Büyük boy 28 cm 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3038 Satın Alır Mısınız ?

Cansu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
617
0
0
Büyük boy 28 cm 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3038 Satın Alır Mısınız?
Büyük boy 28 cm 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3038 Güncel Satış Fiyatı 799.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Büyük boy 28 cm 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3038 Gerçekten İyi Mi?

Büyük boy 28 cm 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3038 Hakkında yaklaşık 386 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Büyük boy 28 cm 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3038 Ürünün Detayları

* mağazamızdan aldığınız ürünler ÖZEL UZSPACE KUTUSUYLA GÖNDERİLMEKTEDİR.* siz değerli müşterilerimiz için çok sevdiğiniz Uzspace Tritan ailesinin 1000ml sıvı kapasitesi ürünlerinin tüm renklerini satın almada kolaylık için tek ilana getirdi.*Uzspace Büyük Boy 28 cm 1000 ml 1 litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3038 *Ürün ölçüleri lütfen dikkat Boy : 28cm En: 7 cm*Doya doya su için*Koleksiyona eklenen yeni renklerle tam 13 farklı renk seçeneği*Gri-Mavi-Yeşil-Pembe-Mor-Siyah-Lacivert-KoyuYeşil-Kırmızı(Mürdüm) -Turkuaz(Aurora Blue)-Turuncu (Dynmaic Orange)-Kırmızı (Fantasy Red)-Yeşil(Vitality Green)*Lütfen su mataralarını kaynatmayınız..*Bulaşık makinasında yıkanması üzerinde leke ve çiziklere sebebiyet vereceğinde kesinlike elde yıkayınız.*Okulda, sporda, doğa yürüyüşlerinde, arabada ve bir çok alanda kolayca kullanabilirsiniz..*Bpa içermeyen, koku yapmayan sağlıklı usa tritan malzemeden üretilmiştir.*Bpa, fitalat ve toksit madde içermez, çocukların ve yetişkinlerin sağlığı için güvenlidir.*Darbelere dayanıklı gövdesofttouch teknolojisi sayesinde dış yüzeyinde yumuşak bir dokunuş hissi verir.*Islak elle tutulduğunda kayma yapmaz.*-10 ve +90 derece arasındaki sıcak ve soğuk içecekler için uygun şişenin arkasında , içeceğin durumunu kontrol etmenize veya sadece tortularını takip etmenize izin veren bir hacim ölçü çizgileri vardır .*Dış mekan kullanımına uygun şık askı aparatı ile taşınması yada herhangi bir yere asılması kolaydır ergonomik ağızlık ile dökülmeden ve rahatça kullanılabilir.Kilitli kapak, silikon contalar sayesinde sızdırma yapmaz.. _x000D_
_x000D_
_x000D_

Büyük boy 28 cm 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3038 Ürününün Satıcısı, Uzspace Büyük boy 28 cm 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3038 ürününü 799.0 Tl'den Satılmaktadır.

Büyük boy 28 cm 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3038 Yorumlar Hakkında Bilgi
799.0 Tl ye satışta olan Büyük boy 28 cm 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3038 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
386 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Sapasağlam geldi zaten suluk mükemmel kendine ve çocuklarıma aldım
İsim: R** E**
Tarih: 02 Ekim 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FiftyFifty

Yorum: Çok güzel oğluma aldım koku yapmıyor kullanımı çok rahat
İsim: D** Ş**
Tarih: 12 Kasım 2021

Yorum: Oğlum için aldık çok kaliteli bir ürün tavsiye ederim
İsim: m** a**
Tarih: 16 Eylül 2022

Yorum: Oğlumdan sonra kendime de aldım
İsim: Y** Ş**
Tarih: 13 Kasım 2021

Yorum: Kuzuma kullanıyordum kendime de aldım çok güzel
İsim: A** B**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: Kızım için aldım ; çok kaliteli .
İsim: Meric Ü. Ü.
Tarih: 17 Ekim 2021

Yorum: Kullandigim bir urundu bu rengini aliyim dedim cok guzel fakat bir tik kucugunu alacagim iade edip.20 sinde olacakmis insallah bir tik kucugu❤
İsim: **** ****
Tarih: 13 Kasım 2021

Yorum: Eşime aldım, çok beğendi.
İsim: P** D**
Tarih: 15 Ağustos 2022

Yorum: Zaten kullandığımız ve çok memnun kaldığımız bir ürün kızıma almıştım şimdi oğlumada aldım kesinlikle alınmalı sıfır koku kalite desen mükemmel kızım kaç kez düşürdü hicbirsey olmadı
İsim: Tuğba G.
Tarih: 22 Nisan 2022

Yorum: Oğluma aldım çok beğendi
İsim: T** Ç**
Tarih: 27 Ekim 2022

Yorum: Kardeşime aldık kalitesi güzel beğendi
İsim: G** K**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Oldukça sağlam ve güzel bir ürün. Sayesinde su içme alışkanlışı kazandım. 1 litresi sporda kullanmak için büyük kalacağından spora giderken kullanmak isterseniz 500 ml olanı tercih edebilirsiniz.
İsim: z** s**
Tarih: 14 Şubat 2022

Yorum: Ürün sağlam ve sorunsuz elime ulaştı Derya Balta tavsiyesiyle aldım yine şaşırtmadı minnoşum
İsim: ç** ç**
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: böyle güzel bir ürün görmedim. içinde bir ay su kaldı ne koku ne birşey harika. ve spor yapanlara öneririm çok iyi. yanımda olunca su içmeyi hatırlatıyor günlük rahat 3 litre tüketimi saglayabiliyorum
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: Arkadaşıma aldm. Zaten kendi cocuklarımda kullandıgım bayıldıgım bi ürün yıllardır
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Ekim 2022

Yorum: Çok kullanışlı mükemmel okul için aldım oğluma hem büyük hem kaliteli
İsim: Aysel E.
Tarih: 16 Ekim 2021

Yorum: Kızm için aldık çok memnunuz.
İsim: S** A**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: Eşime hediye aldım çok beğendi ailece kullanıyoruz çok memnunuz
İsim: B** K**
Tarih: 10 Ağustos 2022

Yorum: İkinci alışım sevdiğim bir insan ürün
İsim: f** D**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: Oğlum için aldım gerçekten çok çok memnun kaldım. Akması yok kokması yok…
İsim: m** t**
Tarih: 28 Eylül 2022

Yorum: Yorumlara bakarak oğlum için aldım ve gerçekten çok memnun kaldım 👍
Tarih: 13 Şubat 2022

Yorum: Güzel ürün
İsim: K** C**
Beden: 10 Eylül 2024
Satıcı: Çelikler Kırtasiye

Yorum: Oğlum için aldım. Kendisi çok beğendi ve çok memnun. Kaliteli bir ürün .Teşekkürler
İsim: F** M**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: @byburçinkaya tavsiyesiyle aldım çocuklarıma çok kullanışlı 👌☺
İsim: Nergiz Ç.
Tarih: 08 Kasım 2022

Yorum: pipetli istiyordum içimi cok rahat demişler hadi deneyeyim dedim ve bayıldımmm gerçekten içimi cok rahat lıkır lıkır gidiyor valla akıtma da yok 😍
İsim: F** A**
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: etrafımdaki herkese alıyorum çok iyi bir ürün
Tarih: 31 Aralık 2023

Yorum: sevgilime hediye almıştım çok güzell
İsim: r** t**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: Sıfır koku bir ufak boyu hediye gelmişti detox için aldım asla sızdırmıyor
İsim: E** K**
Tarih: 15 Mayıs 2022

Yorum: Ürün çok kullanışlı kesinlikle koku yapmıyor boyutu çok yeterli . uzspace kalitesi oğluma da 400 ml olanını kullanıyorum.
Tarih: 22 Mayıs 2022

Yorum: Mükemmel. Kullandığım en iyi suluklar arasında. Asla koku yapmıyor. Nereye gitsem orada yanımda.
İsim: N** T**
Beden: 30 Ocak 2022

Büyük boy 28 cm 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3038 Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: çelikmi yoksa pilastimi
Cevap: MERHABA BPA İÇERMEYEN TRİTAN PLASTİKTİR.

Soru: Taban Çapı kaç cm acaba?
Cevap: Merhaba 7.1 cm dir

Soru: pipetli 1litre model gelecek mi
Cevap: 1 lt nin pipetli ürünü maalesef yok uzspace pipetli yazarak magazada ara butonuna uzspace in pipetli modellerini inceleyebilirsiniz

Soru: pipetli mu
Cevap: merhaba bu ürünümüz pipetli değildir.pipetli ürünlerimizi magazada ara butonundan pipetli yazarak inceleyebilirsiniz.

Soru: Merhaba sevgililer günü için hediye aldım paket yapabilir misiniz 🥰
Cevap: merhaba hediye paketi gönderimi maalesef yapamıyoruz.anlayışın için teşekkürler.

Soru: koku yapar mı
Cevap: Merhaba ürün düzenli temizliği yapıldıgı ve yıkama talimatlarına uygun yıkandıgı sürece koku yapmayacaktır.

Soru: ürün malzemesi nedir?
Cevap: Bpa içermeyen tritan plastiktir

Soru: Merhaba birebir fotodaki ürünü gri renk gönderiyorsunuz değil mi
Cevap: Merhabalar, görseldeki ile aynı ürü gönderilmektedir

Soru: Merhaba, gercekten mi 1 litre hacim? Cok kucuk duruyor elimdeki Puma 1 litreden.
Cevap: merhaba ürünün boyu 28 cm dir ve hacmi sıvı alma kapasitesi 1 lt 1000ml dir

Soru: Pipetli mi ürün?
Cevap: merhaba hayır pipetsizdr.ürünün kapak resimlerini ana ekran görsellerinde inceleyebilirsiniz.

Soru: 500 ml boyunu bekliyoruzz
Cevap: Biz de bekliyoruz :) ayın 20 sinde inşallah satışta olacaktır

Soru: İçi Çelik mi
Cevap: Merhaba hayır bpa içermeyen tritan plastiktir.Yalıtım özelliği sadece çelik ürünlerde bulunmaktadır. Tüm çelik ürünlerimiz için FiftyFifty mağazamızdaki mağazadaki ara butonuna ' ÇELİK ' yazarak inceleyebilirsiniz.

Soru: Merhaba bu renkte de litre göstergesi var mı
Cevap: Merhabalar evet bu grubun tüm ürünlerinde mevcuttur.saygılarımızla

Soru: siyah rengi yok mu
Cevap: 1000 ml de siyah renk stoğu tükenmiştir.aynı serinin 800 ml siyahı stoklarımızdadır.FİFTYFİTY magazamızdaki magazada ara butonuna 800 yazarak ilana ulaşabilirsiniz

Soru: Merhabalar ürününüz cam mı acaba?
Cevap: Merhaba ürün bpa içermeyen tritan plastiktir.

Soru: Gri 1000 ml için aynı modele iki farklı fiyat çıkarmışsınız
Cevap: Trenyol un uyguladıgı indirimlerden fiyat farkları olabiliyor uygun olanı alabilirsiniz.ayrıyetten iki adet alacaksanız sayfamızdan ana ekrandan ikili set 1000 ml gruplarını inceleyebilirsiniz.

Soru: Sıcak soğuk tutma özelliği var mı?
Cevap: merhaba termos özelliği sadece çelik ürünlerde bulunmaktadır.

Soru: ürün şeffaf mı cam mı
Cevap: hayır bpa içermeyen tritan plastiktir.

Soru: merhaba ürürnün boş ağırlığı ne kadar aceba?
Cevap: merhaba 210 gram civarındadır.

Soru: iyi günler akıtma yapmaz değil mi ?
Cevap: merhaba kapağı kapalıyken sızdırma ve akıtma yapmaması en büyük özelliğidir.

Büyük boy 28 cm 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3038 Ürüne Ait Fotoğraflar

Büyük boy 28 cm 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3038 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü