Brawl Stars Draco Çocuk Yetişkin Beyaz T-shirt Unisex Çocuk Tişört En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Leman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
Brawl Stars Draco Çocuk Yetişkin Beyaz T-shirt Unisex Çocuk Tişört Alınır Mı?
Brawl Stars Draco Çocuk Yetişkin Beyaz T-shirt Unisex Çocuk Tişört Anlık Fiyatı 89.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Brawl Stars Draco Çocuk Yetişkin Beyaz T-shirt Unisex Çocuk Tişört Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Brawl Stars Draco Çocuk Yetişkin Beyaz T-shirt Unisex Çocuk Tişört Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Brawl Stars Draco Çocuk Yetişkin Beyaz T-shirt Unisex Çocuk Tişört Ürün Hakkında Bilgi

Brawl Stars Draco_x000D_
Normal kesim tişörtlerimiz %100 pamuk kompakt penye kumaştan üretilmiştir._x000D_
_x000D_
Sıcak havalarda terletmez, vücuda yapışmaz hava alabilir bir yapıya sahiptir._x000D_
_x000D_
Yıkamaya karşı yeni nesil baskı teknolojisi ile baskıları yapılmıştır._x000D_
_x000D_
Çatlama, soyulma, sökülme, solma gibi durumlar yaşanmaz._x000D_
_x000D_
Brawl Stars Draco Baskılı Çocuk/Yetişkin Tişört Ölçü Fotoğraflarımıza Bakmadan Sipariş Vermeyiniz._x000D_
_x000D_
_x000D_

Brawl Stars Draco Çocuk Yetişkin Beyaz T-shirt Unisex Çocuk Tişört Ürününün Satıcısı, YAPO TİCARET Brawl Stars Draco Çocuk Yetişkin Beyaz T-shirt Unisex Çocuk Tişört ürününü 89.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Brawl Stars Draco Çocuk Yetişkin Beyaz T-shirt Unisex Çocuk Tişört Kullananlar
89.99 Tl ye satışta olan Brawl Stars Draco Çocuk Yetişkin Beyaz T-shirt Unisex Çocuk Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Oglumun arkadaslarina hediye olarak aldim baskisi, kumas kalitesi, bedeni herseyi harika cok memnun kaldim, tesekkurler.
İsim: S** K**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm
Satıcı: Yapo Ticaret

Yorum: Harika bir firma yaşgünü olduğu için hediye de yollamışlar kalitesi güzel kesinlikle alınnnn çok teşekkür ederiz ❤
İsim: Okan B.
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Boy:163cm
Satıcı: TRENDBEES

Yorum: Kalitesi çok iyi ve bedeni de gayet istediğim gibi geldi..
İsim: Ayşe T.
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:7-8 Yaş
Satıcı: NaNa Style

Yorum: Çocuk çok beğendi kalitesi idare eder
İsim: R** D**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Boy:155cm
Satıcı: FULL TOLERANCE

Yorum: Normal beden alın ben yorumlara bakarak büyük beden aldim büyük oldu
İsim: S** N** T**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Beden:11-12 Yaş

Yorum: gelir gelmez giydik kumaşı kalitesi penyesi harika oglum bayıldı hemen başka renklerini sipariş vermeye
İsim: Ö** P** Y**
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Beden:9-10 Yaş

Yorum: Ürün 9-10 yaş olmasına rağmen 3-4 yaş gibi boyutu. Küçük kardeşi giyecek artık
İsim: N** S**
Tarih: 30 Temmuz 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: tahmin ettiğim gibi kumaş kalitesi vasat atletten beter koltuk altı sökük geldi ama baskısı güzel yıkanınca dökülme olmaz umarım kumaşı çekecek bir kumaş kötü geleceğini bile bile aldm baskısı için bu fiyatı asla haketmiyor max 50 lira
İsim: m** K**
Tarih: 22 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Bu kadar kötü bir ürün görmedim dikişleri yamuk, kumaşı çeksen yırtılacak baskısı var diye aldım oğlum geri göndermek istemedi yoksa tam iadelik. Fiyatı uygun diye insanlara tercih ediyor anlıyorum ama bu kadarda olmaz lütfen biraz özen biraz saygı
İsim: S** E**
Tarih: 26 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Brawl Stars Draco Çocuk Yetişkin Beyaz T-shirt Unisex Çocuk Tişört Sıkça Sorulan Sorular

Soru: hangi kargo firması ile gönderilir acaba
Cevap: trendyol expressle gönderim sağlıyoruz

Soru: Melodie var mı kızım çok istiyor
Cevap: EFENDİM MAGAZADA OLANLAR VAR

Soru: merhaba 8 yaşındaki oğlum için hangi bedeni almalıyım, 125 cm boy, 28 kilo
Cevap: En ufak bedenimiz s beden efendim cocugunuza s beden alırsanız büyük olabilir

Soru: merhaba oğlum baskısından dolayı almak istiyor ama satıcısı olduğunuz bı çok üründe kumaş kalitesi beğenilmemis alacağım ama teteddutteyim atlet parçası gibi değildir umarim
Cevap: Alabilirsiniz efendim

Soru: Merhaba 12 yas 52 kılo cocuga hangı beden olur acaba
Cevap: Merhaba 12 yaşın iki kol altı ölçüsü 42 cm dir günlük giydiği tişörtlerden kıyaslama yaparsanız yanlıslık olmasın

Brawl Stars Draco Çocuk Yetişkin Beyaz T-shirt Unisex Çocuk Tişört Ürün Görselleri

Brawl Stars Draco Çocuk Yetişkin Beyaz T-shirt Unisex Çocuk Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü