Carrolıne Kadın Rahat Kesim Nakış Işlemeli Beli Ve Paçası Lastikli Mavi Eşofman Altı Alınır Mı ?

Sennur

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
504
0
0
Carrolıne Kadın Rahat Kesim Nakış Işlemeli Beli Ve Paçası Lastikli Mavi Eşofman Altı En Ucuzu Nerede Bulunur?
Carrolıne Kadın Rahat Kesim Nakış Işlemeli Beli Ve Paçası Lastikli Mavi Eşofman Altı Şu Andaki Fiyatı 459.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Carrolıne Kadın Rahat Kesim Nakış Işlemeli Beli Ve Paçası Lastikli Mavi Eşofman Altı Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Carrolıne Kadın Rahat Kesim Nakış Işlemeli Beli Ve Paçası Lastikli Mavi Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 146 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Carrolıne Kadın Rahat Kesim Nakış Işlemeli Beli Ve Paçası Lastikli Mavi Eşofman Altı Ürün Bilgisi

Carrolıne Kadın Rahat Kesim Nakış Işlemeli Beli Ve Paçası Lastikli Mavi Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, GRIMELANGE Carrolıne Kadın Rahat Kesim Nakış Işlemeli Beli Ve Paçası Lastikli Mavi Eşofman Altı ürününü 459.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Carrolıne Kadın Rahat Kesim Nakış Işlemeli Beli Ve Paçası Lastikli Mavi Eşofman Altı Kullanıcı Geri Bildirimleri
459.99 Tl ye satışta olan Carrolıne Kadın Rahat Kesim Nakış Işlemeli Beli Ve Paçası Lastikli Mavi Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
146 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: H** U**
Tarih: 07 Kasım 2023
Beden: Beden:XL
Satıcı: GRIMELANGE

Yorum: Güzel kesinlikle bi beden küçük alın
İsim: E** Y**
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Tam f/o ürünü ben çok beğendim iyi ki almışım bedenimi aldım satıcıya teşekkürler
İsim: A** U**
Tarih: 16 Haziran 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Tam beden alın
İsim: M** N** B**
Tarih: 12 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: beğendim tam beden m giyiyorum tam oldu m. kumaşı çok yumuşak değil ama rahatsız edici de değil kaliteli duruyor
İsim: **** ****
Tarih: 31 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: A** E**
Tarih: 30 Haziran 2023
Beden: Boy:169cm

Yorum: Çok güzel ama kalıpları büyük boyuda uzun bir beden küçük alın
İsim: K** T**
Tarih: 03 Ağustos 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Bir beden küçük alınabilir
İsim: A** E**
Tarih: 27 Ocak 2024
Beden: Beden:S

Yorum: 173 boy 68 kilo M beden tam oldu tavsiye ederim🌸
Tarih: 22 Eylül 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: Bol dursun istiyorsanız bir beden büyük alabilirsiniz
İsim: S** K**
Tarih: 14 Ekim 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: bedenler biraz büyük
İsim: ceylan ş.
Tarih: 20 Eylül 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Yumuşacık ve rengi çok tatlış
İsim: S** Ç**
Tarih: 17 Kasım 2023
Beden: Beden:S

Yorum: çok kaliteli bayildim artık sıkı takipcinizim😅
İsim: E** C**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel. İndirimde kuponla aldım.
İsim: S** B**
Tarih: 14 Eylül 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Mevsimlik bir parça çok güzel rengi ve kalıbı tam bedeninize göre
İsim: K** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Haziran 2023

Yorum: takım halinde aldım çok memnun kaldım kalitesi tam bir fiyat perfomans
İsim: G** O**
Tarih: 25 Ekim 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: pis deyil endirimle almisdim
İsim: K** O**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: L beden kullandigim icin kendi bedenimi aldim ama paçalari kisa ve dar oldu. bir beden buyuk alinmasini tavsiye ederim.kumaşi guzel her mevsimde giyilebilir
İsim: M** H**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Çok güzel ancak büyük geldi.Satıcı hemen kargoladı.Bu açıdan da çok iyi..
İsim: N** G**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Bi beden küçük alınabilir rengi canlı
İsim: a** ü**
Tarih: 02 Ağustos 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: Tam beden alın çok güzel
İsim: C** C**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: Ürünün kumaşı çok iyi
İsim: N** E**
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel ve kaliteli fakat 1 numara büyük alın rahatlığı açısından 36 bedenim M aldım rahat oldu büyük durmadı
Tarih: 28 Mart 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Çok güzel rengi kalitesi bir beden büyük alınabilir etiketini koparttığım için iade edemedim M si daha iyi olurmuş
İsim: Semanur A.
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: önceden aldığım krem rengi olan daha güzeldi o yüzden tekrar mavisini sipariş verdim ama xl almama rağmen sanki etiketi yanlış basılmış gibi küçük geldi
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: Tam beden bir ürün gayet kaliteli tavsiye ederim
İsim: G** Ö**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Kumaşı çok iyi
İsim: N** M**
Tarih: 02 Eylül 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Çok güzel, tam beden
İsim: K** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Haziran 2024

Yorum: bence çok güzel kaliteliler
İsim: Hamdiye T. A.
Tarih: 27 Ağustos 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: Çok kaliteli bir kumaşı var herkese tavsiye ederim
İsim: M** A**
Tarih: 30 Eylül 2023

Carrolıne Kadın Rahat Kesim Nakış Işlemeli Beli Ve Paçası Lastikli Mavi Eşofman Altı Ürüne Dair Sorular

Soru: kac %pamuk?
Cevap: Merhaba, ürün %75 pamuk %25 polyesterdir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Kırmızısı var mı
Cevap: Merhabalar, kırmızı renk maalesef tükenmiştir. Tekrardan stoklarımız güncellenecektir. Takipte kalabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 50 kg hamgi beden
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Şardonlu mu içi
Cevap: Merhabalar, hayır şardonlu değildir. Mevsimlik kumaştır. Dört mevsim kullanıma uygundur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kazağı tükendi mi
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: xl ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: 1.63 80 hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İçi Nasıl şardonlu mu
Cevap: Merhabalar, ürünümüz mevsimlik kumaştır. İçi şardonlu değildir. Dört mevsim kullanıma uygundur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: görseldeki renk mi gelecek ?
Cevap: Merhabalar, birebir aynı ürün gönderilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba krem rengi gelicek mi
Cevap: Merhabalar, stoklarımız yenilecektir. Takipte kalabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba şardonlumu acaba
Cevap: evet efendım şardonludur

Soru: Merhaba bu kombinin üstü ne zaman stoğa girer

Soru: kırmızısı ne zaman stoklara gelir

Soru: Merhaba 160boy 61 kilo ama çok sikmasin hangi beden terxih etmen lazim?
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.75 boy 64 kg hangi beden almalıyım?
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mankenin boyu kac
Cevap: Merhabalar, modelimizin beden ölçüleri 179 cm boy, 55 kg’dır. Ve modelimizin giydiği ürün S bedendir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: yuksek bel mi normal bel mi
Cevap: Merhabalar, ürünümüz normal bel olmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: xl bedenin boyu kaç cm
Cevap: merhabalar efendım xl beden boy 73 cm dir

Soru: Renkleri gelir mi acaba

Soru: Merhaba ürün mavi mi lila mı yorumlarda bu konuda sorun yaşadıklarını söylemişler ? Mavi ise almak istiyordum da ☺
Cevap: Merhabalar, ürün rengi açık mavi olmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Carrolıne Kadın Rahat Kesim Nakış Işlemeli Beli Ve Paçası Lastikli Mavi Eşofman Altı Görsel Galerisi

Carrolıne Kadın Rahat Kesim Nakış Işlemeli Beli Ve Paçası Lastikli Mavi Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü