Breathmaximizer Nefes Egzersizi Aleti Kondisyon-dayanıklılık Geliştirici Alanlar Memnun Mu ?

MelodiRüzgar

Bilgili
9 Ağu 2023
297
0
0
Breathmaximizer Nefes Egzersizi Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Breathmaximizer Nefes Egzersizi Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Şu Andaki Değeri 106.0 Tl'den Satılmaktadır.

Breathmaximizer Nefes Egzersizi Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Kullanıcılar Memnun Mu?

Breathmaximizer Nefes Egzersizi Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Hakkında yaklaşık 87 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Breathmaximizer Nefes Egzersizi Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Detaylı Açıklama

Breathmaximizer Nefes Egzersizi Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Ürününün Satıcısı, STORE41 Breathmaximizer Nefes Egzersizi Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici ürününü 106.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Breathmaximizer Nefes Egzersizi Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Kullanıcı Geri Dönüşleri
106.0 Tl ye satışta olan Breathmaximizer Nefes Egzersizi Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
87 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: ürün gayet iyi durumda geldi yanlız biraz geç geldi ama yinede gayet güzel beklemiyordum indirimden aldığım için çok mutluyum
İsim: **** ****
Tarih: 25 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Emshop

Yorum: gayet güzel ve sağlam şekilde teslim aldım
İsim: M** Y**
Tarih: 08 Temmuz 2024
Satıcı: Varansa

Yorum: Ürün sorunsuz şekilde geldi umarım çok yardımcı olur.
İsim: Cüneyt A.
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Çok hızlı ve güvenli bi şekilde geldi teşekkür ederiz satıcıya güvenle alabilirsiniz
İsim: B** B**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: ben şahsen çok beğendim bugün ilk kullanışım 10 dakika kullandım gerçekten farkı azda olsa hissedebiliyorsunuz ben 12 yaşındayım futbolcuyum hemen yorulduğum için aldım bence gayet güzel
İsim: A** K**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Hediye için teşekkür ederim
İsim: Ç** T** S**
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: Hızlı kargo için teşekkürler henüz denemedik umarım işe yarar futbol oynayan oğlum için aldım
İsim: d** a**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Çok iyi bir ürün
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: çok iyi zamanında geldi
İsim: M** B** Ç**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Daha bakmadım ama çok hızlı geldi , yorumlarda da sevilmiş deneyip göreceğiz , güzel diye düşünüyorum
İsim: Y** K**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: ürün çok güzel ve sağlam tercih ediyorum almayı düşünen arkadaşlarımız varsa ürüne zam gelmeden almasını öneririm
İsim: T** Y**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Beyaz istedik kırmızı geldi!!! Ürün güzel
İsim: Mercan K.
Tarih: 17 Eylül 2024
Satıcı: Bakmakistersen

Yorum: Arkadaşlar ürünü inceledim daha yeni, ağır plastik kokuyor ve kanser edebilir sizin sağlığınız açısından, paketlenmesi iyi değil ve geri iade ettim, ağzıma bile süremedim.
İsim: E** Ü**
Tarih: 15 Eylül 2024
Satıcı: Asef Hediye

Yorum: güzel ürün sorunsuz geldi
İsim: D** Ç**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Beyaz aldık kırmızı geldi ayrıca ürün çok dandik bu paralar etmez
İsim: ahmet g.
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: 2 Gün İçersinde Elime Ulaştı Teşekkür Ederim
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: iyi ........l
İsim: a** a** d**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: baya iyi tavsiye ederim
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: oğlum istedi koşarken iyi oluyormuş memnun kaldi
İsim: H** C**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: Çok memnunuz gönül rahatlığı ile alabilir siniz
İsim: b** t**
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: çok iyi ürün hemen geldi teşekkür ediyorum
İsim: A** K**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel tavsiye ederim işe yarar
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: kaliteli ben aldim hic sikinti yok baya iyi gelistiriyo
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: ürün elime çok hızlı bi şekilde ulaştı gayet güzel kullanışlı işe yarıyor ufak çiziği var onun dışında düşünmeden alınabilir
İsim: k** e** f**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: gerçekten nefes açıyo tavsiye ederim
İsim: Y** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Temmuz 2024
Satıcı: SWECCA

Yorum: Siparişimi teslim ederim dedim ama sistemde teslim edildi diyor
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: gayet güzel
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: ürününüz çok güzel beğendim
İsim: S** I**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: cok iyi urun 10 numara 5 yildiz
Tarih: 27 Temmuz 2024
Satıcı: SWECCA

Yorum: Gayet iyi geldi birazcık kullanıldığında etkisi belli oluyor
Tarih: 19 Temmuz 2024
Satıcı: garantimoda

Breathmaximizer Nefes Egzersizi Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: ürünü anlatsbilirmisiniz
Cevap: şte kullanım talimatları: Başlangıç: İlk birkaç hafta boyunca günde 10 dakika kullanın. Solunum kaslarınızın güçlenmesi için bu süre yeterlidir. Artış: İlk haftalardan sonra kullanım süresini günde 20 dakikaya çıkarabilirsiniz. Teknik: Aleti kullanırken derin ve kontrollü nefes alıp verin. Her nefesi tam olarak almaya ve vermeye özen gösterin. Aleti şu şekilde kullanabilirsiniz: Aleti ağızınıza yerleştirin ve rahat bir şekilde oturun. Derin bir nefes alın ve aletin direnç seviyesine karşı nefes verin. Yavaş ve kontrollü bir şekilde nefes alıp verin. Zararı Var Mı? Nefes egzersiz aletinin genellikle herhangi bir zararı yoktur ve birçok insan için güvenlidir. Ancak, solunum problemleriniz veya başka sağlık sorunlarınız varsa, kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önerilir. Bu bilgiler doğrultusunda, ürünümüzü güvenle kullanabilirsiniz.

Soru: ayarlanabilir mi ?
Cevap: Tabikide zorluğunu ayarliyabiliyorsunuz efendim

Soru: peki uzunluğu?
Cevap: Uzunluğu 10 cm dir

Soru: Merhaba en çok satan 1. ürününüzle bi farkı var mı acaba teşekkür ederim.
Cevap: hayır bir farkı yok. sadece renk farkı var.

Soru: nasıl kullanılıyor?
Cevap: Ürünümüzün kullanım sekli ürün açıklamasında mevcut efendim ürünümüzü ağızıniza yerleştirdikten sonra zorluğunu ayarliyorsunuz ve nefes alıp vermeye başlıyorsunuz bu işlemi agizan alıp burundan verebilirsiniz veya tam tersi şekilde kullanabilirsiniz 🤍

Soru: ürünün bir bitme süresi varmi
Cevap: Merhaba efendim. Ömürlük kullanılmaktadır, bitme süresi veya son kullanma tarihi gibi durumlar kesinlikle söz konusu değildir. İyi Bayramlar Dileriz. Saygılarımızla.

Soru: 11 yaş için uygun mudur ve bronşit hastalığım var iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar efendim 10 yaş ve üstü için uygundur tıkanma sorunlarınız minimal hale geliceğinden işinize yarar

Soru: bronşite iyi gelirmi
Cevap: Hayır gelmez

Soru: 13 yaşındayım yüzme de yorulduğumda, nefessiz kaldığımda kullanabilir miyim?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle yüzmede kullanabilirsin ürünümüz ciğerlerinizi güçlendireceği için günlük hayatta yüzmeden önce kullanmanızı öneririm yüzerken kullanamazsınız

Soru: Nereden gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba ankara efendim.

Soru: merhaba ürün tam olarak nasıl çalışıyor yani nasıl oluyor da nefesi geliştiriyor anlatabilir misiniz.
Cevap: Merhabalar efendim ürünümüz sizlerin günlük akciğer egzersizlerinizi tamamlayarak kondisyon dayanıklılık gibi bir çok özelliğinizi geliştiriyor

Soru: bisiklet sürerken kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar kullanabilirsiniz efendim

Soru: ürün sarjlımı.
Cevap: Hayır efendim isterseniz sizlere ürünümüzü anlatabilirim

Soru: Merhaba kaç yaştan itibaren kullanılabilir
Cevap: 10 yaş ve üstü kullanabilir efendim

Soru: ürünü vidasıyla oynayarak mi ayarlıyoruz hiç bir şekilde dönmüyor ama
Cevap: Merhabalar efendim ucundaki + ve - yazan kısımdan sağa ve sola çevirerek zorluğunu ayarliyabilirsiniz biraz zor oluyorsa sağa sola çevirerek gevsetebilirsiniz

Soru: ama astım bronşit olduğumuz için zaten zor nefes alıyoruz zorlaşrırırsa nefesimiz kullanmaya yeter mi ki aleti çok kısa ufak nefes alabiliyoruz
Cevap: Onun çözümü de çok basit ürünümüzün zorluk derecesini ayarliyabiliyorsunuz 1 ve 2. Seviyede kullanabilirsiniz sizleri çok fazla zorlamayacaktir en zor seviyeye göre sadece gelişiminiz biraz yavaş olur ama yine aynı etkiyi gösterir günde 15-45 dk lik egzersizler uzun süreli kullanımda sizleri çok büyük derecede rahatlatır

Soru: merabalar aletin ağıza konulan yeri plastik galiba onun yedeği de geliyor mu yanında
Cevap: Merhabalar efendim plastik değil A kalite slikon ile üretiliyor

Soru: beyazla siyah arasında renk dışında bir fark varmı
Cevap: Hayır yok efendim

Soru: kullanım kılavuzu veriliyor mu? verilmiyorsa eğer alet mantığını özetler misiniz?
Cevap: kullanım talimatları: Başlangıç: İlk birkaç hafta boyunca günde 10 dakika kullanın. Solunum kaslarınızın güçlenmesi için bu süre yeterlidir. Artış: İlk haftalardan sonra kullanım süresini günde 20 dakikaya çıkarabilirsiniz. Teknik: Aleti kullanırken derin ve kontrollü nefes alıp verin. Her nefesi tam olarak almaya ve vermeye özen gösterin. Aleti şu şekilde kullanabilirsiniz: Aleti ağızınıza yerleştirin ve rahat bir şekilde oturun. Derin bir nefes alın ve aletin direnç seviyesine karşı nefes verin. Yavaş ve kontrollü bir şekilde nefes alıp verin. Zararı Var Mı? Nefes egzersiz aletinin genellikle herhangi bir zararı yoktur ve birçok insan için güvenlidir. Ancak, solunum problemleriniz veya başka sağlık sorunlarınız varsa, kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önerilir. Bu bilgiler doğrultusunda, ürünümüzü güvenle kullanabilirsiniz.

Soru: Kaç yaş için uygun?
Cevap: 13 Yaş üstü

Breathmaximizer Nefes Egzersizi Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici Ürüne Ait Resimler

Breathmaximizer Nefes Egzersizi Aleti Kondisyon/dayanıklılık Geliştirici En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü