Öncede Kullanmıştım Ve Bu Kargonun gelmesi içinde çok sabirsizdim Elime Ulaştı Herşey için teşekkür ederim Cildimiz bu Güzelliği Hak Ediyor cilt tonunu eşitledi benim ve yüzümdeki lekeler açılmaya Başladı Çok Teşekkür ederim Size Cilt Leke Sorunu Olanlara Şiddetle Tavsiye Ediyorum 🥰🥰👍❤
İsim: cagla u.
Tarih: 05 Ağustos 2022

Yorum: Ürüne beş yıldız veriyorum harika bir ürün cildime ışıltı verdi kuru cildim var nem oranını dengeledi cildimde ki lekeleri ciddi anlamda azalttı düzenli kullanımda muhakkak olumlu sonuç veriyor

Yorum: güneşten dolayı olan güneş lekelerime resmen çözüm oldu stok yapılması gereken bir ürün
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Harika bir ürün yüzümdeki sivilce lekelerine çok iyi geldi bolca stok yapacağım
İsim: Z** D**
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: kullanalı bir hafta oldu fark hissediliyor cilt tonum eşitlendi ayrıca ışıl ışıl yaptı ben makyaj altı bazı olarakta kullanıyorum etkisi Şahane indirimi takip ediyorum stok yapicam ...
İsim: t** c** b**

Yorum: cildimi beyazlatti lekelerimi giderdi çok güzel bı krem stok yapmalik alın aldırın
İsim: e** t**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: ciltteki lekelerim çok fazlaydi gerçekten harika bir ürün lekelerin azalmaya basladi
İsim: Ş** N** ö**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: sürekli kullandığım bir ürün bittikçe stok yapıyorum cildime çok iyi geliyor
İsim: h** s**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: bu kremi her seferinde alıp stokluyorum o kadar güzel ki cildimi aydınlatıyor fresh bir görünüm kazandırıyor tam leke karşıtı yumuşacık bir krem
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: kremin kokusunu dokusunu çok beğendim iz bırakmadan güzelce emiliyor ipeksi bir görünüm elde ediyorum . yanak ve burun bölgemdeki lekelerde açılmalar oldu diz dirsek kararmalarına da iyi geldi .düzenli kullanımda güzel sonuçlar alacağımdan eminim iyi ki de almışım devamını alacağım ürünlerden biri . herkese tavsiye ederim krem aşırı iyi
İsim: S** T**
Tarih: 13 Temmuz 2022

Yorum: Ürünün yapısı ve kokusu muhtesemm cilde doğal bır aydınlık veriyor bitmeden stokkadıgım urunler arasında
Tarih: 27 Eylül 2021

Yorum: kardeşim kullanıyordu Ve oradan keşfettim sizi düzenli kullanıyorum istediğim sonucu alıyorum 1 2 tık daha açtı ve lekelerimde daha sönük görüntü olmaya başladı daha canlı görünüyor cildim teşekkür ederim
İsim: m** b**

Yorum: bir süredir kullanıyorum ve etkisini çok güzel gösterdi çok memnun kaldım stok yapılması gereken bi ürün hemen tekrar istedim
İsim: H** N** P**
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: Harika bir krem beyazlatıcı özelliği mükemmel koltuk altımın rengi açıldı çok memnun kaldım her akşam yatmadan sürüyorum teşekkür ederim
İsim: D** E**
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Bayıldım tek kelimeyle harika hamilelikten oluşan lekelerim için almıştım kısa sürede lekelerimden kurtuldum küçük miktarlarda sürmek yeterli oluyor sadece lekelerimi kaybetmedi aynı zamanda cildime doğal bir aydınlık verdi cilt beyaztlatıcı etkisine de aşık oldum 🥰
İsim: b** Y**
Tarih: 05 Temmuz 2022

Yorum: Ablam almıştı kullanmıştı ondan görünce bende aldım aşırı memnunum stok yapılacak bir ürün
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Yüzümdeki ve ellerimde ki lekelerde çok işe yaradı stoklu alınması gereken bir krem
Tarih: 06 Ağustos 2023

Yorum: Denemediği cilt tonu açıcı kalmadı resmen koltuk altı kararmasından artık bıkmıştım iyi ki böyle bir markayla karşılaşmışım ürün fiyatını kesinlikle hak ediyor etkisi göz önünde bulundurulunca az bile kesinlikle denemenizi tavsiye ederim aynı zamanda genital bölge kararmalarına da çok iyi geliyor aklınızda bulunsun 💃🏼
İsim: S** N** O**
Tarih: 24 Eylül 2021

Yorum: Cildimi çok güzel nemlendirdi renk tonumu eşitledi ve parlaklık verdi çok memnun kaldım yeniden alacağım
İsim: İ** T**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: Yüzümde hem güneş hem doğum lekelerim vardı araştırarak bu kremi sipariş ettim 1 aydır düzenli kullanıyorum lekelerde açılmalar oldu cildim sıkılaştı teşekkür ediyorum
İsim: K** S**
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: Eğer leke probleminiz varsa bu ürünü mutlaka denemelisiniz 👈 Etkisi cilde bıraktığı his çok güzel kısa sürede çok daha güzel sonuçlar alacağımı düşünüyorum 👏👏 Ben memnun kaldım stok yapmaya devam edeceğim 🥰 Teşekkürler ornate 🥰
İsim: N** Ö**
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: dirsek kararmalarim için aldım çokta faydasını gördüm düzenli kullanıyorum stok yapmalik bir ürün
İsim: s** Ö**
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: Her seferinde alıp stokluyorum cilt tonumu eşitledi lekelerimde açılmalar oldu çok memnunum
İsim: A** K**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: çok beğendim ilk sürüste etkisini gosterdi cildim çok güzel beyazlasti koltuk altima da sürdum ve etkisine bayıldım teskekurler önerim alabilirsiniz
İsim: s** g**
Tarih: 15 Kasım 2021

Yorum: Harika bir ürün yüzümdeki lekeleri geçirmeye başladı kesinlikle öneriyorum alın aldırın ❤❤❤ harika gerçekten
İsim: Z** G**
Tarih: 03 Kasım 2021

Yorum: Bu ürünü düzenli olarak kullanıyorum yüzümdeki lekelerimi azalttı indirime girdikçe stok yapıcağım teşekkürler
İsim: M** A**
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: bu kremi şiddetle tavsiye ediyorum 👍 alerjik bir cilde sahipim. bu kremi gönül rahatlığıyla kullandim. ve cildime o kadar iyi geldi ki anlatamam. güneş lekelerini yok etti resmen 😍 kullanmaya devam ediyorum 🥰
İsim: Y** Ç**

Yorum: Cildime bakmayı seviyorum. Lekelerim için ürün arayışına girmiştim bu ürünü keşfettim. Hemen sipariş verdim ve çabucak kapımıza kadar geldi. Düzenli olarak kullanıyorum ❤
İsim: N** Ç**
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: göz cevrem icin kullandım morluklarıma gerçekten etki etti düzenli kullanımda faydasını göreceğimi düşünüyorum stok yapmalik bir ürün ❤
İsim: B** U**
Tarih: 13 Ekim 2023

Boşnak Beyazlatıcı Nemlendirici Leke Kremi (BOSNİAN CREAM) Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: hangi ülkede üretiliyor?gundu kullanıma uygun mu?güneşe karşı hassas lekeli cildim var
Cevap: Merhabalar ürünümüz güneş ve cilt lekelerini giderir. Bölgesel kararmalara son verdirir Göz altı morluklarını ortadan kaldırır. Sivilcelere savaş açar. Cilt kırışıklıklarını yok eder. Renk eşitsizliklerini düzenler. Alın boyun ve kaz ayakları için etkilidir. Cildi nemlendirir ve bariyer olur .Tüm cilt tipleri için uygundur.

Soru: merhaba hangi kargo firmasıyla calisiyorsunuz
Cevap: Merhaba trendyol Express ile gönderim sağlıyoruz

Soru: Üstüne makyaj yapılabilir mi ? Sadece yatarken mi sürülür
Cevap: Merhebalar efendim yapabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba. Sabah akşam kullanımı tavsiye etmişsiniz. Bildiğim kadarıyla leke açıcı kremler güneşe kullanılırken güneşe ve hatta ışığa maruz kalınmamalı. Bilgi doğru mu sabah akşam mı kullanmalıyız? Ayrıca eğer sabah kullanacaksak güneş kremi ile aynı zamanda kullanmak sıkıntı yaratır mı ve sıralama nasıl olmalı? Önce güneş kremi mi beyazlatıcı krem mi?
Cevap: Merhabalar ilk boşnak kremi kullanıp ardından güneş kremi kullanabilirsiniz.

Soru: koltuk altı kararmalarında etkisi nasıl acaba
Cevap: Merhabalar efendim bölgesel kararmalar için de kullanıma uygun olduğu için koltuk altına da kullanabilirsiniz.Düzenli kullanımda ton farkını göreceksiniz.

Soru: Erkekler için uygun mudur
Cevap: Merhabalar efendim kullanıma uygundur

Soru: Merhaba,bu ürünü tuhaf kokusu var acaba normal mi?
Cevap: Merhabalar efendim normaldir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: genital bölge içinde uygunmudur
Cevap: Merhabalar efendim ürün tum vücut için uygundur. Iyi alışverişler dileriz

Soru: video da sürüldüğü an bb krem gibi beyazlatma oluyo doğru mu ? ben dışarı çıkarken dirsek bölgesini beyazlatmak istiyorum da
Cevap: Merhebalar efendim düzenli kullanımda etkisi gozlemlenebilmektedir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: ürün kaç gram??
Cevap: 100ml efendim

Soru: Hamile ve emziren anneler de kullanabilir mi?
Cevap: Merhaba uygundur kullanım sağlayabilirsiniz efendim 🌼

Soru: gebelikte kullanımda zararlımı
Cevap: merhabalar doktor tavsiye almanızı öneririz

Soru: kac ml cream
Cevap: Değerli Tüketicimiz 100 ml dir Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: merhaba ürünü kullandıktan sonra durulama gerekiyor mu
Cevap: Hayır efendim

Soru: Ürünün tam olarak içerik listesini paylaşabilir misiniz?
Cevap: Merhaba açıklama kısmında yazıyor efendim

Soru: yüzdeki sivilceler e de iy gelirmi acaba
Cevap: Merhabalar efendim düzenli kullanımda etkisi gozlemlenebilmektedir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba! Ürününüzü uzun süredir kullanıyorum çok memnunum. Acaba içine gül yağı damlatsam kullansam ürünün yapısını bozmuş olur muyum? (Gül yağını kremle kullanmam gerekiyorda)
Cevap: Merhaba bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz içine değil ama birlikte kullanabilirsiniz

Soru: genital bölge de beyazlatma etkisi kalıcı mı yoksa anlik beyazlatma etkisi mi var
Cevap: Merhaba efendim düzenli kullanım sonucunda kalıcı olarak etki sağlayacaktır.

Soru: Vereceği beyazlık kalıcı mı kalıcıysa ne kadar sürede etki eder ve garanti mi?
Cevap: Merhaba düzenli kullanımda kalıcı sonuç verir

Soru: Merhaba gwnital bölge kullanımına uygun mu?
Cevap: Merhabalar, kullanıma uygundur.

Boşnak Beyazlatıcı Nemlendirici Leke Kremi (BOSNİAN CREAM) Detaylı Resimler

Boşnak Beyazlatıcı Nemlendirici Leke Kremi (BOSNİAN CREAM) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü