Büyük Boy 28 cm 1000 ml 1 litre Tritan Su Matarası 14 Renk FiftyFifty Softtouch Bu Ürünü Almalı Mı ?

Aybuke

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
615
0
0
Büyük Boy 28 cm 1000 ml 1 litre Tritan Su Matarası 14 Renk FiftyFifty Softtouch Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Büyük Boy 28 cm 1000 ml 1 litre Tritan Su Matarası 14 Renk FiftyFifty Softtouch Şu Anki Satış Fiyatı 695.0 Tl'den Satılmaktadır.

Büyük Boy 28 cm 1000 ml 1 litre Tritan Su Matarası 14 Renk FiftyFifty Softtouch Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Büyük Boy 28 cm 1000 ml 1 litre Tritan Su Matarası 14 Renk FiftyFifty Softtouch Hakkında yaklaşık 460 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Büyük Boy 28 cm 1000 ml 1 litre Tritan Su Matarası 14 Renk FiftyFifty Softtouch Detaylı Bilgi

Büyük Boy 28 cm 1000 ml 1 litre Tritan Su Matarası 14 Renk FiftyFifty Softtouch Ürününün Satıcısı, Uzspace Büyük Boy 28 cm 1000 ml 1 litre Tritan Su Matarası 14 Renk FiftyFifty Softtouch ürününü 695.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Büyük Boy 28 cm 1000 ml 1 litre Tritan Su Matarası 14 Renk FiftyFifty Softtouch Yorum Ve Değerlendirmeler
695.0 Tl ye satışta olan Büyük Boy 28 cm 1000 ml 1 litre Tritan Su Matarası 14 Renk FiftyFifty Softtouch Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
460 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: harika bi ürün iş yerinde kullanmak için aldık bayıldık rengine koku yok almak istiyen lere tavsiye ederim biz 4tane aldık iş arkadaşlarımızla tşk trendyol
İsim: S** A**
Tarih: 13 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kampüs Kitap Kırtasiye

Yorum: oğluma daha küçüğünü almıştım memnun kaldığım için kendime de aldım çok sağlam. hiç koku yok severek kullanıyorum
İsim: T** K**
Tarih: 31 Mayıs 2023
Satıcı: Kent Kitap Kırtasiye

Yorum: İkili sipariş verdim kızımla bayıldık renkler çok hoş detoks suyu için kullanabilmek de avantaj
İsim: İ** K**
Tarih: 08 Eylül 2024
Satıcı: FiftyFifty

Yorum: Kardeşime almıştım okul için çok kullanışlı
İsim: E** K**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: kızıma aldım okul için.oğluma da alacağım
İsim: G** A**
Tarih: 02 Ağustos 2023
Satıcı: Kent Kitap Kırtasiye

Yorum: mükemmel kızıma aldım çok güzel
İsim: H** d**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: Baya oldu alalı tabiki hiç koku yapmıyor. Oğluma almıştım okul için
İsim: F** A**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Aşırı memnunum, hiç koku yapmadı, içimi çok kolay. Sayesinde düzenli su içmeye başladım. Rengi de çok güzel. eşime ve kardeşime de aldım.
İsim: e** t**
Tarih: 04 Ekim 2022
Satıcı: SEYFİ KIRTASİYE E-TİCARET

Yorum: Baya kaliteli. Sağlam geldi. Nişanlıma yeşilini almıştım şimdi de morunu kendime aldım.
İsim: D** A**
Tarih: 25 Mayıs 2022
Satıcı: Puzmo

Yorum: çok güzel bir ürün kendime almıştım bunuda anneme aldım kokuda yapmıyor
İsim: **** ****
Tarih: 21 Nisan 2023

Yorum: Kızım için aldım çok güzel kokuda yapmıyor
Tarih: 01 Kasım 2022
Satıcı: MTKardeşler

Yorum: çok güzel rengi kalitesi ve kullanımı çok iyi tavsiye ederim
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Kalitesi çok iyi
İsim: A** P**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: hızlı kargolandı paketleme cok iyiydi ürün cok kaliteli gecen sene oğluma almıştım cok memnun kaldim bu sene kızıma aldım.
İsim: D** Y**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim annem ve babamada aldım
İsim: G** B**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Kizima aldim çok begendi
İsim: N** T**
Tarih: 20 Ekim 2022

Yorum: Kardesime aldım ona biraz büyük geldi ama iade etmiyceğim kaliteli güzel
İsim: M** s** K**
Tarih: 17 Eylül 2022

Yorum: hayran kalldım bazen işi bırakıp onu izliyorum
İsim: E** B**
Tarih: 13 Haziran 2022
Satıcı: Puzmo

Yorum: Ürün çok hızlı elime ulaştı.paketleme gayet güzeldi.matara tam istediğim gibi kaliteli malzemeden üretilmiş.uzun yıllar kullanabileceğimi düşünüyorum.gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.Fiyatı biraz yüksek ama bence değer
İsim: b** d**
Tarih: 17 Ocak 2022

Yorum: Daha once baska renginide aldim cok memnun kaldim birini evde digerini okulda kullaniyorum koku yapmiyor kesinlikle cok memnunum
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Ocak 2022

Yorum: Ürün elime yeni ulaştı tam olarak görseldeki ile birebir aynı sızdırma yok çok beğendim çok teşekkür ederim rengi efsane mor delisi olarak çok memnun kaldım 💜
İsim: İnci d. Y.
Tarih: 28 Temmuz 2022
Satıcı: KİTAP AÇ

Yorum: harika ve mükemmel kesin alın
İsim: h** ş**
Tarih: 14 Ekim 2022

Yorum: Çok güzel bir rengi var. Temiz hızlı kargo. Koku yapmıyor. Su içme miktarım aldım alalı arttı. Teşekkürler.
İsim: i** y**
Tarih: 18 Şubat 2022

Yorum: Kendim için aldım içimi rahat çok kullanışlı
İsim: A** S**
Tarih: 06 Ekim 2022
Satıcı: Neptün Life

Yorum: çok güzel rengi yanlız bana dışarıda kullanmak için çok büyük geldi 800ml alsam daha iyi olurmuş.İade edip küçüğünü almayı düşündüm oğluma küçüğünü almıştım ama oğlum bunada el koydu evde kullanacakmış.
İsim: E** Ö**
Tarih: 25 Kasım 2021

Yorum: @byburçinkaya önerisi ile aldım muhteşem bir ürün. Asla ama asla koku yapmıyor kesinlikle tavsiye ederim. Yıllardır kızım için mataralara verdiğim paraya acıdım keşke daha önce bu marka ile tanışsaymışım
İsim: D** Ş**
Tarih: 08 Aralık 2021
Satıcı: ABC KIRTASİYE

Yorum: Kızıma okul için aldım koku yapmıyor
İsim: S** A**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: Çok beğendim gayet kaliteli gri olanı oğluma almıştım bunu da kendime aldım
İsim: v** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Ekim 2022

Yorum: Tavsiye üzerine aldım. yeni elime ulaştı şuan için güzel görünüyor. Paketleme biraz özensizdi.
İsim: h** a**
Tarih: 01 Mart 2024
Satıcı: MTKardeşler

Yorum: Sık sık şu doldurma zahmeti çekmeden, okulda kızımı neredeyse gün boyu idare ediyor. Bu nedenle Lt'lik alınmasını tavsiye ederim. Kapalı kalınca koku yapmayan bir malzeme yok, cam sa olsa çelik de olsa bu da öyle.. Hergün deterjanla yikamak yerine tuz ve sıcak su ile çalkalayıp duruluyorum, tavsiye ederim.
İsim: B** T**
Tarih: 30 Kasım 2021

Büyük Boy 28 cm 1000 ml 1 litre Tritan Su Matarası 14 Renk FiftyFifty Softtouch Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Merhaba içinde süzgeç kapak çevresinde sızdırmaz silikon var mıdır?
Cevap: Merhaba ürün akıtma yapmamaktadır

Soru: merhaba acaba içindeki soğuk suyu soğuk tutar mı
Cevap: Merhaba, Bu üründe termos özelliği bulunmamaktadir. Saygilarimizla

Soru: pipet varmı
Cevap: Merhaba, pipeti mevcut değildir. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba plastik numarasi nedir?
Cevap: merhaba 7 numara

Soru: Makineye atılıyor mu acaba
Cevap: merhaba hayır makine veya deterjanları ürüne zarar verebilir.lütfen elde yıkayınız..

Soru: Merhaba mor suluk ile pembe arasında fark var mıdır? Üzerindeki yazılar farklı tereddütte kaldım
Cevap: aynı seri aynı materyal aynı marka farklı renk varyasyonlarıdır.logoları başka yerdedir sadece

Soru: aynı ürünün 650ml i varmi
Cevap: merhaba malesef efendim, 650 ml olarak gri ve mavi renk var. sağlıklı günler

Soru: ürün orijinal mi?
Cevap: Merhaba Evet orijinal. Sipariş vermeniz durumunda yarın kargoya veririz.

Soru: Mrb 3 tane suluk almıştım iç kapaktaki küçük tıpalar kayboldu tek satışı bulamadım nasıl temin edebilirim yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhaba 3 lü silikon tıpa set olarak sınırlı sayıda satıştadır.FiftyFifty magazamızda magazada ara butonuna 3 adet veya silikon tıpa yazarak ilana ulaşabilirsiniz

Soru: Suyu soğuk tutma özelliği var mı
Cevap: Merhaba yoktur efendim

Soru: Merhaba ürün pipetli mi?
Cevap: Merhabalar maalesef efendim pipetli değildir.

Soru: Pipetli ürününüz var mı?
Cevap: merhaba evet var tüm pipetli modellerimiz için sayfamızın üstünde bulunan magazada ara butonuna pipetli yazarak inceleyebilirsiniz.

Soru: Merhabalar kolay gelsin elinizde 1000 ml mor rengi var mı?
Cevap: Merhaba. Şu anda yok efendim.

Soru: plastik mi çelik mi?
Cevap: Tritan adlı bir plastik türü efendim.

Soru: Merhaba, Soğuk su muhafazası var mıdır acaba?
Cevap: sicak soguk tutma ozelligi yoktur efendim

Soru: İyi günler, ürünün plastik numarasını öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba, Bu model tritan malzemeden imal edilmiştir. Plastik numarasi bulunmamaktadir. Saygilarimizla

Soru: 1000 ml için yedek kapak bulamıyorum ne zmn gelir stoga
Cevap: 15 şubattan sonra tekrar stoklarda olacaktır

Soru: pipeti var mı
Cevap: Merhaba pipetsizdir.

Soru: merhaba bu suluk tuppur mu
Cevap: merhaba hayır tupper değil

Soru: Selamlar,temizliğini nasıl yapmamız gerekir,makinaya atılmaması gerektiğini okudum,elle sabunlu bir şekilde mi yıkanmalı ve ne sıklıkla?Birde ne kadar sürede yenisi alınmalı?yani temiz kullanıyosak 3 sene -4 sene vss kullanılır mı?yoksa şu kadar zamanda bir yenilenmesi gerekir diye bir durum var mıdır?
Cevap: MERHABA EFENDİM https://www.trendyol.com/uzspace/matara-suluk-temizleme-sungeri-fircasi-vgn120-p-130264528?merchantId=305853&filterOverPriceListings=false ÜRÜN İLE TEMZİLİĞİNİ YAPABİLİRSİNİZ EFENDİM. TEMİZ KULLANILMASI DURUMUNDA 2-3 YIL KULLANIRSINIZ EFENDIM

Büyük Boy 28 cm 1000 ml 1 litre Tritan Su Matarası 14 Renk FiftyFifty Softtouch Ürün Görselleri

Büyük Boy 28 cm 1000 ml 1 litre Tritan Su Matarası 14 Renk FiftyFifty Softtouch En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü