Büyük boy 28 cm Uzspace 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Serap

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
585
0
0
Büyük boy 28 cm Uzspace 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Alanlar Memnun Mu?
Büyük boy 28 cm Uzspace 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Şimdiki Fiyatı Ile 679.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Büyük boy 28 cm Uzspace 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Memnuniyet Durumu Nedir?

Büyük boy 28 cm Uzspace 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Hakkında yaklaşık 284 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Büyük boy 28 cm Uzspace 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Detaylı Açıklama

* mağazamızdan aldığınız ürünler ÖZEL UZSPACE KUTUSUYLA GÖNDERİLMEKTEDİR.* siz değerli müşterilerimiz için çok sevdiğiniz Uzspace Tritan ailesinin 1000ml sıvı kapasitesi ürünlerinin tüm renklerini satın almada kolaylık için tek ilana getirdi.*Uzspace Büyük Boy 28 cm 1000 ml 1 litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok 3038 *Ürün ölçüleri lütfen dikkat Boy : 28cm En: 7 cm*Doya doya su için*Koleksiyona eklenen yeni renklerle tam 13 farklı renk seçeneği*Gri-Mavi-Yeşil-Pembe-Mor-Siyah-Lacivert-KoyuYeşil-Kırmızı(Mürdüm) -Turkuaz(Aurora Blue)-Turuncu (Dynmaic Orange)-Kırmızı (Fantasy Red)-Yeşil(Vitality Green)*Lütfen su mataralarını kaynatmayınız..*Bulaşık makinasında yıkanması üzerinde leke ve çiziklere sebebiyet vereceğinde kesinlike elde yıkayınız.*Okulda, sporda, doğa yürüyüşlerinde, arabada ve bir çok alanda kolayca kullanabilirsiniz..*Bpa içermeyen, koku yapmayan sağlıklı usa tritan malzemeden üretilmiştir.*Bpa, fitalat ve toksit madde içermez, çocukların ve yetişkinlerin sağlığı için güvenlidir.*Darbelere dayanıklı gövdesofttouch teknolojisi sayesinde dış yüzeyinde yumuşak bir dokunuş hissi verir.*Islak elle tutulduğunda kayma yapmaz.*-10 ve +90 derece arasındaki sıcak ve soğuk içecekler için uygun şişenin arkasında , içeceğin durumunu kontrol etmenize veya sadece tortularını takip etmenize izin veren bir hacim ölçü çizgileri vardır .*Dış mekan kullanımına uygun şık askı aparatı ile taşınması yada herhangi bir yere asılması kolaydır ergonomik ağızlık ile dökülmeden ve rahatça kullanılabilir.Kilitli kapak, silikon contalar sayesinde sızdırma yapmaz.. _x000D_
_x000D_
_x000D_

Büyük boy 28 cm Uzspace 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Ürününün Satıcısı, Uzspace Büyük boy 28 cm Uzspace 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok ürününü 679.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Büyük boy 28 cm Uzspace 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Son Yorumlar
679.9 Tl ye satışta olan Büyük boy 28 cm Uzspace 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
284 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Mükemmel herkese aldım
İsim: P** D** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Haziran 2023
Satıcı: FiftyFifty

Yorum: 3. sınıfa geçen oğluma aldım çok su içiyor. Baya güzel bir ürün pratik ve sağlam
İsim: Dilan D.
Tarih: 20 Eylül 2022
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Daha once kucugunden kizlarima almistim, kalitesini biliyorum, olculu su icmek icin aldim elmiden dusmuyor, tupper dan cok daha iyi hic koku yapmiyor. Kesinlikle alin aldirin.
İsim: D** E**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: Ürünün 500 ml olanı kullanıyorum çok memnunum . Koku sızdırma yapmıyor ve çok sağlam defalarca kırdı oğlum diğer sulukları ama buna bişey olmuyor.yetmediği için 1000 ml sipariş ettim. Çok özenle paketlenmiş olarak çok hızlı elime ulaştı. Teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 22 Nisan 2022

Yorum: Gerçekten çok beğendim ürünü tam istediğim gibi çok da kaliteli. Hızlıca geldi ve güzel kutulanmıştı. Çok memnun kaldım teşekkür ediyorum.
İsim: D** K**
Tarih: 21 Mayıs 2022

Yorum: kesinliklee tavsiye bizde ml küçük vardı ki halen sağlam sadece okulda yetmediginden büyüğünü aldık
İsim: H** D**
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Ürünü yeni aldık. Yorumlara bakarak aldım. Ve iyi ki de almışım. Daha önce Tupperware kullandık,koku yaptı. Bu ürün görsel olarak çok güzel duruyor. Koku için yorum yapamam iki gül oldu alalı. Ama çevremde çok kullanan var koku yapmadığını söylüyorlar.
İsim: Pınar S.
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: çocuklarıma aldım çok beğendim..
İsim: S** Ö**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: ürün çok güzel ve kullanışlı zaten bildiğimiz kullandığımız bir ürün satıcı da güzelce paketlemiş teşekkürler
İsim: ebru a.
Tarih: 27 Temmuz 2022

Yorum: oğluma aldım çok kullanışlı hiç koku yapmiyor teşekkürler
İsim: d** a**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: Super bi urun tum gun elimde cok guzel duruyor ayrica koku da yapmiyor bu rengini alin kesinlikle
Tarih: 09 Mart 2022

Yorum: Suya doymayan oğlumun boyu kadar 🤪 ben önceden 500ml kullanıyordum, elimde olsa her ihtiyaca göre boyu eve toplarım. O kadar memnunum ki.. satıcının özenli paketlemesi, sapasağlam gelmesi ayrı bir memnuniyet sebebi.. teşekkürler
İsim: V** Ç**
Tarih: 22 Ekim 2021

Yorum: Ürün aynı göründüğü gibi,rengi çok güzel.Hediye aldım ilk firsatta kendime de almayı düşünüyorum. Satıcı çok ilgili teslimat hızlı.Üretim aşamasından itibaren satıcı kargo ve emeği geçen herkese teşekkürler.
İsim: E** K**
Tarih: 19 Eylül 2022

Yorum: oğluma aldım okul için. gerçekten koku yok. keşke 750 ml tercih etseydim. boyu çok uzun çantaya zor giriyor
İsim: G** Y**
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: kısa zamanda elime ulaştı sorunsuz teşekkür ederim.
İsim: mine b.
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Ağustos 2022

Yorum: harika oğlum çok beğendi çok teşekkürler paketleme içinde ayrıca teşekkürler bol kazançlar
İsim: S** K**
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: hızlı ve özenli kargo için satıcıya teşekkür ederim. ürün çok kaliteli, sağlıklı. koku yapmıyor. günlük hayatta sürekli benimle beraber
Tarih: 12 Ekim 2021

Yorum: Ben bu markanin urunlerini cok kullaniyorum bir oncemi 2 yil her gun kullandim yaz kis yagmur camur demeden allahi var banamisin demedi gram koku yapmadi makinayada attim elimde de yikadim sorunsuz masallah saglam yapiyorlar
İsim: E** Y**
Tarih: 25 Ocak 2022

Yorum: Koku yapmıyor, hafif ve sağlam. Fiyatı sürekli çıktığı için yedekli almıştım, çok kullanışlı iyi ki almışım.
İsim: N** K** S**
Tarih: 09 Eylül 2022

Yorum: güzel paketlenmiş, rengi çok güzel 😍
İsim: Y** S**
Tarih: 10 Mart 2022

Yorum: Koku yapmıyor dayanıklı şık kızıma almıştım 3. Sınıfa giden. Oğluma da sipariş verdim 1000ml olanı çantanın yanına taktığım için taşımada sorun yaşamıyorlar
İsim: Gülden G.
Tarih: 18 Ekim 2021

Yorum: süper
İsim: B** K**
Tarih: 07 Kasım 2022

Yorum: Oğlum için aldim.Görünüşü kullanımı güzel.Sadece bir küçük boyutunu alsam olurmuş.
İsim: O** K**
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: Çok güzel bir ürün sorunsuz elime ulaştı çok kaliteli ve sağlıklı oğluma aldım severek kullanıyor sızdırma damlatma yapmıyor
İsim: K** Ö** ö**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Su içme alışkanlığı kazandırdı gerçekten çok kullanışlı bir ürün
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: ürünun rengi çok güzel boyutu ideal oğlum çok sevdi ürün özenli paketlenmişti ve kargo da çok hızlı geldi
İsim: i** c**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Muhteşem bir suluk kesinlikle herkes almalı
İsim: E** E**
Tarih: 25 Ocak 2022

Yorum: Güzel paketlenmiş kaliteli bildiğim bi ürün indirimdeyken aldım
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Harika bir ürün .bugüne kadar aldıklarımın en iyisi.asla su akıtmıyor.Çok çok beğendim.müthiş paketlenmişti💓güncelliyorum asla koku yapmıyor❤
İsim: bahar A.
Tarih: 10 Kasım 2021

Yorum: yaklasik 6 aydir kullaniyorum koku sizdirma hicbirsey yok gercekten cok kullanisli,bol bol su iciriyor,esime de aldim.
İsim: d** y**
Tarih: 25 Kasım 2021

Büyük boy 28 cm Uzspace 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: pipetle mi
Cevap: merhaba pipetli değildir.tüm pipetli modellerimiz için FiftyFifty magazamızda bulunan magazada ara butonuna pipetli yazarak ilanlara ulaşabilirsiniz..

Soru: Sağlığa zararlı madde içerir mi?
Cevap: Merhaba, HAYIR bpa içermeyen tritan plastikTİR.

Soru: ebatları nasıl?
Cevap: ürünün eni 7 cm boyu 28 cm yetişkin matarasıdır.anaokulu ilköğretim için UYGUN DEĞİLDİR.

Soru: merhaba genişliği 600 ml deki gibimi acaba diğerinden var çantanın sülük gözüne sığıyor ona göre bu boyunu da almak istiyorum
Cevap: 650 ml de kiyle ama 500 mldekinden kalındır ürünün 500 mü 650 ml mi

Soru: 500 ml ürününüzün Hava deliğinden Su gelmesi normal mi?
Cevap: Hava deliği su akışını rahat ve keyifli hale getirmek için tüm uzspace ürünlerinde bulunmaktadır.Oradan su gelmesi için ya mataranın içerken ağızlık kısmını havasız bırakıyor olabilirsiniz ya da matarayı çok dikiyor olabilirsiniz.

Soru: Kapağın iç kısmında Görünen bir silikon var gri/ beyaz gibi o mu?
Cevap: kapağın ağızlık kısmının ve hava deliğinin karşılığında ki kapağın şeffaf üst kapağının üstündeki silikonlar.

Soru: fiyat artmış
Cevap: 1 eylül itibariyle fiyatlarımız güncelelnmiştir.

Soru: Gri var mı acaba
Cevap: Merhaba grisi şu anda 500 ve 650 ml de stoklarda bulunmaktadır.1000ml gri stoğu önümüzdeki ay içerisinde güncellenecektir

Soru: 650 ml var mı
Cevap: merhaba su anda 500 800 ve 1000 mi stoklardadır.650 ml haftasonuna doğru stoklarda olması beklenmektedir.

Soru: Nasıl temizlemeliyim?
Cevap: Merhaba ürün elde ılık suda yıkanmalıdır..bulaşık makinasında yıkanmaması gerekmektedir.(zamanla makinaların kokuları ürünlere sinebilmektedir..).

Soru: bulaşık makinesinde yıkanır mı?
Cevap: Merhaba hayır ürün sadece elde yıkanmaya müsaittir.

Soru: merhaba cam sistemi oluyor
Cevap: Merhaba hayır bpa içermeyen tritan plastiktir

Soru: Merhabalar oğlum ilkokul 3 gidiyor kaç ml lik almam gerekiyor acaba 1000 ml. büyük mü olur kararsızım
Cevap: Evet büyük olur 800 ml in boyu 25 cm 650 ml in boyu 22 cm dir 500 ml in boyu da 23 cm (eni incedir)bu üç model arasında seçim yapabilirsiniz.Fiftyfifty magazamızdaki magazada ara butona istediğiniz ml i yazarak ilanları inceleyebilirsiniz

Soru: merhab sayfanızdan temin edilen pipetle uyumu olur mu?
Cevap: Merhaba hayır bu ürün pipetsizdir.o ürün sadece pipetli çocuk 400 ml modeliyle uyumludur

Soru: neden bazı renklerde fiyat farkı var
Cevap: Merhaba bazı renklerde uygulanan indirimler farklılık gösterebilmektedir

Soru: 1litre olarak açık gri yada lacivert varmı
Cevap: gri stoklarımızdadır..varyasyondan görebilirsiniz

Soru: üretim yeri neresi ? Su sızdırma yapar mı
Cevap: Tüm uzspace ler çin de üretilmektedir.sızdırma ve koku yapmaması ürünün ayırt edici özellikleridir

Soru: içindeki tıpayı kaybettim su akıtıyor ne yapmamı önerirsiniz?
Cevap: haftaya yazxarsanız yardımcı oluruz

Soru: Merhaba üründen aldım kapagı kırıldı ayrıyeten kapat alabiliyormuyuz
Cevap: Merhaba ürünlerin yedek kapakları için FiftyFifty magazamızdaki magazada ara butonuna yedek kapak yazarak yedek kapak ilanına ulaşabilirsiniz.İki ebat kapak bulunmaktadır.Elinizdeki ml e göre satın alırken dikkat etmenizi tavsiye ederiz.Uzspace tüm yedek kapakları tüm renkler için sadece SİYAH RENK olarak stoklamaktadır..saglıklı günlerde kullanılsın

Soru: Merhabalar ürünlerinizde çizilme vs oluyor mu?
Cevap: merhaba evet çizilebilirdir.

Büyük boy 28 cm Uzspace 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok Ürüne Ait Resimler

Büyük boy 28 cm Uzspace 1000ml 1 Litre Su Matarası Bpa Koku Sızdırma Yok En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü