C Vitamini Aydınlatıcı Botanikal Kolajen Serum 30 Ml Alanlar Memnun Mu ?

PeriYolcu

Bilgili
9 Ağu 2023
313
2
0
C Vitamini Aydınlatıcı Botanikal Kolajen Serum 30 Ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
C Vitamini Aydınlatıcı Botanikal Kolajen Serum 30 Ml Şu Andaki Değeri 238.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

C Vitamini Aydınlatıcı Botanikal Kolajen Serum 30 Ml Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

C Vitamini Aydınlatıcı Botanikal Kolajen Serum 30 Ml Hakkında yaklaşık 1499 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

C Vitamini Aydınlatıcı Botanikal Kolajen Serum 30 Ml Detaylı Bilgi

C Vitamini Aydınlatıcı Botanikal Kolajen Serum 30 Ml Ürününün Satıcısı, WIWIFY C Vitamini Aydınlatıcı Botanikal Kolajen Serum 30 Ml ürününü 238.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

C Vitamini Aydınlatıcı Botanikal Kolajen Serum 30 Ml Kullanıcı Yorumları
238.0 Tl ye satışta olan C Vitamini Aydınlatıcı Botanikal Kolajen Serum 30 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1499 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: harika haftada 2 gün rutin halinde kullanıyorum cildim pasparlak ve yumuşacık oldu elim sürekli yüzüme gidiyor cilt tonum da eşitlendi ilk kullanımda bile farkı görülebilir derecede
İsim: K** K**
Tarih: 12 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Wiwify

Yorum: açıkçası kış için stok yaptım bunun nem serumunu çok begenince bunu da kaptım @marskackinlari onerince alıyorum çok da güzel çıkıyor onerileri
İsim: c** e**
Tarih: 13 Ağustos 2023

Yorum: Uzun zamandır c vitamini arayışındaydım bilge atlı tavsiyesi ile bunda karar verdim umarım beklentimi karşılar. Yanında denemedik bütün ürünler göderilmiş teşekkür ederim 🤩
İsim: 1papatyaningunlugu
Tarih: Fenomen
Beden: 21 Haziran 2023

Yorum: Ürünu düzenli güneş kremi öncesi kullanıyorum parlaklık verdiğini düşünüyorum @semahenna dan görüp aldım öneririm stoklamalik
İsim: b** b**
Tarih: 02 Eylül 2023

Yorum: Yeni kullanmaya başlamama rağmen cildime aydınlık bir görünüm verdi. Bakım rutinime eklendi artık devamlı alacağım bir ürün.
İsim: Y** T** A**
Tarih: 18 Mayıs 2022
Satıcı: Tedarik Zinciri AŞ

Yorum: bilgeden gördüm ve hemen sipariş verdim bakalım inşallah sonuç alırım
İsim: Sinem A.
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Bu ürünü ikinci sipariş edişim. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Cildim hassas olmasına rağmen hiç bir tepki göstermedi aksine ışıl ışıl bir cildim oldu. Düzenli olarak kullanırsanız makyaj yapmaya bile ihtiyaç duymazsınız alın aldırın
İsim: a** t**
Tarih: 13 Eylül 2022
Satıcı: HUB

Yorum: Ürün bir harika cildime ışıltı kattı, tavsiye ediyorum.
İsim: s** a**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: krem ve yüz temizleme jelini ikinci siparis edisim hassas ciltli olduğum halde çok memnun kaldim aşırı kuru cildimi cok iti nemlendirdi.Ve simdi serumu ilk denemem olacak umuyorumki ondan da mennun kalacağım inşallah 😊
İsim: D** Y**
Tarih: 06 Ekim 2022

Yorum: Serumu beğendim yüzümü parlak ve aydınlık gösteriyor paketleme de çok güzeldi
İsim: **** ****
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: Kesinlikle çok güzel bir serum. Cildime ışıl ışıl bir görünüm verdi. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
Tarih: 17 Mayıs 2022

Yorum: Bilge atlı tavsiyesi ile aldım. Yüzümü çok parlak gösteriyor çok memnunum ❤
İsim: m** ç**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: 2 haftadır kullanıyorum, sabah güneş kremi ile karıştırıp sürüyorum akşam cildim hala parlak oluyor. Makyaj yapmadan önce nemlendirici kullanmayı bıraktım bu ürün sayesinde; nemlendiriyor, soyulmuyor, iz bırakmıyor. Çok az kullanmak yetıyor uzun süre gider. Cildimi hıc bozmadı aksine iyileşiyor. Fiyatı çok uygundu ve kargosu hızlıydı. Bağış olayınıDevamını Oku
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: o kadar güzel bir marka ki. Hem güneş kremlerini kaç kere bitirdim bilmiyorum. Serumunu aldım. Çok güzel patlatıyor talimatlarına göre yüzüme sürüyorum. Hassas bir cildim var fakat asla bende ne bir sivilce ne de bir yanma hissi oluşturdu. Asla soyulma yapmıyor. Üstüne Wiwify'in güneş kremini de kullandım. Evde ki herkes kullanıyor onlarda da soyulDevamını Oku
İsim: M** A**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: Sorunsuz elime ulaştı cok hoş Bi kokusu var ayrıca küçük hediye için de tesekkur ederim
İsim: B** y**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: dokusu kokusu mükemmel , kuru bi cildim var hafiften nemlendiriyor şimdiye kadqr kullandığım en mükemmel ürün diyebilirim.
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Keşke daha çok yıldız verebilsem harika bi ürün yorumlara bakarak aldım hakikaten ilk kullanım da bile yüzüme bi ışıltı geldi inanamadım bayıldım hep alıcam 😍🤌
İsim: M** E**
Tarih: 09 Ekim 2022

Yorum: Bilgesuu önerdiği için denemek istedim kesinlikle yanılmadım 🤎 yalnızca üzerine güneş kremi sürdüğümde soyulma yapıyor onun dışında lekelerime de iyi geldi cildim parlak ışıl ışıl ✨
İsim: Sedanur Ü.
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Etkili bir ürün, birkac sürümde bile yüzümdeki etkisi fark edilir oldu
İsim: C** U**
Tarih: 03 Haziran 2022

Yorum: Yüzüme çok güzel bir parlaklık veriyor. Kolajen etkisinin olması çok iyi. Günlük rutinime ekledim. Yoğun bir serum uzun süre gidecek gibi. Bu fiyata en iyisi. Satici cok ilgili kargo hızlı. Hediye için de teşekkürler.
Tarih: 18 Mayıs 2022

Yorum: Cildime çok iyi geldi tavsiye edeceğim bir ürün, hediye almayı düşünüyorum.
İsim: N** A**
Tarih: 20 Mayıs 2022

Yorum: c vitamini serumu kullanıyorum @bilgeatli önerisiyle aldım güzel sonuçlar alacagima inanıyorum çünkü Bilge onermissse var bir bildiği muahhh😘😘
İsim: N** Ö**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: @edaliblog tavsiyesiyle denedim. Uzun süre kullanımda cildime etkisini beğendim stoklanabilir
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve cildim nemli ve daha canlı görünmeye başladı
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Şubat 2023

Yorum: çok cok güzel ayrıca hediyeniz için de teşekkür ederim
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: stok yapıyorum harika 👍
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: işini güzel yapan insanlara bayılıyorum 😍 wiwify dan sadece paketlemeleri için bile alışveriş yapılabilir testır ürünler için zarf yapmışlar çok şık bi hareket olmuş 😍😍
İsim: E** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Mayıs 2023

Yorum: bilgeatlı önerisi ile aldım.
İsim: S** B**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: Cildimi güzel aydınlattı ayrıca hediyeleriniz için teşekkürler
İsim: İ** B**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: Paketleme güzeldi ve kargo hızlı geldi. @bilgeatl önerisi ile aldım. Duzenli kullanıp sonuçları göreceğiz
İsim: M** Ş**
Tarih: 14 Temmuz 2023

C Vitamini Aydınlatıcı Botanikal Kolajen Serum 30 Ml Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: serumu sürdükten sonra üzerine makyaj yapılması doğru olur mu?
Cevap: Merhabalar Serumdan sonra makyaj yapılıcaksa benlendirici krem sürülmesini öneririz Dışarı çıkılcaksa güneş kremi

Soru: merhaba ürünlerinizin hepsi organik doğal mı? Ve yerli ürünler mi acaba
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Ceren, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Ürünlerimiz hammadde tedariğinde çeşitli ülkelerden içerikler içermektedir. Fakat üretimimiz Türkiye'dir. Yerli bir marka olmanın gururunu taşımaktayız. 😊 Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Ürün gündüz kullanımına uygun mudur
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Evet efendim, hem gündüz hem de gece kullanımına uygundur. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: iyi günler c vitamini ve arbutin serum beraber kullanılabilir mi. nasıl kullanılır
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. WIWIFY C Vitamini Serum’unuzun yanında Arbutin içeren bir serumun da kullanılması sorun oluşturmaz. Bu iki harika bileşen, cildinizin daha parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olabilir. İşte basit bir kullanım önerisi: Öncelikle yüzünüzü uygun bir temizleyici ile nazikçe yıkayın. Ardından WIWIFY C Vitamini Serum’unuzu cildinize uygulayın. Cildiniz serumu emdikten sonra, Arbutin içeren serumunuzu da aynı şekilde uygulayabilirsiniz. Bu iki ürünün beraber kullanılması, cildinize eşsiz bir parlaklık ve genç görünüm kazandırabilir. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: 15-20 dk beklettikten sonra yıkamak gerekiyor mu yoksa direk nemlendirici sürebilir miyim?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Yıkamanız gerekmemektedir. Üzerine direkt Nemlendirici uygulamanız daha sağlıklı olacaktır 😊 Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Yüzde kaç c vitamini içeriyor?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Ürünümüzde ki C vitamini oranı %5’tir. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Nemlendirici c vitamini ve tonic var elimde kullanım sırasını nasıl yapmam gerekiyor ve başka bi markanın kullandığım serumum var onuda eklesem rutinlerim arasına bi sorun olurmu
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Cilt Bakım Rutininiz için Önerilen Sıra: Yüz Temizleme Jeli: Cilt bakım rutininize, cildinizi WIWIFY Yüz Temizleme Jeli ile temizleyerek başlayın. Bu, cildinizi diğer ürünler için hazırlar ve maksimum fayda sağlar. Tonik (WIWIFY Gylico Tonik): Temizleme işleminden sonra, WIWIFY Gylico Tonik ile cildinizi tonikleyin. Bu, ciltteki fazla yağ ve ölü deri hücrelerini nazikçe arındırarak gözeneklerinizi derinlemesine temizler. C Vitamini Serum (WIWIFY C Vitamini Serum): Tonikten sonra cildinize C Vitamini Serumumuzu uygulayın. Bu serum, cildinizi aydınlatır ve gün boyu koruma sağlar. Başka Bir Markanın Serumu: Eğer kullanmakta olduğunuz başka bir serum varsa, C Vitamini serumundan sonra uygulayabilirsiniz. Ancak, iki serum arasında her birinin cilt tarafından tamamen emilmesi için en az 5-10 dakika beklemek önemlidir. Nemlendirici Krem: En son olarak, WIWIFY Su Bazlı Yoğun Nemlendiric ikrem ile cilt bakım rutininizi tamamlayın. Bu, cildinizin nem seviyesini dengeler ve tüm gün süren bir koruma ve konfor sağlar. Ek İpuçları: Güneş Kremi Kullanımı: Sabah rutininizde, nemlendirici sonrası güneş kremi uygulamayı unutmayın. Bu, cildinizi güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korur. Ürünler Arası Uyumluluk: Farklı markalardan ürünleri bir arada kullanırken, ürünlerin birbiriyle reaksiyona girip girmediğini kontrol etmek için küçük bir cilt testi yapmanızı öneririz. Uygulama Miktarı: Ürünleri az miktarda kullanarak başlayın, böylece cildinizin her birine nasıl tepki verdiğini gözlemleyebilirsiniz. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: serum nemlendirici güneş kremi sırası nasıl olmalı?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. İlk olarak serum cildinize iyice emilmeli daha sonrasında nemlendirici kullanabilirsiniz, son adımda ise güneş kremini kullanabilirsiniz efendim. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: serumları buzdolabında mı yoksa banyo dolabında mı saklamamız gerekiyor?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 C vitaminini buzdolabında saklayabilirsiniz, diğerleri için oda sıcaklığı yeterli olacaktır . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: arbutin serum kullanıyorum ve üzerine su bazlı nemlendirici sürüyorum 2 3 saat bekledikten sonra yıkayıp c vitamin kulana bilir miyiz iyi etkisi olur mu
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Birini sabah rutininize birini de akşam rutininize ekleyip kullanmanızı öneririz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaba kullanımı nasildir
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. WIWIFY Retinol + Vita-a Serum'un kullanımı şu şekildedir: Adım Adım Kullanım Talimatları: Temizlik: İlk adım olarak, yüzünüzü nazik bir yüz temizleyici ile temizleyin. Bu, cildinizin serumdan maksimum fayda sağlamasına yardımcı olur. Serum Uygulaması: Yüzünüzü kuruladıktan sonra, 1-2 damla WIWIFY Retinol + Vita-a Serum'u alın. Serumu, parmak uçlarınızı kullanarak yüzünüze eşit bir şekilde dağıtın. Özellikle alın, yanaklar ve çene bölgesine uygulayın. Göz çevresine çok yakın uygulamaktan kaçının. Emilim Süresi: Serumun cildiniz tarafından tamamen emilmesi için birkaç dakika bekleyin. Bu süre zarfında cildinizin serumu tamamen absorbe etmesine izin verin. Nemlendirici: Serum emildikten sonra, cildinizi nemlendirmek için uygun bir nemlendirici kullanabilirsiniz. Retinol cildi kurutabileceğinden, nemlendirici bu etkiyi dengelemeye yardımcı olur. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: c vitamini sabah mı kullanılır yoksa sabah akşam mı
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Sabah güneş kremi altına kullanabilirsiniz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaba ,ben sadece kolajen krem kullaniyordum serumla birlik te olması daha mı iyi acaba bir de bu ürünle birlikte 40 yaş için hangi ürününüzü tavsiye edersiniz
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Kreminizle kullanabilirsiniz, rutininize retinol serumumuzu da katabilirsiniz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Merhabalar ilk defa kullanmaya başlayacağım haftada kaç kez kullanmamı önerirsiniz?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. WIWIFY C Vitamini Serum'un cilt yenileyici ve aydınlatıcı etkilerini en iyi şekilde deneyimlemeniz için haftada 3-4 kez akşamları kullanmanızı öneririm. Bu serum, zengin formülü sayesinde cildinize yoğun parlaklık kazandırır ve botanikal kolajen desteği ile cildinizi sıkılaştırarak kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Düzenli kullanımda cildinizin daha canlı ve genç göründüğünü fark edeceksiniz. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Evdeyken c vitamini sonrası güneş kremi kullanmamıza gerek var mı acaba?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Kullanmanızı tavsiye ederiz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: İyi akşamlar C vitamini oranı nedir?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Ürünümüz de ki C Vitamini oranı %5'tir efendim 🤍 Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: yüzde kaç c vit iceriyor
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Ürünümüzde ki C vitamini oranı %5’tir. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: güneş kremi üzerinde süruldugunde soyulma yapıyormuş yorumlarda okudum
Cevap: Merhabalar efendim, WIWIFY C Vitamini Serum’un güneş kremiyle birlikte kullanıldığında soyulma yaşanmasının en yaygın sebebi, serumun tamamen emilmesi için yeterli süre beklenmeden güneş kremi uygulanmasıdır. Cilt bakım ürünlerinin tam anlamıyla işlev görebilmesi için, her bir uygulama arasında cildinizin ürünü tamamen emmesine izin vermek önemlidir. WIWIFY C Vitamini Serum’u uyguladıktan sonra, tamamen emilene kadar birkaç dakika beklemenizi öneririz. Ardından güneş kreminizi sorunsuz bir şekilde uygulayabilirsiniz. Ürününüzü en verimli şekilde kullanmanızı dilerim. Sağlıklı günler dileriz 😊 WİWİFY Team💚🌱

Soru: merhaba elimde yüz temizleme jeli , nemlendirici , güneş kremi , kil maskesi , bunuda alacağım ve c vitamini serum kullanım sırasını nasıl yapmalıyım
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Sabah Rutini: Yüz Temizleme Jeli: Cildinizi temizlemek için WIWIFY Yüz Temizleme Jeli'ni kullanın. Aloe vera ve papatya özleri ile cildinizi derinlemesine temizler ve nemlendirir. C Vitamini Serumu: Temiz cilde birkaç damla WIWIFY C Vitamini Serumu uygulayın. Cildinizi aydınlatır ve daha canlı bir görünüm kazandırır. Nemlendirici: WIWIFY Su Bazlı Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi ile cildinizi derinlemesine nemlendirin. Jojoba ve baobab yağları ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildiniz yumuşacık olacak. Güneş Kremi: WIWIFY Yüksek Korumalı Güneş Kremi SPF 50+ ile cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyun. Cildinizde beyazlık bırakmaz ve yüksek koruma sağlar. Akşam Rutini: Yüz Temizleme Jeli: Günün kir ve makyaj kalıntılarını temizlemek için WIWIFY Yüz Temizleme Jeli'ni kullanın. C Vitamini Serumu: Gece bakımınızda da WIWIFY C Vitamini Serumu'nu uygulayarak cildinizi yenileyin. Nemlendirici: WIWIFY Su Bazlı Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi ile cildinizi gece boyunca nemlendirin. Haftalık Bakım: Kil Maskesi: Haftada 1-2 kez WIWIFY Kil Maskesi'ni kullanarak cildinizdeki fazla yağı ve toksinleri arındırın. Maske uygulamasının ardından cildinizi nemlendirmeyi unutmayın. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: hassas ciltler kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar evet efendim kullanabilir

C Vitamini Aydınlatıcı Botanikal Kolajen Serum 30 Ml Fotoğraf Ve Görseller

C Vitamini Aydınlatıcı Botanikal Kolajen Serum 30 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü