Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Beyaz Siyah Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Bu Ürünü Almalı Mı ?

Elif Su

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
304
0
0
Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Beyaz Siyah Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Alanlar Memnun Mu?
Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Beyaz Siyah Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Şimdiki Fiyatı Ile 124.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Beyaz Siyah Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Kullanıcılar Memnun Mu?

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Beyaz Siyah Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Hakkında yaklaşık 22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Beyaz Siyah Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Açıklama Ve Özellikler

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Beyaz Siyah Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Ürününün Satıcısı, CLAYES Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Beyaz Siyah Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört ürününü 124.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Beyaz Siyah Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Ürün Hakkındaki Yorumlar
124.99 Tl ye satışta olan Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Beyaz Siyah Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Bu fiyata gayet hoş bir t-shirt,kargo hızlı paketi özenli.Teşekkürler
İsim: A** K**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Boy:179cm
Satıcı: CLAYES

Yorum: baskısı fln gayet güzel sadece biraz omuzlardan kasiyo
İsim: s** s**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: çok güzel günül rahatlığıyla alınabilir
İsim: **** ****
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: çok iyi ben beğendim fotoğraftaki gibi ben s bedenini seçtim ve güzel oldu ne aşırı bol nede dar güvenli bir şekilde alabilirsiniz
İsim: M** K**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: pis deyil..
İsim: G** F**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: tam bir performans ürünü kızlarıma aldım
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: sana varya sana ö*erim dediğim bir tişört acayip güzel tam görseldeki gibi
İsim: e** k**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Beklediğim gibi geldi teşekkürler
İsim: G** G**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Boy:150cm

Yorum: Ürün güzel, beğendim.
İsim: N** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Temmuz 2024

Yorum: kargo hızlı geldi ürün güzel
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: görseldeki gibi cok beğendim
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Kol ve boyun kısımları çok dar kafadan zor geçiyor ve baskısı tam siyah değil lacivert gibi
İsim: G** A**
Tarih: 05 Temmuz 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: VBSVİBES

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Beyaz Siyah Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Merak Edilenler

Soru: ic gösteriyor mu
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.göstermez efendim

Soru: tişörtün ölçüleri nelerdir?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Efendim şuan için ölçü bilgisi malesef ki iletemiyoruz.Boy Kilo iletmeniz halinde size uygun bedeni iletebiliriz.

Soru: unisex mi ürün
Cevap: Tercihe bağlı olarak ala bilirsiniz efendim.

Soru: 165 boy 53 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle iyi günler dilerim. S beden uygundur

Soru: 1.67 boy 48 kilo?

Soru: 1.50. 39 kilo kaç beden

Soru: 160 boy 50 civarı kilo kaç beden olur

Soru: 150 boy 40 kg hangi beden olur acaba

Soru: 1.57 boy 42 kilo hangi beden

Soru: 170 60 kilo için hangi beden almaliyiz
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle iyi günler dilerim. M beden uygundur

Soru: 163 boy 58kilo kaç beden uygundur
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle hayırlı günler dilerim. M beden uygundur

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Beyaz Siyah Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Ürün Resimleri

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Beyaz Siyah Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü