Carina 2.0 Jr - Genç Beyaz Günlük Ayakkabı Alınması Gereken Bir Ürün Mü

Sirin

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
805
0
15
Carina 2.0 Jr - Genç Beyaz Günlük Ayakkabı Alınmaya Değer Mi?
Carina 2.0 Jr - Genç Beyaz Günlük Ayakkabı Şu Andaki Değeri 1829.01 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Carina 2.0 Jr - Genç Beyaz Günlük Ayakkabı Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Carina 2.0 Jr - Genç Beyaz Günlük Ayakkabı Hakkında yaklaşık 1126 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Carina 2.0 Jr - Genç Beyaz Günlük Ayakkabı Ürün Detayları

Carina 2.0 Jr - Genç Beyaz Günlük Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Puma Carina 2.0 Jr - Genç Beyaz Günlük Ayakkabı ürününü 1829.01 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Carina 2.0 Jr - Genç Beyaz Günlük Ayakkabı Kullanıcı Geri Dönüşleri
1829.01 Tl ye satışta olan Carina 2.0 Jr - Genç Beyaz Günlük Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1126 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: İndirimden aldım kendi numaramı tam oldu Tavsiye ediyorum
İsim: A** K**
Tarih: 02 Nisan 2023
Beden: Beden:37
Satıcı: Koray Spor

Yorum: Çok güzel ve rahat bir ayakkabı. Bir numara büyük aldım tam oldu.
İsim: N** Ç**
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: İndirimde iyi bir fiyata denk geldi. İçi çok rahat. 39 giyiyorum 39 aldım tam oldu
İsim: Ç** A**
Tarih: 23 Mart 2023
Beden: Beden:39

Yorum: Çok rahat güzel ayağıma tam oldu numaranızı alabilirsiniz. Kargoo gayet hızlıydı
İsim: S** K**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: ürün gayet güzel geldi ve çok rahat tavsiye ederim 36 giyiyorum ve 36 aldım tam oldu
İsim: m** k**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: rahat bir ayakkabı ayakta duruşu da güzel. yarım numara büyük aldım tam oldu
İsim: e** e**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Yorumlardan görüp yarım beden büyük almıştım ama çok da sıkmıyomuş tam beden de alınabilir. Ürün gayet rahat ve şık gerçekten begendim.Kotların altına çok güzel olur.
İsim: F** S**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: İndirimden aldım iki günde hemen geldi tam numaranızı alabilirsiniz çok kaliteli güzel ve orjinal
İsim: Yağmur B.
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Çok ama çok güzel ve rahat biraz sıktı yarım beden büyük alacağım
İsim: D** G**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: ablama hediye olarak aldık. mükemmel yalnız buçuklu numara almanızı tavsiye ederim
İsim: a** G**
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: Aşırı rahat bir ayakkabı 👌🏻 tam numara aldım
İsim: wearemakyap
Tarih: Fenomen
Beden: 21 Nisan 2023

Yorum: Çok rahat, 38 giyiyorum 38.5 tam oldu
İsim: G** C**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel tabanı rahat bir ürün 38-39 giyiyorum 39 aldım tam oldu sanki üstten görüntüsü bir tık kaba duruyor ama yinede kullanacağım
İsim: R** B** Ö**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Şahane çok beğendim 38 giyerim 38.5 aldım rahat oldu harika bir model
İsim: G** O**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel tam oldu tavsiye ediyorum
İsim: R** F**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Mart 2023

Yorum: Ayakkabı çok rahat kendi bedeninizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz
İsim: H** Ö**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: 38.5 giyiyorum ve tam beden aldım. Puma kalitesinde rahat bir ayakkabı.
İsim: ş** g**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: ayakkabı çok rahat çok beğendim kendi numaranızı alabilirsiniz tam kalıp sıkma falan yapmadı
İsim: G** Ç**
Tarih: 02 Nisan 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Çok beğendim ayağımda çok hoş durdu 37 giyiyorum 37 aldım tam oldu kendi bedeninizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: ürün çok güzel ve rahat kalıbı tam oturdu kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Ö** H**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzelll tam numara alabilirsiniz 36 aldım ayaklarım kücük tam oldu
İsim: E** Y**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Göründüğü gibi geldi gayet güzel.37-38 giyiyorum 38 aldım tam oldu
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: Yarım numara büyük alınabilir çok rahat günlük bir ayakkabı
İsim: T** K**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: cok rahat yarim beden buyuk alinabilit 38 giyiyorum normalde 39 aldim yine tam oldu sikmiyo hic ama siz yarim numara buyuk alin rahatligi da klasik puma kalitesi
İsim: T** S**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: çok rahat, 0.5 numara büyük almanızı tavsiye ederim.
İsim: C** Ö**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Bayıldım tam numara almanızı öneririm
İsim: Ayşe B.
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: kargo uc gun icinde geldi .normalde 37 giyiyorum 38 sipariş ettim tam oldu. kalibi yarim numara kucuk. kirilma ihtimali yuksek gibi biraz nazik kullanilmasi gerekiyor. hafif ve rahat. ayakta şık duruyor.
İsim: h** c**
Tarih: 27 Mart 2023
Beden: Beden:38

Yorum: harika çok beğendim tam numara aldım memnun kaldım
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: 2 günde elime ulaştı ürün orijinal kutusunda geldi normalde 37 giyiyorum yorumlara bakarak yarım numara büyük aldım iyi ki öyle yapmışım severek giyeceğimi düşünüyorum ayakta duruşu da çok güzel
İsim: S** A**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Ben gerçekten beğendim.Beklediğimden kaliteliydi.Tabanı oldukça rahat sadece gerçekten kalıbı çok çok dar .36 giyiyorum 37 aldım 37.5 daha iyi olabilirmiş.Kesinlikle bir numara büyük alın.
İsim: b** e**
Tarih: 25 Mart 2023

Carina 2.0 Jr - Genç Beyaz Günlük Ayakkabı Merak Edilenler

Soru: neden 40 yok🥲
Cevap: Merhaba, stok güncelleme konusunda net bilgi verememekteyiz. iyi günler dileriz

Soru: Orijinal mi ?
Cevap: Merhaba, platformumuzda satışa sunulan ürünlerin orijinallik kontrolü, ürünler satışa çıkmadan önce yapılıyor. Alışverişinizden sonra aldığınız ürünle ilgili bir sorunuz olursa bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Gerekli kontrolleri mümkün olan en kısa sürede yapıp size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: garantili mi
Cevap: Merhaba, ürünümüz 1 yıl garantilidir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Taksit yapamıyorum
Cevap: Merhaba, taksit seçeneğimiz her ürün için geçerli değildir. Kartınız taksit kampanyamıza uygunsa ödeme adımında kart bilgilerinizi girdikten sonra taksit seçeneklerini görebilir, alışverişinizi dilediğiniz seçenek ile tamamlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Garantisi var mı varsa kaç ay
Cevap: Merhaba, ürün 1 yıl garantilidir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürünün garantisi var mı ?
Cevap: Merhaba İmalat hatalarına karşı 90 gün ( 1 sezon ) garantilidir

Soru: Diğer beyaz modelle arasındaki fark nedir
Cevap: model farkı vardır efendim

Soru: Merhaba Puma ayakkabı kecesi varmıdır acaba kardeşim ayakkabı almıştım buradan birtık büyük geldi keçeyle sabitlemek istiyoruz mümkün müdür?
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba 37 ise 37.5 mu
Cevap: Merhaba, vücut ölçülerine göre beden ölçüleri değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle beden önerisinde bulunamıyoruz. Dilerseniz beden tablosunu ve ürün yorumlarını inceleyerek tercihte bulunabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: yüksekliği kaç cm
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Ürün Puma marka mı
Cevap: Merhaba, ürünün markası Puma'dır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: sararma olurmu
Cevap: Diğer mesajınızda yanıtlanmıştır_

Soru: karekod doğrulaması yapamıyorum sebebini öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba, ürünün orijinalliğini sorgulatabileceğiniz online bir uygulama veya web sitesi bulunmadığını belirtmek isterim, karekodu ise sadece yetkili satış mağazalarında okutabilirsiniz. En doğru bilgi için üretici firma ile görüşmelisiniz. Puma Türkiye’yi arayarak ürünü Korayspor’dan alacağınızı belirtip firmamız hakkında teyid alabilirsiniz. Puma yetkili satıcısıyız, Korayspor güvencesi ile almış olduğunuz tüm ürünler %100 orijinal olup tarafınıza faturalı bir şekilde gönderim yapılmaktadır. Ürünü kullanmadığınız taktirde 14 iş günü içerisinde iade hakkınız mevcuttur. Ürünü kullandıktan sonra bir hata ile karşılaştığınız taktirde 1 seneye kadar Puma Türkiye garantisi bulunmaktadır. Farklı bir konu olursa Korayspor adına size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım._

Soru: Orijinal mi
Cevap: Merhaba, platformumuzda satışa sunulan ürünlerin orijinallik kontrolü, ürünler satışa çıkmadan önce yapılıyor. Alışverişinizden sonra aldığınız ürünle ilgili bir sorunuz olursa bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Gerekli kontrolleri mümkün olan en kısa sürede yapıp size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 35,5 ne zaman gelir acaba 1 aydır bekliyorum
Cevap: Merhabalar temin ettiğimiz yerde belirtiniz numaralar mevcut degildir

Soru: Garantisi yoktu yanında ayakkabımın
Cevap: Merhaba, siparişinizle ilgili sorularınızı Siparişlerim-Sipariş Detay-Trendyol Asistan alanındaki ilgili konu başlığını seçerek iletmenizi rica ediyoruz.

Soru: İndirime girecek mi tekrar fiyat artmış da
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünü favorilerinize eklediğinizde ilgili ürün için yapılan indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Soru: Ayakkabı orjinal mi, üretim yeri neresi

Soru: Hangi kargo firmasıyla gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba trendyol express ile gönderilmektedir.

Soru: garantiyi nasıl alıyorum
Cevap: Merhaba, ürün 1 yıl garantilidir. Keyifli alışverişler dileriz.

Carina 2.0 Jr - Genç Beyaz Günlük Ayakkabı Görseller

Carina 2.0 Jr - Genç Beyaz Günlük Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü