Cagno Model Yüksek Bel Sıkılaştırıcı Ve Karın Toparlayan Boxer Spor Korse Ten Renk En Ucuzu Nerede Bulunur

Gulhan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
592
0
0
Cagno Model Yüksek Bel Sıkılaştırıcı Ve Karın Toparlayan Boxer Spor Korse Ten Renk En Düşük Fiyat Nerede?
Cagno Model Yüksek Bel Sıkılaştırıcı Ve Karın Toparlayan Boxer Spor Korse Ten Renk Anlık Fiyatı 92.79 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Cagno Model Yüksek Bel Sıkılaştırıcı Ve Karın Toparlayan Boxer Spor Korse Ten Renk Alanlar Memnun Mu?

Cagno Model Yüksek Bel Sıkılaştırıcı Ve Karın Toparlayan Boxer Spor Korse Ten Renk Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Cagno Model Yüksek Bel Sıkılaştırıcı Ve Karın Toparlayan Boxer Spor Korse Ten Renk Ürün Tanıtımı

Cagno Model Yüksek Bel Sıkılaştırıcı Ve Karın Toparlayan Boxer Spor Korse Ten Renk Ürününün Satıcısı, MİSTİRİK Cagno Model Yüksek Bel Sıkılaştırıcı Ve Karın Toparlayan Boxer Spor Korse Ten Renk ürününü 92.79 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Cagno Model Yüksek Bel Sıkılaştırıcı Ve Karın Toparlayan Boxer Spor Korse Ten Renk Ürün Hakkındaki Yorumlar
92.79 Tl ye satışta olan Cagno Model Yüksek Bel Sıkılaştırıcı Ve Karın Toparlayan Boxer Spor Korse Ten Renk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: çok güzel beyendim
İsim: n** k**
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Mistirik

Yorum: Çek beğendim
İsim: G** A**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Sıkılıığı güzel iyi toparlıyor ama bacakları yukarı katlanıyor tam beden alabilirsiniz
İsim: S** G**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: 155 boyum 65 kiloyum L beden aldım dar geldi ve bacak kısımları toplanıo karın kısmı kıvrılıyor rahat bir kumaşı yok sert😞
İsim: V** G**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: cok siki ya birazda kisa geldi
İsim: İ** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Eylül 2024

Yorum: 1,57 boy 92 kilo 3 xl aldım.Bel kısmı otururken biraz rahatsız etsede katlanma falan yok gayet iyi fakat son anda slip modeli iptal edip bacaktaki sürtünmeleri de engeller diye bu modeli almıştım ama çok pişmanım bacak kısmı slip gibi oldu ve özellikle sağ bacak bir tık daha dar olmuş hem katlandı hem kesiyor. Giyilmezmi giyilir ama zayıflara dahaDevamını Oku
İsim: İ** D**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:3XL

Cagno Model Yüksek Bel Sıkılaştırıcı Ve Karın Toparlayan Boxer Spor Korse Ten Renk Ürüne Dair Sorular

Soru: 151 boy 66 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: L beden alabilirsiniz efendim

Soru: Merhaba 160 boy 75 kiloya kaç beden olur
Cevap: Merhabalar XL Bedeni tercih edebilirsiniz efendim ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanacaktır🤗

Soru: kalça toparlayıcı mı
Cevap: Merhaba efendim göbek kalça ve bacak kısmında toparlama sağlar

Soru: merhaba ürün ün yıkama talimatı nasıl eldemi makinede mi yıkanıyor
Cevap: Merhaba efendim ürünü hassas derece de yıkatabilrsiniz

Soru: 162 boy 72 kilo sizce hangi bden
Cevap: XL beden alabilirsiniz efendim

Soru: Ürün boyu kaç santim
Cevap: Merhbaa efendim ürün esnek üründür toplam uzunluğu 35cm civarındaıdır

Soru: 160 boy 68 kilo ne beden olur kalıplar cok dar mı
Cevap: L beden alabilirsiniz efendim

Soru: kilom 65 boyum 1.55 yardımcı olur musunuz
Cevap: sıkı olsun isterseniz L beden rahat olsun isterseniz XL beden alabilirsiniz efendim

Soru: merhaba boy 155 kilo 80 göbek 105 hangi beden uygun efendim
Cevap: 2xl beden alabilirsiniz efendim

Soru: 1.70 boy 83 kilo hangi beden acaba
Cevap: sıkı olsun isterseniz 2XL beden rahat olsun isterseniz 3XL beden alabilirsiniz efendim

Soru: 1.50 boy 56 kilo hangi beden almaliyim
Cevap: M beden alabilirsiniz daha rahat olsun isterseniz bir beden büyük tercih edebilirsiniz efendim

Soru: abiye elbise altına olur mu 1.20 boy 56 kilo hangi beden almaliyim
Cevap: Merhabalar M Bedeni tercih edebilirsiniz

Soru: Merhaba 168 boyum 98 kıloyum kac Beden almam gerekıyr
Cevap: Merhabalar 4XL Bedeni tercih edebilirsiniz efendim ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanacaktır🤗

Soru: Tamamdır o zaman L beden veriyorum zaten giyilmedi diğeri
Cevap: Tamam efendim

Cagno Model Yüksek Bel Sıkılaştırıcı Ve Karın Toparlayan Boxer Spor Korse Ten Renk Ürüne Ait Resimler

Cagno Model Yüksek Bel Sıkılaştırıcı Ve Karın Toparlayan Boxer Spor Korse Ten Renk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü