Briella 1500 ML Gri - Yeşil Pipetli Motivasyon Matara En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Saadet

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
584
0
15
Briella 1500 ML Gri - Yeşil Pipetli Motivasyon Matara Satın Alır Mısınız?
Briella 1500 ML Gri - Yeşil Pipetli Motivasyon Matara Şu Andaki Fiyatı 288.8 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Briella 1500 ML Gri - Yeşil Pipetli Motivasyon Matara Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Briella 1500 ML Gri - Yeşil Pipetli Motivasyon Matara Hakkında yaklaşık 45 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Briella 1500 ML Gri - Yeşil Pipetli Motivasyon Matara Ürün Detayları

Briella 1500 ML Gri - Yeşil Pipetli Motivasyon Matara Ürününün Satıcısı, SELKA HOME Briella 1500 ML Gri - Yeşil Pipetli Motivasyon Matara ürününü 288.8 Tl'den Satılmaktadır.

Briella 1500 ML Gri - Yeşil Pipetli Motivasyon Matara Kullanıcı Geri Dönüşleri
288.8 Tl ye satışta olan Briella 1500 ML Gri - Yeşil Pipetli Motivasyon Matara Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
45 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: sevgili sevgilime aldım. memnunuz tşkler
İsim: B** G**
Tarih: 04 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Selka Home

Yorum: Paketleme çok güzel yapılmış.Sağlam ve hafif kolayca taşınabilir.
İsim: S** A**
Tarih: 29 Aralık 2023

Yorum: Iki gündür kullanıyorum şimdilik herhangi bir koku ve sızdırma yok memnunum. Almayı düşünenlere tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: ürün fotoğraftaki gibi güzel kullanışlı hızlı kargo ertesi gün elime geçti tavsiye ederim
İsim: m** k**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: ilk başta 4 5 ay önce mavi olanı satın aldım şimdi yeşili satın aldım inanın hiçbir koku, esneme yapmadı gerçekten parasını sonuna kadar hak eden bir ürün kendilerine sorduğum soruları çok nazik bir biçimde hızlı bir şekilde cevapladılad ilgilendiler şansım olsa 10 yıldız vericem gerçekten içinizde hiçbir şüphe olmasın kargo şahaneydi patpata sarıpDevamını Oku
İsim: P** T**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: hızlı ve güzel geldi baya korunakliydi zor açtım teşekkür ederim
İsim: V** D**
Tarih: 21 Aralık 2023

Yorum: Sevgilime aldım çok beğendi teşekkürler
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: spor yapanlar için güzel bir ürün tavsiye ederim taşıması ve kullanmasî iyi
İsim: E** B**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel çok bependim
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Çok sağlam paketleme sağol kardeşim
İsim: T** K**
Tarih: 26 Aralık 2023

Yorum: kökü yapmıyorum harika bir ürün
İsim: G** A**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Güzel, kullanışlı büyük
İsim: Pınar A.
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: gayet güzel ürn
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: çok güzel beğenerek kullaniyorum
İsim: b** o**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: çok beğendim
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Şubat 2024

Yorum: gayet kaliteli verdiğiniz paraya değer
İsim: B** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Haziran 2024

Yorum: tez gəldi Bakıya eyni həftədə. üç endirim tətbiq edə bildik 10 manata yaxın gəldi. super bu qiymətə bağlanmağını da bəyəndim
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Antremandan işimi çok gördü fena değil
İsim: S** Ö**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Beklediğim şekilde gelmedi ama kardeşim beğendi
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: uzun süre kullanımda koku yapıyor.
İsim: m** a**
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: rengi farklı geldi ama güzel
İsim: B** S**
Tarih: 19 Ocak 2024

Yorum: plastik matara işte standart güzel sızdırmıyo mızdırmıyo iyi yani
İsim: M** f** E**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: iade ettim kapağın açılması çok zor çok dandik
İsim: B** K**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: Ürünün görüntüsü ve kullanımı gayet güzel fakat tam kapanma kısmı saçma yapılmış o yüzden sızdırıyor iade edecektim ama uğraşmadım silikonladım ayrıca kullanılan plastiğin numarası yazmıyor
İsim: B** A** K**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: Maalesef çok kötü. Hatalı üretilmiş. Ürün su kaçırıyor. Yani kafanıza dikerken pipetle dolum yapılan kısmın arasından su akıtıyor.
Tarih: 01 Mayıs 2024

Yorum: kapağı bozuk geldi, aynı ürüne bir kaç mağaza da daha ucuza rastladım bu da biraz üzücü. İade için vaktim yok maalesef.
İsim: Burcu Ö.
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: ürün şu sızdırıyor çok kötü tasarlanmış
Tarih: 22 Nisan 2024

Briella 1500 ML Gri - Yeşil Pipetli Motivasyon Matara Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: iyi günler 5 numaralı plastik olduğunu gösteren belgenizi paylaşabilirmisiniz
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. Ürünümüzün herhangi bir yerinde bir yazı veya ibare bulunmamaktadır ayrıca sağlık sertifikalı ve %100 yerli üretimdir. Platform kuralları gereği sertifikalarımız burdan iletemiyoruz.Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba pipetsiz de kullaniliyormu
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. Pipetsiz kullanılmamaktadır. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba resimdeki ile birebir aynısı mı geliyor acaba
Cevap: Merhaba. Selka Home’a hoşgeldiniz. İsmim Zeynep. Ürünümüz kendi fabrikamızda üretilen bir modeldir. Görseldeki ürünün birebir aynısı gelecektir. Arka kısmında ölçü göstergeleri mevcuttur. Selka Home ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba plastik numarası niçin üzerinde yazmiyor zararlı plastikten yapılmadığını nasıl anlayacağız?
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. Ürünümüzün herhangi bir yerinde bir yazı veya ibare bulunmamaktadır ayrıca sağlık sertifikalı ve %100 yerli üretim olmakla birlikte dünya sağlık örgütünde kabul gören 5 numara sert plastiktir.. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Cocuklar icin uygunmudur.Boynuna asmak icin askısi yokmu
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. Uygundur efendim askısı mevcut değildir.Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar cam mı plastik mi
Cevap: Merhaba. Selka Home’a hoşgeldiniz. İsmim Zeynep. Ürün plastiktir efendim. Selka Home ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba Ürün makinede yikanabiliyor mu acaba
Cevap: Merhaba, Selka Home'dan Zeynep ben. Uzun süreli kullanım için elde yıkama tavsiye edilir. Selka Home Ailesi olarak bizleri tercih ettriğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Bpa içeriyor mu ve plastik numarası kaç?
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim Zeynep.Bpa içermez, plastik numarası dünya standartlarında kabul gören 5 numaradır. Talebiniz ilgili departmana yönlendirilmiştir. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürünün içinde pipet ve çıkartma varmı acaba
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. Pipetsiz kullanıma uygun değildir. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Briella 1500 ML Gri - Yeşil Pipetli Motivasyon Matara Fotoğraf Ve Görseller

Briella 1500 ML Gri - Yeşil Pipetli Motivasyon Matara En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü