Botanic Oils Argan Yağlı Sıvı Saç Kremi 200 Ml Onarıcı Bakım Kremi Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Ummuhan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
553
0
0
Botanic Oils Argan Yağlı Sıvı Saç Kremi 200 Ml Onarıcı Bakım Kremi Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Botanic Oils Argan Yağlı Sıvı Saç Kremi 200 Ml Onarıcı Bakım Kremi Mevcut Fiyatı 95.93 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Botanic Oils Argan Yağlı Sıvı Saç Kremi 200 Ml Onarıcı Bakım Kremi Memnuniyet Durumu Nedir?

Botanic Oils Argan Yağlı Sıvı Saç Kremi 200 Ml Onarıcı Bakım Kremi Hakkında yaklaşık 2611 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Botanic Oils Argan Yağlı Sıvı Saç Kremi 200 Ml Onarıcı Bakım Kremi Teknik Açıklamalar

Bioblas Botanik Oils Argan Yağlı sıvı saç kremi, saçlara yoğun bakım yaparken kolay tarama sağlar. Saçları onarır, besler daha güçlü ve sağlıklı görünmesini sağlar. Saça ipeksi yumuşaklık ve yoğun parlaklık kazandırır. engeller. _x000D_
Bioblas’ın geliştirdiği Patentli Bitkisel Kompleks B19, saç dökülmesine karşı etkili olduğu ve saçı beslediği klinik olarak test edilmiştir._x000D_
Dermatolojik olarak test edilmiştir. _x000D_
Parfümden kaynaklı alarjenleri içermez, hipoalerjeniktir. _x000D_
Tüm Saç Tipleri içindir. _x000D_
pH’ı, saç ve cilt pH’ı ile uyumludur. _x000D_
Paraben ve Ftalat içermez. _x000D_
_x000D_
İÇERİĞİ_x000D_
Argan_x000D_
E,F,C,A vitamini ve Omega asitleri bakımından zengin besleyici %100 saf argan yağı sayesinde saç köklerini besler, güçlendirir ve canlandırır. _x000D_
Saç diplerine ve uçlarına fayda sağlar, sağlıklı şekilde uzamasına yardımcı olur. _x000D_
Nemlendirici özelliği sayesinde saçları nemlendirir bu sayede saç tellerinin yumuşak olmasına yardımcı olur. _x000D_
Saçın kolay şekil almasını sağlar. _x000D_

Saçı ısı ile şekillendirici aletlere karşı koruyarak yıpranmaları önleyebilir. >_x000D_
BIOCOMPLEX B19_x000D_
Bioblas şampuanlarının içinde bulunan “Biocomplex B19” içerisindeki bitki özleri ile engeller. _x000D_
Flavonoidler, doymamış yağ asitleri, beta-sitosterol ve çinko gibi mineraller sayesinde “Biocomplex B19” n önlenmesine katkıda bulunur. _x000D_
Flavonidler:Saç tellerini hasarlardan korur. _x000D_
Doymamış Yağ Asitleri:Saç dökülmesine karşı etkilidir. >_x000D_
Mineraller:Saçları besler. >_x000D_

Bioblas şampuan saçı güçlendirir, canlılık ve esneklik kazandırır. >_x000D_
BIOCOMPLEX B19 FAYDALARI_x000D_
önler. _x000D_
Saç büyümesini destekler. _x000D_
Saç köklerini güçlendirir. _x000D_
Saça hacim verir. _x000D_
Saç esnekliğini artırır. _x000D_
Saç derisini besler. _x000D_
_x000D_
KULLANIM_x000D_
Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Her yıkamadan sonra hafif nemli ve kuru saça uygulayın. Durulanmaz. Günlük kullanıma uygundur._x000D_

Botanic Oils Argan Yağlı Sıvı Saç Kremi 200 Ml Onarıcı Bakım Kremi Ürününün Satıcısı, Bioblas Botanic Oils Argan Yağlı Sıvı Saç Kremi 200 Ml Onarıcı Bakım Kremi ürününü 95.93 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Botanic Oils Argan Yağlı Sıvı Saç Kremi 200 Ml Onarıcı Bakım Kremi Yorumlar Hakkında Bilgi
95.93 Tl ye satışta olan Botanic Oils Argan Yağlı Sıvı Saç Kremi 200 Ml Onarıcı Bakım Kremi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2611 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: ilk denemem ama devamı gelcek artık fiyatı düştükçe alcamm saçlarıma çook iyi geldi parlak yumuşacık oldu canlandııı resmen 👍🤩
İsim: N** ç**
Tarih: 11 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Nysa

Yorum: bu ürünü geçen yaz şans eseri buldum aslında. loraelin saç açıcı spreyini kullanıyodum uzun süre sonra onu hiçbir yerde bulamayınca bi marketten tesadüfen bunu aldım. 1 kutuyu bitirdim daha sonra trendyoldan stok yaptım. çok güzel bi ürün banyodan sonra saçlarımın kolay taranmasını sağlıyor ve kokusu çok güzel
İsim: G** F**
Tarih: 11 Nisan 2023
Satıcı: tralleis cosmetics

Yorum: Sacimdaki etkisi hemen hissedildi.Stoklanacak bir ürün
İsim: e** k**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: kokusu çok güzel indirim olsun stok yapicağim
İsim: M** O**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Sürekli stok yaptığım bir ürün. Saçlarımı yumuşacık yapıyor ve uzamasını sağladı. kesinlikle tavsiyem
İsim: **** ****
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Kokusu ve saclrımda yarattığı etkı cok guzel en kısa zamanda indirimi yakalayıp stok yapıcam vazgeçilmezim oldu saclarım cok guzel olmus ıyı geliyor ozenlı paket ve kısa sürede gelen kargo ıcın tesekkurler satıcıya faturalar içindeydi
Tarih: 19 Kasım 2021
Satıcı: Alinda Kozmetik

Yorum: kızım için aldım .. okula giderken kullanıyor.. artık saçları çok kolay açılıyor.. tararken hiç zorlanmiyor
İsim: m** a**
Tarih: 30 Temmuz 2022
Satıcı: Shopbig

Yorum: kokusu muhtesem, yumuşacik yapiyor saçi ve kolay taranıyor. denemenizi tavsiye ederim.
İsim: D** A**
Tarih: 07 Şubat 2022
Satıcı: Kozmetikburada

Yorum: Ürünü zaten daha öncesinde de severek kullanıyordum indirimde görünce stok yapmak için aldım. Kargo firmasının PTT olduğunu görünce yine kargo süresinin uzun olacağından korkmuştum ama çok hızlı bir şekilde elime ulaştı. Paketleme de çok güzeldi. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Kokusuna bayıldım saçlarımı da yumuşacık yaptı stok yapmayı düşünüyorum😍Paketleme de çok özenliydi
İsim: Ş** A**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: böyle bir koku yok harika ötesi ya favorilerime ekledim artık bol bol stok yapicam
İsim: H** E**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: kullanıp yorumluyorum şuan . gerçekten fiyat performans ürünü müthiş bişi indirime girdikçe stok yapıcam
İsim: Y** K**
Tarih: 26 Şubat 2024
Satıcı: SPRING BEAUTY & HEALTH

Yorum: Tek kelime ile muhteşem bir saç kremi...gerek kokusu,gerekse saçı açması harika..
İsim: a** t**
Tarih: 11 Ocak 2023
Satıcı: Paws & Pixels

Yorum: Dipleri yağlı, uçları kuru olan seboreik dermatitli saçlarıma iyi gelen, düzenli kullanımla saç kremine bile gerek duydurtmayan bir sıvı saç kremi. Kokusu harika ve kalıcı. Dermatit yüzünden çoğu marka iyi gelmiyor ama bu sıvı kremle saçlarım çok daha iyi. Asla ağırlaştırmıyor, yağlandırmıyor. Fönden dolayı saçlarım çok kurumuştu 1-1,5 ay her yıkamDevamını Oku
İsim: Y** Ö**
Tarih: 01 Aralık 2021

Yorum: Daha önce de almıştım, bitmek üzere, o yüzden tekrar aldım. Kokusu çok güzel. Benim saçım kıvırcık ve boyalı olduğu İçin tararken zorlanıyordum. Çok kullanışlı.
İsim: r** b**
Tarih: 01 Ocak 2022
Satıcı: NehirKozmetik

Yorum: İndirimdeyken almıştım kalıcı bir kokusu var tavsiye ederim
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: çok beğendim saçımı yumuşacık yapıyor kabarık kalın telli saçım var çok iyi geliyor
İsim: N** E**
Tarih: 23 Aralık 2021

Yorum: İlk izlenim: Koku olarak cok güzel dustan sonra uyguluyorum ve sacımı hafifletiyor, marka da cok basarılı o yüzden güvenerek alın derim. İnce telli ve düz bir saçım var dökülmeyi azaltmaj için almıştım kullandıkça güncellerim. kargo sıkıntısız geldi
İsim: N** D**
Tarih: 11 Nisan 2023
Satıcı: Davutoğulları

Yorum: saçı yumuşacık yapiyor, çok kolay taraniyor saç, evimdeki temizlik elif hanimda gordum
Tarih: 15 Temmuz 2024
Satıcı: Bioblas

Yorum: Kızım için aldım saçlarını uzattı memnun kaldım
İsim: M** B**
Tarih: 23 Nisan 2024
Satıcı: Sonsepet

Yorum: çok tatlı kızıma aldım çok sevdi
İsim: M** A**
Tarih: 17 Mayıs 2023
Satıcı: İkoncan

Yorum: Bu ürün çok iyi geldi. Saçlarımı yumuşacık yaptı. Tekrar alırım. Kokusu çok güzel.
İsim: p** y**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: Mükemmel koku ve harika yumuşaklık
İsim: T** Ş**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: cok begendim saclarimi duzene soktu tavsiye ederim guzel kokuyor
İsim: s** s**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: bioblas bir kulturdur🥲 ben bioblas kadiniyim🤗 gercekten cok severek kullaniyoruz .Bu yag kesinlikle alinmali ve stok yapilmali
İsim: t** d**
Tarih: 10 Şubat 2024
Satıcı: SPRING BEAUTY & HEALTH

Yorum: Elime hemen ulaştı.Nazik hediyeniz için çok teşekkür ederim.Çok memnun kaldım alışverişten.
İsim: S** Y**
Tarih: 22 Eylül 2022

Yorum: yumuşacık saçlar
İsim: N** A**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: annem icin aldım saçları inanılmaz şekilde dökülmesini durdurmus şampuan ıda aldım daha kullamadık ama ikisi daha etkili olucagını düşünüyorum
İsim: Y** C**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Hep kullandığım bir ürün saçları canlandırıyor indirimden aldım stok yaptım tavsiye edilir 👍🏻 👍🏻 👍🏻 👍🏻 koruma bantları var sağlam paketleme hızlı teslimat 🚚
İsim: E** G** Ö**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Mükemmel bir ürün. Saçlarımı çok uzattı. Kokusu ve yapısı harika
İsim: Ç** İ**
Tarih: 06 Mart 2024

Botanic Oils Argan Yağlı Sıvı Saç Kremi 200 Ml Onarıcı Bakım Kremi Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: paketlemeyi nasıl yapıyorsunuz herhangi bir dökülme akma oluyor mu
Cevap: Bütün siparişlerin Hızlı ve Özenli bir şekilde aynıgün kargo Çıkışı Yapılmaktadır.

Soru: merhaba hızlı uzamaya yardimcimi
Cevap: Merhaba Bioblas - Botanic Oils Argan Yağlı Sıvı Saç Kremi 200 ml Saçlara yoğun bakım yaparken, kolay tarama ve yumuşaklık sağlar. Saçları besler ve daha güçlü görünmesine yardımcı olur. Saça ipeksi yumuşaklık ve yoğun parlaklık kazandırır. Saç dökülmesini en aza indirir. Saçları besleyerek saçın ömrünü uzatır.İyi günler dileriz.

Soru: sac diplerine de uygulaniyormu yoksa sadece uçlara mi?
Cevap: Merhabalar. Tamamına uygulayabilirsiniz. İyi akşamlar

Soru: saçlarıma ombre yaptırdım aşırı derecede yıprandı. normal kullanamaz mıyım sadece duştan sonra mi kullanılır. çünkü cok kuru saçım hergun kuru saçıma uygulanabilir mi
Cevap: Merhaba. Saçlara yoğun bakım yaparken, kolay tarama ve yumuşaklık sağlar. Saçları besler ve daha güçlü görünmesine yardımcı olur. Saça ipeksi yumuşaklık ve yoğun parlaklık kazandırır. Saç dökülmesini en aza indirir. İyi günler dileriz.

Soru: Mrb kolay tarama sağlarmı?
Cevap: Merhaba.Kolay tarama sağlamaktadır.İyi akşamlar.

Soru: Saç diplerine uygulanabilir mi
Cevap: Merhaba.Çok fazla nüfuz etmeden uygulayabilirsiniz.İyi akşamlar.

Soru: Merhaba, duştan sonra mutlaka saçlarımı kurutma makinesiyle kurutuyorum bu yüzden saçlarım hem kabarıyor hemde yumuşaklığı gidiyor, bu ürün faydalı olur mu
Cevap: Merhabalar efendim faydasını göreceksiniz.

Soru: 1.5 yaş için kullanıma uygunmudur
Cevap: Merahba Ürün üzerinde yaş bilgilendirmesi bulunmamaktadır.Detaylı bilgi için üretici ifrma bıota müşteri hizmetleri ile görüşebilrisiniz.iyi günler

Soru: Sıvı saç kremımı yoksa yag mıdır
Cevap: Merhaba.İçeriğinde bulunan Argan Yağı ile saç tellerini onarır, saça ipeksi yumuşaklık ve yoğun parlaklık kazandıran sıvı saç kremidir.İyi günler.

Soru: Bu ürün banyo sonrası nemli saça uygulanmıyormu.
Cevap: Merhabalar Çok fazla Islak olmıyacak şekilde hafif nemli saça uygulanmalıdır.iyigünelr dileriz

Soru: bu kremi sürdükten sonra yıkanıyor mu?
Cevap: Merhaba Ürünü uyguladıkdan sonra durulama gerektirmez.İyi günler

Soru: ürün kadın erkek fark ediyormu
Cevap: Merhaba Bay ve bayanların kullanımına uygundur.İyi günler

Soru: Merhaba günlük tarama için uygun mudur
Cevap: Merhabalar. Günlük kullanıma uygundur. İyi günler dileriz

Soru: sakala uygulanabilir mi?
Cevap: Merhaba, ilgili ürün saç bakım ürünüdür. Sevgilerimizle

Soru: kuru sert saçlara ıyı gelır mi
Cevap: Merhaba, Bioblas Botanik Oils Argan Yağlı sıvı saç kremi, saçlara yoğun bakım yaparken kolay tarama sağlar. Saçları onarır, besler daha güçlü ve sağlıklı görünmesini sağlar. Saça ipeksi yumuşaklık ve yoğun parlaklık kazandırır. Saç dökülmesini engeller. Sevgilerimizle

Soru: iyi günler saçlarım açıcılı ve boyalı bu yüzden sadece şampuan kullanınca yün gibi oluyor taramak imkansız ve çok sert. bu ürün yumuşatır mı ona göre alacağım
Cevap: Merhaba Kullanım sağlayabilirsiniz.Kullanıcı yorumlarından da fikir edinebilirsiniz.İyi günler

Soru: merhaba bu ürünü kullandıktan sonra başka bir ürün kullanmak zararlı mıdır
Cevap: Hayır biraz bekledikten sonra kullanabilirsiniz

Soru: saç açıcı etkisi yok demi bazıları yoruma oyle yazmis da
Cevap: Merhabalar. Ürünün saç açma özelliği bulunmamaktadır. İyi akşamlar

Soru: 1 yaşındaki kızım için kullanabilir miyim
Cevap: Mrehaba Ürün üzerinde yaş bilgisi bulunmamaktadır.Ancak öncelikle çocuk ürünlerini tercih etmenizi rica ederiz.iyi günler

Soru: içerik listesini paylaşır mısınız?
Cevap: İçeriğinde bulunan Argan Yağı ile saç tellerini onarır, saça ipeksi yumuşaklık ve yoğun parlaklık kazandırır. Bioblas’ın geliştirdiği Patentli Bitkisel Kompleks B19, saç dökülmesine karşı etkili olduğu ve saçı beslediği klinik olarak test edilmiştir. PH değerinin saç derisine uyumlu olduğu dermatolojik açıdan uygun bulunmuştur.

Botanic Oils Argan Yağlı Sıvı Saç Kremi 200 Ml Onarıcı Bakım Kremi Detaylı Fotoğraflar

Botanic Oils Argan Yağlı Sıvı Saç Kremi 200 Ml Onarıcı Bakım Kremi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü