BUZZ INVERTER 092 9000 BTU WIFI Klima Alınmaya Değer Mi

Melek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,042
0
0
BUZZ INVERTER 092 9000 BTU WIFI Klima Alınmaya Değer Mi?
BUZZ INVERTER 092 9000 BTU WIFI Klima Şu Anki Fiyat Aralığı 26901.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

BUZZ INVERTER 092 9000 BTU WIFI Klima Kullanıcı Yorumları Nasıl?

BUZZ INVERTER 092 9000 BTU WIFI Klima Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

BUZZ INVERTER 092 9000 BTU WIFI Klima Ürün Özellikleri

BUZZ INVERTER 092 9000 BTU WIFI Klima Ürününün Satıcısı, VESTEL BUZZ INVERTER 092 9000 BTU WIFI Klima ürününü 26901.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

BUZZ INVERTER 092 9000 BTU WIFI Klima Kullanıcı Değerlendirmeleri
26901.0 Tl ye satışta olan BUZZ INVERTER 092 9000 BTU WIFI Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Gerek soğutma performansı gerek kurulum anında vestel servisinden memnun kaldım, umarım uzun ömürlü olur.
İsim: E** K**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Orhan Mob-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: ürün iyi ama kargo çok geç geldi onun için puan düşük verıyorum
İsim: N** D**
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Doğan Group-Vestel Yetkili Online Bayi

BUZZ INVERTER 092 9000 BTU WIFI Klima Merak Edilen Konular

Soru: Merhaba, hangi kargo şirketi ile gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz öncelikle servisimize gitmektedir. Servisimiz sizden randevu alıp müsait olduğunuz zaman diliminde ürünü getirip ücretsiz kurulum nakliye hizmeti vermektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 9 Luk kaç metre odayı Sogutabiliyor. rahat bir şekilde
Cevap: MERHABALAR 9000 BTU 15-20 m²

Soru: 12000 btu olani var mi
Cevap: Maalesef yok efendim.

Soru: Merhaba ücretsiz kurulum var mıdır ? Ürünü almak istiyorum lakin detaylarda ücretsiz kurulum yok diyor . Bilgilendirirseniz sevinirim
Cevap: merhabalar ücretsiz kurulum var efendim.

BUZZ INVERTER 092 9000 BTU WIFI Klima Ürünün Fotoğrafları

BUZZ INVERTER 092 9000 BTU WIFI Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü