Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Blue Switch Usb Dıy Gaming Klavye Alınmaya Değer Mi

Ilayda

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
606
0
15
Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Blue Switch Usb Dıy Gaming Klavye En Düşük Fiyat Nerede?
Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Blue Switch Usb Dıy Gaming Klavye Şimdiki Fiyatı Ile 2249.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Blue Switch Usb Dıy Gaming Klavye Memnuniyet Oranı Nedir?

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Blue Switch Usb Dıy Gaming Klavye Hakkında yaklaşık 91 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Blue Switch Usb Dıy Gaming Klavye Ürünün Detayları

GamePower Calypso V2 RGB Optik Su ve Toza Dayanıklı Mekanik Blue Switch USB DIY Gaming Klavye Genel Özellikler_x000D_
_x000D_
_x000D_
Optik Hassasiyet: En Hızlı 60 Milyon Ömürlü GamePower Switchler _x000D_
GamePower klavyenin optik anahtarları ile şimşek hızında tepki sürelerinin tadını çıkarın._x000D_
_x000D_
_x000D_
Klavyenizi Kişiselleştirin (DIY) _x000D_
Calypso V2 ile deneyiminizi kişiselleştirin. Kutuda bulunan 10 adet Kırmızı, 5 adet Mavi ek switch ile yazma ve oyun hissinize göre kolayca switchleri çıkarın ve değiştirin._x000D_
_x000D_
_x000D_
Her Ortamda Korkusuz: Suya ve Toza Dayanıklı _x000D_
Calypso V2 ile tanışın, su ve toza dayanıklı olarak tasarlanmış, her ortamda güvenilir, dayanıklı bir oyun ve yazma deneyimi sunar._x000D_
_x000D_
_x000D_
Canlı Aydınlatma: Dinamik RGB Tuşlar _x000D_
Calypso V2’nin dinamik RGB aydınlatmasını keşfedin. Özelleştirilebilir renkler ve efektlerle serin bir ambiyans yaratın._x000D_
_x000D_
_x000D_
Ergonomik Mükemmellik: Entegre Bilek Desteği _x000D_
Calypso V2’nin entegre bilek desteği ile üst düzey yazma ve oyun konforunu deneyimleyin._x000D_
_x000D_
_x000D_
Çift Enjeksiyon ABS Tuş Kapakları _x000D_
GamePower çift enjeksiyonlu ABS tuş kapakları ile stil ve dayanıklılığın mükemmel bir karışımını yaşayın._x000D_
_x000D_
_x000D_
360° RGB Aydınlatma _x000D_
Calypso serisi klavyenin etrafını saran dinamik efektlerle 360° RGB aydınlatmayı keşfedin._x000D_
_x000D_
_x000D_
Yüksek Dayanıklılık _x000D_
Dayanıklı malzemelerle, metal kasa ve Calypso serisi klavyelerin zarafeti ile tanışın._x000D_
_x000D_
_x000D_
Gecikmeye Son _x000D_
Mükemmel Tuş Vuruşları %100 Anti Ghosting ile hassasiyeti ve güvenilirliği yakalayın. Kusursuz yazma ve oyun için kesintisiz performans._x000D_
_x000D_
_x000D_
Oyununuzu Kişiselleştirin _x000D_
Yazılım desteği sayesinde Calypso V2’nin macro özelliği ile üretkenliği maksimize edin. Verimli oyun seansları için kısayolları özelleştirin._x000D_
_x000D_
TEKNİK ÖZELLİKLER_x000D_
Mekaniklik Optik_x000D_
Tuş Sayısı 104 Tuş_x000D_
Switch Üreticisi GamePower_x000D_
Switch Ömrü (Basış Sayısı) 60 Milyon_x000D_
Raporlama Hızı (Hz) 1000hz_x000D_
Materyal Alüminyum Üst Panel_x000D_
Anti-Ghosting %100 Anti-Ghosting_x000D_
LED RGB Aydınlatma_x000D_
Switch Rengi Mavi_x000D_
Multimedya Tuşları FN+F1'den 12'ye_x000D_
Kablo Uzunluğu 1.8 Metre_x000D_
Avuç İçi Desteği (Bileklik) Var_x000D_
Yazılım Var_x000D_
Garanti Süresi 36 Ay_x000D_

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Blue Switch Usb Dıy Gaming Klavye Ürününün Satıcısı, Gamepower Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Blue Switch Usb Dıy Gaming Klavye ürününü 2249.0 Tl'den Satılmaktadır.

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Blue Switch Usb Dıy Gaming Klavye Ürün Hakkındaki Yorumlar
2249.0 Tl ye satışta olan Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Blue Switch Usb Dıy Gaming Klavye Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
91 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Beklentilerimin çok üstünde güzel bir ürün. Sürpriz hediyeniz içindeayrıca teşekkürler
İsim: E** Ö**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Arttablo

Yorum: Dün sipariş verdim bugün teslim edildi. Paketleme çok güzeldi ürün aslazarar görmemiş. Teşekkürler
İsim: N** N** H**
Tarih: 13 Ocak 2024
Satıcı: ALBEDO BİLİŞİM

Yorum: yeğenime aldım bayıldı
İsim: Y** Y**
Tarih: 12 Ocak 2023
Satıcı: Techburada

Yorum: Kısa sürede ulaştı elime klavye harika.
İsim: T** A** A**
Tarih: 27 Eylül 2024
Satıcı: FayTeknoloji

Yorum: Ürün mükemmel. Yanında yemek tuş takımı mevcut
İsim: Y** K**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Ürünümü iade ye gönderdim ve elime ulaştıktan 1 saat sonra gönderedim veleke var diyerek red sonuç aldım ama ürünü kullanmadım bile trendyol ada ulaştım onlarda yardımcı olmadı bu satıcıyı sakın kulllanmyıninslanları yapmadığı şeyle suçluyolar ama peşine düşücem ve şikayetedicem hakkımı sizlere helal etmiyorum
İsim: Boran Ç.
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: çok güzel çıktı teşekkür ederizçok güzel çıktı teşekkür ederiz
İsim: **** ****
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Çok iyi klavye.
İsim: T** Ç**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Gayet güzel kargolanmış bi şekilde eline ulaştı paketleme ise mükkemmeldi
İsim: Mustafa P.
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: ürün muazzam yanındaki hediye anahtarlık da ayrı güzel 😍
İsim: M** E** T**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Oğluma aldım çok beğendi ben pek anlamam klavyeden ama oğlum çok beğendiçok kullanışlıymış
İsim: N** C**
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: Ürün harika
İsim: B** B**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Tek kelimeyle HARİKA abi çok efsane bi ürün ya tam olarak bir f/p ürünüçok tedirgindim alırken ama gamepower yine şaşırtmayıp efsane bir ürünsürmüş piyasaya birde yanında gönderdikleri anahtarlık o kadar şirinkisesi falan kusursuz ya
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: ürün gerçekten çok güzeldi kutusunda hafif ezikler vardı o kadar da olureklentileri ve her şeyi tamdı üründen memnunum tavsiye ederimm 👍
İsim: k** y**
Tarih: 30 Aralık 2023

Yorum: Memnun kaldık
İsim: M** D**
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: aldığımda çok ucuzdu bayaa pahalı olmuş ama değer
İsim: umut h.
Tarih: 25 Ağustos 2023

Yorum: Ofiste kullanıyorum ev içinde aldım. Tereddüt etmeden alınabilecek eniyi klavyelerden birisi. Oldukça rahat ve güzel.
İsim: Orhan D. K.
Tarih: 31 Temmuz 2023
Satıcı: notebookstore

Yorum: Şunun güzelliğine bakarmısınız. Oldukça kaliteli ve herşeyi harika.
İsim: H** O** M**
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: Çok kaliteli, çok şık, sesi çok güzel, RGB'si çok güzel herşeyi mük-kem-mel.
Tarih: 23 Mayıs 2023
Satıcı: Nepal Bilişim

Yorum: başarılı
Tarih: 02 Nisan 2023
Satıcı: Techburada

Yorum: Kalite olarak çok iyi
İsim: M** B** D**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: geçen sene haziran ayında almıştım aynı sekılde duruyor çok iyi ustunekola bıle döküldü sapasağlam 10/10
Tarih: 06 Nisan 2022

Yorum: Mükemmel bu arada blue diye almamazlık etmeyin dokunuşu kalitesimükemmel ötesi 300liraya aldım ben şuan ki fiyatlar uçmuş tabi amaindirimde alınır yine de
İsim: U** F**
Tarih: 21 Şubat 2022

Yorum: tek kelimeyle mükemmel almayan pişman
İsim: e** b**
Tarih: 29 Ocak 2022
Satıcı: Aptek Teknoloji

Yorum: Çok güzel
İsim: F** K**
Tarih: 08 Aralık 2021

Yorum: öncelikle ses kalitesi fiyatına göre çok iyi ışık düzeyi yerinde bilekdesteği rahatsın etmiyor
İsim: E** B**
Tarih: 01 Aralık 2021
Satıcı: MinnakAvm

Yorum: Ürün hızlı geldi sorunsuz türkçe q klavye rgb olan model ve büyük enterlı teşekkürler
İsim: C** M** K**
Tarih: 10 Kasım 2021
Satıcı: MinnakAvm

Yorum: Bu işletmeden bu satıcıdan sakın asla bir şey almayın ARTTABLO satıcınınismi dikkat edin
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Klavyeye lafım yok. Ürünü önceden bildiğim için alıp kullanmaya başladımki hissiyatı gerçekten çok güzel. Satıcı güzel paketlemişti, bir sorunyoktu paketlemede, ama kutu içeriğinde olan anahtarlık benim klavyeminiçinden çıkmadı. Bu durumu Trendyola bildirmeme rağmen ürünün hazırlanışve paketleniş anını incelediklerini ve bir eksik olmadığını bu yüzDevamını Oku
İsim: C** B**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: hiçbir sorunu yok ekstra tuşlarla geliyor
İsim: A** K**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Blue Switch Usb Dıy Gaming Klavye Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ürün RGB mi rainbow mu?
Cevap: Merhaba, RGB modeldir. iyi günler

Soru: merhabalar bu ürünün net olarak rgb modeli gelicek değilmi.
Cevap: Merhaba, Ürün RGB olan yeni modeldir. Saygılarımızla

Soru: bir deneyim
Cevap: Tamamdır iyi günler

Soru: Merhaba ürün RGB mi ve içinden küçük switchler cıkıyormu anahtarlık gibi
Cevap: Merhaba, ürün RGB modelidir ve aksesuarlar kutu içeriğinde mevcuttur. İyi günler dileriz.

Soru: sade mavi ışığı varmı
Cevap: yazılımı üzerinden ayarlayabiliyorusnuz

Soru: Blue switchmi ve yanında ekstra gönderilen anahtarlık ve switchler bulunuyormu
Cevap: Merhaba, ürün Blue Switch ve aksesuarlar kutu içeriğinde mevcuttur. İyi günler dileriz.

Soru: hocam ogre rgbmi daha iyi yoksa bu mu? ve ikisinin arasında ne fark var
Cevap: Merhaba konuyla alakalı size teknik ekip pazartesi günü dönüş sağlayacak

Soru: Bu ürünün bir de rainbow u var biraz fiyat farkı var tek fark bu mu
Cevap: evet rgb ile rainbow arasında fiyat farkı bulunmaktadır.

Soru: Ürününüz RGB mi?
Cevap: Merhabalar RGB modeldir keyifli alışverişler dileriz

Soru: Bilek desteginı klavyeden ayırabiliyor muyuz
Cevap: Merhaba, Ergonomik Mükemmellik: Entegre Bilek Desteği dir. Calypso V2’nin entegre bilek desteği ile üst düzey yazma ve oyun konforunu deneyimleyin. Saygılarımızla.

Soru: Mekanikmi oluyor
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: merhaba ürün rain bow mu yoksa rgb mi ona göre alacağım
Cevap: Merhabalar efendim. Ürün RGB olan modeldir. İyi günler dileriz.

Soru: Renk modları kaç tane ?
Cevap: 12 farklı animasyon bulunmaktadır.

Soru: Selamın aleyküm klavye yi almak istiyorum fakat 4 taksit de ne kadar oluyor fiyatı optik dimi bu arada tepkimesi 0.2 ml diye araştırdım ve kırmızı swıch de daha mı az ses çıkıyor
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz. Trendyol müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: kırmızı switch gelecek mi
Cevap: Maalesef..

Soru: Merhabalar ürünün ölçüleri nelerdir ?
Cevap: Kontrol edip dönüş yapacağız efendim

Soru: Merhaba suya karşı dayanıklı mı ve kol desteği çıkabiliyor mu
Cevap: Merhaba, Calypso V2 RGB Optik Su ve Toza Dayanıklıdır. Saygılarımızla

Soru: Klavyedeki bilek koyma yeri çıkip takılabiliyor mu?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz ürün açıklamalarında belirtildiği gibi bilek desteği bulunmaktadır. Satın alma ve kullanım sürecinde herhangi bir sorun yaşamamak adına marka yetkilisinden bilgi almanız daha doğru olacaktır. Biz kapalı kutu olarak satış yapan bir firmayız daha önce bahsettiğiniz konuda test etme imkanımız olmadı. Teşekkürler iyi alışverişler dileriz.

Soru: switch türü optik switch mi ?
Cevap: MERHABALAR EFENDİM ÜRÜN OPTİK SWİTCH TİR

Soru: merhaba ürün rgb mi?
Cevap: merhabalar evet RGB modelidir

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Blue Switch Usb Dıy Gaming Klavye Detaylı Fotoğraflar

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Blue Switch Usb Dıy Gaming Klavye En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü