Brooklyn Eşofman Altı Jogger - Siyah Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Elif

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
Brooklyn Eşofman Altı Jogger - Siyah Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Satın Alır Mısınız?
Brooklyn Eşofman Altı Jogger - Siyah Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Mevcut Fiyatı 209.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Brooklyn Eşofman Altı Jogger - Siyah Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Memnuniyet Durumu Nedir?

Brooklyn Eşofman Altı Jogger - Siyah Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Brooklyn Eşofman Altı Jogger - Siyah Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Detaylı Bilgi

Brooklyn Eşofman Altı Jogger - Siyah Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Ürününün Satıcısı, CLAYES Brooklyn Eşofman Altı Jogger - Siyah Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel ürününü 209.99 Tl'den Satılmaktadır.

Brooklyn Eşofman Altı Jogger - Siyah Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Ürünü Kullananların Görüşleri
209.99 Tl ye satışta olan Brooklyn Eşofman Altı Jogger - Siyah Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: S beden almama rağmen çok büyük. çok ince de değil çok kalın da
İsim: n** a**
Tarih: 10 Mart 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: VBSVİBES

Yorum: Hediye olarak almıştım, arkadaşım çok beğendi, tavsiye ediyorum.
İsim: h** s**
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: VBSVİBES

Brooklyn Eşofman Altı Jogger - Siyah Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Akıllarda Kalan Sorular

Soru: oversizemi modeli?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Evet efendim.

Soru: Ürün kalınmı? Oversize mi?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.ürün 2 iplik şardonludur bedeniniz için boy kg bildirebilir misiniz.

Soru: 44 Kikoyum oversize durması üçün hangi beden olur ?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Efendim şuan için ölçü bilgisi malesef ki iletemiyoruz.Boy Kilo iletmeniz halinde size uygun bedeni iletebiliriz.

Brooklyn Eşofman Altı Jogger - Siyah Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Resim Galerisi

Brooklyn Eşofman Altı Jogger - Siyah Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü