Cardx - Burano Strap - Yeni Nesil Minimalist Cüzdan, Kartlık Premium Malzeme, Rfıd Korumalı (SİYAH) En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Zerrin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
276
0
0
Cardx - Burano Strap - Yeni Nesil Minimalist Cüzdan, Kartlık Premium Malzeme, Rfıd Korumalı (SİYAH) Fiyatına Göre Alınır Mı?
Cardx - Burano Strap - Yeni Nesil Minimalist Cüzdan, Kartlık Premium Malzeme, Rfıd Korumalı (SİYAH) Anlık Fiyatı 399.5 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Cardx - Burano Strap - Yeni Nesil Minimalist Cüzdan, Kartlık Premium Malzeme, Rfıd Korumalı (SİYAH) Kaç Kişi Memnun?

Cardx - Burano Strap - Yeni Nesil Minimalist Cüzdan, Kartlık Premium Malzeme, Rfıd Korumalı (SİYAH) Hakkında yaklaşık 42 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Cardx - Burano Strap - Yeni Nesil Minimalist Cüzdan, Kartlık Premium Malzeme, Rfıd Korumalı (SİYAH) Ürün Açıklaması

CardX - Burano Strap _x000D_
Yeni Nesil Minimalist Cüzdan & Kartlık _x000D_
Premium Malzeme _x000D_
RFID Korumalı _x000D_
70gr Ağırlık _x000D_
20 Kartlık Kapasiteli _x000D_
10 Banknot _x000D_
_x000D_

Kadın veya Erkeklerin kullandığı unisex bir üründür. Hediye alırken sevgilinize, babanıza, annenize, kardeşinize, arkadaşınıza veya sevdiğiniz her hangi bir yakınınıza alabileceğiniz muazzam bir seçenek olacaktır. Modern çağa uygun yeni nesil cüzdanlar, kartlıklar size ve sevdiklerinize değer! Tüm ürünlerimiz Louise Motto hediye kutusunda gönderilmektedir. Özel günler için en iyi hediye Louise Motto Yeni Nesil Cüzdan & Kartlık özel günlerde de alabileceğiniz bir hediyedir. Anneler günü hediyesi, Babalar günü hediyesi, Sevgililer günü hediyesi, Yılbaşı hediyesi, Doğum günü hediyesi, Mezuniyet hediyesi, Yıldönümü hediyesi, Öğretmenler günü hediyesi ve tüm özel günler için en iyi hediye seçeneklerinden biri olacaktır. >_x000D_

Cardx - Burano Strap - Yeni Nesil Minimalist Cüzdan, Kartlık Premium Malzeme, Rfıd Korumalı (SİYAH) Ürününün Satıcısı, Louise Motto Cardx - Burano Strap - Yeni Nesil Minimalist Cüzdan, Kartlık Premium Malzeme, Rfıd Korumalı (SİYAH) ürününü 399.5 Tl'den Satılmaktadır.

Cardx - Burano Strap - Yeni Nesil Minimalist Cüzdan, Kartlık Premium Malzeme, Rfıd Korumalı (SİYAH) Yorumlar Hakkında Bilgi
399.5 Tl ye satışta olan Cardx - Burano Strap - Yeni Nesil Minimalist Cüzdan, Kartlık Premium Malzeme, Rfıd Korumalı (SİYAH) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
42 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Çok güzel fiyat performans ürünü ve çok hızlı geldi paketleme süper
İsim: G** S**
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Beden:XS
Satıcı: Louise Motto

Yorum: çok şık. hızlı kargo
İsim: H** A**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: çok şık. kaliteli duruyor.
İsim: U** U**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: çok iyi bi karlık
İsim: m** t**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: çok kullanışlı ve şık bir ürün
İsim: E** A**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: bayildimmm arkadasima almistim asiri kullanisli 🫶🏻
İsim: M** A**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Güzel şık Kibar Premium hissetiriyor
İsim: O** Ç**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: kaliteli ürün
İsim: Ü** S**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: ürün elime kısa sürede ulasdı ve çok beğendim
İsim: **** ****
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Çok çok çok güzellll
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: kalite olarak guzel para koyma kısmıda gayet is goruyor
İsim: B** K**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: çoookkk güzelllll
İsim: z** k**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: Mohtesem mehsul
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Harikaaa bir ürrün
İsim: A** A**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Gayet güzel ilk başta zorlanıyorsun kullanmakta ama alışıyorsun bir süre sonra. Ebat olarak çok küçük çok kullanışlı yer kaplamıyor. Tam kartlık şeklinde yapılmış. Elinize sağlık çok memnun kaldım.
İsim: S** Ç**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: gayet şık ve portatif
İsim: Serdar Ç.
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Pehhhhh çokkk iyiiii
İsim: F** K**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok güzel ve kaliteli. Küçük ve kullanışlı. Tavsiye ederim. Saygılar.
İsim: Fırat M.
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Ürünün kalitesi ve duruşu çok iyi ama nakit koyma kısmı pek güvenilir değil
İsim: Z** T**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Ürün iyi güzel ama kart kısımındani lastik 4 kart koymama rağmen epey sıkı asla kart düşmez ayrıca daha fazla kart koyulabilir.
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: yani güzel öyle çok bı kredi kartı çok bı banknot la işiniz yoksa gayet güzel hoş bı 10-20 tane kart alır rahat ama öyle havalı olsun küçük olsun diyosaniz gayet güzel ama öyle fotoğraf koyiyim yemek kartvizit koyiyim diyosaniz olmaz ama gayet hoş ve tasarımı güzel fotodakinin aynısı bı tek dolar göndermiyorlar 😅 haa bide öyle kartı içinden çok hıDevamını Oku
Tarih: 04 Ağustos 2024

Cardx - Burano Strap - Yeni Nesil Minimalist Cüzdan, Kartlık Premium Malzeme, Rfıd Korumalı (SİYAH) Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: ürün metalmi?
Cevap: Merhabalar efendim, evet alüminyumdan üretilmiştir.

Soru: Merhabalar kartlık kenarındaki lastiklerin kopma durumu varmıdır ?
Cevap: Merhabalar efendim, normal kullanımda kesinlikle kopmaz. Sevgiler ❤

Soru: metal klips olan model mi daha fazla satılıyor strap olan mı?
Cevap: Merhabalar, strap model yeni modeldir daha çok tercih edilmektedir.

Soru: merhaba bu kartliklarin bir de anahtarlık versiyonu varmıs o sizde yok mu ?
Cevap: Merhabalar efendim, 2 ay içinde gelecektir. Sevgiler

Soru: nakit para konulan yere fazla nakit konulursa esneme yapar mı ve paraların düşme ihtimali var mı
Cevap: Merhabalar efendim, lastikler kesinlikle esnemez. Parayı katlayarak doğru bir şekilde yerleştirirseniz düşme ihtimali yoktur. Sevgiler ❤

Soru: ürün rahat ve güvenilir bir şekilde midir
Cevap: Merhabalar efendim, ürün kullanımı oldukça rahattır. Tanıtım videolarını izleyebilirsiniz. Sevgiler ❤

Soru: bu ürün kişiye güvenlilik ve kolaylık sağlar mı
Cevap: Merhabalar efendim, ürün fotoğraflarını ürün videolarını izleyebilirsiniz.

Soru: Kaç adet kart sığdırabiliyoruz
Cevap: Merhabalar efendim, maksimum 20 kart öneriyoruz.

Soru: Para koyulan kısma en fazla ne kadar para sığar
Cevap: Merhaba, 10 banknot koyabilirsiniz.

Soru: çipli kredi kartı yada yeni çıkan çipli TC kimliğinin çipini çizermu çipine zarar gelirmi
Cevap: Merhabalar efendim, herhangi bir zarar olmaz endişeniz olmasın. Sevgiler

Soru: Bu üründen 100 adet istiyorum ama ürünün üzerine yazı yazılmamasını istiyorum Size e-posta gönderdim ancak henüz yanıt vermediniz
Cevap: Merhabalar, yetkili arkadaşlara iletiyorum.

Soru: Ürün üzerine isim soyisim yazabiliyor musunuz acaba birde xs ve orta boyutlarını görebildim ama aradaki fark nedir
Cevap: Merhabalar efendim, malesef bu ürünümüzde kişiselleştirme yapamıyoruz. Tüm metal kartlıklarımız aynı boyuttadır. Sevgiler

Cardx - Burano Strap - Yeni Nesil Minimalist Cüzdan, Kartlık Premium Malzeme, Rfıd Korumalı (SİYAH) Ürüne Ait Fotoğraflar

Cardx - Burano Strap - Yeni Nesil Minimalist Cüzdan, Kartlık Premium Malzeme, Rfıd Korumalı (SİYAH) En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü