Bronzing Powder 10 Bronzlaştırıcı Pudra Satın Alır Mısınız ?

Elif

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
Bronzing Powder 10 Bronzlaştırıcı Pudra Alınmaya Değer Mi?
Bronzing Powder 10 Bronzlaştırıcı Pudra Şu Andaki Fiyatı 324.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Bronzing Powder 10 Bronzlaştırıcı Pudra Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Bronzing Powder 10 Bronzlaştırıcı Pudra Hakkında yaklaşık 231 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Bronzing Powder 10 Bronzlaştırıcı Pudra Ürün Açıklaması

Bronzing Powder 10 Bronzlaştırıcı Pudra Ürününün Satıcısı, Note Cosmetics Bronzing Powder 10 Bronzlaştırıcı Pudra ürününü 324.9 Tl'den Satılmaktadır.

Bronzing Powder 10 Bronzlaştırıcı Pudra Kullanıcı Geri Bildirimleri
324.9 Tl ye satışta olan Bronzing Powder 10 Bronzlaştırıcı Pudra Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
231 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Açık renkliyim renk bana oldu gayet güzel. Kokusu çok hoş. Cildimde sivilcelelenme yapmadı.
İsim: Ayşe B. B.
Tarih: 11 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Note Cosmetique

Yorum: tek kelime ile bayıldım üstelik beklediğimden de büyük geldi teşekkürler .
İsim: Hatice a. K.
Tarih: 08 Ekim 2022

Yorum: Cok guzel paketlenmis saticiya cok tesekkur ederim.Urun cooook guzel
İsim: **** ****
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: ilk bronzer deneyisim olacak note ürünü olarak kocaman ve harika duruyor
İsim: b** k**
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: çok sevdiyim bir krem sürekli stok yapiyorum
İsim: İ** n**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: Çok güzel bir bronzee makyaj çantasında mutlaka olmalı o kadar doğal bir ışıltı renk veriyor ki
İsim: A** Ç**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: buğday tenliyim bu tonu inanılmaz başarılı ben yaz kış kullanıyorum cildi pürüzsüz gösteriyor
İsim: P** S**
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: En sevdiğim bronzer yıllarca bitmeden kullanabilirsinİz tonu kalıtesı mukemmel
İsim: s** k**
Tarih: 14 Eylül 2022

Yorum: ürüne bayıldım hiç tozutmuyor direk cilde oturuyor buğday tenliyim sarı alt tonluyum gayet yakıştı. Stok yap ma dım.
İsim: T** T**
Tarih: 14 Kasım 2023

Yorum: @ElifTokatlıoğlu'ndan gördüm aldım ilk elime aldığımda çok açık rengi dedim ama yüzde duruşu efekti o kadar güzel ki anlatamam. bugday tenliyim yüzüme paris efekti kazandirdi resmen bayıldım
İsim: G** Ö**
Tarih: 07 Temmuz 2024

Yorum: Ürünü arkadasımdan denemistim magazadan uygun fiyata aldım teşekkürler 🙏🏻
İsim: N** P**
Tarih: 23 Eylül 2021

Yorum: Çok iyi bir bronzluk sağladı yüzümde sağlıklı bir renk oluşturdu bayıldım
İsim: Esra U.
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel duruyor aşık oldum
İsim: H** K**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: Bayıldım kalitesi harika alın iki tane aldım ben teşekkür ederim paketlenmesi de harika ❤🥰🫶🏼
İsim: Gamze A.
Beden: 10 Temmuz 2024

Yorum: Yıllardır bittikçe aldığım tek bronzer hem allık hem bronzer olarak kullanıyorum doğal bitişli ve kocaman kalitelide gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz kullanınca eliniz başka birşeye gitmiyor 👌
İsim: M** B**
Beden: 06 Ekim 2023

Yorum: Böyle bir bronzer yok o kadar yogun pigmentliki 3sene kullanirsin kocaman boyutu kaliteli bir dizayni var note bu konuda harika
İsim: E** N**
Beden: 15 Aralık 2023

Yorum: Çok iyi, paketlenişi sağ sağLim teslim edilişi, ve ürünün kendisi gerçekten muazzam ilerleyen zamanlarda note'nin allıklarından diğer ürünlerinden nasip olur ise alıp kullanacağım.
İsim: S** M** K**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Çok çok çok severek kullanıyorum, sıcak bir tonu var beyaz tenliyim 10 numara olanı aldım ve kocaman çok uzun süre gidebilecek bir ürün🧡
İsim: E** Y**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: Sürekli kullandığım bir ürün
Tarih: 26 Ekim 2022

Yorum: Çok güzelsin çok
İsim: M** T**
Beden: 08 Temmuz 2024

Yorum: bronz sevenlere güzel urun
İsim: eysan s.
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: Çok memnun kaldım. Fiyatına göre çok kaliteli bir bronzer
İsim: C** D**
Tarih: 06 Ekim 2023

Yorum: Sağlam geldi yarın denicem bence rengi çok güzel
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel bir bronzer rengi de çok iyi
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Hep kullandıgım bi ürün. Borozlugu sevenlere gelsin😁
İsim: Y** E**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: çok güzel paketlenmiş
İsim: A** Ö**
Beden: 05 Nisan 2023

Yorum: En sevdiğim bronzer
İsim: D** B**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Muhteşem kesinlikle tavsiye ederim
İsim: J** A**
Tarih: 14 Ekim 2023

Yorum: Merhaba.çok güzel anlın aldırın
İsim: M** S**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: 20 numarasını yazın sürekli kullanıyorum ve çok memnunum. 10 numara da açıl tenk için kış aylarında ideal. Hafif turunculuğu var.
İsim: D** O** Ç**
Tarih: 15 Aralık 2023

Bronzing Powder 10 Bronzlaştırıcı Pudra Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Dış kısmına bayıldım 👏🏻 biraz küçültüp sadece ayna olarak üretin lütfen 😍
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.Şuan böyle bir çalışmamız mevcut değildir.Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: Esmer tenliyim kaç numarasını almam gerekiyor
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. 30 numara esmer ten için uygundur. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: Fondöten yerine uygulanır mı acaba
Cevap: Merhabalar, ürün hafif kapatıcılı pudradır.

Soru: merhaba bu ürünün 20 ya 30 numaraları ne zaman olacaq
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Kampanyadan dolayı yoğunluk yaşanmaktadır stoklar en kısa sürede güncellenecektir. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetics Müşteri İlişkileri

Soru: 30 mu 10 mu daha koyu buğday tenim ama çok koyu istemiyorum
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. 30 numara daha koyu efendim, 10 numarayı tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: İyi akşamlar kuru cilt için uygunudur Teşekkürederim
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Tüm cilt tipleri için uygundur. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetics Müşteri İlişkileri

Soru: Merhaba allik olarak kullaniliyor mu?
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bronzing Powder 10 Bronzlaştırıcı Pudra allık olarak değil, bronzlaştırıcı toz pudra olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: Merhaba 20 numarası var mı elinizde
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Kampanyadan dolayı yoğunluk yaşanmaktadır stoklar en kısa sürede güncellenecektir. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: Merhaba ürün mat mi sedefli mi duruyor?
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Yarı sedeflidir, Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: iyi gunler,20 numarasi ne zaman satisda olur?
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Kampanyadan dolayı yoğunluk yaşanmaktadır stoklar en kısa sürede güncellenecektir. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: merhaba , 20 numara tekrar satışa çıkacak mı

Soru: Merhaba her tene uygun hangisidir🙏
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. 20 numarayı kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetics Müşteri İlişkileri

Soru: Merhaba note bb krem 02 numara kullanıyorum. Allıkta hangi numara cildime uygun olur?
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.20 numarasını tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetics Müşteri İlişkileri

Soru: merhaba iki adet 10 koyu bej renginden istiyorum diğer renklerle karışıklık olmaz diilmi
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Talebiniz alınmıştır. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: mərhaba 30numara olani varmı hrp 20 yada 10numarasi cikiyorbir yardımcı olsanız

Soru: 30 numara ne zaman stoklanir?
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Kampanyadan dolayı yoğunluk yaşanmaktadır stoklar en kısa sürede güncellenecektir. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetics Müşteri İlişkileri

Soru: Merhaba oldukça beyaz tenliyim hangi renk allık almalıyım kaç numara?
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Compact blusher 02 numarasını tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetics Müşteri İlişkileri

Soru: Merhaba.Ürün kaç rengten ibaretdir?
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. 10 numara beyaz ten için uygun, 20 numara buğday ten için uygun,30 numara esmer ten için uygundur. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: Merhaba, pudranın rengi esmer ve buğday ten için uygun mudur
Cevap: merhaba..... evet efendim..... açık tenliye olmaz

Soru: Merhaba 30 varmı?
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Kampanyadan dolayı yoğunluk yaşanmaktadır stoklar en kısa sürede güncellenecektir. Keyifli alışverişler dileriz. Note Cosmetics Müşteri İlişkileri

Bronzing Powder 10 Bronzlaştırıcı Pudra Detaylı Resimler

Bronzing Powder 10 Bronzlaştırıcı Pudra En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü