Breathmaximizer(ıron Lung) Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon-dayanıklılık Geliştirici (kırmızı) Bu Ürünü Almalı Mı ?

Ayse

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
555
0
0
Breathmaximizer(ıron Lung) Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici (kırmızı) Alınmaya Değer Mi?
Breathmaximizer(ıron Lung) Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici (kırmızı) Şu Andaki Değeri 140.0 Tl'den Satılmaktadır.

Breathmaximizer(ıron Lung) Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici (kırmızı) Memnuniyet Durumu Nedir?

Breathmaximizer(ıron Lung) Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici (kırmızı) Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Breathmaximizer(ıron Lung) Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici (kırmızı) Detaylı Açıklama

Breathmaximizer(ıron Lung) Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici (kırmızı) Ürününün Satıcısı, EMSHOP Breathmaximizer(ıron Lung) Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici (kırmızı) ürününü 140.0 Tl'den Satılmaktadır.

Breathmaximizer(ıron Lung) Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici (kırmızı) En Son Yapılan Yorumlar
140.0 Tl ye satışta olan Breathmaximizer(ıron Lung) Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici (kırmızı) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: hızlı ve kaliteli kargolama ürün de beklentilerimi karşılıyor
İsim: **** ****
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bakmakistersen

Yorum: İse yarayacakmi bilmiyorum ama kokusuz kaliteli
İsim: Ş** A**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Emshop

Breathmaximizer(ıron Lung) Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici (kırmızı) Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: plastik kokusu olur mu acaba
Cevap: Merhaba 1. Kalitedir olmaz

Soru: burundan alıp ağızdan mı verecegiz
Cevap: ağızdan alıp burundan vereceksiniz ilerleyen dönemlerde ağızdan alıp ağızdan verebilirsiniz

Soru: İçinde ilaç varmı
Cevap: Hayır efendim yok

Soru: Beyaz rengi varmı?
Cevap: Evet var efendim mağazamızdan bakabilirsiniz 🫶

Soru: şey ben nası cekeceğimi bilmiyorum azdan mı yoksa burundan mı çekeceğim
Cevap: agızınızdan sıyah bolumu dıslerınızın arasına alıp dudularanızı kapatıp nefes almayı deneyın zorlanma olursa alttakı sıyah yerı cevırerek ayarlama yapın rahat nefes alıncaya kadar

Soru: siyahı mevcut mu
Cevap: Hafta içi stoklarımız yenilenecek efendim ☺

Soru: merhabalar ben bişey söyleyecektimde bu aleti nasıl kullanacağımızı bilmiyorumda nasıl kullanılır ve nasıl nevesimizi cekecez
Cevap: merhabalar sıyah bolumde cevırerek ayarlama yapıp nefes alımı yapın ayarlamayı ordan yapıyorsunuz efendım

Soru: yaş farke ediyor mu 14 yâsındayım
Cevap: yaş farketmiyor

Soru: nefes açmada işe yararmı faydasını gören oldumu
Cevap: Merhaba nefesinizin açılmasını sağlar yorumlara bakabilirsiniz efendim.

Breathmaximizer(ıron Lung) Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici (kırmızı) Ürün Resimleri

Breathmaximizer(ıron Lung) Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici (kırmızı) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü