Breeze B1ZMX12409 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatına Göre Alınır Mı

Goksu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,200
0
0
Breeze B1ZMX12409 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Bu Ürünü Almalı Mı?
Breeze B1ZMX12409 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Şu Anki Fiyat Aralığı 35999.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Breeze B1ZMX12409 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Breeze B1ZMX12409 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Breeze B1ZMX12409 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Detaylı Açıklama

Breeze B1ZMX12409 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Ürününün Satıcısı, Bosch Breeze B1ZMX12409 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima ürününü 35999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Breeze B1ZMX12409 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Ürün Hakkındaki Yorumlar
35999.0 Tl ye satışta olan Breeze B1ZMX12409 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Bosch kalitesi süper👍
İsim: İ** K**
Tarih: 18 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tıklakapında

Breeze B1ZMX12409 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Ürünü ikinci kata ücretsiz kurulum yapıyor mu
Cevap: Ürünü nakliyeci arkadaşlar istediğiniz kata kadar çıkarıyor , kurulum ise yetkili servis tarafından yapılıyor

Soru: Ürünü satın aldım, montajla ilgili ne yapmam gerekiyor?
Cevap: Merhaba öncelikle sağlıklı günlerde kullanın montaj bosch yetkili servisi tarafından ücretsiz yapılmaktadır ürün size ulaştığında bulunduğunuz ildeki yetkili bosch servisini arayarak ücretsiz kurulum randevusu almanız gerekiyor sağlıklı günler

Soru: Merhaba ürün dış ünite boyutları nedir en yükseklik ve derinlik
Cevap: Merhaba Dış ünite Boyutlar (GxYxD) cm:77 cmx55.5 cmx33.3 cm Keyifli alışverişler

Soru: klima kurulum üçretlimi acaba
Cevap: Merhaba hayır efendim.

Soru: detaylarda yer alan özelliklerin karşısında X işareti bulunanlar yok anlamına mi geliyor ?
Cevap: Merhaba Şuan soru-cevap ekibimiz aktif değildir. Ürünle ilgili sorularınızı ilk iş günü içerisinde 08:00 - 20:00 arasında tekrar sorabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba renk nedir ve icinden ne kadar boru çıkıyor acaba
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: ölçülerini ogrenebilmiyim
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: Kaç taksit olur
Cevap: Merhaba efendim 9 ay a kadar taksit seçeceğim mevcuttur

Soru: ürün elinizde varmı resim atma şansınız varmı tam rengini öğrenmek istiyorum
Cevap: Açık olarak ürün yoktur. Bir bayiye gidip görebilirsiniz.

Soru: Hangi şehirden geliyor
Cevap: istanbul dan gönderiyoruz

Soru: Merhaba, bu ürünün dış ünitesi üzerindeki etikette ürün kodu olarak ne yazıyor B1ZMX12409 mu? Yazıyor
Cevap: Merhaba yarın mesai saatinde tekrar bu soruyu sorarsanız bakıp cevap verebilirim efendim

Soru: Merhabalar 12000 BTU ne demek? Ürün kaç metrekareye kadar etkili? Kurulum ücretsiz mi?
Cevap: Merhaba efendim btu bir enerji birimidir klimamız 12.000 btu güce sahiptir bu ürün 29 metre kare alanı rahatlıkla soğutup ısıtabilir kurulum Bosch yetkili servisi tarafından ücretsiz yapılmaktadır

Soru: merhaba klimada hangi gaz kullanılıyor r32 mi
Cevap: Merhaba evet r 32

Soru: iyi akşamlar bunun beyazı var mı
Cevap: Birebir aynı modelin beyazı yok beyaz olan ürün kodu: ASX12VW30N

Soru: Ürün teşhir ürünü değil dimi ?
Cevap: Merhabalar; Ürünlerimiz teşhir ürünü değildir.

Soru: aldığımız klimanin ayakları ve boruları cikmadi
Cevap: Sipariş numaranız nedir?

Soru: 409 ile 407 arası fark ne
Cevap: Merhaba 409 olan model daha sessiz efendim

Soru: MERHABA. BU FİYATTA STOKLARINIZDA MEVCUTTASA ALMAK İSTERİM.
Cevap: Merhaba ürün stoku şimdilik tükendi , yeni ürün olursa yarın veya daha sonraki günler ekleyeceğiz. Bizi takip edin lütfen

Soru: Aynı klima 13… ₺ bu neden 9…?
Cevap: Merhaba fiyatımız şu an kampanyada efendim

Soru: merhaba kumandası neden çok ağır ilerliyor
Cevap: Merhaba enerji tasarrufu amacıyla diğer klimalara nazaran mod ve sıcaklık değeri değişimlerinde enerji sarfiyatını azaltmak amacıyla böyle bir uygulama mevcut ancak kullanımı engelleyecek seviyede ise bosch çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluştarmanız gerekmektedir

Breeze B1ZMX12409 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Ürün Görselleri

Breeze B1ZMX12409 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü