Canlandırıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tüm Ciltler Için Glikolik Asit Tonik 200 Ml Tavsiye Eder Misiniz

Saziye

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
587
0
5
Canlandırıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tüm Ciltler Için Glikolik Asit Tonik 200 Ml Alanlar Memnun Mu?
Canlandırıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tüm Ciltler Için Glikolik Asit Tonik 200 Ml Şu Anki Fiyatı 399.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Canlandırıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tüm Ciltler Için Glikolik Asit Tonik 200 Ml Memnuniyet Oranı Nedir?

Canlandırıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tüm Ciltler Için Glikolik Asit Tonik 200 Ml Hakkında yaklaşık 61926 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Canlandırıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tüm Ciltler Için Glikolik Asit Tonik 200 Ml Açıklama Ve Özellikler

Ürün Açıklaması_x000D_
Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Arındırıcı Glikolik Asit Tonik _x000D_
Cildin nazikçe arındırılmasına, gözenek görünümünün azaltılmasına, sebum salgısının dengelenmesine ve yaşlanma belirtilerinin önlenmesine yardımcı olan cilt bakım toniğidir._x000D_
Nasıl Kullanılır _x000D_
Cilt temizliğinin ardından yeterli miktarda ürünü pamuk veya elinizle, cildinize gece rutininde uygulayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Doğrudan güneşe maruz kalmayan bir yerde saklanması tavsiye edilir. Uygulama sonrası durulama gerektirmez._x000D_
Uyarılar:Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenmeyen yan etkiler ve tahrişi önlemek adına cildinizin ufak bir kısmına ürünü uygulayınız, hassasiyet oluşmuyorsa ürünü kullanmaya devam ediniz. Uygulama sonrasında hassasiyet oluşması durumunda ürün kullanımını bırakınız ve dermatoloğunuza danışınız. Göz ile temasından kaçınınız.Teması durumunda bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı, direkt güneş teması olmayan güvenli bir yerde saklayınız. AHA (Alfa Hidroksi Asit) içeriğinden dolayı güneşe karşı cildinizi hassaslaştırabilir ve güneş yanıklarına neden olabilir. Ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyiniz.Tahriş olmuş ciltler için önerilmez._x000D_
_x000D_
Faydaları_x000D_
Cildi ölü deri, yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına yardımcıdır. _x000D_
Gözenek görünümünün azaltılmasını destekler. _x000D_
Sebum salgısının dengelenmesine yardımcıdır. _x000D_
Cilt hücrelerini yenileyerek cildin pürüzsüz, yumuşak ve nemli bir görünüm kazanmasına yardımcı olur._x000D_
İçindekiler_x000D_
Aqua, Glycolic Acid, Phenethyl Alcohol, Propylene Glycol, Panthenol, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Coceth-7, Inulin, 1,2-Hexanediol, Parfum, Triethanolamine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Fructose, Tetrasodium EDTA, Copper Gluconate, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Ascorbic Acid, Malic Acid, Gluconic Acid, Phenoxyethanol, Salicylic Acid, Tartaric Acid, Ethylhexylglycerin_x000D_
_x000D_
_x000D_

Canlandırıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tüm Ciltler Için Glikolik Asit Tonik 200 Ml Ürününün Satıcısı, The Purest Solutions Canlandırıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tüm Ciltler Için Glikolik Asit Tonik 200 Ml ürününü 399.9 Tl'den Satılmaktadır.

Canlandırıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tüm Ciltler Için Glikolik Asit Tonik 200 Ml Son Yorumlar
399.9 Tl ye satışta olan Canlandırıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tüm Ciltler Için Glikolik Asit Tonik 200 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
61926 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: cildim the purestin ürünleriyle çok çok düzeldi indirimdeyken de hep stok yapııyorum
İsim: R** ö**
Tarih: 14 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: The Purest Solutions

Yorum: stokladigim bir ürün
İsim: N** C**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: indirim oldukça stok yapıyorum
İsim: M** ö**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: bayıldım gözeneklerim azaldı kesinlikle stoklayacağım bir ürün
İsim: B** G**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: Bittikçe stok yapıcam cildime çok iyi geldi
İsim: E** Ç**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: İndirime girdikçe stokladığım bir ürün. Gözeneklerim gözle görünür oranda küçüldü
İsim: A** H** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Haziran 2023

Yorum: On numara beş Yıldız @suletrem sayesinde almıştım gözeneklerim yok oldu resmen biraz daha düzenli kullanımda daha harika bir sonuç alacağıma inanıyorum indirime girmesini bekliyorum stoklayacağım
İsim: **** ****
Tarih: 09 Ekim 2023
Satıcı: İkra

Yorum: Her indirimde stokladığım bir ürün 💯
İsim: Z** Ö**
Beden: 15 Haziran 2023

Yorum: Daha yeni kullanmaya başladım ama 1 haftada sivilcelerim söndü. Yüzüm sabahları uyandığımda yumuşacık ve gözle görülür bir parlaklık oluştu. Mutlaka stok yapıcam.
İsim: M** G**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: Cildime parlaklık kazandırdı fiyat düştükçe stoklayacağım memnun kaldım
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Mükemmel bişey indirimde bulduğunuzda stok yapın bence, ciltte ki bütün yapı alıyor düzenli kullanımda etkisini göreceğime inanıyorum
İsim: S** K**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Stok yaptığım bir ürün makyaj temizlemesinde de kullanıyorum
İsim: F** B**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Bittikçe aldığım indirimde gördükçe stok yaptığım bir ürün çok memnunum.
İsim: S** A**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: vazgecilmezim benim undirimde gördükçe stok yapiyorum
İsim: K** A**
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: Bittikçe stokluyorum
İsim: E** B** L**
Beden: 15 Şubat 2024

Yorum: İndirimde stokladığım bir ürün
İsim: M** D**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: bitmeden stokluyorum bu kadar efsane bi cilt bakım ürünü olamaz cildim o kadar pürüssüzleşti ki 3 günde etkisini gördüm fiyatına değer teşekkürler the purest ❤🔥
İsim: h** k**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Ürün muhteşemmm tekrar indirimde stok yapacagım
İsim: A** H**
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: 2 defadır alıyorum stok yapılması gereken bir ürün sivilce lekelerime çok iyi geldi
İsim: P** B**
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: Yaklaşık 3-4 gündür kullanıyorum ve gerçekten hariikaa. Cildimi daha bir pürüzsüz gösteriyor. İndirimdeyken almıştım. İndirime girdiğinde stok yapacağımmm.
İsim: Sedef Y.
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Gözenekleri sıkılaştırıyor cildin daha pürüssüz gözükmesini sağlıyor. İndirime girdikçe stok yapıyorum. çevremdekilere sıklıkla tavsiye ediyorum.
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: İndimdeyken sürekli stokladığım bi ürün,kullanmaya başladığım zaman cildin parlıyor yorumlarını alıyorum teşekkürler 🙂
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: ilk kullanımda bile çok etkili bu ürün indirime girdikçe stoklayacağım
İsim: K** E**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: indirimde stok yapmak istedim
İsim: A** Ç** F**
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: Ben buna bayıldım yüzüm bi anda renk tonu değişti bem beyaz parlak oldu hafif güneş lekelerim vardı 10 günde rengi açıldı indirime girdiği an stok yapicm çünkü asla bu ürün olmadan yapamam
İsim: S** K**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Süper bittikce stokluyorum
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: en sevdiğim ürün..stokladim
Tarih: 05 Şubat 2022

Yorum: İndirimi kaçırmayıp aldım tekrar stok yaptım
İsim: B** Ç**
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: sivilce lekeleri için kullanıyorum gerçektende gmtürüyor gözeneklerin küçüldü diyebilirim indirime girdikçe stoklicam
İsim: M** A**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: Gözeneklerim küçüldü resmen ilk kullanımda farkı gördüm indirime girdikçe stok yapıyorum
Tarih: 15 Eylül 2023

Canlandırıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tüm Ciltler Için Glikolik Asit Tonik 200 Ml Merak Edilen Konular

Soru: emziren anneler kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Eda, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏🥰 Emzirme ve hamilelik döneminde hekiminize danışarak ürün kullanımına başlayabilirsiniz. Bu tarz dermokozmetik ürünler cilt üzerinde herhangi bir hassasiyet ve alerjik reaksiyon oluşturmaması için dermatolojik olarak test edilmektedir. Hamile ve emziren kişiler üzerinde dermatolojik testler yapılamadığından bu konuda net bir yorum yapmamız doğru olmaz. Fakat, 20 referans ürünümüzden 19'unun aktif maddeleri hamilelik döneminde kullanılmaması gereken herhangi bir aktif içermiyor. Ancak hamilelik şüphesi olan, hamilelik ya da emzirme döneminde olan kullanıcılarımızın Retinol serum ürünümüzü kullanmalarını kesinlikle önermiyoruz. Sevgiler.❤

Soru: kararmalara iyi geliyor mu
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Esma, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏Yapmış olduğumuz tüm test çalışmaları yüz bölgeleri içindir dolayısıyla başka bölgede kullanımını sonuçlarını öngöremediğimiz için öneremeyiz. Sevgiler.❤

Soru: ben hamileyim kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışarak ürün kullanmanızı öneriyoruz.

Soru: sabah ve akşam kullanılır mı
Cevap: Merhaba Aksam kullanima uygundur.Sevgiler

Soru: merhaba c vitamini ve aha serumunuz ile birlikte kullanabilirmiyim hangi aralıklarla kullanmalıyım
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Aha Bha peeling ürünümüzü haftada 2 kere akşam rutininizde kullanabilirsiniz ancak Aha Bha peeling kullandığınız günlerde tonik ve serum kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Aha Bha peeling kullanmadığınız günlerde ise sabah rutininizde C vitamin serum kullanablirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: kapalı komedon ve silvice izine iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar Efendim Oncelikle Bizleri Tercih Ettiniz İçin Teşekkür Ederiz evet

Soru: bu ürün ne işe yarıyor
Cevap: Cildin nazikçe ölü deri, yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına , gözenek görünümünün azaltılmasına ve sebum salgısının dengelenmesine yardımcı olur. Cildin yenileyerek yaşlanma belirtilerine karşı korunmasında etkilidir. · gözenek problemi yaşayan ciltler · yağlanma dengelemeye ihtiyaç duyan ciltler · tüm cilt tipleri nasıl kullanılır? Cilt temizliğinin ardından, pamuk yardımıyla tüm cilde gece uygulayınız. Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenmeyen yan etkiler ve tahrişi önlemek adına cildinizin ufak bir kısmına ürünü uygulayınız, hassasiyet oluşmuyorsa ürünü kullanmaya devam ediniz.

Soru: Hamilelikte kullanılır mı bilgi verirnisiniz
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Ayşe, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏🥰 Emzirme ve hamilelik döneminde hekiminize danışarak ürün kullanımına başlayabilirsiniz. Bu tarz dermokozmetik ürünler cilt üzerinde herhangi bir hassasiyet ve alerjik reaksiyon oluşturmaması için dermatolojik olarak test edilmektedir. Hamile ve emziren kişiler üzerinde dermatolojik testler yapılamadığından bu konuda net bir yorum yapmamız doğru olmaz. Fakat, 20 referans ürünümüzden 19'unun aktif maddeleri hamilelik döneminde kullanılmaması gereken herhangi bir aktif içermiyor. Ancak hamilelik şüphesi olan, hamilelik ya da emzirme döneminde olan kullanıcılarımızın Retinol serum ürünümüzü kullanmalarını kesinlikle önermiyoruz. Sevgiler.❤

Soru: Nasıl kullanılıyor
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Halil, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Akşam rutininizde pamuk yardımıyla tüm cilde uygulayınız.Sevgiler.❤

Soru: Hangi ciltler için uygun kuru ? Yağlı?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Özlem , Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Bahsetmiş olduğunuz ürünümüzü kuru ve karma cilt yapısının kullanımına uygundur. Güneş koruyucunuzu aksatmayınız. Sevgiler.❤

Soru: nasıl kullanılır
Cevap: Yüze masaj olarak sürülür

Soru: her gece kullanıma uygun mudur yoksa günaşırı mı kullanmak gerekir
Cevap: Merhaba cildiniz alıştıktan sonra her gün kullanıma uygundur.

Soru: 16 yasindayim kullanbilirmiyim
Cevap: Merhaba Efendim,18 yaş üstü kişilerin kullanılması tavsiye edilir fakat, 18 yaş altı ürünü kullanan kişiler herhangi bir problem olmadığını belirtmiştir. İyi Günler :)

Soru: Ürün nasıl kullanılır
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Halil, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Günlük akşam rutiniinzde pamuk yardımıyla tüm cilde uygulayınız.Sevgiler.❤

Soru: kuru cilt için uygun mu
Cevap: Merhaba, evet uygundur

Soru: Her gün kullanilirmi
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz Ben Müşteri ilişkilerinden Yaren evet efendim günlük rutinlerinizde kullanabilirsiniz iyi günler

Soru: karma cildim var bu urun cildime uygun mudur?
Cevap: Merhaba, Uygundur kullanabilirsiniz

Soru: Ürün her gun kullanima uygunmudur
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Eda, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Her akşam rutinlerinizde temiz cilde pamuk yardımıyla uygulamanızı tavsiye ederiz. Sevgiler.❤

Soru: merhaba hergun kullanilirmi
Cevap: Merhaba hergün sadece akşam kullanılır

Soru: hassas(egzamalı) bir cilt için uygun olur mu
Cevap: Efendim Hyaluronic Acid serum ürünlerimiz yatıştırıcı olarak görev yaparak cildinize yardımı olacaktır. Ürünlerimizin hassasiyet yaratabileceğini bilmenizi isteriz ve dermatoloğunuza danışmanız daha sağlıklı olacaktır. Teşekkürler.

Canlandırıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tüm Ciltler Için Glikolik Asit Tonik 200 Ml Resim Ve Fotoğraflar

Canlandırıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tüm Ciltler Için Glikolik Asit Tonik 200 Ml En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü