C10 Çok Amaçlı Tripod Kumandalı Selfie Çubuğu Siyah Tavsiye Eder Misiniz-

Dilan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,211
0
0
C10 Çok Amaçlı Tripod Kumandalı Selfie Çubuğu Siyah Alınır Mı?
C10 Çok Amaçlı Tripod Kumandalı Selfie Çubuğu Siyah Şu Anki Fiyat Aralığı 510.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

C10 Çok Amaçlı Tripod Kumandalı Selfie Çubuğu Siyah Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

C10 Çok Amaçlı Tripod Kumandalı Selfie Çubuğu Siyah Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

C10 Çok Amaçlı Tripod Kumandalı Selfie Çubuğu Siyah Ürünün Detayları

Torima Selfie Çubuğu Tripod C10 Siyah, hem selfie çekmek hem de küçük kameraları sabitlemek için kullanabileceğiniz pratik ve kullanışlı bir aksesuardır._x000D_
Ürünün Özellikleri:_x000D_
Tripod:Selfie çubuğunun alt kısmında bulunan tripod sayesinde cihazınızı sabit bir şekilde yerleştirebilirsiniz._x000D_
Uzunluk Ayarı:İhtiyacınıza göre çubuğun uzunluğunu ayarlayabilirsiniz._x000D_
Bluetooth Uzaktan Kumanda:Çoğu akıllı telefonla uyumlu Bluetooth uzaktan kumanda sayesinde kolayca fotoğraf ve video çekebilirsiniz._x000D_
Telefon Tutucu:Farklı boyutlardaki akıllı telefonları güvenli bir şekilde tutabilen evrensel telefon tutucuya sahiptir._x000D_
Hafif ve Taşınabilir:Küçük boyutları ve hafifliği sayesinde kolayca çantanızda taşıyabilirsiniz._x000D_
Dayanıklı Malzeme:paslanmaz çelik ve dayanıklı plastik malzemelerden üretilmiştir._x000D_

C10 Çok Amaçlı Tripod Kumandalı Selfie Çubuğu Siyah Ürününün Satıcısı, Torima C10 Çok Amaçlı Tripod Kumandalı Selfie Çubuğu Siyah ürününü 510.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

C10 Çok Amaçlı Tripod Kumandalı Selfie Çubuğu Siyah Yorumlar Ve Değerlendirmeler
510.0 Tl ye satışta olan C10 Çok Amaçlı Tripod Kumandalı Selfie Çubuğu Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Alırken az yorum olması sebebi ile şüphelenmiştim fakat ürün efsanegüzel çıktı. 183 cm yükselebiliyor ve ayakları çok sağlam ve geniş birtabana oturuyor. Kapanınca da düz bir boru gibi duruyor. Bence çokbaşarılı kesinlikle tavsiye ederim.
İsim: G** Ö**
Tarih: 05 Ekim 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Torima

Yorum: ürünü evde denedim. malzeme kalitesi çok iyi kapalı halde küçük sırtçantasına sığması mükemmel. ürünün açıkkenki uzunluğu da çok iyi yorumyoktu terettüt ederek aldım ama iyi ki almışım
İsim: Y** Ş**
Tarih: 03 Ekim 2024

Yorum: Ürün malzemesi kaliteli ,kumandası çubuğunda tak-çıkar yeri var .Uzunhalde kullanınca dahi telefon tutuşu sağlam,ayakları iyi.Tam açılıncaboyu 1.80cm , kapatınca boyu 40 cm.
İsim: E** B**
Tarih: 02 Ekim 2024

Yorum: Ürün çok iyi boyu çanta boy değil ben yinede ayağının sağlamlığınabayıldım boyu çantaya sığmasada yinede harika tutuyor telefonu boyu çokiyi uzuyor takılma falan yapmadı açarken katlarını süper bir tripodvideo içeriği üretiyorum o yüzden aldım
İsim: n** a**
Tarih: 01 Ekim 2024

Yorum: Yorum ve beğeni olmadığı için çok tereddüt ederek aldım açıkçası. Tümkadıköyü altına üstüne getirip güzel bir tripod arıyordum ama uzunolanlar çok kabaydı. Kapalı halini biraz çanta boy istiyordum fakatnereye gittiysem böyle bir ürün asla bulamazsınız denildi. Trendyolu okadar kadıştırdım ki tam istediğim gibi buldum hem çok fazla uzuyor hemde küçüDevamını Oku
İsim: A** Y**
Tarih: 25 Eylül 2024

C10 Çok Amaçlı Tripod Kumandalı Selfie Çubuğu Siyah Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ürünün net ağırlığı nedir acaba?
Cevap: Merhaba, 433gr efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba Ürün aksiyon kameraları için uygun mu? Aparat var mı takmak için?
Cevap: Merhaba, Hayır efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: kapalı halinin boyu ne kadar
Cevap: Merhaba, 40 cm efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Telefon bağlantısı ve ufak kamera alttan vida şeklinde bağlantı için ekstra aparat gerekli mi? Ürün fotoğraflarından tam çözemedim detaylarını
Cevap: Merhaba, alttaki kumadadır uzaktan sekim için kumandayı yukarı doğru çekerseniz çıkar onuda bluetooth işle telefona bağlamanız gerekiyor efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: uzama payı ne kadar acaba
Cevap: Merhaba, tam açılınca 1.83 m oluyor efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

C10 Çok Amaçlı Tripod Kumandalı Selfie Çubuğu Siyah Fotoğraf Ve Görseller

C10 Çok Amaçlı Tripod Kumandalı Selfie Çubuğu Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü