Capıtao - Ps5 Analog Topuz Koruyucu Kılıf Çift (A MODEL) Alınmaya Değer Mi ?

Yasemin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
284
0
0
Capıtao | Ps5 Analog Topuz Koruyucu Kılıf Çift (A MODEL) Alınmaya Değer Mi?
Capıtao | Ps5 Analog Topuz Koruyucu Kılıf Çift (A MODEL) Güncel Satış Fiyatı 124.9 Tl'den Satılmaktadır.

Capıtao | Ps5 Analog Topuz Koruyucu Kılıf Çift (A MODEL) Gerçekten İyi Mi?

Capıtao | Ps5 Analog Topuz Koruyucu Kılıf Çift (A MODEL) Hakkında yaklaşık 27 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Capıtao | Ps5 Analog Topuz Koruyucu Kılıf Çift (A MODEL) Teknik Açıklamalar

Capıtao | Ps5 Analog Topuz Koruyucu Kılıf Çift (A MODEL) Ürününün Satıcısı, PSPAZAR Capıtao | Ps5 Analog Topuz Koruyucu Kılıf Çift (A MODEL) ürününü 124.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Capıtao | Ps5 Analog Topuz Koruyucu Kılıf Çift (A MODEL) Yorumlar Ve Değerlendirmeler
124.9 Tl ye satışta olan Capıtao | Ps5 Analog Topuz Koruyucu Kılıf Çift (A MODEL) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
27 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Ürünü beğenmedim kullanışlı ve konforlu değil
İsim: m** s**
Tarih: 22 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CAPITAO

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel kaliteli, oynarken parmaklarınız kaymıyor ben beğendim tavsiye ederim.
İsim: C** Y**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: Teşekkürler
İsim: D** K**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Çok başarılı ürün.kargolama da başarılı.
İsim: K** n** Ö**
Tarih: 04 Eylül 2022

Yorum: Çok başarılı bir ürün. Keşke kolların kauçuk yerlerini parçalamadan haberim olsaydı.
İsim: Ö** D**
Tarih: 29 Aralık 2023

Yorum: Hızlı Kargo ürünü beğendim
İsim: G** B**
Tarih: 08 Mart 2022

Yorum: Hızlı kargo ve direk analoglara oturdu . Şuan için mükemmel umarım kullandıkça çabuk yıpranmaz ve mükemmel olarak kalır :)
İsim: **** ****
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: Bir tanesi kusurlu geldi. Hızlıca değişim yapıldı, teşekkürler.
İsim: Resul S.
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok iyi keşke daha evvel alsaymişım tam oturdu ve çok rahat terleyince parmak kaydırmıyor da bence düşünmeden alabilirsiniz satıcıya tskler.
İsim: b** k**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Çok iyi siyah olsun istedim bir de öyle çok belli olmasın istedim hiç belli olmuyor siyah çok güzel performans olarak bir şey kaybettirmiyor paketleme de çok özenliydi kesinlikle alın aldırın alınması gereken bir ürün
İsim: C** B** E**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: Göründüğü gibi geldi
İsim: **** ****
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Ps5 uyumlu diyor fakat olmadı büyük geldi
İsim: N** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Ağustos 2024

Yorum: Urunun hangi modeli almak istediginizi sormalisiniz
İsim: Ö** S** B**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Gayet uyumlu ps5 kontrolcu icin tavsiye ettigim deneyimleyip onayladigim bi urun sade ve sik o diger logolu olanlardan da denedim alti cok siskin analogu rahat hareket ettiremiyorsunuz surtme yapiyor ps5 analogu icin.Bu urun gayet uyumlu rahatlikla alabilirsiniz
İsim: K** C**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: plastik kalitesi kötü. konforlu değil, parmak eldiveni çok kayıyor. pek keyifli diyemem.
İsim: T** M**
Tarih: 16 Şubat 2023

Capıtao | Ps5 Analog Topuz Koruyucu Kılıf Çift (A MODEL) Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Model a ve model b arasinda ne fark vardir?
Cevap: A sert b yumuşak model. Genelde b daha çok tercih ediliyor.

Soru: telefon lara baglaniyormu
Cevap: Hayır bu sadece kolun üzerindeki analog için koruyucu

Soru: merhaba kılıfı değilde analog topuzundaki lastiği satıyor musunuz
Cevap: Topuzun lastiği satılmaz. Fakat topuzun kendisi satılıyor ilanlarımız arasında mevcut..

Soru: Ps4 e de uygunmudur
Cevap: ps4 için uyumlu olan modeller mağazamızda mevcuttur... https://www.trendyol.com/pspazar/ps4-uyumlu-analog-koruyucu-kilif-model-b-4-lu-p-40964001?boutiqueId=594847&merchantId=137943&filterOverPriceListings=false&sav=true

Soru: Komutanın üstünde jack girişi var mı ?
Cevap: Yok maalesef

Soru: merhaba ürün Lenovo tabletine uyumlu mu
Cevap: Bu kol değil analog üzerine takılan koruyucu

Soru: merhaba 4 tane mi bir pakette yoksa 2 tanemi ben 4 ad almak istiyorum gecen bir saticidan aldim burdan cok siskin analoga takinca kenarlari surtme yapti cok kotuydu buda ogle olmasin
Cevap: Sürtme yapmaz hocam. İlanda videosu var ürünün. Msj attığınız ilan çift yani 2 adet. Hemen alırsanız 17.30 a kadar bugün kargoya veririz. Yetişirse girerler yarın elinizde olur.

Soru: Üründen PlayStation 5 konsolum için sipariş verdim. Umarım orijinal sıfır kutulu ve sorunsuz olarak elime ulaşır. Paketleme konusunda hassasiyet rica ediyorum. Teşekkürler.
Cevap: Hocam bu kol değil kolun analoğunun üzerindeki lastik için 1 cm boyutunda silikon koruma. Silikon olduğu için kargoda zarar görmesi mümkün değil. Kol olarak aldıysanız siparişinizi iptap edin... 2 adet plastik koruyucu satın almışsınız...

Soru: Bilgisayar ile kullanabilir miyim?
Cevap: Bu ürün kol değil topuzun üzerindeki koruyucu.

Soru: Merhabalar Msi GC30 var bende uyum sağlar mı ?
Cevap: analog topuzlarının büğyüklüğü PS5 civarındaysa sağlar. Ama B model daha elastiktir. Çorap gibi düşünün. Bu yüzden alacaksanız B Model tercih edin.

Capıtao | Ps5 Analog Topuz Koruyucu Kılıf Çift (A MODEL) Fotoğraf Ve Görseller

Capıtao | Ps5 Analog Topuz Koruyucu Kılıf Çift (A MODEL) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü