Breathmaximizer Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon-dayanıklılık Geliştirici Alınır Mı ?

RenkliTablo

Bilgili
9 Ağu 2023
300
0
0
Breathmaximizer Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Breathmaximizer Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Şuanki Fiyatı Ne Kadar 120.0 Tl'den Satılmaktadır.

Breathmaximizer Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Breathmaximizer Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Hakkında yaklaşık 504 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Breathmaximizer Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Teknik Açıklamalar

Breathmaximizer Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Ürününün Satıcısı, STORE41 Breathmaximizer Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici ürününü 120.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Breathmaximizer Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Kullananlar
120.0 Tl ye satışta olan Breathmaximizer Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
504 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Ürün elime sorunsuz şekilde ulaştı paketlenmesi cok iyiydi.gercekten kondisyon için çok muhteşem ürün her kese tavsiye ediyorum.hediyyeniz içinde tesekkurler
İsim: E** M**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Emshop

Yorum: paketlenmesi biraz daha iyi olabilir ama elime güvenilir geldi
İsim: **** ****
Tarih: 19 Temmuz 2024
Satıcı: garantimoda

Yorum: sağlıklı bir şekilde elime ulaştı , teşekkürler.düzenli antrenman yapan biriyim bakalım bakalım nasıl etkilicek
İsim: d** n**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: İyi bir ürün kardeşime aldım beğendi
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Çabuk geldi sorunsuz du dikkatli paketlenmişti. Yanında ki küçük hediyeniz için teşekkür ederiz
İsim: bircan y.
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Elime hızlı ulaştı umarım faydası olur herkese sağlıklı günler
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: Nefes egzersizleri yapanlar için kullanışlı,güzel ve pratik bir ürün,kargo hızlı, paketleme sağlamdı.
İsim: M** Y**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: Paketleme Ve kargo gayet güzel elime hızlı ulaştı
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: sorunsuz ve gayet güzel bir şekilde ulaştı
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Güzel ürün paketleme güzel hediye düşünceniz için teşekkürler.
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Gerçekten İşe yarayan bir ürün Akcigerlerimi guclendirmek icin kullaniyorum kosu yaparken Antreman yaparken Ve işe yariyor oneririm
İsim: e** i**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: oğlum için aldım güzel paketlenmiş bir şekilde ulaştı teşekkürler
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Gerçekten kaliteli bir his veriyor. Pratik bir yıkanışı var. Boyutu ideal. İlk günden verim almaya başladım. Öneririm fiyatı da ideal :)
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: kızım için aldım çok beğendi
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: paketleme özenli,ürün gayet güzel ve kullanışlı.Teşekkürler.
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: paketlemesi cok güzel gerçekten özen gösterilmiş çokta hızlı geldi.
İsim: H** d**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: Gayet memnun ürün hızlı bir şekilde elime ulaştı satıcı soruları hızlı cevapladı aktif olarak spor yaptığım için 3. Derecede günde 20 dk yeterli oluyo
İsim: S** G**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: gerçekten işe yarayan bir ürün, antrenman öncesi kullanıyorum
İsim: M** R** B**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Gayet hızlı geldi. Bir atlet olarak düzenli kullanacağım. İşe yarayacağını düşünüyorum. Teşekkürler
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: Ürün gayet başarılı ve güzel paketlenmişti şekerler için teşekkür ediyorum
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: ürün kalite çok iyi sadece gelişmek kaldı
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: oğlum için almıştım
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: ürün çok iyi hediye için teşekkür ederim iyi çalışmalar
İsim: Yunus T.
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: merhaba kargom hızlı ve sorunsuz şekilde geldi yanında hediye içinde tessekur ederim ürün çok kullanışlı herkese tavsiye ederim
İsim: y** e**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Ürün kesinlikle işe yarıyor koşuda veya spordan sonra kardiyoda kullanabilirsiniz.
İsim: M** Ç**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: sağlam bir şekilde geldi notunuz ve hediyeniz için teşekkür ederim
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: ürünü beğendim sipariş 2 günde hızlıca geldi. kullanmaya başladım herhangi bir sıkıntısını görmedim. futbolcu olduğum için kondisyonum eksikti bu yüzden alma gereği duydum.
İsim: E** S** S**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: çok güzel sağlam geldi
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: Ürününüz çok kulanışlı teşekür ederim
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Ürün güzel işe yarıyor ilk baş bi işe yaramaz gibi gelmişti ama sürekli kullanımda diyafram nefesini daha uzun süre kullana biliyorsunuz gayet güzel paketlemesi de çok iyi sürekli kullanımda çok işe yarar EMSHOP bu güzel ürün için çok teşekkür ederim :)
Tarih: 27 Temmuz 2024

Breathmaximizer Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: 13 yaşındayım yaşla bi alakası varmı her yaşa olurmu
Cevap: 10 yaş ve üstü kullanabilir efendim

Soru: nefesi agizdan alip agizdan versek olur mu
Cevap: Olur yapabilirsiniz

Soru: ağızdan alıp ağızdan verebilirmiyiz
Cevap: Evet efendim o şekilde de kullanabilirsiniz

Soru: bişey soracamda bu carpilar ne 1× fln var
Cevap: adet sayısı

Soru: zararlı mı?
Cevap: Merhabalar efendim ürünümüz A kalite hammadde ile üretilmektedir hiçbir zararı yoktur ☺

Soru: bu ürünle kilo verme şansımız var mı
Cevap: Efendim antrenman yapmadan sadece ürünümüzü kullanırsanız hayır öyle birşey olmaz ama bir yandan kariyolarinizi yapıp antrenmanlarinizi yapıp bir yandan da antrenman esnasında ürünümüzü kullanırsanız normalde aticağiniz kalori miktarından fazla kalori atacaksınız ona göre düşünüp silaris verebilirsiniz 🤍

Soru: Nasıl kulanmalıyız
Cevap: Ürünün kullanımı açıklamasında yer alıyor efendim oradan kontrol edebilirsiniz veya soru cevap kısmından da daha önce soran müşterilerimizin yanitlarina bakabilirsiniz

Soru: selamlar ben futbolcuyum ve bu koşma hızım için dayanıklılık için işe yarar mı?
Cevap: Merhaba iyi günler evet yarar

Soru: hangi kargo gönderim yapılır
Cevap: Merhaba MNG veya tex

Soru: Elden alabilirmiyiz Kayseri’nin neresi
Cevap: Merhaba Ankara

Soru: hocam yaş 14 dal futbol duzenli kullanimda yarari olurmu yada bu yasta zarari olurmu
Cevap: Merhaba Efendim. Hiçbir zararı olmaz, nefes alış verişinizi çok daha sağlıklı ve kontrol edilebilir hale getirir. Uzun ve düzenli kullanım ve bol antrenman esastır. Saygılarımızla.

Soru: 16 yaşındayım futbol idmanlarım için amatör sporcuyum kullanmamda herhangi bir problem olurmu
Cevap: Merhabalar bir problem olmaz.

Soru: dişe zarar verir mi kaplama ve sağlam değil biraz
Cevap: Bu konuda maalesef net bilgimiz yoktur bu konuda bir diş doktorundan görüş almanız daha sağlıklı olur

Soru: dillere zarar veriir mi kaplama ve çok sağlam değil
Cevap: Doktora danışırsanız daha sağlıklı olur

Soru: nereden gönderiyorsunuz ürünü
Cevap: Kayseri'den efendim

Soru: yüzme de işe yarar mı?
Cevap: Tabikide efendim daha uzun süreli nefes tutma,nefes kontrolü gibi yüzme için birçok özelliği mevcuttur

Soru: Ürünü nasıl ve ne kadar süre kullanmalıyız?
Cevap: Ürünün kullanim şekli ürün açıklamasında mevcut efendim ama ben sizler için özetleyeyim ürünü ağızıniza yerleştiriyorsunuz ve zorluğunu ayarliyip nefes alıp vermeye başlıyorsunuz bu işlemi agizan alıp burundan verebilirsiniz veya tam tersi şekilde kullanabilirsiniz günde 15-45 dk arasında kullanmanız yeterli olur

Soru: diş telim var zarar görür mü
Cevap: Merhabalar, görmez.

Soru: Merhaba bu aletin ağırlığı ne kadar efendim?
Cevap: Ürünümüzün ağırlığı 44 gramdir

Soru: aralıksız 2.3 saat kullansak koşuda ne kadar fayda olur acaba yada 1 ayda ne kadar verimli
Cevap: Efendim 1-2 haftada etkisini görmeye başlarsınız günlük 15-45 dk kullanım yeterlidir

Breathmaximizer Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Ürüne Ait Fotoğraflar

Breathmaximizer Nefes Egzersiz Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü