Çamaşır Makinesi Cmı 91002 Ürün Alınmaya Değer Mi-

Perihan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
522
0
0
Çamaşır Makinesi Cmı 91002 Satın Alır Mısınız?
Çamaşır Makinesi Cmı 91002 Şu Andaki Değeri 13549.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Çamaşır Makinesi Cmı 91002 Memnuniyet Oranı Nedir?

Çamaşır Makinesi Cmı 91002 Hakkında yaklaşık 295 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Çamaşır Makinesi Cmı 91002 Ürünün Detayları

Çamaşır Makinesi Cmı 91002 Ürününün Satıcısı, Regal Çamaşır Makinesi Cmı 91002 ürününü 13549.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Çamaşır Makinesi Cmı 91002 Kullananlar
13549.0 Tl ye satışta olan Çamaşır Makinesi Cmı 91002 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
295 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: teşekkür ederim Regal
İsim: A** b**
Tarih: 17 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İstereyon

Yorum: Kargo paketleme kurulum gayet hızlı ve çok güzeldi guzel bi makinacamasirlari guzel yikiyo çok memnun kaldım saticiya ve kargoya teşekkür ederim
İsim: H** A**
Tarih: 28 Mart 2023
Satıcı: SENDEKALDI

Yorum: Makina harika çok teşekkür ederim 🙏
İsim: y** ş**
Tarih: 15 Şubat 2023
Satıcı: MODAEVGEREÇLERİ

Yorum: bir aileye hediye olarak aldik. cok guzel çalışıyor cok memnunlar
İsim: Esra O.
Tarih: 09 Şubat 2023
Satıcı: TekÇarşı

Yorum: sorunsuz geldi kurulum yapıldı kullanmaya başladım çok memnun kaldım
İsim: F** O**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Eylül 2022

Yorum: teşekkürler sağlam bir şekilde geldi . güzel beğendik
İsim: O** a**
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: Ürün gayet güzel beklediğim gibi kutulaması iyi güvenle alışveriş yapabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 02 Haziran 2022

Yorum: ürüne gerçekten bayıldım satıcı çok ilgiliydi ayrıca çok güzel yıkıyormakina bundan sonra herseyimi bu satıcıdan alacağım ❣
İsim: B** K** Y**
Tarih: 30 Mayıs 2022

Yorum: Makinem elime sağlam bir şekilde ulaştı. Servis istediğim zamandagetirdi ve hemen kurulumu yapıldı onlara ayrıca teşekkür ediyorum.Görselin aynısı geldi herhangi bir sorun yaşamadım. Vee TeşekkürlerSENDEKALDI(m) :)
İsim: z** k**
Tarih: 30 Nisan 2022

Yorum: arasam bulamazdim teşekkür ederim Trendyol
Tarih: 29 Nisan 2022
Satıcı: TekÇarşı

Yorum: On numara
İsim: A** z**
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: ürünüm sorunsuz elime ulaştı teşekkür ederim
İsim: bilgehan i.
Tarih: 17 Nisan 2022

Yorum: Tek kelimeyle muhteşem bir makine gayet sessiz çalışıyor çok beğendimayrıca satıcı da çok ilgiliydi sorduğum sorulara anında cvp verildi ürünelime ulaşana kadar da hep iletişim halindeydik kendilerine bunun içindeteşekkür ederim servis de bir o kadar ilgiliydi teslim aldıktan bigünsonra kurulumu yapıldı alacak olanlar varsa hiç düşünmeden alabilirlDevamını Oku
İsim: F** C**
Tarih: 14 Nisan 2022

Yorum: ÇOK BEĞENDİM HIZLI VE İLGİLİ SERVİS✅
Tarih: 03 Nisan 2022

Yorum: beyendik tavsiye edilir teşekkürler tırentyol
İsim: k** a**
Tarih: 10 Mart 2022

Yorum: yeterli temizdr yıkıyor
İsim: g** k**
Tarih: 02 Ekim 2024

Yorum: Satın aldığım zaman en uygun çamaşır makinası buydu. Aşırı sessizçalışıyor ve içi çok geniş. Dijital saati çok iyi ve ekstra zamaneklemiyor. 1 dakika gösteriyorsa 1 dakikada bitiyor. Anneme hediyeolarak almıştım ve çok beğendi. Kurulumu geldiği gün yapıldı ama başkaşehirlerde aynı gün yapılmayabilir. Ben çok beğendim ve tavsiye ederim.
İsim: V** Ö**
Tarih: 23 Eylül 2024
Satıcı: ÖZÜM

Yorum: çok beğendim sağlam geldi
İsim: M** K**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: şu ankik iyi sağlam geldi kullaninca guncellicem yorum hızlı kargo
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: horoz lojistik kargocu gelip bırakıp gitti kurulumu nasıl olacak kimyapacak kurulum gerekli diyordu
Tarih: 13 Eylül 2024
Satıcı: ÖZÜM

Yorum: ürün çok şık ve oldukça güzel. çok beğendik kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: V** B**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: 6 ay oldu alalı evim 2 katlı bugün evimin ikinci katindayken mutfaktayemek yiyorduk helikopter sesi gibi bı ses geliyordu. hanıma dedimhelikopter mi geçiyor akşam akşam dedim meyersem makineden geliyor Muşsıkma esnasında aşırı ses geliyordu bu arada ayakları terazi sindesıkıntı yok servis arayıp soracaz bakalım
İsim: I** S**
Tarih: 08 Eylül 2024
Satıcı: MODAEVGEREÇLERİ

Yorum: Kayınvalideme aldık çok memnun
İsim: Suzan Ö. b.
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: makinam geldi kullanıyorum çok ama çok memmunum iyiki almışım regal seni seviyorum
İsim: s** z**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: harika bir urun
İsim: Özcan S.
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel ilgilenildi kısa sürede teslim edildi teşekkürler
İsim: F** K**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: hem satıcı hem servis çok güzel ilgilendiler üstelik çok çeşit programlıbence bu fiyata tam bir performans ürünü ayrıca çok temiz yikiyor
İsim: D** E**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: güzel tavsiye ederim hızlı kargo satıcıya teşekkür ederim
İsim: Ş** K**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: anneme aldık çok kullanışlı hiç tereddüt etmeden alınır
İsim: K** k**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: 5 günde sağlam bir şekilde elimize ulaştı
İsim: F** Y**
Tarih: 03 Haziran 2024

Çamaşır Makinesi Cmı 91002 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Denizlide oturuyorum hangi kargoyla geliyor acaba
Cevap: Ceva lojistik ile gönderim yapıyoruz efendim

Soru: Ön yıkama programında sadede yumuşatıcı alıyor yazmışlar diğer programlarda yumuşatıcı almıyor mu
Cevap: Merhabalar efendim tüm programlarda yumuşatıcı alımı mevcuttur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: kolay gelsin trabzon akçaabat'ta servis varmı makina geldiği zaman servisini arıyacağız
Cevap: Teşekkürler. Ürünü yetkili servise yönlendiriyoruz . Servis getiriyor size ürünü.akçaabatta yoksa da en yakın servise gidiyor

Soru: Sorumu neden cevaplamiyorsunuz?
Cevap: Merhabalar Konu nedir efendim iyi günler dileriz.

Soru: kurulum için bizim mı servisi aramamız gerekiyor
Cevap: Bize bilgi vermeniz yeterli olacaktır efendim

Soru: Selam ismim Erkan Yılmaz 0507 698 67 52, firmanızdam yakin zamanda regal 91002 camasir makinesi aldim. Yetkili servis degilsiniz bunu bilmiyordum. Bu kısmı onemli degil. Horoz lojistik urunu teslim etmis en yakin yetkili servise ayin 16 sinda. Buraya kadar sorun yok. Sorun şu ki, tarafima kurulum icin herhangi bir dönüş yapılmayınca , regal ile iletişime geçtim. Yetkili satıcı olmadığı için " Ürünü göremiyoruz " diyorlar. Sizden ürün çıktı. Horoz lojistik teslim etti. Regal " biz göremiyoruz nerede bilmiyoruz " diyor. Durum aciliyeti var çamaşır yıkayamıyorum şuanda. Sorum şu ki benim ürünüm nerede? Neden regal servisinden kurulum için dönüş alamadım. Şuanda mağduriyet yaşıyorum. Konu ile ilgilenir misiniz? Kime teslim edildi ne zaman tarafıma ulaşacak ? Durum şuanda karışık. Acil Yardımınızı rica ederim.
Cevap: Merhabalar efendim tarafınıza bilgi verilmiştir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, ürünün enerji sınıfı nedir? Birde bir yorumda servis önyıkamasız yıkandığında yumuşatıcıyı almaz diye söyledi denmiş. Öyle mi ?
Cevap: değerli müşterimiz ürünün enerji sınıfı c dir yumuşatıcı ile ilgili sorunuzun cevabı ön yıkama yapmasanızda yumuşatıcı alır makina

Soru: merhaba kolay gelsin ben bu ürünü alacağım ama gelince kurulum yapmayacağım direk bırakıp gidecekler kendi evime taşınınca kurulum yapacağım yani 2 3 ay sonra o zaman da kuruluma ücretsiz gelecekler mi
Cevap: Merhabalar Efendim, Cihazınız size en yakın yetkili servise teslim edilmektedir. Teslimat ve kurulum yetkili servis tarafından kontrollü ve ücretsiz bir şekilde randevulu olarak yapılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ceva lojistik Samsun Salıpazarı Yenidoğan köyü camcökek mah. no/7 gidiyor mu ürün sırabilirmisiniz
Cevap: Merhabalar Efendim, Cihazınız size en yakın yetkili servise teslim edilmektedir. Teslimat ve kurulum yetkili servis tarafından kontrollü ve ücretsiz bir şekilde randevulu olarak yapılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: selam bu Regal ürünlerini servis mi kuruyor ve kargo eve kadar çıkarıyor mu

Soru: kayseriye gönderim yapıyormusunuZ
Cevap: Yapıyoruz efendim

Soru: Ürün indirime girer mi
Cevap: Merhabalar ürün indirimdedir şuanda efendim. ilginize teşekkür eder iyi alışverişler dileriz.

Soru: kurutma özelliği var mı
Cevap: Merhabalar efendim istemiş olduğunuz üründe kurutma özelliği mevcut değildir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: a+ mı üstün c mi üstün yani az enerji harcayan hangisidir
Cevap: A+++ enerji sınıfının Yeni etiket karşılığı C dir. ikisi de aynıdır

Soru: Ürün inverter mi?
Cevap: merhaba inverter motor mevcut

Soru: Merhaba bu kurutma icin altda hangi ölcülerdeki yıkama makinasi uygun olur ikisindende almak istiyorum ama bilgi verin lütfen
Cevap: Tüm makine ölçüleri standarttır

Soru: Iyi gunler gönderim hakkinda bilgi verirmisiniz. Hangi kargo ile gonderim sağlıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Teslimatlarımız Horoz Lojistik aracılığıyla adresinize en yakın yetkili servisine teslim edilmektedir. Sipariş vermeniz akabinde Tarafınıza kurulum ve Tedarik Regal Yetkili Servis aracılığıyla sağlanacaktır. Keyifli alışverişler, İyi günler.

Soru: kaç yıl garantili
Cevap: MERHABA EFENDİM 3 YIL PARÇA GARANTİSİ VARDIR

Soru: Ürünü alacağım fakat evimiz tadilatta ürünü aldıktan 1 ay sonrasında servisin gelip bağlaması mümkün müdür. Ona göre alacağım.
Cevap: Merhaba, evet efendim.

Soru: iyi akşamlar ürünlerinizi hangi ilden gönderiyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Gaziantep ten gönderim sağlıyoruz efendim iyi günler dileriz.

Çamaşır Makinesi Cmı 91002 Detay Resimler

Çamaşır Makinesi Cmı 91002 En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü