Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Pembe Füme Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

9 Ağu 2023
307
0
0
Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Pembe Füme Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Alınır Mı?
Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Pembe Füme Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Şu Andaki Değeri 124.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Pembe Füme Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Pembe Füme Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Hakkında yaklaşık 19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Pembe Füme Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Detaylı Bilgi

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Pembe Füme Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Ürününün Satıcısı, CLAYES Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Pembe Füme Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört ürününü 124.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Pembe Füme Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Kullanıcı Değerlendirmeleri
124.99 Tl ye satışta olan Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Pembe Füme Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: tam bir performans ürünü
İsim: **** ****
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: CLAYES

Yorum: bir beden küçük alınmalı gorseldeki gibi durması için ama oversize için kendi bedeninizi alin
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: fotofan daha güzel bi pembesi var, geniş ve rahat bi tişört ve tiril tiril
İsim: h** v**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: VBSVİBES

Yorum: Harika bir ürün istediğin gibi geldi.
İsim: F** K**
Tarih: 02 Ağustos 2024
Beden: Boy:153cm

Yorum: aşırı güzel fiyatına göre harika indirimde almıştım
Beden: Beden:L

Yorum: Kumaşı pek beğenmedim fiyata göre bile
İsim: M** I** S** A**
Beden: Boy:166cm

Yorum: T-shirt f/p ürünü. Kumaşı ince ve yaz için ideal. Rengi zamanla solabilir. Kendi bedeninizi sipariş verebilirsiniz.
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: ürün elime ulaştı çok güzek paketlemesi de çok iyi
İsim: İ** A**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Ürün güzel, beğendim.
İsim: N** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel çok beğendiimmm🤩🤩
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: kumaşı iyi. çocuklar beğendi.
İsim: H** H**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Pembe Füme Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Tişörtün ölçüleri nelerdir?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Efendim şuan için ölçü bilgisi malesef ki iletemiyoruz.Boy Kilo iletmeniz halinde size uygun bedeni iletebiliriz.

Soru: boy 170 kilo 70
Cevap: Merhabalar efendim iyi günler dilerim. L beden uygundur.

Soru: üründe etiket var mı ettiketsiz mi
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Etiket bulunmaktadır

Soru: xl boyu kaç cm?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Efendim şuan için ölçü bilgisi malesef ki iletemiyoruz.Boy Kilo iletmeniz halinde size uygun bedeni iletebiliriz.

Soru: Merhaba Mankenin üzerindeki kaç beden?

Soru: Boy 1.65 kilo 55 hangi beden?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle hayırlı günler dilerim. M beden uygundur

Soru: 157 boy 46 kilo hangi beden
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle iyi günler dilerim. S beden uygundur

Soru: 38 kilo ,1.50 boy kaç beden olur?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle hayırlı günler dilerim. S beden uygundur

Soru: öncelikle iç gösteriyor mu ve 160. boy 46 kilo hangi beden şimdiden teşekkürler
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle iyi günler dilerim. S beden uygundur

Soru: boy 167 kilo 70 hangi beden olur
Cevap: Merhabalar efendim iyi günler dilerim. L beden uygundur.

Soru: 1.66 boy 63 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle iyi günler dilerim. M beden uygundur

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Pembe Füme Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Fotoğraf Ve Görseller

Bravelly Yıldız Parçalı Süprem T-Shirt - Pembe Füme Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü