Calypso Rainbow Optik Mekanik Blue Switch Usb Gaming Klavye En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Halide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
590
0
0
Calypso Rainbow Optik Mekanik Blue Switch Usb Gaming Klavye En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Calypso Rainbow Optik Mekanik Blue Switch Usb Gaming Klavye Şu Anki Satış Fiyatı 2279.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Calypso Rainbow Optik Mekanik Blue Switch Usb Gaming Klavye Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Calypso Rainbow Optik Mekanik Blue Switch Usb Gaming Klavye Hakkında yaklaşık 21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Calypso Rainbow Optik Mekanik Blue Switch Usb Gaming Klavye Detaylı Açıklama

Calypso Rainbow Optik Mekanik Blue Switch Usb Gaming Klavye Ürününün Satıcısı, Gamepower Calypso Rainbow Optik Mekanik Blue Switch Usb Gaming Klavye ürününü 2279.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Calypso Rainbow Optik Mekanik Blue Switch Usb Gaming Klavye Kullanıcı Yorumları
2279.0 Tl ye satışta olan Calypso Rainbow Optik Mekanik Blue Switch Usb Gaming Klavye Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: hediye aldık sevdi
İsim: E** d** Ç**
Tarih: 08 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Arttablo

Yorum: ürün gayet kaliteli
İsim: H** G**
Tarih: 06 Şubat 2023
Satıcı: FayTeknoloji

Yorum: Oğluma aldım tam istediği gibi geldi
İsim: ş** t**
Tarih: 18 Ocak 2023
Satıcı: NasaBilgisayar

Yorum: cok güzel geldi elime
İsim: Kaan E. A.
Tarih: 01 Ocak 2023

Yorum: Kargo hariç ürün mükemmel oldukça kaliteli bir ürün
İsim: Yahya D.
Tarih: 20 Kasım 2022
Satıcı: OyuncuBurada

Yorum: güzel ürün
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Ağustos 2022

Yorum: Çok iyi bi klavye tam fiyat performans ürünü. Tasarımı da şık
İsim: H** İ**
Tarih: 01 Haziran 2022
Satıcı: Aptek Teknoloji

Yorum: Kaliteli ürün uygun fiyat
Tarih: 11 Şubat 2022
Satıcı: OyuncuBurada

Yorum: Klavyese hemen tuş basmama sorunu yaşadım satıcıya geri gönderdim memnunkalmadım hiç
İsim: F** E**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: Ürün 2. haftasında p ğ ve i tuslarinda basmamaya ve ışıklarını açmamayabaşladı böyle olduğunu bilseydim almazdım
İsim: t** h**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: 1 hafta kullandım ''4 r f v'' tuşları bozuldu ve ''e'' tuşunun ışığısöndü.İadeyi bastım kimseye tavsiye etmem
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Ürünü ilk defa bugün kullandım ve iki tuşu çalışmıyor
İsim: N** B**
Tarih: 04 Ekim 2022
Satıcı: NasaBilgisayar

Calypso Rainbow Optik Mekanik Blue Switch Usb Gaming Klavye Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Ürün kaç ms
Cevap: TEKNİK ÖZELLİKLER Mekaniklik Tam Mekanik Tuş Sayısı 104 Tuş Switch Üreticisi Content Dil % DizilimTürkçe Q Switch Ömrü (Basış Sayısı) 50 Milyon Raporlama Hızı (Hz) 1000 Hz Materyal ABS + Metal Kasa Anti-Ghosting %100 Anti-Ghosting LED Rainbow Backlit Işık Animasyonları 11 Farklı Rainbow Animasyonu Switch Rengi Kırmızı Multimedya Tuşları FN+F1'den 12'ye Kablo Uzunluğu 1.8 Metre Avuç İçi Desteği (Bileklik) Var Yazılım Yok Garanti Süresi 24 Ay

Soru: Garantiye vermek istiyorum nasıl yapıcam acaba
Cevap: Merhabalar Garanti Belgesinde Yer Alan Iletisim Numarasini Arayarak Gerekli Bilgi Edindikten Sonra Oksid Bilişime Arıza Notu Belirterek Gönderebilirsiniz

Soru: bilek desteğin ölçülerini yazabilirmisiniz acaba ?
Cevap: kontrol edip dönüş yapacağız size

Soru: Merhaba Kolay Gelsin. Bizim ürünümüzde ufak bir sıkıntı var Y harfinin ışığı sönük nasıl yardimci olabilirsiniz acaba
Cevap: Merhaba pazartesi gamepower servisi OKSİD bilişimi ararsanız size memnuniyetle yardımcı olacağız

Soru: merhaba, siparişimi 4 gün önce verdim ancak henüz kargoya verilmedi nedeni nedir acaba?
Cevap: Merhabalar bayram izininden dolayı siparişlerde yoğunluk bulunmaktadır tüm siparişler en erken gün mesai saatlerinden en geç ise cumartesi günü mesai bitimine kadar kargolacaktır tüm siparişler gelen sipariş tarih ve saatine göre gönderilmektedir yoğunlukdan dolayı gecikmeler yaşanabilmekte fakat dediğimiz üzere tüm siparişler mutlaka kargoya verilecektir anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz

Soru: mrb ürün orjinal midir
Cevap: Mağazamızda satılan tüm ürünler orijinal dir ve en az 2 yol garantilidir

Soru: bileklil yeri cikiyormu acaba
Cevap: Merhabalar bilek desteği sabittir keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhabalar su geçirmez dimi
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: klavyede Türkçe harfler bulunuyor mu?
Cevap: Merhaba evet efendim Türkçe Q dur

Soru: biraz absürd olcak indirimler ne zaman gelir efendim iyi gunler
Cevap: merhabalar şuan için herhangi bir süre bulunmamaktadır

Soru: Mekanik mi, yarı mekanik mi, mekanik hisli mi netleştirmek için soruyorum
Cevap: MERHABALAR tam mekanik klavyedir

Soru: klavye ışıklandırması kaç derece yükseltilebiliyor ve yanında tuş çıkarıcı gönderiliyormu?
Cevap: merhabalar farklı farklı ışıklandırması mevcuttur youtube de ürün kodunu yazarak kutu açılımını izleyebilirsiniz keyifli alışverişler dileriz

Soru: bilek desteği cıkıyor mu
Cevap: Merhabalar, evet bilek desteği var kutusunda birlikte size gönderim yapılmakta iyi alışverişler

Soru: Klavyenin boyutları nedir?
Cevap: merhabalar uzunluk yaklaşık olarak 48 cm genişlik 18cm dir keyifli alışverişler dileriz

Soru: Klavye resimde göründüğü gibi değil mi? Enter tuşu büyük değil mi?
Cevap: Merhabalar, evet klavye görseldeki gibi Enter tuşu büyük iyi alışverişler

Soru: merhaba ürün su geçirmez midir ?
Cevap: Merhaba evet ürün su geçirmeyen modeldir iyi günler dileriz

Calypso Rainbow Optik Mekanik Blue Switch Usb Gaming Klavye Fotoğraf Ve Görseller

Calypso Rainbow Optik Mekanik Blue Switch Usb Gaming Klavye En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü