C Vit Aydınlatıcı Ve Ton Eşitleyici Bakım Serumu 30 ml %10 Ascorbic Acid & Ferulic Acid %0,5 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Kubra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
526
0
0
C Vit Aydınlatıcı Ve Ton Eşitleyici Bakım Serumu 30 ml %10 Ascorbic Acid & Ferulic Acid %0,5 Alınır Mı?
C Vit Aydınlatıcı Ve Ton Eşitleyici Bakım Serumu 30 ml %10 Ascorbic Acid & Ferulic Acid %0,5 Şuanki Fiyatı Ne Kadar 429.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

C Vit Aydınlatıcı Ve Ton Eşitleyici Bakım Serumu 30 ml %10 Ascorbic Acid & Ferulic Acid %0,5 Kullanıcı Yorumları Nasıl?

C Vit Aydınlatıcı Ve Ton Eşitleyici Bakım Serumu 30 ml %10 Ascorbic Acid & Ferulic Acid %0,5 Hakkında yaklaşık 29582 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

C Vit Aydınlatıcı Ve Ton Eşitleyici Bakım Serumu 30 ml %10 Ascorbic Acid & Ferulic Acid %0,5 Ürünün Detayları

_x000D_

ÜRÜN AÇIKLAMASI >_x000D_
_x000D_
_x000D_
Aydınlatıcı ve Cilt TonuEşitleyici C Vitamini Cilt YüzSerumu_x000D_

Cildiyenilerken aynı zamanda beslemeyi hedefleyen, düzenli kullanımıyla daha canlıve aydınlık bir görünüm sunan cilt bakım serumudur. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Nasıl Kullanılır_x000D_

Günlük rutinde gece ve gündüz kullanımına uygundur.1-2 damla ürünü yüzünüze ince bir tabaka halinde uygulayınız. Ürünü koruyucukapağı ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Uygulamadan sonra durulamayagerek yoktur. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
Uyarılar:Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadanönce olası istenmeyen yan etkiler ve tahrişi önlemek adına cildinizin ufak birkısmına ürünü uygulayınız, hassasiyet oluşmuyorsa ürünü kullanmaya devamediniz. Uygulama sonrasında hassasiyet oluşması durumunda ürün kullanımınıbırakınız ve dermatoloğunuza danışınız. Buzdolabında dondurmadan muhafazaedilmesi tavsiye edilir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ürünükullandığınız dönemlerde güneş kreminizi kullanmayı ihmal etmeyiniz. Göz iletemasından kaçınınız. Teması durumunda bol su ile yıkayınız. >Tahriş olmuş ciltler için önerilmez._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Faydaları_x000D_
_x000D_
_x000D_

Cilt için önemli temel anti-oksidanlardan biri olan C vitamini , aydınlık bir görünüm kazanmasını ve serbest radikallerden korunmasını hedefler. >_x000D_
_x000D_

İçeriğindeki Askorbik asit, kolajen üretimini artırarak cilt sıkılığını artırır, cilt tonunu eşitler ve yaşlılık lekelerini önleme özelliği ile canlı ve parlak bir görünüm sağlar. >_x000D_
_x000D_

Ferulik asit, zengin antioksidan etkisi ile yaşlanma belirtileri, ince çizgiler, kırışıklıklar ve renk bozulmasıyla savaşır. >_x000D_
_x000D_

Hyaluronik asit, cildin ihtiyacı olan nem dengesini ve dolgun görünmesini sağlar. >_x000D_
_x000D_

Gliserin, nemlendirici etkisi ile yorgun görünümlü cildi nemlendirir ve canlı bir görünüm sağlar. Aynı zamanda ince çizgileri ve kırışıklıkları önlemeye de yardımcı olur. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
İçindekiler_x000D_

Aqua, Ascorbic Acid, Glycerin,Hydroxyethylcellulose, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate,Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium PCA,Erythritol, Chondrus Crispus, Xanthan Gum, Ferulic Acid, Willow barkextract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Alpha-Glucan Oligosaccharide,Phenethyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Parfum,Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

C Vit Aydınlatıcı Ve Ton Eşitleyici Bakım Serumu 30 ml %10 Ascorbic Acid & Ferulic Acid %0,5 Ürününün Satıcısı, The Purest Solutions C Vit Aydınlatıcı Ve Ton Eşitleyici Bakım Serumu 30 ml %10 Ascorbic Acid & Ferulic Acid %0,5 ürününü 429.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

C Vit Aydınlatıcı Ve Ton Eşitleyici Bakım Serumu 30 ml %10 Ascorbic Acid & Ferulic Acid %0,5 Kullanıcı Geri Dönüşleri
429.9 Tl ye satışta olan C Vit Aydınlatıcı Ve Ton Eşitleyici Bakım Serumu 30 ml %10 Ascorbic Acid & Ferulic Acid %0,5 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
29582 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: aşırı seviyorum çok güzel patlatıyor cildi. indirime girdikce stok yapacağım
İsim: S** Ş**
Tarih: 24 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: The Purest Solutions

Yorum: Yüzüm aydınlandı çok sevdim gözeneklerime bile iyi geldi indirime girdikçe stoklayacağım
İsim: S** E**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: cildinize ışıltı getiren bir ürün. indirim oldukça stoklayabilirsiniz. sivilce yapmadı bende
İsim: Z** D**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Bittikçe stokladigim bir serum. İndirime girdikçe alıyorum
İsim: İ** O**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: cildimi ışıl ışıl yaptı küçük hediyeni için de çok teşekkür ederim tavsiye ederim fiyatı düştüğünde stok yapmayı düşünüyorum ☺
İsim: **** ****
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: bittikçe stoklayacagim Bi ürün. gerçekten cildi çok iyi geliyor.
İsim: elif ç.
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: harika stoklayacagim
İsim: A** Y**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Bir ay içinde cildim parladı indirime girmesini bekliyorum stok yapacağım.
İsim: Z** O**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: çok güzel bi serum indirim e girdikçe stokluyorum
İsim: T** O**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: çok memnun kaldım cildimin parladığını hissediyorum. . keşke stok yapsaydım. indirimdeyken almıştım.
İsim: Esra K.
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: Ürün tek kelimeyle bu güne kullandığım en iyi C vitamini serumu. 2 günde 1 sürmeme rağmen cildim çok nemli ve dolgun görünüyor muhteşemmmmsiniz
İsim: E** K**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Alın aldırın cildim parlıyor cok iyi geliyor indirimde stokluyorum
İsim: S** A**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Çok memnunum tavsiye ederim 2 haftada cildim değişti Nemlendiricisi de kullanıyorum indirim kovalıyorum stok yapıcam :))
İsim: F** C** B**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: İyiki almışım her gece kullanıyorum . 2 haftadır düzenli kullanıyorum yüzümde hiç sivilce bile çıkmadı beğendim . Yapış yapış bir his bırakmıyor kolay emiliyor. İndirim oldukça stoklayacağım. ( kullanmaya başladığım günden beri yüzümde sivilce çıkmıyor artık tek favorim ) alın aldırın
İsim: H** A**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Şuanda kadar yüzüme en çok aydınlık veren C vitamini serumu bu oldu indirimde stoklamalık
İsim: f** ç**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel ürün indirme geldiğinde stoklayacağım
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: İndirime girdikçe stok yapacağım
İsim: S** S**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: çok güzel cildi parlatıyor stok yapmak için aldım
İsim: S** Ç**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: harika stok yapılmalı 1 ayın sonunda cildimde parlama ve canlılık görüyorum 😎
İsim: Y** Ö**
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: Cildime çok iyi geldi. Daha dolgun ve ışıl ışıl bir görünüm kazandı. Kesinlikle stoklayınnnn
İsim: G** H** T**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: 2 gün oldu cildim resmen parladı stok yapmalık 😍
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Herkes bunu alsın. Stoklasın. Tek kelimeyle muhteşem. Meriç in dediği gibi bebek gibi oluyor cildiniz.
İsim: M** M**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Ocak 2023
Satıcı: Zümrüt Home

Yorum: Fiyatı düştükçe stokladığım harikaaaa bir ürün. Cilde parlaklık ve nem veriyor tek kelimeyle harika
İsim: B** N** P**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: Stok yapmalık indirimde gördükçe aldığım bir ürün harika çok memnunum🌸👏
İsim: G** T**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: indirim varken almıştım kesinlikle stoklanması gereken bir ürün
İsim: A** U**
Tarih: 22 Ekim 2022

Yorum: çok memnunum stok yaptım
İsim: S** S**
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: harika bi urun indirme girdikçe stok yapicam
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: süper,çok etkili,indirime girdikçe stoklanmali
İsim: Z** Y**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Mükemmel, kampanya oldukça stokluyorum, cildi parlatıyor
İsim: Z** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Ocak 2024

Yorum: Sadece 1 aylık düzenli kullanımda inanılmaz farketti. Cildim mükemmel parlıyor çok tereddüt etmiştim ama artık favorim ♥
İsim: H** E**
Tarih: 07 Haziran 2022

C Vit Aydınlatıcı Ve Ton Eşitleyici Bakım Serumu 30 ml %10 Ascorbic Acid & Ferulic Acid %0,5 Merak Edilenler Neler?

Soru: Merhaba emzirme döneminde kullanılır mı
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Halil, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏🥰 Emzirme ve hamilelik döneminde hekiminize danışarak ürün kullanımına başlayabilirsiniz. Bu tarz dermokozmetik ürünler cilt üzerinde herhangi bir hassasiyet ve alerjik reaksiyon oluşturmaması için dermatolojik olarak test edilmektedir. Hamile ve emziren kişiler üzerinde dermatolojik testler yapılamadığından bu konuda net bir yorum yapmamız doğru olmaz. Fakat, 20 referans ürünümüzden 19'unun aktif maddeleri hamilelik döneminde kullanılmaması gereken herhangi bir aktif içermiyor. Ancak hamilelik şüphesi olan, hamilelik ya da emzirme döneminde olan kullanıcılarımızın Retinol serum ürünümüzü kullanmalarını kesinlikle önermiyoruz. Sevgiler.❤

Soru: Hamile iken kullanılabilir mi?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏🥰 Emzirme ve hamilelik döneminde hekiminize danışarak ürün kullanımına başlayabilirsiniz. Bu tarz dermokozmetik ürünler cilt üzerinde herhangi bir hassasiyet ve alerjik reaksiyon oluşturmaması için dermatolojik olarak test edilmektedir. Hamile ve emziren kişiler üzerinde dermatolojik testler yapılamadığından bu konuda net bir yorum yapmamız doğru olmaz. Fakat, 20 referans ürünümüzden 19'unun aktif maddeleri hamilelik döneminde kullanılmaması gereken herhangi bir aktif içermiyor. Ancak hamilelik şüphesi olan, hamilelik ya da emzirme döneminde olan kullanıcılarımızın Retinol serum ürünümüzü kullanmalarını kesinlikle önermiyoruz. Sevgiler.❤

Soru: Göz altına sürülür mü?
Cevap: Merhaba göz çevresine önerilmez

Soru: Merhabalar, hamileler kullanabilir mi?
Cevap: Merhaba kullanabilir

Soru: Nasıl kullanıyoruz
Cevap: İyi günler efendim.Sabah rutinlerinizde cilt temizliğinin ardından kullanabilirsiniz.

Soru: elimdeki ürünler bunlar, kullanım sırası, serumların süre olarak aralığı nasıl olması, kısaca nasıl bir rutin izlemeliyim 1)Gözenek, Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Niacinamide Serum 2)Aha & Bha Canlandırıcı Ve Cilt Tonu Eşitleyici Kırmızı Peeling Cilt Serumu 3)Yoğun Nemlendirme Ve Dolgunlaştırıcı Etkili Yenileyici Hyalüronik Asit Cilt Bakım Serumu 4)Aydınlatıcı Ve Cilt Tonu Eşitleyici C Vitamini Cilt Yüz Serumu 5)Canlandırıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Glikolik Asit Mavi Tonik 6)Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Yağlı Ve Karma Ciltler İçin Salisilik Asit Arındırıcı Temizleme Jeli 7) güneş kremi
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Aha Bha peeling ürünümüzü haftada 2 kere akşam rutininizde kullanabilirsiniz ancak Aha Bha peeling kullandığınız günlerde tonik ve serum kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Aha Bha peeling kullanmadığınız günlerde ise sabah rutininzide temizleme jeli + C vitamin serum + güneş kremi ç, akşam rutininzide temizleme jeli + Tonik + Niacinamide serum + nemlendirici kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: Merhaba indirim gelir mi bu ay aralık ayı için
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Sizler için sık sık ve farklı dönemlerde alternatif yeni indirimler planlanmaktayız. Takipte Kalın!❤Sevgiler.❤

Soru: Merhaba size bisey sorabılırmıyım bende aha bha tonik var bide c serum var bu ürün nasıl kullanabılırım ? Haftada 2 gün yüzüme yüz temızleme köpüğü onun üstüne aha bha tonik ve nemlendırıcı peki c serumu haftada kaç gün kullanıcam sabah akşam kullanabılırmıyım bılgı verırmısınız
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Halil, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏C vitamini günlük rutininizde kullanıma uygundur. Sevgiler.❤

Soru: merhabalar retinol,arbutin, niacinamide, ascorbic asit ve hyaluronic asit serumlarin sabah ve aksam rutini nasil yapmaliyim ve hangi sirayla surmeliyim
Cevap: Merhabalar. Retinol serum gece rutininizde kullanınız. Diğer serumlar gece ve gündüz kullanımı için uygundur. Cilt problemlerinize göre 15 20 dakika aralıklarla kullanılabilir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba. Çok hassas bir cildim var. Göz altına bu ürünü kullana bilir miyim?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Tunahan, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Göz çevresine kullanımını önermiyoruz. Güneş koruyucunuzu aksatmayınız. Sevgiler.❤

Soru: ya lütfen tekrar indirime girsin kaçırdım başım çok kalabalıktı bu fiyatlarda beni çok aşıyor 😥😥
Cevap: Oncelikle ilginize tesekkurler 🙏 Kampanya ve indirimlerden faydalanmak icin magazamizi takibe alirsaniz bildirim gelecektir. Sevgiler

Soru: انه. رائع
Cevap: Kullanım ve detaylı bilgi için marka müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz..

Soru: Buzdolabına konulabiliyormu
Cevap: Merhaba Ürünü dondurmadan ürünü buzdolabında saklayabilirsiniz. Sevgiler.

Soru: Merhaba , cildime sadece geceleri gece kremi, gündüzleri de nemlendirici ve güneş koruyucu kullanıyorum. C vitamin serumunuzu nasıl kullanmamı önerirsiniz. Sabah mı, akşam mı ve nemlendiriciden önce mi sonra mı?
Cevap: merhabalar geceleri,nemlendiriciden önce kullanmanızı öneririz.

Soru: gunde kac kere surulmeli
Cevap: İyi günler efendim.Günlük olarak sabah rutinlerinizde cilt temizliğinin ardından kullanabilirsiniz.

Soru: Emzirirken kullanılır mı
Cevap: Merhaba, İlginiz için teşekkür ederiz.Bu tarz dermokozmetik ürünler cilt üzerinde herhangi bir hassasiyet ve allerjik reaksiyon oluşturmaması için dermatolojik olarak test edilmektedir. Emziren kişiler üzerinde dermatolojik testler yapılamadığından bu konuda net bir yorum yapmamız doğru olmaz.

Soru: c vitamini ve a viramini arasındaki fark nedir kuru bir cildim ve lekelenmeler var hangisini almalıyım
Cevap: kuru cildiniz için hyulorinic asit içerikli ve leke karşıtı arbutin içerikli ürün tercih etmeniz gerekir.

Soru: Dolapta saklıyordum sıkıntı olur mu nerede saklamaliyim
Cevap: Merhaba, Sorun olmaz ama oda sıcaklığında da saklayabilirsiniz.

Soru: hamileyken kullanmaya uygunmudur
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏🥰 Emzirme ve hamilelik döneminde hekiminize danışarak ürün kullanımına başlayabilirsiniz. Bu tarz dermokozmetik ürünler cilt üzerinde herhangi bir hassasiyet ve alerjik reaksiyon oluşturmaması için dermatolojik olarak test edilmektedir. Hamile ve emziren kişiler üzerinde dermatolojik testler yapılamadığından bu konuda net bir yorum yapmamız doğru olmaz. Fakat, 20 referans ürünümüzden 19'unun aktif maddeleri hamilelik döneminde kullanılmaması gereken herhangi bir aktif içermiyor. Ancak hamilelik şüphesi olan, hamilelik ya da emzirme döneminde olan kullanıcılarımızın Retinol serum ürünümüzü kullanmalarını kesinlikle önermiyoruz. Sevgiler.❤

Soru: c vitamini nasil kullanilmali ve hangi ürünler ile kullanabiliriz
Cevap: İyi günler efendim.Sabah rutinlerinizde cilt temizliğinin ardından kullanabilirsiniz.

C Vit Aydınlatıcı Ve Ton Eşitleyici Bakım Serumu 30 ml %10 Ascorbic Acid & Ferulic Acid %0,5 Ürün Resimleri

C Vit Aydınlatıcı Ve Ton Eşitleyici Bakım Serumu 30 ml %10 Ascorbic Acid & Ferulic Acid %0,5 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü