Carol %100 Pamuklu Balensiz Toparlayıcı Alınır Mı ?

Sukriye

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
571
0
15
Carol %100 Pamuklu Balensiz Toparlayıcı En Düşük Fiyat Nerede?
Carol %100 Pamuklu Balensiz Toparlayıcı Şu Anki Değeri 459.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Carol %100 Pamuklu Balensiz Toparlayıcı Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Carol %100 Pamuklu Balensiz Toparlayıcı Hakkında yaklaşık 260 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Carol %100 Pamuklu Balensiz Toparlayıcı Teknik Açıklamalar

Carol %100 Pamuklu Balensiz Toparlayıcı Ürününün Satıcısı, Kom Carol %100 Pamuklu Balensiz Toparlayıcı ürününü 459.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Carol %100 Pamuklu Balensiz Toparlayıcı Kullanıcı Geri Dönüşleri
459.9 Tl ye satışta olan Carol %100 Pamuklu Balensiz Toparlayıcı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
260 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Tek kelimeyle Mükemmel , pamuğun yumuşaklığı ve sutyenin kalıbı tam oturuyor çok beğendim tam beden alın
İsim: E** T** E**
Tarih: 14 Şubat 2023
Beden: Beden:90B
Satıcı: Sosyete

Yorum: Urunu annem icin almistim. Cok memnun kaldi. Tam beden aldik, o da tam oldu. Bence kendi bedeninizi alabilirsiniz. Hatta yanina hediye de koymuslardi. Cok tesekkur ederiz. 🌸
İsim: d** s**
Tarih: 28 Temmuz 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: AY & ME İÇ GİYİM

Yorum: Tam bedeninizi alın. Çok güzel pamuklu toparlayıcı 90 c kullanıyorum. 90 c aldım tam oldu. Kom kalitesi. Bu arada satıcıya hızlı gönderi ve hediyesi için çok teşekkür ederim 😊🎈
İsim: D** G**
Tarih: 06 Temmuz 2022
Beden: Beden:90C

Yorum: Tam bedenimi aldım çok rahat çok güzel topluyor .siyahınıda alıcam .hediyeniz içşn çok teşekkürler .kargo çok hızlı geldi .10 yıldız
İsim: C** D**
Tarih: 18 Eylül 2021

Yorum: Daha önce kullandığım kaliteli bir ürün. Kendi bedeninizi alabilirsiniz. Çok iyi paketlenmiş. Hediye için ayrıca teşekkür ederim.
İsim: H** B** D**
Tarih: 03 Eylül 2021

Yorum: Çok güzel beğendim bedenimin bir küçüğünü aldım tam oldu .hediye için çok teşekkürler ☺
İsim: Figen A.
Tarih: 01 Temmuz 2021

Yorum: Çok rahat ve güzel bir ürün. Yandaki çubukları çıkarttım daha iyi oldu Bir beden küçük alınabilir.
İsim: **** ****
Tarih: 27 Mayıs 2022
Beden: Beden:90DD
Satıcı: Sosyete

Yorum: tam bedenime göre geldi ürün kalitesi muhteşem
İsim: H** P**
Tarih: 09 Eylül 2021

Yorum: kom kalitesi ve hızlı teslimat. tam bedeninizi alabilirsiniz. günlük kullanım için çok uygun ve oldukça rahat. ayrıca kucuk hediye için de teşekkürler.
İsim: B** K**
Tarih: 18 Ağustos 2021

Yorum: ürün güzel kendi bedenimizi alın
İsim: E** E**
Tarih: 15 Temmuz 2022
Beden: Beden:80C

Yorum: Ürün mükemmel kom kalitesi. Tam bedeniniz alın. İstediğim gibi geldi. Teşekkürler
İsim: C** K**
Tarih: 25 Şubat 2022

Yorum: Terletmiyor, iyi toparlıyor, 1 beden küçük gösteriyor. Uzun zamandır kullanıyorum, tavsiye ederim.
İsim: S** K**
Tarih: 05 Şubat 2023
Beden: Beden:75B

Yorum: 80 C benim bedenim 80B aldım çok rahat oldu, bir küçüğünü de alsam olurmuş...
İsim: N** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Temmuz 2024
Satıcı: Barcelo

Yorum: Anneme aldım memnun kaldı
İsim: E** a** K**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Kom kalitesi her zamanki gibi pişman etmedi. Büyük bedenler için en güzel kalıbı Kom yapıyor. Diğerleri küçük beden kalıbını büyütüp büyük beden yaptığını zannediyor, sonra kullanırken göğüsleriniz yok ortadan yok yandan fırlıyor. Yıllardır başka marka kullanmıyorum. Bu ürün de yaz için ideal, çok rahat. Telsiz olması başta tereddüte düşürmüştü amaDevamını Oku
İsim: H** A**
Tarih: 02 Temmuz 2021

Yorum: barbara ve serena kullandim serana biraz zaman sonra saliyo kendini evde falan giyiyorum askilari cok guzel barbara favorimdi acayip iyi topluyo onundeki cizgi hafif belli oluyordu ama carol barbarayi gecti benim icin hem cizgisiz hem rahat hem guzel topluyo❤ hediye icinde tesekkur ederim her sipariste gonderiyorsunuz
İsim: ebru y.
Tarih: 04 Ağustos 2021

Yorum: Penye yumuşacık annem beğendi firmada güzel gönderim yaptı sorunsuz hediyeniz için de teşekkür ediyorum
İsim: D** M**
Tarih: 22 Ağustos 2021

Yorum: Kom kalitesi her zamanki gibi pişman etmedi. Büyük bedenler için en güzel kalıbı Kom yapıyor.ayrıca hediye için tşk
İsim: n** a**
Tarih: 02 Eylül 2021

Yorum: Bu kadar güzel olacağını beklemiyordum kaliteli yumuşak dokusu ile çok rahat ettim,herkese tavsiye ederim diğer renklerindende alacağım
İsim: F** G**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Satıcı: ToptanÇeyiz

Yorum: Ürün cok kaliteli çok kullanışlı çok memnun kaldım artık tercihim bu marka ve bu satıcı olacak ufak hediyeniz için çok teşekkür ederim
Tarih: 02 Ekim 2021

Yorum: teyzem için aliyorum iki seferdir. başkasini kullanamiyor çok memnun.sadece bu kadar fazla fiyat artışı üzdü
İsim: Z** Ö**
Tarih: 19 Ekim 2022
Beden: Beden:95D

Yorum: Tam bedenime uyfu çok rahat hediyeniz için teşekkürler
Tarih: 02 Ağustos 2022
Beden: Beden:95D

Yorum: Hem çabucak elime ulaştığı için, hem de yanında gönderdiğiniz hediye için çok teşekkür ederim....
Tarih: 01 Temmuz 2021

Yorum: Aşırı toparlayıcı diyemem ama büyük göğüslü biri olarak gayet güzel durduğunu söyleyebilirim. yaz sıcaklarında giyilebilir pamuk, Demir desteği yok, rahat ve hafif. Ekstra toparlayıcı küçülten bir ürün arıyorsanız tavsiye etmem ama rahat ve toparlayıcı bir ürün arıyorsanız çok iyi. tam bedeninizi alın.
İsim: A** M** Ç**
Tarih: 30 Mart 2022
Satıcı: Nuran iç giyim Kartal ve Tuzla Şubeleri

Yorum: Annem için aldım,pamuklu hafif ve çok rahat olduğu için çok memnun kaldı bir kez daha alışveriş yapacağım.
İsim: Nevriye İ.
Tarih: 27 Ağustos 2023
Beden: Boy:1cm
Satıcı: Trendifoni

Yorum: Annem için aldım dokusu çok güzel ve toparlayıcı
İsim: M** G**
Tarih: 17 Şubat 2023
Beden: Beden:85C
Satıcı: Pinnak

Yorum: Ürünü çok beğendim, çok güzel fakat ten rengi yerine beyaz geldi. Ayrıca hediye için teşekkür ederim.
İsim: m** ö**
Tarih: 23 Şubat 2022

Yorum: kom kalitesi zaten, ama hediye corap gondermeleri cok guzel bir hareket olmus tesekkurler
İsim: c** H**
Tarih: 30 Haziran 2021

Yorum: Anneme almıştım bu sütyeni. Aynı ürünün bir başka rengini alıp çok beğendiğimden bir tane daha almak istedim. Çok memnun kaldık. Aşırı rahat. Kargo çok hızlı bir gün içinde elime ulaştı. Çok tatlı bir hediye göndermişler bir de çok beğendim hediyenizi de çok teşekkür ederim ❤
İsim: Merve R.
Tarih: 17 Kasım 2021
Beden: Beden:90B

Yorum: Çok rahat ve sağlıklı. Tavsiye ederim
İsim: H** A**
Tarih: 23 Mart 2024
Beden: Beden:85C
Satıcı: Trendifoni

Carol %100 Pamuklu Balensiz Toparlayıcı Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Süngerlimidir
Cevap: Merhabalar, süngersizdir efendim.

Soru: merhaba sungerlımı
Cevap: Merhaba hayır süngerli değildir, keyifli alışverişler

Soru: Kaplımı acaba
Cevap: merhaba hayır kalıplı değildir keyifli alışverişler.

Soru: Süngerli mi
Cevap: Merhaba hayır süngerli değildir, keyifli alışverişler

Soru: 95 DD yokmu
Cevap: Merhaba 95 D ye kadar üretiliyor, kalıpları geniştir, DD için barbara modelimize de bakabilirsiniz. Keyifli alışverişler

Soru: merhaba göğüs altı çevresi 105 göğüs çevresi 118 beden nedir
Cevap: Merhaba, vermiş olduğunuz ölçülere göre uygun beden tavsiyesinde bulunamiyoruz. Saygılarımızla

Soru: ürün tellimi
Cevap: Merhaba, ürün balensizdir.

Soru: göğüs altı 95 göğüsle 105 hangi beden almam lazım
Cevap: Merhaba Maalesef beden konusunda yardımcı olamıyoruz.

Soru: 110 90 göğüs ve gogusalti kaç beden almaliyim
Cevap: Merhaba vermis olduğunuz ölçülere göre 85 DD beden uygun olacaktır. Belirtmiş olduğumuz beden tavsiye niteliğinde olup kendi beden tercihinizi sipariş verebilirsiniz saygılarımızla Violes

Soru: merhaba göğüs üstü 112 göğüs altı 93 hangi beden almaliyim
Cevap: merhaba 90 C almanızı öneririrm, keyifli alışverişler.

Soru: Göğüs altı 92gogus çevresi 106 hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba 90 C almanızı öneririm

Soru: merhaba 90 C aldik anneme kucuk geldi koltukaltlarindan biraz tasirma oldu bu durumda kac beden almaliyiz
Cevap: merhaba 90 D almanzı öneririm, keyğifli alışverişler

Soru: Selam 95 D aldim olduda sanki bir beden küçüğü daha iyi olacak kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba göğüs kısmını küçülktmek için 95 C, sırt kısmını küçültmek için 90 D alamlısınız, keyifli alışverişler

Soru: göğüs ölçüsü 118 göğüs altı ölçüsü 103 beden nedir
Cevap: Merhaba, 100 c beden uygun olacaktır. Romance sütyen modelimizde bulabilirsiniz. Bu üründe üretimi yoktur. Saygılarımızla

Soru: Merhaba kumaş cinsi ve oranlari nedir?
Cevap: merhaba , %92 pamuk, % 4 elastandır. keyifli alışverişler.

Soru: 95 D en büyüğümüdür ?
Cevap: Göğüs altı ölçüsünde en büyük 95D en büyük. Göğüs hizası yani cup ölçüsünde 90DD en büyük. İ

Soru: Askısı çıkıor mu
Cevap: Maalesef çıkmıyor

Soru: Merhaba ten olarak sipariş verdik ama beyaz olarak gönderilmiş.
Cevap: Merhaba bu yanlışlık için çom özür dileriz, kampanya dönemi yoğunluktan bazı aksilikler olabiliyor, kullanmak istemezseniz lütfen hemen aide talebinizi oluşturun. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

Soru: merhaba göğüs altı 83 cm, çevresi 97 cm kaç beden almalıyım?
Cevap: Merhaba, vermiş olduğunuz ölçülere göre 80 C beden uygun olacaktır. Saygılarımızla

Soru: Merhaba gögüs altı 90 göğüs 100 kaç beden almalıyım
Cevap: merhaba vermiş olduğunuz ölçülere göre 80C beden uygun olacaktır. Belirtmiş olduğumuz beden tavsiye niteliğinde olup kendi beden tercihinizi sipariş verebilirsiniz. Saygılarımızla Violes

Carol %100 Pamuklu Balensiz Toparlayıcı Detaylı Fotoğraflar

Carol %100 Pamuklu Balensiz Toparlayıcı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü