Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Red Switch Usb Dıy Gaming Klavye Alanlar Memnun Mu

Muge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
601
0
0
Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Red Switch Usb Dıy Gaming Klavye En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Red Switch Usb Dıy Gaming Klavye Şu Andaki Fiyatı 2249.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Red Switch Usb Dıy Gaming Klavye Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Red Switch Usb Dıy Gaming Klavye Hakkında yaklaşık 31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Red Switch Usb Dıy Gaming Klavye Ürün Açıklaması

GamePower Calypso V2 RGB Optik Su ve Toza Dayanıklı Mekanik Blue Switch USB DIY Gaming Klavye Genel Özellikler_x000D_
_x000D_
_x000D_
Optik Hassasiyet: En Hızlı 60 Milyon Ömürlü GamePower Switchler _x000D_
GamePower klavyenin optik anahtarları ile şimşek hızında tepki sürelerinin tadını çıkarın._x000D_
_x000D_
_x000D_
Klavyenizi Kişiselleştirin (DIY) _x000D_
Calypso V2 ile deneyiminizi kişiselleştirin. Kutuda bulunan 10 adet Kırmızı, 5 adet Mavi ek switch ile yazma ve oyun hissinize göre kolayca switchleri çıkarın ve değiştirin._x000D_
_x000D_
_x000D_
Her Ortamda Korkusuz: Suya ve Toza Dayanıklı _x000D_
Calypso V2 ile tanışın, su ve toza dayanıklı olarak tasarlanmış, her ortamda güvenilir, dayanıklı bir oyun ve yazma deneyimi sunar._x000D_
_x000D_
_x000D_
Canlı Aydınlatma: Dinamik RGB Tuşlar _x000D_
Calypso V2’nin dinamik RGB aydınlatmasını keşfedin. Özelleştirilebilir renkler ve efektlerle serin bir ambiyans yaratın._x000D_
_x000D_
_x000D_
Ergonomik Mükemmellik: Entegre Bilek Desteği _x000D_
Calypso V2’nin entegre bilek desteği ile üst düzey yazma ve oyun konforunu deneyimleyin._x000D_
_x000D_
_x000D_
Çift Enjeksiyon ABS Tuş Kapakları _x000D_
GamePower çift enjeksiyonlu ABS tuş kapakları ile stil ve dayanıklılığın mükemmel bir karışımını yaşayın._x000D_
_x000D_
_x000D_
360° RGB Aydınlatma _x000D_
Calypso serisi klavyenin etrafını saran dinamik efektlerle 360° RGB aydınlatmayı keşfedin._x000D_
_x000D_
_x000D_
Yüksek Dayanıklılık _x000D_
Dayanıklı malzemelerle, metal kasa ve Calypso serisi klavyelerin zarafeti ile tanışın._x000D_
_x000D_
_x000D_
Gecikmeye Son _x000D_
Mükemmel Tuş Vuruşları %100 Anti Ghosting ile hassasiyeti ve güvenilirliği yakalayın. Kusursuz yazma ve oyun için kesintisiz performans._x000D_
_x000D_
_x000D_
Oyununuzu Kişiselleştirin _x000D_
Yazılım desteği sayesinde Calypso V2’nin macro özelliği ile üretkenliği maksimize edin. Verimli oyun seansları için kısayolları özelleştirin._x000D_
_x000D_
TEKNİK ÖZELLİKLER_x000D_
Mekaniklik Optik_x000D_
Tuş Sayısı 104 Tuş_x000D_
Switch Üreticisi GamePower_x000D_
Switch Ömrü (Basış Sayısı) 60 Milyon_x000D_
Raporlama Hızı (Hz) 1000hz_x000D_
Materyal Alüminyum Üst Panel_x000D_
Anti-Ghosting %100 Anti-Ghosting_x000D_
LED RGB Aydınlatma_x000D_
Switch Rengi Mavi_x000D_
Multimedya Tuşları FN+F1'den 12'ye_x000D_
Kablo Uzunluğu 1.8 Metre_x000D_
Avuç İçi Desteği (Bileklik) Var_x000D_
Yazılım Var_x000D_
Garanti Süresi 36 Ay_x000D_

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Red Switch Usb Dıy Gaming Klavye Ürününün Satıcısı, Gamepower Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Red Switch Usb Dıy Gaming Klavye ürününü 2249.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Red Switch Usb Dıy Gaming Klavye Kullanıcı Geri Dönüşleri
2249.0 Tl ye satışta olan Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Red Switch Usb Dıy Gaming Klavye Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: ÜRÜN ELİME ULAŞTIVE ÇOK MEMNUN KALDIM SORUNSUZ GELDİ SADECE PAKETLEMEİŞLEMİ DÜZGÜN DEĞİLDİ ONUN DIŞINDA HERŞEY SORUNSUZDU
İsim: M** E** Ö**
Tarih: 24 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FayTeknoloji

Yorum: Ürün gerçekten tatlı ve güzel bir ürün ama bazı eksileri de var tabiki,birincisi en bariz olan, lef ışıklarının rengi yetersiz kalıyor benceaaşırı aydınlık değil ve,baya bir yay sesi var klavye de,bunları gözönünde bulundurup almanızı tavsiye ediyorum.bunlara takılmazsanız dagayet güzel bir klavye
İsim: **** ****
Tarih: 24 Eylül 2024
Satıcı: ALBEDO BİLİŞİM

Yorum: sevgilime aldım çok beğendii , sorunsuz geldi teşekkürler
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: ürün.gerçekten harika
İsim: K** S**
Tarih: 19 Eylül 2024
Satıcı: Arttablo

Yorum: ürün kaliteli tuş hissiyatı çok güzel ve iyi paketlenmiş
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: mükemmel ötesi
İsim: M** c** U**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Herşey için tesekkürler ürün çok güzel teşekkür ederim
İsim: Arda K.
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Cok güzel kardesime hediye almistim beğendi
İsim: G** M**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Ürün gayet güzel 👍 herkese tavsiye ederim.
İsim: S** B**
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: Ürünü satın al'a tıkladıgım an 5dk içinde kargoya verdi ve ertesi günelime ulaştı çok şaşırdım. Klavyenin ise tepkime süresi çok hızlıtavsiye ederim.
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: suya baya daynaklı 1 bardak döküldü sıkıntı yok
İsim: D** S** A**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Ürün mükemmel derecede yanında hadiyeleri var ve isterseniz blueswitchde takabiliyosunuz
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Bu kez tamam. Bir önceki siparişimi numpad tuşları olmadığı içinbeğenmeyip iade etmiştim ama bu tam oldu. Kutu içeriği muazzam. Firma dasonra derece hızlı.
İsim: M** K**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: 2 adet soyledim arkadasim ile kendime 1 adet teslimat gonderdiler halaonla ugrasiyorum yoğun dikkatiniz icin tesekkurler 👋
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: Klavye hissiyatı mükemmel. Çok fazla renk modu var. Klavyenin kendiuygulamasının olması da güzel. Ürünü tavsiye ederim. Emeği geçençalışanlara selam olsun. Kolaylıklar diliyorum 🙏🏼
İsim: U** G** S**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: ürün mükemmel içinden 10 tane yedek swich + anahtarlık ve daha bir sürüşey var çok kaliteli f/p ürünü kesinlikle almanızı tavsiye ederim
İsim: haktan k.
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Üründe herhangi bir sorun veya kırıkla karşılaşmadım. Yedek switch veanahtarlık hediyesi cidden çok iyi olay. Red switch kullanıyorsanızKesinlikle FP ürünü gözünüz kapalı alın. Satıcıya tesekkürler
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: Teşhir Ürünü Yolladılar
İsim: B** P**
Tarih: 12 Ocak 2024

Yorum: güzel ama bir tuşu hep sorunlu geldi
İsim: s** b**
Tarih: 26 Mart 2024

Yorum: Ben ürünü aldım 3/4 gün kullandım hiçbir sorun yok ama dün hiçbir tuşabasılmamasına rağmen birsürü tuşa basdı bilgisayardan birsürü uygulamasildi çözümü yoksa iade edicem
İsim: Arda ç.
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: ürün gayet güzel tıklandığında sesi ve hissi çok güzel klavyeyi elinizealdığınızda kaliteyi hissediyorsunuz emin olun içinde zaten yedek 5adet red swtich ve 10 adet blue swtich veriyor tuş anahtarlık geliyorvs kısaca ürün f/p
İsim: H** E**
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: Neredeyse 2 yıldır kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntısını görmedimayrıca klavye tozlandiginda yikayabiliyorum yani su geçirmez özelliğine guvenebilirsiniz.
İsim: E** K**
Tarih: 17 Kasım 2022
Satıcı: OyuncuBurada

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Red Switch Usb Dıy Gaming Klavye Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Yanlarında özelliklerinde de yazdığı gibi red switch ve mavi switch geliyor mu? Kişileştirme için
Cevap: Erhana açıklamalarında ne yazıyor ise kutudan çıkar

Soru: ürün kontrolcüsü nedir acaba
Cevap: Switch Üreticisi GamePower Switch Ömrü (Basış Sayısı) 60 Milyon Raporlama Hızı (Hz) 1000hz

Soru: birde garanti süresi 3yıl diyor doğrumudur?
Cevap: Merhabalar efendim ürün açıklama ve özellikleri markadan alınan bilgiler doğrultusunda hazırlanmış olup doğrudur. Teşekkürler iyi alışverişler dileriz.

Soru: hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, öncelikli olarak aras kargo ile gönderim sağlanmaktadır Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba . Sipariş etsem ne zaman kargolanır
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle ilginize teşekkür ediyoruz. Ürününüz hazırlandı, bugün içerisinde kargoya teslim edilecektir. Güzel günlerde kullanmanızı diliyor, değerli yorumlarınızı bekliyoruz. Saygılarımızla

Soru: Merhabalar klavyenin tuşlarındaki harfler lazer baskı mı
Cevap: Merhaba, ürün hakkında detaylı bilgilendirme için ürün Youtube tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Anlayamadım Enter tuşu büyük mü , küçük mü ?
Cevap: Bi açıp bakmıyoruz onu anlatmaya çalıştımkapalı kutu sıfır ürün Oksid sayfasına bakmanız geeekşyor distribütör onlar

Soru: switch markası nedir?
Cevap: merhaba gamepower kendi üretimi olup dünyanın en hızlı optik switchi kullanılmaktadır.

Soru: RGB renk modları varmı acaba?
Cevap: merhabalar 11 Farklı Rainbow Animasyonu bulunmaktadır farklı farklı renk seçeneği bulunmaktadır

Soru: Yanında switch anahtarlık mi hediye ediyorsunuz acaba
Cevap: Merhaba, kutu içeriğinde yedek switchler ve anahtarlık bulunmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Klavye aşırı toza dayanıklı mı
Cevap: Merhaba, Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar ürünü sipariş etsem bugün yola çıkar mı
Cevap: Merhaba, ürün stoklarımızda mevcut olup, sipariş vermeniz durumunda gün içerisinde kargoya teslim edilecektir.

Soru: yazılım derken uygulaması var dimi varsa nerden bulacağım
Cevap: Merhaba, ürünün uygulamasınız gamepower sitesinden bulabilrisiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Kaç MS gecikmeli birde bilek desteği sökülüp takıla biliyormu
Cevap: Merhaba, bilek destek sabit, sökülüp takılma özelliği bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba RGB yazmissiniz ama başka birine cevaplarken rainbow yazmissiniz .hangisi? biz renklerle animasyon olabilsin istiyoruz
Cevap: Merhaba, Ürün RGB dir. saygılarımızla

Soru: merhaba renkleri sabit midir yoksa uygulamadan biz mi ayarlıyoruz kendimize göre
Cevap: Merhaba. Renkleri klavye üzerinden değiştirebilmektesiniz efendim.

Soru: rgb mi ogredeki gibi
Cevap: Dinamik Aydınlatma Efektlerine Sahip Rainbow Aydınlatmalı Tuşlar Tamamen yeni GAMEPOWER CALYPSO, 11 farklı dinamik ışık efektiyle birlikte, tümüyle kolayca ayarlanabilen, rainbow aydınlatmalı tuşlara sahiptir.

Soru: s.a ürün bilgisayardan renk kontrolü yapabiliyoz mu
Cevap: Merhaba, yazılımı yükleyerek yapabilirsiniz. saygılarımızla

Soru: Ürün tamamen Red Switch olarak mı geliyor? Ürün başlığında Red Switch yazıyor fakat özelliklerde Blue Switch olarak gözüküyor.
Cevap: Merhaba, bu ilandaki ürün red swich dir. saygılarımızl

Soru: Switch markası nedir acaba
Cevap: Outemu efendim

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Red Switch Usb Dıy Gaming Klavye Fotoğraf Ve Görseller

Calypso V2 Rgb Optik Su Ve Toza Dayanıklı Mekanik Red Switch Usb Dıy Gaming Klavye En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü