C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi 15 ml Orijinal En Düşük Fiyat Nerede ?

MaviÇiçek

Bilgili
9 Ağu 2023
234
0
0
C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi 15 ml Orijinal Tavsiye Edilen Yer Neresi?
C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi 15 ml Orijinal Şu Anki Satış Fiyatı 1305.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi 15 ml Orijinal Memnuniyet Durumu Nedir?

C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi 15 ml Orijinal Hakkında yaklaşık 1296 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi 15 ml Orijinal Detaylı Açıklama

C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi 15 ml Orijinal Ürününün Satıcısı, Origins C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi 15 ml Orijinal ürününü 1305.0 Tl'den Satılmaktadır.

C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi 15 ml Orijinal Yorum Ve Değerlendirmeler
1305.0 Tl ye satışta olan C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi 15 ml Orijinal Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1296 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Cilt bakiminda vazgecilmezim bu seri. Kac tane bitirdim sayamadim. Nemlendiricisi de cok basarili indirimde buldukca stokluyorum😍
İsim: D** Ö**
Tarih: 04 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ORIGINS

Yorum: Fiyatı ne kadar artarsa artsın almaya devam ediyorum. Muadili yok bence. Bunun sayesinde herhangi bir ten makyaj ürünü kullanmadan cilt tonumu eşitlemiş oluyorum. Favorim.
İsim: Ece P. N.
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Mayıs 2024

Yorum: Gerçekten çok memnunum, göz altına aydınlık verdiği için bazı günler kapatıcı bile sürmeme gerek kalmıyor.
İsim: S** C**
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: Göz altlarımda ışıltı için vazgeçemediğim ürün bittikçe yenisini alıyorum
İsim: Ç** Y**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Bir sürü yüksek fiyatlı marka denedim. Bana en yarayan bu oldu. Fiyatı düştükçe stokluyorum. Bu sefer ufak bir krem hediyeleri de vardı teşekkür ederim. Gözaltlarım genetik koyu. Bunu sürünce aydınlatıyor en çok o hoşuma gidiyor
İsim: N** A**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: İndirimde stokladığım bir göz kremi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
İsim: A** m** E**
Tarih: 31 Mayıs 2023

Yorum: Çok memnunum indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: N** e** Z**
Beden: 25 Mayıs 2023

Yorum: 3. kutum ve üzüm süredir aradığım gibi , yaglandirmadan nemlendiren hem de miss gibi aydınlatan bir krem. Kampanya donemlerinde stoklamalik
İsim: Y** P** k**
Beden: 07 Eylül 2023

Yorum: Yine @cansuuygur tavsiyesi ile aldığım bir üründen maksimum verim aldım. Gözaltını nemlendirirken aşırı iyi parlaklık veriyor böylece morluk ve yorgunluk görüntüsü gidiyor. Kampanya zamanı stoklayın.
İsim: Eda T.
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: Çok beğendim göz çevrem aydınlandı resmen İlk kullanımda fark ediyor
İsim: S** K**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Bittikçe stokladigim bir ürün mukemmelll
İsim: N** Ö**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Çok severek kullandığım bir göz kremi indirime girdikçe alıyorum
İsim: Ç** C** İ**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: bittikce aldigim goz kremim. severek kullaniyorum nemlendirmesi cok guzel
İsim: C** S** T**
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel indirimden almıştım yine indirime girerse stoklarım
İsim: D** K**
Beden: 11 Aralık 2023

Yorum: Hem parlatıyor hemde gözümdeki morlukların rengini açtı kesinlikle stok yapılmalı
İsim: D** Ö**
Tarih: 14 Ekim 2023

Yorum: Gündüz için sonsuz tavsiye bittikçe alıyorum.
İsim: E** B** G**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: Hediye olarak almıştım çok beğenildi
İsim: S** E**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: en sevdiğim göz kremi. çok güzel nemlendiriyor, morluklarıma da iyi geldiğini düşünüyorum. çook uzun süredir düzenli kullandığım bir ürün zaten
İsim: S** B**
Tarih: 18 Kasım 2023

Yorum: İndirimde iken hemen ikinciyi sipariş ettim her gün mutlaka göz altlarına sürüyorum aydınlık görünüm sağlıyor
İsim: S** D**
Tarih: 14 Ocak 2024

Yorum: En sevdiğim göz kremi çok severek kullanıyorum
İsim: S** C**
Tarih: 28 Haziran 2023

Yorum: Mükemmel bi göz kremi daha iyisi yok
İsim: M** S** K**
Tarih: 27 Eylül 2023

Yorum: Çok memnunum indirime girdikçe alıyorum
İsim: D** İ**
Beden: 20 Eylül 2023

Yorum: Zeynepaydins tavsiyesi.Isilti veriyor nemlendiriyor.Goz altını.ben indirimde aldım.Cok çok da bereketli bir ürün.
İsim: **** ****
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Favori kremim. Ciltten cilde değişiklik gösterebilir. Birsürü firma nın kremini kullandım. En memnun olduğun krem 🧡
İsim: F** Y**
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: Çok iyi yaa 👍
İsim: Y** K**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: Göz kremi olarak vazgeçilmezim, çok güzel nemlendiriyor
İsim: Meltem Ç.
Tarih: 20 Ağustos 2023

Yorum: Bayıldımmm paketleme özen harika tester ürün için teşekkürler
İsim: S** Ş**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: 2. Alisim. Kargo sorunsuz geldi. 1. Kullanimda memnun kalmistim. Indirimde aldim ben. Yoksa gozaltim henuz bitmemisti. Verdigi o aydinlik goruntuyu seviyorum ve nemlendirmesi bakimindan bana yeterli geliyor. Bu urunu tavsiye ederim ozellikle maskeleri efso. 👌
İsim: S** D**
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: Severek kullandığım bir göz kremi içerik olarak çok beğeniyorum ayrıca aynı serinin 15 ml nemlendirici kremini hediye olarak yollamışlar buna da çok sevindim teşekkür ederim satıcıya
İsim: S** B**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: este nin bir urunu bunu biliyorum.oyizfen gözüm kapalı aldım digerlerini de este olarak kullanıyorum .göz çevresini beğendim aydinlatiyor ve renkli çok iyi yıkama jeli efsane.kesinlikle fiyat performansı olarakta iyi.sevdim ilk kez deniyorum .yani soyle düşünün..Arçelik Beko gibi..
İsim: N** Ö**
Tarih: 20 Haziran 2023

C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi 15 ml Orijinal Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Merhaba. Ürün gerçekten çok başarılı. C vitamini içeren ürünleri muhakkak güneş kremi ile birlikte kullanmak gerekir diye biliyorum. Bu Ürün içeriğinde de“C vitamini” olduğu için güneş kremi ile birlikte mi kullanmak gerekir. Uzun vadede güneş kremi kullanmadığımızda bir zararı olur mu? Şimdiden teşekkür ederim ve kolaylıklar dilerim:))
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, Öncelikle markamıza olan ilginiz için teşekkür ederiz. Günlük cilt bakım rutininizde güneş kremi kullanmanızı öneririz. Uzun vadede kullanımda cilde zararı olmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Açık buğday tenliyim göz altımda koyu halkalar mevcut. Renk seçimini neye göre yapmalıyız? Hangi renk daha uygun? Sarı-beyaz karışımı cilt tonum.
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, Linkini paylaşmış olduğunuz C Vitamini & Niacinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi ORIGINAL rengi daha açık soğuk cilt alt tonları için, WARM rengi ise daha sıcak cilt alt tonları için idealdir. İyi günler dileriz.

Soru: Cevabınız için teşekkürler
Cevap: Markamızı tercih ettiğiniz için biz teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba şu an satıştaki bu ürün cool mu warm mu?
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, Linkini paylaşmış olduğunuz göz çevresi Orjinal /Cool rengi olmaktadır.İyi günler dileriz.

Soru: İçindekiler?
Cevap: "Değerli Tüketicimiz Merhaba, Ürün detaylı içerik bilgileri yurt dışında bulunan global ofisimiz tarafından cevaplanmaktadır ve bu bilgiler size müşteri hizmetleri departmanı tarafından iletilmektedir. Sorunuzu, ürünün tam ismi ile birlikte Trendyol Müşteri Hizmetleri Departmanına iletebilirseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: bu ürün açık rengi mı?
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, Linkini paylaşmış olduğunuz C Vitamini & Niacinamid Içeren Ginzing Canlandırıcı Göz Kremi Original/Cool açık renk olmaktadır.İyi günler dileriz.

Soru: ben anlamadım nuburun koyu halka bakim kremi mi göz altı yoksa kapatıcı mi yardımcı olurmusunu
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, Linkini paylaşmış odluğunuz C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı ürünümüz göz kremi olmaktadır. Sabah ve akşam kullanıma uygundur. Göz çevresini canlı ve aydınlık gösteriri. Aynı zamanda koyu halka ve şişlik endişelerine karşı onarım sağlamaktadır.İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba, bu ürünün üzerinde sabah sürünüz diyor ya yani akşam ürünü çıkarmalıyız anlamına mı geliyor bu?
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, Linkini paylaşmış olduğunuz C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı ürünümüz sabah ve akşam kullanıma uygundur. Göz çevresini canlı ve aydınlık gösterir. Aynı zamanda koyu halka ve şişlik endişelerine karşı onarım sağlamaktadır.İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba bu ürün açık renk mi yoksa koyu seçeneğini nasıl yapabilirim
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, Linkini paylaştığınız Origins C Vitamini & Niacinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi 15 Ml Original / Cool açık renktir. Aynı ürünün koyu renk olan Warm alternatifi stoklarda bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba hamilelere uygun mu?
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, Ürünlerimiz hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılabilmektedir ancak hassas bir süreç olduğu için kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye eder iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba bu ürün anladığım kadarıyla açık tenliler için olan cool. Esmer tenliler için olan warm ne zaman gelecektir?
Cevap: Değerli Tüketicimiz Merhaba. Ürün stok güncellemeleri ile ilgili net bir bilgi paylaşamıyoruz. Trendyol satıcı bölümünde ''Origins'' yazan mağazamızı takip ederek güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Markamıza olan ilginize teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba, ürünün içerisinde c vitamini olduğu için gözaltına da güneş kremi kullanmak gerekir mi? Güneş kremi kullanmazsak lekelenme yapar mı?
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, Linkini paylaşmış olduğunuz C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi; Koyu halkaları gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olmak için C Vitamini ve Niasinamid içerirken, aynı zamanda göz çevresini anında aydınlatır ve nemlendirir. İçeriğindeki doğal Panaks Ginseng & Kahve Çekirdekleri sayesinde göz çevresinin daha enerjik bir görünüme kavuşmasına destek olur. İçeriğindeki C vitamini oranı cildi lekelendirmeden bakım yapmaktadır. Tüm cilt bakım rutininden sonra güneş kremi kullanılmasını her daim öneririz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba suan stokta olan hangi rengi?
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, Linkini paylaştığınız Origins C Vitamini & Niacinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi 15 Ml Original / Cool açık renk olan stoklarda bulunuyor. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba warm rengi ne zaman gelecek
Cevap: Değerli Tüketicimiz Merhaba. Ürün stok güncellemeleri ile ilgili net bir bilgi paylaşamıyoruz. Trendyol satıcı bölümünde ''Origins'' yazan mağazamızı takip ederek güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Markamıza olan ilginize teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba, bu göz altı kremi anti age bir ürün müdür ?
Cevap: Merhaba değerli tüketicimiz, Linkini paylaşmış olduğunuz, C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi, Anti-Age özelliği olmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Emzıren anneler ıcın bır sakıncası var mı
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, Ürünlerimiz hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılabilmektedir ancak hassas bir süreç olduğu için kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye eder iyi günler dileriz.

Soru: Retinol içermiyo değil mi
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi ürünümüz retinol içermemektedir.İyi günler dileriz.

Soru: İçerik listesi nedir?
Cevap: "Değerli Tüketicimiz Merhaba, Ürün detaylı içerik bilgileri yurt dışında bulunan global ofisimiz tarafından cevaplanmaktadır ve bu bilgiler size müşteri hizmetleri departmanı tarafından iletilmektedir. Sorunuzu, ürünün tam ismi ile birlikte Trendyol Müşteri Hizmetleri Departmanına iletebilirseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Warm rengi ne zaman gelir
Cevap: Değerli Tüketicimiz Merhaba, Ürün stok güncellemeleri ile ilgili net bir bilgi paylaşamıyoruz. Trendyol satıcı bölümünde ''Origins'' yazan mağazamızı takip ederek güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Markamıza olan ilginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba , hamileler kullanabilir mi?

C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi 15 ml Orijinal Ürüne Ait Resimler

C Vitamini & Niasinamid Içeren Ginzing™ Canlandırıcı Göz Kremi 15 ml Orijinal En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü