Call Of Duty War Zone Tasarım Kol Tutucu Stand Joystick Standı PS4-PS5-XBOX Uyumlu Satın Alır Mısınız

MaviKahraman

Bilgili
9 Ağu 2023
274
1
0
Call Of Duty War Zone Tasarım Kol Tutucu Stand Joystick Standı PS4/PS5/XBOX Uyumlu En Düşük Fiyat Nerede?
Call Of Duty War Zone Tasarım Kol Tutucu Stand Joystick Standı PS4/PS5/XBOX Uyumlu Güncel Fiyatı 174.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Call Of Duty War Zone Tasarım Kol Tutucu Stand Joystick Standı PS4/PS5/XBOX Uyumlu Memnuniyet Oranı Nedir?

Call Of Duty War Zone Tasarım Kol Tutucu Stand Joystick Standı PS4/PS5/XBOX Uyumlu Hakkında yaklaşık 58 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Call Of Duty War Zone Tasarım Kol Tutucu Stand Joystick Standı PS4/PS5/XBOX Uyumlu Ürün Tanıtımı

Call Of Duty War Zone Tasarım Kol Tutucu Stand Joystick Standı PS4/PS5/XBOX Uyumlu Ürününün Satıcısı, stdeta Call Of Duty War Zone Tasarım Kol Tutucu Stand Joystick Standı PS4/PS5/XBOX Uyumlu ürününü 174.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Call Of Duty War Zone Tasarım Kol Tutucu Stand Joystick Standı PS4/PS5/XBOX Uyumlu Ürün Hakkındaki Yorumlar
174.9 Tl ye satışta olan Call Of Duty War Zone Tasarım Kol Tutucu Stand Joystick Standı PS4/PS5/XBOX Uyumlu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
58 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: cok guzel bişi abime hediye aldim bavulla Kıbrıs'a goturcem inş kırılmaz hediye Spiderman için teşekkür ederim
İsim: E** E** K**
Tarih: 18 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Stdeta

Yorum: Çok güzel, çok beğendim. Oyunu oynamıyorum pek ama tasarım çok hoşuma gitti. Hediyeniz içinde teşekkürler.
İsim: **** ****
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Erkek arkadaşım için almıştım çok iyi geldiler şüphe etmeden alabilirsiniz hediye için çok teşekkürler:)
İsim: B** G**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: Elinize sağlık hediye için teşekkürler
İsim: Hazer Ö.
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Umduğumdan çok daha iyi,hediye için teşekkürler !
İsim: M** k**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Oğluma ve yeğenime aldım gayet sağlam ve çok şık
İsim: H** Ç**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Emeğinize sağlık sağlam şekilde ulaştı elime hediye için teşekkürler
İsim: İ** G**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Eşime aldım çok beğendi ❤
İsim: Ayşe Ş.
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: çox gözeldi hediyeye göre çox teşekkür edirem
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: hızlı teslimat ve hediye için teşekkür ederim. Ürün çok güzel ve fotoğraftakinin aynısı. Gözünüz kapalı alabilirsiniz.
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel hediye olarak aldım çok beğenildi hediyeniz için de çok teşekkürler
İsim: M** Y**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: aşırı havalı ve güzel duruyor sağlam geldi hediye için teşekkür ederim
İsim: F** P**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: hediyeniz için teşekkürler güzel ürün
İsim: n** n**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: gayet güzel ve kaliteli bir ürün satıcının hediyesinden dolayı teşekür ederim
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Ürününüz kaliteli ve güzel çok teşekkür ederiz..
İsim: EBRU E.
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Beklediğimden çok daha iyi baskısı Almışken God of war olanıda aldım Çok beğendim...
İsim: E** k**
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Teşekkürler sağlam geldi
İsim: H** E** İ**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Süper dekoratif
İsim: Y** U**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Güzel bir ürün tavsiye ederim
İsim: M** Y**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: dinazor dekorasyonlarını ve war zone standını aynı anda aldım ve çok iyiler sağlam geldiler şık duruyor yine almayı düşünüyorum almanızı tavsiye ederim.
İsim: T** H** A**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: baya 👍👍 iyi
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: efsane ürün makul fiyat teşekkürler
İsim: T** O**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Gayet başarılı fiyat performans ürünü
İsim: s** k**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: gayet güzel ürün
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: gercekden guzel kaliteli bi urun tesekurler
İsim: K** T**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel.
İsim: b** d**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Ürün çok güzel boyu da iyi
İsim: A** A**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: ürün çok güzel aşırı beğendim ve yanındaki küçük hediye içinde ayrıca teşekkür ederim fakat kargom bana ulaşmadan önce bi doğu expresi yapası gelmiş sanırım, şanslı kargo bu devirde zor doğu expresi yapmak
İsim: F** O** Ö**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel oldu. Hafif bir ürün ama iş yapar!
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: ürün resimlerindeki gibi doğru ürün geldi. kargosu güzeldi ve kargocu arkadaşlar teşekkürler baskı kalitesi güzeldi. diğer 3d baskı satıcılarına göre fiyatları uygun. oyun karakteri Arthur Morgan ellie Edward kenway goodfather gibi vs ürün çesitlerinide bekliyorum.. küçük hediyeniz için teşekkürler.
İsim: Sercan K.
Tarih: 16 Şubat 2024

Call Of Duty War Zone Tasarım Kol Tutucu Stand Joystick Standı PS4/PS5/XBOX Uyumlu Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: ps5 uyumlumu
Cevap: Merhabalar , evet ps4/ps5/xbox uyumludur. Sadece ps4 için olan öndeki oyuklar boşlukta kalıyor. God of War ürünüyle hemen hemen aynı tasarım. O ürünün müşteri yorumlarında dualsense ile atılmış müşteri fotoğrafı mevcut oradan bakıp nasıl durduğunu görebilirsiniz.

Soru: Kaç gram geliyor toplam
Cevap: Merhabalar, yaklaşık olarak 55 gram geliyor ürün .

Soru: Logitech f710 uyumlumudur
Cevap: Merhabalar, ürünü tutar fakat öndeki oyuklarda boşluk kalır. God Of War müşteri yorumlarında örnek mevcuttur.

Soru: Merhaba kablolu kol var bende onun içinde olur mu
Cevap: Merhaba , kablolu kolda denge problemi olabilir.

Soru: Ps 3 e uyumlu mu
Cevap: Merhabalar , ps2/ps3 ile denenmemiştir. Bu sebeple net bir cevap veremiyorum.

Soru: nick yazabilirmisiniz üzerine kısa bir şekilde
Cevap: Merhabalar , ne yazık ki hazır tasarım olduğu için üstüne işlem yapamıyoruz.

Soru: ps5 için uyum lı mudur
Cevap: Merhabalar , evet uyumludur. Ürün yorum fotoğraflarında dualsense ile paylaşılan fotoğraf bulunmaktadır. Oradan bakıp nasıl durduğunu görebilirsiniz. İyi akşamlar dileriz.

Soru: iyi günler god of war ve bu üründen alıcam lakin sadece stokta bu kalmış, god of war ne zaman stok düşer ikisiyle beraber almak istiyorum
Cevap: Merhabalar, stok güncellenmiştir.

Soru: ürün göründüğü gibi demi tüfeği falan hepsi geliyor yoksa sadece görsel olarak mı koyuldu
Cevap: Merhabalar , evet stand ve tüfek olarak 2 parça geliyor. Fotoğraflı yorumlarda nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.

Soru: Ps3 kol ile uyumlumudur
Cevap: Merhabalar , ne yazık ki ps2 ve ps3 ile denenmemiştir. O sebeple net bir cevap veremiyorum.

Soru: Msi gc30 v2 uyumlu mu
Cevap: Merhabalar, yazdığınız ürünle denenmemiştir. O sebeple net bir cevap veremiyoruz.

Soru: Merhaba ps3 kolu için uyumlu mudur
Cevap: Merhabalar , ne yazık ki ps2 ve ps3 kollarında deneme yapmadığımız için net bir cevap veremiyorum .

Soru: Merhabalar Fifa 24 ile ilgili görsel olan ps5 kol standı var mıdır?
Cevap: Merhabalar , ne yazık ki şuan sadece God of War ve bu ürün mevcut.

Call Of Duty War Zone Tasarım Kol Tutucu Stand Joystick Standı PS4/PS5/XBOX Uyumlu Ürüne Ait Fotoğraflar

Call Of Duty War Zone Tasarım Kol Tutucu Stand Joystick Standı PS4/PS5/XBOX Uyumlu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü