Büyük Boy 1000ml Motivasyon Matarası Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Bu Ürünü Almalı Mı ?

Melek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,042
0
0
Büyük Boy 1000ml Motivasyon Matarası Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası En Düşük Fiyat Nerede?
Büyük Boy 1000ml Motivasyon Matarası Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Güncel Fiyatı 709.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Büyük Boy 1000ml Motivasyon Matarası Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Büyük Boy 1000ml Motivasyon Matarası Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Hakkında yaklaşık 427 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Büyük Boy 1000ml Motivasyon Matarası Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Ürün Tanıtımı

**ÜRÜN YETİŞKİN MATARASIDIR ÇOCUKLAR İÇİN BÜYÜK GELEBİLİR..**AYNI SERİNİN 500 ML SIVI KAPASİTELİ ürünlerini mağazamızdaki ilanlardan inceleyebilirsiniz.**ÜRÜN ÖLÇÜLERİ DİKKAT: Boy:28cm En:7cm Kapasite:1000ML** siz değerli müşterilerimiz için çok sevdiğiniz Uzspace ailesinin Uzspace 1000ml BÜYÜK BOY Çift Renk Softtouch FF Collection Tritan Su Mataralarını satın almada kolaylık için tek ilana getirdi.**YEPYENİ RENKLER Matara çift renktir...Lacivert-Kırmızı Turuncu-Mor Siyah-Beyaz Pembe Yeşil**Mataranın arkasında ne kadar sıvı tükettiğinize dair eğlenceli ölçi skalası bulunmaktadır..**CAM DEĞİLDİR...Bpa içermeyen tritan plastiktir.** magazamızdan aldıgınız ürünler birebir aynı renk gönderilmektedir ve mesai günleri içinde siparişleriniz 24 saatte içinde size ulaştırılmak üzere kargolanmaktadır**İlk görsellerdeki renkler ürünün rengini belirtmektedir..Tüm renkler için ilan altındaki varyasyonları inceleyebilirsiniz.**Matara Uzspace kutusuyla gönderilmektedir.**LÜTFEN DİKKAT: TRİTAN MATARALARI ASLA KAYNATMAYINIZ STRELİZASYON CİHAZINA KOYMAYINIZ**Bulaşık makinasında yıkanması üründe çiziklere sebebiyet verebilmektedir ÜRÜN ELDE YIKANMAYA UYGUNDUR...*Her kullanımdan sonra mataranın elde yıkanması ve kullanılmadığı zamanlarda kapağın açık olarak saklanması önerilir.**Süzgeci bulunmaktadır.ürünün arkasında sıvı tüketimini gösteren ölçü skalası bulunmaktadır.PİPETSİZ MODELDİR.**Koku Yok Sızdırma Yok Bpa Yok**Bpa içermez**Koku yapmayan tritan hammaddeden üretilmiştir.**TRITAN Doğada cama en yakın hijyenik, sağlıklı ve darbelere dayanıklı malzemedir.**Taşıma askısı bulunmaktadır.**Kilitli kapak ve kapak içerisinde ki conta(sızdırmazlık silikonları) sayesinde sızdırmaz özelliği vardır.**Ürünün kapağında bulunan sızdırmazlık silikonlarını lütfen sökmeyiniz!!**Bu sayede çantanızda,araç içerisinde,okulda,sporda,doğa yürüyüşlerinde ve birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.**Tüm ürünler T.K.I.B nın testlerinden pozitif onay olarak ithalatı yapılmıştır.**Ürün içerisine sıcak ve soğuk sıvılar koyabilirsiniz.(-10 +90 derece) (yalıtım özelliği bulunmamaktadır sadece çelik ürünlerde vardır)**Ürünü satın aldıktan sonra içerisinde bulunan silika jeli(nem alıcı paket)imha ediniz.>

Büyük Boy 1000ml Motivasyon Matarası Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Ürününün Satıcısı, Uzspace Büyük Boy 1000ml Motivasyon Matarası Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası ürününü 709.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Büyük Boy 1000ml Motivasyon Matarası Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Son Yorumlar
709.0 Tl ye satışta olan Büyük Boy 1000ml Motivasyon Matarası Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
427 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: rengine bayıldık kızım için almıştım çok severek kullanıyor. uzspace markasının kalitesini zaten çok beğeniyorum.
İsim: A** S**
Tarih: 08 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Galeri Ekin Kitap Kırtasiye

Yorum: Kesinlikle koku yapmıyor. Çok çok beğendim. Kızıma almıştım şimdi de kendime aldım. Alın aldırın
İsim: B** S**
Tarih: 28 Temmuz 2022
Satıcı: FiftyFifty

Yorum: Hediye aldım. Çok güzel
İsim: p** b**
Tarih: 08 Mart 2023
Satıcı: KİTAP AÇ

Yorum: Çok çok guzeller kızkardesımle kendıme aldım cok begendık oyle guzel bı dokusu varki bayıldımm tskler1 gunde elıme ulaştı 🥰😊
İsim: DERYA K.
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Temmuz 2022

Yorum: Çok güzel aşırı beğendim en önemlisi asla koku yapmıyor kardeşime de aldım
İsim: G** K**
Beden: 15 Ekim 2022
Satıcı: Sema Kırtasiye Dış Ticaret

Yorum: Hediye aldım renkler muhteşem uzspace kalitesi asla ama asla koku yapmıyor keşke bu kadar artmasaydı
İsim: t** d**
Tarih: 01 Şubat 2023
Satıcı: KALEM KIRTASİYE -ANTALYA

Yorum: Çok severek kullanıyorum koku yapmıyor küçüğünü de kızıma aldım anne kız çok beğendik😊
İsim: D** A**
Tarih: 14 Nisan 2023
Satıcı: Toyaş Oyuncak

Yorum: cok guzel bir matara. paketlemesi guzeldi. hasarsız ve hızlı geldi.
İsim: B** Ç**
Tarih: 13 Mayıs 2022

Yorum: uzspace ürünlerini tek aldığım satıcıdır. Paketlemesi, hızı her zaman süperdir. Yalnız ne yaşamış firma son notuna çok şaşırdım 😊 Ürünü küçük çocuk için uygun değildir demelerine rağmen ilkokul için aldım. Çocuğum tüm gün okulda ve çok güzel kullanabiliyor. Kokusu hiç yok. Çantanın kenarına sığması zor oluyor. Çok şık ve tatlı bir ürün.
İsim: Z** G**
Tarih: 07 Kasım 2022

Yorum: İlk önce iş yerim için morunu almıştım. Çok memnun kaldım, daha sonra bi tık büyüğünü ev için aldım. Asla koku yapmıyor, içişi çok rahat. Parasını hak ediyor.
İsim: Ö** A**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Kargolanması,paketlenmesi,ürün o kadar güzel ki..Gerçekten verilen parayı hak ediyor.Teşekkür ederim 🌸
İsim: b** a**
Tarih: 11 Mayıs 2022

Yorum: Eşim için aldım çok memnun...Ürün kalitesi çok iyi
İsim: onur A.
Tarih: 30 Temmuz 2022

Yorum: Harika hediye olarak aldık çok beğenildi
İsim: B** Y**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: harika bir ürün hatta küçüğünü almayı bile düşünüyorum
İsim: B** T**
Tarih: 17 Mayıs 2022

Yorum: daha önce kendime almıştım ve çok beğenmiştim. şimdide yepenlerime aldım
İsim: **** ****
Tarih: 07 Temmuz 2023
Satıcı: Kent Kitap Kırtasiye

Yorum: Çok güzel bir ürün. Hiç koku yapmıyor. 1 lt lik almıştım daha küçüğünü de alacağım
İsim: N** Ö**
Tarih: 03 Ağustos 2022

Yorum: süper kızıma aldım bayıldı
İsim: S** H**
Tarih: 30 Nisan 2023
Satıcı: TOSUNLAR KİTAP KIRTASİYE

Yorum: Yorumlara bakarak kızım için almıştım.Gerçekten harika bir ürün.çok severek kullanıyor.koku yapmıyor.gönül rahatlığı ile alınabilecek bir ürün.teşekkürler
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: anneme aldım çok beğendi
İsim: N** A**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Çok teşekkür ederim, hasarsız tarafıma ulaştı , paketleme güzel , tavsiye ediyorum
İsim: Zeynep E. S.
Beden: 19 Eylül 2023

Yorum: 9 Yaş Kızım için aldım, severek kullanıyor.
İsim: Ergül S.
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: çok çok güzel ve kaliteli. kızım 4 yıl boyunca 500 ml lik olanı kullandı hâlâ taş gibi sapasağlam. defalarca düştü ama çok dayanıklı malzemesi. basit plastik malzeme değil çok güzel bir dokusu var. kızım şimdi ortaokullu oldu küçük yetmediği için bu boyunu aldım rengi şahane 😍 kesinlikle tavsiye. fiyatı belki pahalı gelebilir ama basit plastik matDevamını Oku
İsim: H** İ**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: ürün su akıtıyor. 3 yıldır başka modellerinde sorun yaşamadım, ama bu model su akıtıyor. Ayrıca bunu dile getirdiğimizde silikonları kontrol etmemiz söylendi . Zaten baktık, buna rağmen akıtmaya devam ediyor dediğimizde de videoları izleyin diye cvp geldi. Firma ilgisi dillere destan...... Tam bir fiyasko...
İsim: U** E**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Mükemmel bişey bu. Arayıpta bulamadığım bir ürün. 1000 ml idealmiş ilk önce 1500ml almıştım bana çok büyük geldi. FiftyFifty mağazasına teşekkürler.
İsim: J** M**
Tarih: 26 Eylül 2022

Yorum: Hem kendime hem arkadaşıma aldım severek kullanıyoruz
İsim: N** A**
Beden: 31 Temmuz 2022

Yorum: ben beğendim vallahi 1 litre olması çok iyi 3 tane rahat içtim bugün satıcı ya ve trendyol a teşekkür ederim su içmek artık dağa motive edici :)))
Tarih: 22 Temmuz 2022

Yorum: Şiddetle tavsiye edilir. Harika bir matara. Paketleme de çok özenliydi. Bir günde elime ulaştı. Hassasiyeti için satıcıya teşekkürler. :)
Tarih: 28 Temmuz 2022

Yorum: Tüm aile olarak kullandığımız bir ürün.kesinlikle tavsiye ederim…
İsim: F** Ş**
Tarih: 20 Şubat 2023
Satıcı: MTKardeşler

Yorum: Daha önce bordo rengini almıştım bu sefer bu rengini aldım inanılmaz tatlı bir suluk.insanın sürekli su içesi geliyor.renkler çok tatlı olmuş😍paketleme çok iyiydi hem patpata sarılmış hem de içine mini emojili çıkartmalar konulmuştu ben suluğa yapıştırmak istemedim kızıma verdim çıkartmaları 🤣
İsim: E** A**
Tarih: 02 Mayıs 2023
Satıcı: Galeri Ekin Kitap Kırtasiye

Yorum: kızım için aldım tam istediğim gibi geldi
İsim: A** D**
Tarih: 24 Eylül 2023
Satıcı: SEYFİ KIRTASİYE E-TİCARET

Büyük Boy 1000ml Motivasyon Matarası Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: sağlıklı mıdır
Cevap: Merhaba ürün bğa içermeyen Tritan plastiktir. Tritan hammaddeyle ilgili bilgiyi EASTMAN USA resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

Soru: Merhabalar 500ml ne zaman stoklarla gelecek
Cevap: merhaba 10 gün sonra sonra sonra stoklarımız güüncellenecektir.

Soru: Merhaba, Uzspace Motivasyon matarası pembe & turkuaz olandan 500 ml ya da 800 ml gibi var mı elinizde? 350 ve 1000 buldum, biri çok biri az, ortası yok 🤷🏻‍♀️
Cevap: merhaba 500 ün stokları tükendi haftaya falan olacak 800 henüz üretilmedi

Soru: 1 günde kargo diyosunuz pazar aldık istanbuldayım hala gelmedi ?!!?
Cevap: merhaba bir günde bizim kargo şubesine teslim etme süremiz bulunmaktadır.Bir günde teslimatla ile ilgili bi taahhütümüz yoktur..Pazar aldıgınız ürün pazartesi günü kargolanır.Pazartesi günü kargolanan ürünlerde bulunduğunuz bölgeye göre kargo firmaları 1 ila 3 iş günü içerisinde teslimat yapmaktadırlar.

Soru: Merhaba, ürünün 500 ml olanı stoklara gelicek mi?
Cevap: gelecek ama şuan için tarih veremiyorum maalesef

Soru: Merhaba bu ürünün 1000 ml turuncu pembe rengi elinizde yok mu
Cevap: Merhaba turuncu moru stoklarımızda şu anda kalmamıştır

Soru: Bu renkte 650 ml var mı?
Cevap: Merhaba maalesef 500 ve 1000 ml bulunmaktadır

Soru: merhabalar koku yapar mı
Cevap: Merhabalar, koku yapmamaktadır. Sağlıklı günler…

Soru: Ürün darbelere dayanıklımıdır
Cevap: tritan mataralar darbelere ancak kesinlikle kırılmazlık özelliği ve garantisi bulunmamaktadır

Soru: merhaba boyu kaç cm
Cevap: Merhaba 28 cm dir

Soru: 500 ml olanından almak istiyorum elinizde yok mudur acaba yoksa ne zaman stokta olacak bilgi verirseniz sevinirim
Cevap: merhaba bu renk 500 ml stoklarıımızda kasım ortasında stoklarda olması beklenmektedir.

Soru: merhaba bu ürünün sadece kapak kısmı satilmaktamidir
Cevap: Merhabalar, mağazamızda yedek parça satışı mevcut değildir. Dilerseniz farklı satıcılara göz atabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz..

Soru: Plastik no kaç
Cevap: Merhaba Teknik özelliklerini bilmiyoruz. Mesai saatlerinde tekrar sorarsanız ithalatçı firmasından öğrenebiliriz

Soru: merhaba uzun zamandır sizden bu sulukları aldım ve kullanıyorum fakat üzerinde plastik numarası olan 7 numara var ve 7 numara en zararlı asla gıda ile temas etmemesi olarak biliniyor.Bununla ilgili bir açıklama bekliyorum lütfen çünkü çocuklarım ve ben sürekli bu sulukları kullanıyoruz.Acilll❗
Cevap: Merhaba, bpa içermeyen tritan plastikler 7 (others) numara grubundan numaralandırılmaktadır.Tritan hammaddeyle ilgili bilgiyi EASTMAN USA resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.Ürünlerin tüm testleri bakanlık onaylıdır.Sağlıklı günlerde kullanılsın.

Soru: Ürün sahte mi
Cevap: Ürün orjinal uzspace dir.

Soru: ilkokula basliycak hangisini önerirsiniz darbeye dayaniklimi
Cevap: Merhaba 500 ml ürünlerimizi inceleyebilrisiniz.Tüm ürünlerimizi darbelere oldukça dayanıklıdır ancak kesinlikle kırılmazlık özelliği yoktuır

Soru: merhaba ürün pipetli midir
Cevap: merhaba bu model pipetsizdir.tüm pipetli modellerimiz için fiftyfifty magazamızda bulunan arama butonuna pipetli yazarak inceleyebilirsiniz.

Soru: Ürünün plastik kalitesi 7 mi acaba? En zararlı plastik olduğunu biliyorum 7 numaranın..
Cevap: Merhaba, bpa içermeyen tritan plastikler 7 (others) numara grubundan numaralandırılmaktadır.Tritan hammaddeyle ilgili bilgiyi EASTMAN USA resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

Soru: Cok isteyerek ve severek aldik urunu ama size israrla sorunu anlatmama ragmen bir cozum uretmeyisiniz hic hos degil benim icin satis sonraniz sifir hicbir cevreme tavsiyede bulunamayacagim suluk icin bu fiyati odeyip karsinizda muhattap bulamamak cocum odakli cok cok can sikici
Cevap: Merhaba mesai saatleri içerisinde kontrol edilecektir.

Soru: Merhaba. Bu pembe yeşil mi? Pembe yeşil lazım
Cevap: Merhaba, görselde ki ürün efendim birebir, hafif yeşile kayabiliyor altı, görsellerde ton farkı olabilir. Ürün standart zaten.

Büyük Boy 1000ml Motivasyon Matarası Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Detay Resimler

Büyük Boy 1000ml Motivasyon Matarası Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü