Çamaşır Makinesi Cmı 128342 Wıfı Alanlar Memnun Mu-

Zara

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
562
0
15
Çamaşır Makinesi Cmı 128342 Wıfı Tavsiye Eder Misiniz?
Çamaşır Makinesi Cmı 128342 Wıfı Şu Anki Fiyatı 22249.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Çamaşır Makinesi Cmı 128342 Wıfı Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Çamaşır Makinesi Cmı 128342 Wıfı Hakkında yaklaşık 45 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Çamaşır Makinesi Cmı 128342 Wıfı Teknik Açıklamalar

Çamaşır Makinesi Cmı 128342 Wıfı Ürününün Satıcısı, VESTEL Çamaşır Makinesi Cmı 128342 Wıfı ürününü 22249.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Çamaşır Makinesi Cmı 128342 Wıfı Son Yorumlar
22249.0 Tl ye satışta olan Çamaşır Makinesi Cmı 128342 Wıfı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
45 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Tam zamanında ve tam teslimat tarihinde geldi gayet güzel indirimdeykenaldım umarım bir sorun yaşamam sorunsuz bir şekilde aldım teşekkürederim 👍☺
İsim: Simge a.
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Evdirhandtm-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Ürün sorunsuz bir şekilde geldi satıcı da gayet ilgiliydi kurulumu falanda en iyi şekilde yapıldı
İsim: Ç** A**
Tarih: 12 Ocak 2024
Satıcı: Orhan Mob-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Ürün Ü alalı 1 ay oldu hemen bozuldu kazan dönmüyor su alıyor öyle ceduruyor servisi çağırdım 3 gün sonraya randevu veriyor 5 yıldızverdiğime bakmayın yorum üste görünsün die
İsim: C** T**
Tarih: 17 Eylül 2024
Satıcı: Demirhanlar Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Güzel makina tavsiye ederim
İsim: k** a**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: güzel ürün
İsim: **** ****
Tarih: 20 Ağustos 2024
Satıcı: Gülşal-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: ürünü henüz kurmadım kurunca güncelleme yapacağım kargo süreci iyiydievime kadar getirdi sırtında taşıdılar saolsunlsr
İsim: A** K**
Tarih: 03 Ağustos 2024
Satıcı: Doğan Group-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: bu fiyata 12 kg lik 1400 devir kaliteli başka çamaşır makinası yoook..büyüksün Vestel, alın, aldirin
İsim: U** E**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: ürünü altınoğlu online bayiden aldık. eşim eski makineye göre daha iyitemizliyor dedi, ses çalışma anında yok gibi. sıkmada normal olarak 10kg ağırlıkla 1000 devir dönünce cüzi ses çıkıyor. tavsiye ederüm
İsim: H** A** T**
Tarih: 27 Temmuz 2024
Satıcı: Altınoğlu-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: ürün hiç ses çıkartmadan çalışıyor oldukça güzel yıkıyor servis hemengelip kurulumunu sağladı zaten Vestel kullanıcısıyim bu üründende çokmenun kaldım satıcıda servis konusudna hemen yardımcı oldu
İsim: B** G**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: ürünü daha kullanmadık. fakat Vestel Kocaeli Başiskele yetkili servisinasıl sizi mutlu edebiliriz diye gayret gösteriyor. teşekkür ederim.kargoda gayet başarılı
İsim: Z** G**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: ürün gayet güzel kargo süresi biraz uzun
İsim: b** ö**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Ürün gayet kullanışlı, 5 kişilik bir aile için fazlasıyla yeterli. Diğerürünlere fazladan para verip ekstradan özelliğe gerek yok. Vestelkalitesi malum zaten. Şıklığı ve yararı bakımından 10/10 bir ürün.
İsim: H** Ç**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: güncelleme yapiyorum yorumuma sakın almayin aldirmayin evinize koymayinaz camasiriada sikmiyor yorgani battaniyeyide sıkmiyor serviscagiriyorum videolu kanitli anlatiyorum yanimdan gidip ariza yokturyaziyorlar ben yandim siz yanmayin
Tarih: 30 Ocak 2024
Satıcı: YonAvm Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: makine bana göre sessiz temiz yıkıyor.
İsim: E** İ** G**
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: Harika çok beğendim çok şık
İsim: A** K** D**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: Ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı çalışmasında hiçbir sıkıntı yoksessiz çalışıyor
İsim: İ** P**
Tarih: 10 Aralık 2023

Yorum: Ürün fiyatına kıyasla bence gayet kaliteli ve çok iyi temizliyor. Üstdüzey bir çamaşır makinesinden beklenen her şey var. Yabancı markalardaaynı özellikler için 2-3 katı para isteniyor. Onlara vereceğim paraylayanında bir de kurutma makinesi aldım. Az bir miktar ödeyerek garantisüresini 3 yıldan 7 yıla çıkarabiliyorsunuz. Servis de çok ilgili vekiDevamını Oku
Tarih: 03 Aralık 2023

Yorum: ürün gayet başarılı bir şekilde kurulumu yapıldı memnun kaldım
İsim: c** T**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: gayet güzel sessiz çalışıyor sıkma yaparken tabikide ses çıkıyor dahawifi kullanmadim
İsim: S** T**
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: Ürün kısa zamanda hasarsız geldi, üstelik firma kurulum için bayi iledirek çalıştığı için bizim ekstra bir sürece girmemiz gerekmedi. Servishemen kurdu ve şu an için güzel yıkıyor. Sadece sıkarken biraz sesiçıkıyor her makine gibi.
İsim: M** A**
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: ürünü aldigima pişman oldum bozuk ürün gonderildi şu anda servisleuğraşıyorum o kadar mağdur oldumki üstelik ben aldıktan sonra ürünindirime girdi
İsim: S** K**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: ürün teslimat servis montaj sıkıntısız gerçekleşti inşallah problemyaşamadan kullanırız
İsim: G** y**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: 15 yıllık emektar camasir makinemden sonra bu makine aşırısessiz.Sıkarkén hiç sesi çıkmıyor.Memnuniyet 10 üzerinden 10 puan.
İsim: F** B**
Tarih: 26 Haziran 2024
Satıcı: Has-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Makinayı bir süre kullandıktan sonra yorum yapıyorum, öncelikleyapabilecekleri en sessiz makineyi yapmışlar, hatta motorun sesi,tamburun içindeki suyun sesinden ve kilit açma sesinden az. En az 5-6yorgan yıkadım, banyonun kapısı açık olduğu halde dışarı sıkma sesidahil vermiyor. Sağ taraftaki dokunmatik tuşları kullanmak kolay veanlaşılır, umarım dDevamını Oku
İsim: K** A**
Tarih: 15 Haziran 2024
Satıcı: Pozcu-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: İç hacmi kullanımı güzel WiFi de güzel çalışıyor, yalnız başlat bekletuşu çok hashas biraz zor alıyor maalesef aynı sorun kurutma makinesindede var WiFi ile durumu çözülüyorum
İsim: duygu y.
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: bayramdan önce sipariş vermiştim, satıcı kargo sürecinde çok destek oldusürekli kargoyla iletişime geçti ürün bayram gelmeden elime ulaştı. Ürüngayet ideal ve sessiz çalışıyor tek kötü yanı programların kendi devirve sıcaklığı olması onu her seferinde ayarlamanız gerekecek diğer türlüyüksek devirde kıyafetlere zarar verebilir ben verdiğini görmedimDevamını Oku
İsim: Muhammed R. M. M.
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Teşekkürler
İsim: Sefa A.
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: bayide 25 26 bin makina güzel
İsim: C** Y**
Tarih: 21 Şubat 2024
Satıcı: Has-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: aynı saticıdan hem kurutma hem camaşır makinesini aldım..4.ncü günelimdeydi..kargo en yakın vestel subesine bırakıyor servis ordan alıpevinize gelip kuruyor..ürünün şubeye bırakılmasından sonra defalarcatelefonla aradılar sürekli bilgi verdiler bi sorun yaşamadım..3 kezkullandım yine bir sorun yaşamadım makine kullanışlı..1400 devir fazladevirde isDevamını Oku
İsim: D** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Şubat 2024

Yorum: direkt servisin gelmesi güzel bir hizmet, geniş ve sessiz.
İsim: O** A**
Tarih: 07 Şubat 2024

Çamaşır Makinesi Cmı 128342 Wıfı Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Vestel in şu anki sitesinden özelliklerine baktığımda buharli kırışıklık önleme, tambur temizligi, 15 program,12 kg, 1400 devir, 3 yıl garanti... gibi özellikleri olduğunu görüyorum. ürün kodu sizinkiyle aynı ama ürün özellikleri de aynı mi? ürün özellikleri bölümüne baktığımda net bir cevap alamadım. bir de ürün teşhir ürünü müdür ?
Cevap: ürün sıfır paketli üründür. aynı kodlu ürünlerde özellikler ayınıdır. Vestel kurumsal sayfası ile birebir aynı

Soru: merhaba kaç kg ve kaç devir
Cevap: 12 kg 1400 Devir

Soru: Kaç kg acaba?
Cevap: 12 kg kapasitelidir

Soru: Merhaba ürün 12 kg 1400 devir dimi ona göre satın alacağım
Cevap: Evet doğrudur

Soru: Merhaba ürün cmı 128342 serili ürün mü 1400 devirmi 1200 devir mi
Cevap: Merhabalar ; ürün modeli cmı 128342 olup 1400 devirdir ,iyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar servis gelip kurulumunu yapıyor dimi
Cevap: MERHABALAR EFENDİM ÜRÜNÜN KURULUMU VESTEL SERVİSİ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR

Soru: Merhaba, kapasitesi bir yerde 10 kg, başka bir yerde 12 kg yazıyor. Hangisi doğru?
Cevap: Merhaba , ürün 12 kg'dır.

Soru: merhaba ürün kaç devir
Cevap: MERHABALAR EFENDİM ÜRÜN 1400 DEVİR.

Soru: merhabalar ürün 12kg 1400devir wi-fi özellikli olandır dimi koduna göre açıklama farklı gözüküyor
Cevap: Merhabalar efendim.Ürün 12 kg, 1400 devir ve wi-fi özelliklidir.

Soru: merhabalar. ürün 1400 devir mi?
Cevap: merhabalar evet efendim.

Soru: merhaba satılan model 128342 12 kg 1400 devir midir ona göre alacağım
Cevap: Merhabalar,ürün 1400 devirdir ,iyi akşamlar dileriz

Soru: motor garantisi kaç yıl?
Cevap: 10 YIL EFENDM

Soru: Merhaba 1400 devır yoksa 1200 bazen 1400 demişsin baz de 1200
Cevap: Merhaba, 1400 devir

Soru: Ses sistemi nasıl sessiz mi normal mi
Cevap: Sessiz Inverter Motor efendim.

Soru: Merhaba ben ürünü saklamak istiyorum acaba satın alıp kutusunu açmasam garantisi başlar mı
Cevap: Merhaba, 1 yıl içerisinde ücretsiz kurulum yapılmaktadır. Garanti kurulum yapıldığı an başlamaktadır.

Soru: ürün standart ölçülerde mi acaba mutfak dolabına olur mu
Cevap: Merhaba , ürün özelliklerinden detaylı bilgilere erişebilirsiniz efendim.

Soru: Merhaba bizim banyo kapısı genişliği 70 cm dır gecermi banyoya
Cevap: Geçer problem olmaz

Soru: hocam aşağıda 1200 devir 10 kg yazıyor bu model 12kg 1400 devir değil mi ona göre alacağız
Cevap: 12 kg 1400 devir

Soru: 12 kg da kurutma makinası alicam ama sizde 12 kg kurutma makinası yok sanırım
Cevap: Merhaba yok efendim.

Soru: vestelin 13 veya 14 kg varmı?
Cevap: Merhabalar , stokta olan ürünlerimize göz atabilirsiniz efendim . İyi günler dileriz.

Çamaşır Makinesi Cmı 128342 Wıfı Resim Ve Fotoğraflar

Çamaşır Makinesi Cmı 128342 Wıfı En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü